Татьяна Бреславская - Исцеление в плазменном поле Солнца

Tatjana Breslavska - Dziedināšana Saules plazmas laukā

18 01 23

18.01.22.

Vēl vienu priecīgu dāvanu mums ir pasnieguši mūsu Radītāji – Saules Logosi.

Dziedināšana ar Saules plazmu bija pirmais solis, tas izskatījās kā vērsts plazmas stars (kūlītis), kurš “izplūda” pa visu ķermeni, iekļūstot visos orgānos un auriskajos laukos, izlīdzinot un dziedinot viņus. Tika skarti ar cēloņi, kuri noveda pie lauku kropļojumiem un iekšējo orgānu disfunkcijas.

Bet tagad mums lika priekšā “ieplūst” pašā Saules plazmas laukā.

Kā tas izskatās: pirmais solis ir iešana caur saules toru, uzreiz piezīmēšu – lai to izietu, katram ir nepieciešami savi noskaņoti “pavadoņi”, tas ir, katra ķermeņa (ķermeņu) vibrāciju frekvencei ir jāļauj tāda iešana, pretējā gadījumā “pavadonis” “sadegs”.

“Vadošajam” laukā var būt savs spēcīgs “pavadonis”, kurš ļauj pārējiem ķermeņiem piedalīties bez kaitējuma sev, viņš kalpos kā “adapteris”, kā, starp citu, daudzi no mums kalpo tādā lomā, pārvadot augstfrekvences enerģijas no Kosmosa.

Tātad ejam cauri Saules toram, iešanas laikā notiek mūsu skenēšana, un tālāk nonākam uzreiz plazmas laukā, kur mūs sagaida tā Glabātājs. Šī lauka enerģija un gaisma ir tik spēcīgas, ka mēs ar aizvērtām acīm “redzam” apžilbinošu gaismu. Pirms nonākšanas laukā mēs satiekam plazmoīdus, tās ir augsti saprātības būtības, dzīvojošas šajā vidē.

Lauks par mums zina VISU! Lieta tāda, ka katra uz zemes dzīvojošā dvēsele pirms dzimšanas iet cauri Saulei, atstājot viņas arhīvos savu gaismas kopiju. Šie arhīvi tieši arī atrodas plazmas laukā. Ja dvēselei nepieciešama koriģēšana vai pārprogrammēšana, pēc tā var vērsties laukā.

To es arī izdarīju, pareizāk, man tas tika likts priekšā, sakarā ar to, ka mēs pašlaik radām savu “jauno realitāti”, bet dvēseles sākotnējā programma bija saformēta “vecajai realitātei”, un turklāt katram ir savas pakāpes un iesvētījumi. Kādu gatavo spēcīgiem “izvērsumiem” ar pāriešanu uz jauniem Plāniem.

Es gribu uzdot jautājumu Lauka Glabātājam: vai šai dziedināšanai ir sakars ar to, ka Zemei ir nomainījušies kuratori un novērotāji, un vai mēs joprojām varam vērsties pēc palīdzības dziedināšanā pie svētajiem-dziedniekiem un citiem dziedināšanas veidiem, jeb šie veidi jau noveco?

Jā, tas ir jauns dziedināšanas veids, agrāk tas bija nepieejams, jo pati planēta un tās iemītnieki atradās citā enerģētiskās informācijas karkasā (laukā) ar citādiem elektromagnētiskiem laukiem, uz kosmiskās telpas citas frekvences. Bet tagad notiek, un tā vēl ilgi turpināsies – Zemes kvantu pāreja ar visiem viņas iemītniekiem. Iepriekšējo dziedniecības formu enerģija “satinas” (redzu, kā tas savērpjas astoņnieka veidā), un tās nomainīt, protams, nāk citas. Šī “satīšanās” notiek “jaunajā realitātē”, iepriekšējam līmenim tā paliek.

Svētie dziednieki, kurus jūs pazīstat, atnāks palīgā tam, kas atbildīs viņiem pēc vibrācijām. Tie, kas nes sevī “augstus lādiņus”, jutīs nepieciešamību rast citus avotus palīdzības saņemšanai pašdziedināšanai un citu dziedniecībai.

Tāds veids kā šamanisms aiziet Zemes “vēsturē”, jo tas savā pamatā ir saistīts ar astrālo plānu, kurš neļauj pacelties augstāk. Jūsu dziedināšana patlaban norit mentālajā plānā un pat daļēji ugunīgajā. Tam ir jāgatavojas, ja jūsu vibrācijas nesakrīt ar dziedinošo enerģiju frekvencēm, jūs tās vienkārši nepieņemsiet, jūsu “pavadonis” tās neielaidīs. Tas nozīmē, ka katrs varēs dziedināties un saņemt palīdzību – pēc vibrācijām. Ja iepriekšējās enerģijās visi bija it kā “izlīdzināti”, tad pašlaik norit spēcīga dalīšana, kura skar arī dziedināšanas līmeni.

Turklāt gribu atgādināt, ka katra jūsu ķermeņa šūna satur Saules plazmas daļiņu, un šādā nozīmē viņa ir Saules fraktālis.

Es pateicos tev, Glabātāj! Tātad šajā laukā var vērsties “dvēseles jautājumos” (tie ir mūsu uzdevumi, attiecības, kontakti), pēc fiziskā ķermeņa dziedināšanas un kādēļ vēl?

Galvenajam rādītājam, vēršoties Saules plazmas laukā, ir jābūt jūsu garīgam impulsam. Jūs varat lieliski justies, bet parādās vajadzība “līdz kaut kurienei izaugt”, un izaugt līdz – Saulei, vai, kā tajā dziesmā dzied “aizsniegties līdz pašai Saulei”, arī Saules Logoss atver jums savus vārtus. Šeit ir gan dziedināšana, gan apmācība, gan jauni uzdevumi. Jo daudzi no jums taču uz Zemes ir Saules Logosa aspekti, un tas nozīmē – atgriešanos mājās!

Darbs apmaiņas funkciju paplašināšanā vēl ilgi turpināsies, atklājot jums jaunus patīkamus apvāršņus.

Es vēlreiz pateicos Glabātājam!

Un gribu piebilst, ka šajā laukā jau tika veikta ar vienu manu draudzeni dziedināšana ģenētiskā un šūnu līmenī, viņas DNS korekcija.

Ceru, ka šī informācija izrādījās interesanta, iespējams, mēs atkal ieplānosim grupveida meditāciju un dziedināšanu. Ar prieku atsaukšos, ja kāds vērsīsies pie manis individuālā veidā.

18.01.19.

 

Pievienots 22.01.2018

http://www.sanatkumara.ru/stati-2018/istselenie-v-plazmennom-pole-solntsa

Tulkoja Jānis Oppe