Татьяна Бреславская - Представители Альянса Сфер

Tatjana Breslavska - Sfēru Alianses pārstāvji

18 03 11 03

Kad biju izlasījusi fragmentus no Korija Guda (Corey Goode) un Deivida Vilkoka (David Wilcock) dialoga[1], pie manis atnāca Sfēru Alianses pārstāvji – Gaišzilie Aviāņi. Viņi uzreiz ieveda mani kādā īpašā gaismas laukā, līdz šim man nepazīstamā. Bija jūtams neliels saspringums galvas rajonā.

Es nolēmu pavērot, kas būs tālāk, un pēc tam uzdevu viņiem dažus jautājumus.

Kas es esmu?

- Tu pārstāvi Gaismas intereses uz Zemes. Tava priekšrocība ir tā, ka tu vari brīvi kontaktēties kā ar gaismas pusēm, tā arī ar tumsas pusēm. Tas ir ielikts tavā atmiņā – programmā, tu ar to dzīvo mūžīgi. Tavs uzdevums ir diplomātiskas misijas pildīšana kosmosā, ne tikai uz Zemes. Dažādu civilizāciju pārstāvji mīt Zemes dziļumos un uz viņas virsmas, tavs uzdevums un grupas, ar kuru tu strādā, uzdevums – pievest visus pie vienota kopsaucēja, neskatoties uz atšķirībām un uzskatiem, programmām un tml.

Vienotais kopsaucējs – dievišķa attīstība apskaidrošanās, gaismas virzienā, iziešana no tumsas. Iekšējās Zemes cietumi atveras, un atveras eja, kura Zemes iemītnieku dažādiem genotipiem ļauj izdarīt savu izvēli: atstāt planētu vai kopā ar viņu veikt tālāku evolūciju. Taču, ņemot vērā šajās būtnēs ielikto programmu ierobežotību, viņas diezin vai spēs evolucionēt. Izeja ir viena – ļaut viņām aiziet no Zemes.

Mēs ievedām tevi speciālā spēka laukā, kurš tev ļaus kontaktēties ar visiem zemes iedzīvotāju pārstāvjiem netraucēti. Tā mums būs palīdzība, mums vajadzīgi uzticami un sagatavoti palīgi no jūsu vidus. Mēs vedam jūsu grupu, veicinām viņas izaugsmi.

Ko jūs vēl varat konkrēti izdarīt planētu apdzīvojošo apziņas atvēršanai?

- Tas ir jauns solis, solis uz nākotni. Nepieciešams saistīties ar nākotnes enerģijām, viņa tieši ietekmēs to. Jūs visi esat iestrēguši pagātnē. Nepieciešams aktivizēt sakaru kanālu ar nākotni. Tas būs jauns impulss atmodai.

Bet tie, kas pēc savas “uzbūves” nav ieprogrammēti uz attīstību, tiks anihilēti.

Tā ir elites programma – aizvākt “līdz galam neattīstītos”?

- Nē, tā nav tā saucamās Zemes elites programma, tā vispār nav programma, tas notiks enerģiju neatbilstības dēļ.

Tad pelēkie un tumšie arī neatbildīs šīm enerģijām?

- Jā, protams, ar to mēs arī rēķināmies. Mēs saskaņotībā ar galaktikas Gaismas Federāciju radīsim īpašu spēka lauku, kurš padarīs viņu atrašanos nepanesamu.

Vakardienas enerģiju vilnim ir sakars ar šo lauku?

- Nē, tas būs kaut kas cits. Šis lauks nav līdzīgs vilnim, kuram ir sakars ar uzliesmojumu.

Šis lauks tiek izmantots ārkārtējos gadījumos, kad citi pasākumi vairs nedarbojas.

Tātad mēs, cilvēki, esam parādījuši savu bezspēcību, ja JŪS radīsiet īpašus apstākļus?

- Nē un nē! Mēs visi strādājam kopā! Tā ir bijis vienmēr, un būs tālāk tā. Vienkārši mēs nenākam pastāvīgi. Mēs nepārraugām jūs bez vajadzības. Pašlaik ir tas gadījums, kad vajadzība mūsu palīdzība, un mēs to sniegsim.

Es kaut kādā veidā pazīstu Koriju Gudu?

- Jā, protams, jūs esat no Gaismas Alianses, taču jums ir dažādi uzdevumi, bet ne mērķi: mērķi ir kopīgi. Atmaskot tumsu un izvest viņu gaismā, vai precīzāk – apliet tumsu ar gaismu, lai viss kļūtu acīmredzams – atklāšana.

Kad tiek plānota tāda spēka lauka radīšana, un kā tas ietekmēs visus cilvēkus?

- Šis lauks ietekmē atbilstoši vibrācijas līmenim. Vibrāciju līmenis vidēji cilvēkiem nenonāks šī lauka iedarbībā. Tas tieši iedarbosies uz zemu vibrāciju būtībām. Tāpēc arī tumšie valdnieki tev palūdza jau tagad sekmēt viņu iziešanu. Tev ir tādas pilnvaras. Kas grib aiziet, to neaiztur, bet apsveic tādu lēmumu. Ir citas vietas kosmosā, kuras atbilst viņu “biotopam” un būs viņiem piemērotas dzīves procesu turpmākai nodrošināšanai. Viss ir humāni. Laiks negaida, evolūcija palielina apgriezienus.

Kādi konkrēti uzdevumi pašlaik stāv man priekšā?

- Tavs galvenais uzdevums – neaizmirst: kas tu esi patiesībā, ka visa dzīves realitāte – tā ir tikai daļa no lielas spēles, kurā tu spēlē ne pēdējo lomu. Būdama Saules Savienības pārstāve un atbildīgā par visas Saules sistēmas atjaunošanos, tu nepastarpināti vadi Zemes pāriešanas uz jaunu oktāvu procesu. Ko – “šausmīgi”!? Tas tev cilvēcīgi ir tik šausmīgi, bet pēc kosmosa standartiem tas ir pilnīgi reāls uzdevums. Ak, ja jūs zinātu, kas jūs patiesībā esat!

Visa jūsu grupa, organizēta N.K. vadībā, ir Saules Brālības pirmrindas vienība. Nu tad turieties ciešāk cits pie cita, neizklīstiet. Jūsu saliedētība – balsts sekmēm augšupcelšanas uzdevumā.

Lai jums veicas!

 

Pievienots 11.03.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/predstaviteli-alyansa-sfer-otvechaiut-na-voprosi

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. “Kosmiskā Super Federācija” http://www.sanatkumara.lv/index.php/24-raksti-2018/1477-kosmiska-super-federacija (Tulk. piezīme)