Светлана Туманова - Чудо - в вас самих

Svetlana Tumanova - Brīnums ir jūsos pašos

18 12 26

Jēzus Kristus vēstījums 2018.12.25. Brīnums ir jūsos pašos.

Nodots Svetlanai Tumanovai.

Es šodien atnācu pie jums, tāpēc ka nevarēju neatnāk. Nē, galīgi ne tāpēc, ka katoļiem Ziemassvētki būtu patiesāki nekā pareizticīgajiem. It nemaz. Mani vismazāk uztrauc kalendāri un ķildas starp tiem.

Es gribēju jums pastāstīt par brīnumu, kuru jūs nesat savā iekšienē. Nekāda brīnuma, saistīta ar kāda parādīšanos, nemaz nav.

Brīnums ir jūsos pašos, jūsu dzīvē. Jūs esat dzīvi, elpojat, priecājaties par ziemu un ziemas svētkiem – tas ir īstais brīnums.

Putniņi var dūdot blakus jums vai brīnišķīgas klavieru skaņas skan no skaļruņiem – vai tad tas nav brīnums? Jā, brīnumu rada kāda rokas, bet no tā tas nepārstāj būt brīnums.

Brīnums jūsos dzīvo pastāvīgi, vai jūs to pamanāt, vai ne.

Bet ja jau esat sākuši pamanīt, tad, lūk, tas – jūsu brīnums ir atnācis pie jums. Un vai tad var būt lielāks brīnums par cilvēka atvērtu sirdi?

Es paredzu jūsu iebildumus. Ar atvērtu sirdi pašlaik ir neiespējami dzīvot? Bet agrāk bija iespējams?

Tieši ar atvērtu sirdi es radīju visus savus brīnumus. Un brīnums bija tikai tas, ka es vēru vaļā jūsu sirdis, lai viņas radītu sevi patiesās. Un tie, kas patiesi ticēja savai sirdij, pārveidoja realitāti un sevi pašus tajā.

Tas bija tik vienkārši pašiem, brīnumam ticošajiem.

Bet bija arī tādi, līdz kuru sirdīm es tā arī nespēju aizklauvēties. Un brīnums viņos nenotika. Tur nebija īsti garoza, bet kraupis uz ticības brīnumam. Un man nebija vajadzīgs kausēt šo kraupi. Vienkārši tādu cilvēku laiks vēl nebija pienācis.

Viņi iemiesosies vēl un vēl, radīs savas kļūdas, vajadzīgas viņiem, lai visbeidzot saprastu. Visu saprastu. Vai arī, lai pavisam aizietu no dzīves skatuves, ja tā vēlēsies. Izvēle vienmēr ir jūsu.

Kur gan ir brīnums? Jūsos pašos patiesajos, tiešajos, kā bērnos. Un nepavisam nav svarīgi, cik veci jūs esat.

Brīnums var notikt arī jūsu 101. gadā. Un var jau 5 gadu vecumā notikt ar jums. Bet var arī agrāk vai vēlāk. Tas viss ir atkarīgs no jums un jūsu attīstītības.

Taču brīnums eksistē, kā eksistējat jūs. Jūs – tas tad arī ir vislielākais brīnums.

Kādu brīnumu vēl var gaidīt? Jūs dzīvojat, elpojat, jūtat šo pasauli, jūtat pasauli savā iekšienē – tas jau ir brīnums. Un tas ir brīnišķīgi!

Dzīvojiet brīnumos, elpojiet brīnumu un dāvājiet brīnumu cits citam! Piepildiet visu jūsu burvīgo planētu ar brīnumu – katrs no jums ir šis dzīvais brīnums! Un vai tas nav burvīgi?

Mostieties un dzīvojiet dzīves brīnumā!

Pievienots 26.12.2018

http://sanatkumara.ru/stati-2018/chudo-v-vas-samich

Tulkoja Jānis Oppe