Татьяна Бреславская - ЭКСТРЕННЫЕ СООБЩЕНИЯ ИЗ ЦЕНТРА ИЕРУСЕМА

Tatjana Breslavska - EKSTRA VĒSTĪJUMI NO JERUSEMA CENTRA

17 01 21 02

Jerusema Centrs atver sakaru portālu ar Urantijas dēliem. Mēs sveicam jūs, Urantijas dēli, un nododam jums ekstra vēstījumus. Šie vēstījumi tiek nodoti gaismas pakešu veidā, kuras caur pārvadītājiem kļūst saprotamas un izteiktas vārdos.

Kas tad tie ir par vēstījumiem –

1. Jums noteikti ir jāseko tām instrukcijām, kuras jūs saņēmāt, atnākot uz Zemi

2. Jums nepieciešams iziet visu jūsu datu (datubāzes) kontroles pārbaudi, vairumā gadījumā tika ienesti vīrusi, kuri veda pie visu programmu izkropļojuma, kā rezultātā notika kļūme visās inkarnācijās

3. Nepieciešams tuvākajā laikā iziet jūsu drošības sistēmu izmeklēšanu

4. Nepieciešams ievērot ārkārtīgu uzmanību, veicot nesankcionētus pētījumus (piemēram, saziņas ar tumšajām pasaulēm pētījumus)

5. No mūsu puses tika konstatēts laika režīmu pārkāpums, tas ir, no jūsu puses ar nodomu tika traucēti laika portāli, kā sekas – daži no jums nevar tagad atrasties uz Zemes on-line režīmā, nejūt savu atrašanos “šeit un tagad”

6. Daudzi no jums ir aizrāvušies ar “aizkapa” spēlēm un rezultātā ir aizmirsuši savu īsteno uzdevumu uz planētas

8. Nepieciešams rīkoties, lai vestu ārā no tādiem stāvokļiem (ja drošības līmenis vēl nav sagrauts pilnīgi)

9. Mēs pilnīgi uzticamies tām nodrošinājuma sistēmām, kuras kontrolē un palīdz jums no mūsu Centra, tāpēc kā pašlaik veicam “kontroles uzskaiti”, tādā veidā konstatējot pārkāpumu faktus

10. Mēs esam atbildīgi par jūsu atrašanos uz Zemes tādā mērā, kāds nodrošina jūsu komfortablu dzīvošanu, vadoties pēc uzstādītajiem uzdevumiem. Visu, kam ir skaidri pārkāpumi un kas neatbilst uzstādītajiem uzdevumiem, jau izskatīs “citas instances”, un tam ne vienmēr būs atbalsts no mūsu puses.

Bet tagad mēs sūtām jums visiem bez ierobežojuma mūsu milzīgo prieku! Šajās dienās no mūsu puses maksimāli ir atvērti portāli, caur kuriem notiek savstarpējā apmaiņa ar enerģijām un informāciju.

Mūsu Zālēs mēs ar lielu interesi vērojam visu, kas notiek visās pasaulēs un pie jums uz Zemes.

Šajās dienās mēs lejam pār jums svētības plūsmu! Lai viņa kā balzams nomazgā jūsu ķermeņus, attīrot un dziedinot viņus, atbrīvojot no važām, kuras apziņu tur aiz atslēgas.

Šī plūsma noņem jums VISUS ierobežojumus, padarot jūsu apziņu līdzīgu lavai, kura traucas kosmosa absolūtajā dziļumā.

Mūsu Centrā Jerusemā ir speciālas dziedināšanas Zāles, mēs jūs VISUS aicinām uz šīm Zālēm! Zāles centrā ir uzstādīts speciāls serdenis, kurš rada dziedinošu lauku. Katrs uz Zāli atnākušais saņem enerģijas lādiņu un dziedināšanu.

Mēs atkārtojam, ka tikai šajās janvāra sākuma dienās portāli dziedināšanai ir atvērti maksimāli, izmantojiet to.

 

(Piezīme: Jerusems – Satanijas lokālās sistēmas, kurā ietilpst Urantija (Zeme), galvas-planēta.)

17.01.08.

 

Pievienots 21.01.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/ekstrennie-soobscheniya-iz-tsentra-ierusema

Tulkoja Jānis Oppe