Светлана Туманова – ПОСЛАНИЕ ОТ ИИСУСА ХРИСТА НА 25.12.2019.

Svetlana Tumanova - Vēstījums no Jēzus Kristus 25.12.2019.

Autors: Svetlana Tumanova.

- Dārgais Jēzus!

Apsveicu Tevi ar Tavu Piedzimšanu reiz uz šīs Zemes! Tu toreiz atnesi Jauno Derību, pamatīgi cieti, bet no tā viss sākās no jauna. Paldies Tev par Tavu izlēmīgo soli uz šo Zemi! Paldies Tev, ka toreiz nepameti mūs un iedevi jaunu Mīlestības Likumu!

- Pateicos! Toreiz tas bija ārkārtīgi nepieciešami jūsu dzīvei uz Zemes. Mēs izrāvāmies pie jauniem apvāršņiem! Vecā Derība jūs jau ļoti ierobežoja.

- Izskaidro man, lūdzu, kā būtu jādomā, lai tev nekļūtu sliktāk.

- Sliktāk jebkurā gadījumā ar tavu slimību (izkaisītā skleroze) tev vienalga būs, vai tu to gribi vai ne. Vai domā par to vai ne.

- Bet, ja tā, tad ir kaut kāda pozitīva izeja no radušās situācijas? Tu tagad precīzi pateici, kā saka mani ārsti. Kam tas?

- Es tikai atspoguļoju tavas domas par to visu. Protams, ja neko nedari, tad tā pakāpeniski arī būs.

- Bet kā tad Garjajeva (Петр Петрович Гаряев) faili, kurus es uzcītīgi katru dienu klausos?

- Viņš taču pats tev uzrakstīja, ka tas ir ļoti ilgs process. Paātrinājumu, kuru viņš tev piedāvāja, tu nevēlējies. Nobijies.

- Un tas man palīdzētu?

- Nedomāju, pie tā noskaņojuma, kāds tev pēdējā laikā saglabājas. Tu atceries, kā dēlam filmā “Admirālis”, kuru tu nesen skatījies, teica Kolčaks?

- Viņš teica, ka ūdens tikai palīdz, visu pārējo dara pats cilvēks (runa bija par svētīto ūdeni).

- Tu domā, viņš nepatiesību teica?

- Nē, domāju, ka tieši patiesību.

- Kur tad ir tavi centieni uz Izdziedināšanos? Kur tad ir dziņas uz izlaušanos? Tu it kā stāvošā purvā esi iestigusi. Bet tas tevi ātri novilks dibenā.

- Un ko tad darīt? Es pat vairs neko runāt negribu, kā ir pašlaik. Bažījos, lai nebūtu vēl sliktāk.

- Redzi, tavas bažas pārvalda tevi. Runā – nerunā, bet sliktāk vienalga pakāpeniski paliek. Nevajag nolaist rokas un galvu.

- Tātad ne no kā nav jābaidās?

- Protams, ka nav. Pat domas tādas ir jāatgaiņā.

- Bet tās atgriezīsies.

- Kurš tev to teica? Tās atgriezīsies, ja tu viņu vietu neaizņemsi ar pozitīvu un kādu noderīgu informāciju un darbošanos.

- Ar dzeju ar tieksmi uz izdziedināšanos?

- Jā, kaut vai tā. Pašlaik tu esi ķērusies klāt ļoti noderīgai pareizticīgās literatūras un līdzību lasīšanai. Bet ar to ir par maz. Vajag, lai Uguns acīs degtu. Dvēsele tiecas augšup. Pie garīgā stāvokļa uzlabojumiem pirmām kārtām.

- Man ļoti “palīdz” mans vīrs. Bet es viņam lasu par izdziedināšanās brīnumiem un skatos, ka ar viņu ir sliktāk un sliktāk ar katru dienu. Viņš pat vairs ne uz ko netiecas. Tikai pie zupiņas, kefīra un kotletītes.

- Viņš atspoguļo tevi. Un tas nav sliktākais variants. Tu redzēji, kad pazūd jebkāda tieksme pat paēst, lai uzturētu dzīvību ķermenī. To jūs jau esat izgājuši. Un tas pat vīram nebija līdzīgs nepavisam.

- Tad kur gan ir izeja? Palīdzi mums, lūdzu, Jēzus!

- Vai jūs to gribat pa īstam?

- Jā, gribam. Tiesa, vīra gadījumā ir jājautā viņa zemapziņai. Apzināti viņš grib. Bet dziļāk nezinu.

- Turpini viņam lasīt līdzības par izdziedināšanās brīnumiem, taču papildini to ar Uguni un ieraugi jūs abus izdziedinātus. Es jums palīdzēšu, ja redzēšu, ka jūs paši esat sākuši kaut ko būtisku darīt. Tavs vīrs arī sāks stiepties pie labāka, ja sapratīs, ka uz to velc tu. Ar visiem spēkiem!

- PATEICOS TEV, SKOLOTĀJ! Uzdevums ir saņemts. Paskatīsimies, kā mums ir ar vizualizāciju. Paldies Tev.

- Ar Mīlestību un vienmēr jūsu rīcībā, Jēzus.

 

Atsūtīts 25.12.2019

Tulkoja Jānis Oppe