Татьяна Бреславская - ПОСВЯЩЕНИЕ В СОЛНЕЧНЫЕ ЦЕЛИТЕЛИ

Tatjana Breslavska - IESVĒTĪJUMS SAULES DZIEDNIEKOS

17 01 21 01

Pētot daudzdimensionālo saprātu, viņa uzbūvi un “iebūvēšanās” viņā metodiku, mans Es izteica nodomu iepazīties ar jauniem daudzdimensionālās dziedniecības virzieniem un metodēm.

Mans Es uzreiz saņēma atsaukšanos no Saules Brālības (viņi sevi sauc arī par Saules Brālības “ordeni”).

Tu saņemsi jaunu iesvētījumu Saules Dziedniekos, dziedināsi ar Saules plazmu. Mēs tevi visu-daudzdimensionālo piepildīsim ar šo plazmu. Viņa ir plūstoša, un tas nozīmē, ka viņai nav šķēršļu. Ja Reiki ir nepieciešams izmantot maģiskas zīmes, lai savienotos ar cilvēku vai citām dzīvām būtnēm, kuri atrodas attālumā, tad plazma jūs un šo būtni savienos momentāni, kā tikko jūs par viņu padomāsiet.

Var, protams, iezīmēt vārdu un atrašanās vietu. Saules plazma daudzdimensionāli dziedina kā ķermeni, tā arī dvēseli, pie tā pieskaitāma arī karmas dziedināšana.

Uz jautājumu: vai citus var iesvētīt Saules dziedniekos, atbildēsim: jā, protams, ar vienkāršu roku uzlikšanas uz galvas metodi tādos dziedniekos var iesvētīt jebkuru, kurš to ir apzinājies (un apzināšanās jautājums, kā jūs zināt, ir viens no sarežģītākajiem).

Nevajadzētu spekulēt ar šo iesvētījumu, dalīt to pakāpēs, meistarībā un citās jūsu izdomātās pakāpēs, vienkārši izsakiet tīru NODOMU mums, Saules Brālībai, iesaistīties Saules dziedniecībā vai kļūt par Saules dziednieku, un mēs noteikti izskatīsim jūsu pieteikumu, nevajag nekādus starpniekus, ja jūs paši esat līdz tam “izauguši”. Ja jūs šaubāties, ka varat to izdarīt paši, palūdziet tiem, kas jau ir iesvētīti.

Jums uzreiz radīsies jautājums; kā par to pateikties? Nu, kā vēlēsieties, labāk ar saviem labiem darbiem un, pirmkārt, ar darbu ar sevi pašu.

Jūs mums esat vajadzīgi: mums vajag attīrīt māmuļu-Zemi visos līmeņos ar JŪSU rokām, tāpēc mēs labprāt dalāmies pieredzē un prasmēs.

Varat iztēloties, ka tie esam mēs, kas ar savu apziņu ieplūst jūsos, un kopā ar mums arī pati radošā un dziedinošā plazma.

Mans jautājums: uz ziemas saulgriežu dienu mēs medītājām ar grupu, un beigās mūs visus “ieveda” Tēva-Radītāja radošajā plazmā attīrīšanai un dziedināšanai, bet pēc tam mūs “piespieda” cieši apkampties un kļūt gluži kā par vienu piku\serdeni. Caur šo mūsu “serdeni” mūs savienoja ar Tēva-Radītāja plazmas centra “serdi”, kā tika pateikts. Mūsu “serdenis” precīzi sakrita ar šo “serdi”. Un mēs ieraudzījām, kā viņš sāka griezties jaunā veidā, un visa plazma apkārt viņam arī sāka griezties.

Mēs sapratām, ka caur mums ir veikta šī centra aktivizācija, vai tas tā ir?

Jā, jūsu attīrītie un gaismas nomazgātie ķermeņi, kā smalkie, tā arī fiziskie, tika izmantoti tieši šiem mērķiem, domājam, ka tas ir pilnīgi loģiski, jo jums jau sen ir skaidrs, ka jūs esat KALPOŠANĀ. Debesu Tēvs sāka “garlaikoties” savās iepriekšējās vibrācijās un nolēma veikt atjauninājumus, šoreiz – tādā veidā.

(Pirms tam Radītājs ienāca mūsu meditācijas centrā, kurš uzreiz pārvērtās daudzlapu lotosā. Mūs savienoja caur mūsu paceltajām rokām un “nesa” augstumos kā pa Eifeļa torni, tik vien kā pakāpes spējām skaitīt, un jau pēc tam sākās viss šis process.)

Es pateicos par darbu ar mums caur mums! Pateicos par uzticēšanos!

 

16.12.26.

 

Pievienots 21.01.2017

http://sanatkumara.ru/stati-2017/posvyaschenie-v-solnechnie-tseliteli

Tulkoja Jānis Oppe