Татьяна Бреславская - Иерархия Света

Tatjana Breslavska - Gaismas Hierarhija

Iekšējās Zemes Gaismas Hierarhija par kopīgo darbu

18 01 30 01

18.01.28.

Mēs atnācām pateikties jums par jūsu kolektīvo darbu meditācijās, un lūdzam turpināt dziedināt planētu un visu esošo uz viņas un viņas iekšienē. Pagājušo reizi jūs savienojāt divus Apziņas Režģus, tagad jūsu uzdevums ir aktivizēt šo vispārējo Apziņas režģi. Tas būs jūsu pirmais uzdevums.

Tālāk mēs gribētu pastrādāt kopā ar jums, anihilējot agresīvas programmas uz Zemes un aizverot planētu kosmisku atnācēju agresīvu un ekspansīvu plānu ietekmei.

Zemiešu mūsdienu sabiedrības garīgā attīstība tiek pakļauta visāda veida uzbrukumiem no ārienes, veikli manipulējot ar jūsu apziņu, tie ieved jūs tumšos kaktiņos, no kuriem jums ilgi neizkļūt, bet viņiem, tādiem agresoriem, ir vieglāk vadīt jūs, redzot jūsos paklausīgus robotus-androīdus.

Pašlaik nāk vēsmas dažos tā saucamajos “avotos”, ka jūs uz Zemes – gandrīz neviens neesat cilvēks, bet tieši – androīdi, programmēti roboti, hologrammas, kurām nav dvēseles un kuru apziņa nevar attīstīties, viņiem nav izvēles brīvības. Ir vēl “visādu atkritumu kaudze” “vēstījumu un atklāsmju” veidā, kas diskreditē cilvēku kā saprātīgu, attīstošos personību, tāpēc mēs liekam priekšā arī jums pastrādāt ar tamlīdzīgu programmu neitralizāciju, Zemes enerģētiskās informācijas slāņa attīrīšanu no destruktīvām domformām un programmām. No šī lauka tīrības ir atkarīgā garīgā un fiziskā veselība.

Mums ir milzīga pieredze darbā ar tamlīdzīga veida virzieniem, un saprotam, cik tas jums pašlaik ir svarīgi. Uzliesmojums uz Saules, kurš silda Zemi no ārpuses, jau aktīvi ietekmē jūsu prātus un apziņu, turpmāk būs vēl saspringtāk. Tie, kas lasa mūsu paziņojumu, ir gatavi ielaist šī uzliesmojuma gaismu, un viņiem vēl nav par vēlu ar savu gaismu aizraut arī citus iedzīvotājus uz Zemes virsmas. Notiek vecās realitātes satīšana, un kopā ar viņu ir to aiziešana, kas nav gatavi ieiet jaunajā. Tas ir likumsakarīgi.

Mums tāds mūsu iekšējās Saules uzliesmojums ir noritējis ne reizi vien, un mēs, iekšējās Zemes Gaismas hierarhija, vienmēr bijām un paliekam katras pārejas avangardā, dodot turklāt pilnīgu izvēles brīvības iespēju.

Zemes iekšējo pasauli apdzīvo ne tikai Gaismas pasaules, šeit savu pajumti ir atradušas arī tumšas pasaules. Mums ir bijuši kari un iztiesāšanas, bet uz šo momentu mūsu darbību un ietekmju robežas ir iezīmētas, un viss ir stingri reglamentēts.

Mēs cieši mijiedarbojamies ar Saules sistēmas Hierarhiju un Galaktisko Gaismas Federāciju un pašlaik gaidām, kad tiks tiesāti noziedznieki, kuri ir pārkāpuši vienošanos par pasauļu neiejaukšanos Zemes lietās. Tas attiecas uz dzīvības procesu darbības traucējumiem kā uz Zemes virsmas, tā arī viņas iekšējā daļā.

Mēs arī turpmāk mainīsimies ar savu pieredzi ar jums un atbalstīsim kopīgu darbu, lai uzlabotu dzīvi uz Zemes. Aiciniet mūs uz savām meditācijām.

 

Pievienots 30.01.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/ierarchiya-sveta

Tulkoja Jānis Oppe