Светлана Туманова – ПОСЛАНИЕ ОТ МОЕЙ ДУШИ

Svetlana Tumanova - MANAS DVĒSELES VĒSTĪJUMS

Svetlanas Tumanovas nodots

2018.05.17

18 05 24 08

Es eju iekšā savās dziļajās sāpēs un tās pilnīgi izšķīdinu ar manas dvēseles gaismu un dievišķo mīlestību, kura dzīvo manā sirdī. Paplašinu savas robežas līdz visas pasaules izmēriem un iegrimstu mierpilnas mīlestības stāvoklī.

Es ielaužos sava negatīva pašā biezoknī un kā Dievišķā Feja pamāju ar burvju nūjiņu un pārvēršu visu apkārtējo. Viss skumīgais kļūst mundrs, viss vītušais atkal uzplaukst, viss atmirušais sāk jaunu dzīvi, dodot jaunus dzīvības pilnus dīgstus. Viss sāk vētraini attīstīties, pūšanas un trūdēšanas process ir apstājies.

Milzīgi ķetnveidīgi koki pārvēršas gaišos bērziņos, savu laiku nodzīvojušie celmi acumirklī pārvēršas mēslojumā. Ozoli kļūst laipnāki un arī pārvēršas. Kļavas un citi koki atviegloti uzelpo pie Gaismas, kura pie viņiem izlauzusies.

Manas dvēseles kausu pamet visas “šausmīgās bailes”, pieņemot dzīvnieku veidu: šakāļi, hiēnas, vilki, milzīgi neveikli lāči, indīgas čūskas, lienošas odzes – viss, kas spēj cilvēkam iedvest bailes.

Kurp gan viņi dodas? Uz pašām tālākajām alām un paslēptuvēm, jo Gaismas Feja taču iztraucēja viņu mieru, sāka ievest savu kārtību – tumšo biezokni pārveidot gaišā meža norā un padarīt to caurejamu. Mūsu mežs ir kļuvis tīrs, bet visi dzīvnieki ir atraduši sev patvērumu citos tumšos cilvēku iekšējo baiļu mežos.

Atskrēja zaķīši, ezīši un vāverītes pagozēties Saulītē, kad nav briesmīgo zvēru.

Pats galvenais slēpās paša cilvēka zemapziņā. Bet to tikai viņš pats varēja pārveidot, saklausījies Dievišķās Fejas viedos padomus: nomainīt savas Pārliecības uz pozitīvām, bagātināt savu dzīvi ar noskaņojumiem noteikti IZVESEĻOTIES un NEKĀDU NAGLU! Piepildīties ar izlēmīgu pārliecību – GRIBU DZĪVOT un UZVARĒT. Apgaismot visu savā dzīvē ar Mīlestību pret Sevi un apkārtējo Dzīvēm.

Cilvēks grauj sevi pats un SPĒJ PILNĪGI ATJAUNOT SAVU VESELĪBU! Kā? – Mainot savus viedokļus, savas pārliecības, ieradumus, kas nenes viņam labumu. Mainot arī savu uzvedību atbilstoši pozitīviem uzskatiem. Piepildoties ar Pateicību par katru nodzīvoto mirkli uz Zemes un Kosmosā. Iztēlojoties savu smadzeņu šūniņas pilnīgi veselas un Dievišķi mirdzošas no sava piepildījuma ar Dievišķo Gaismu, Dievišķo Mīlestību pret sevi pašām. Viss cilvēka organisms tad pārvēršas un pārstāj nīkuļot.

Dievišķā Gaisma no katras galvas un muguras smadzeņu šūniņas plūst pār visu organismu, apgaismojot viņu un dziedinot. Un hronisku slimnieku organismi tagad var atžirgt Garā, uzvarēt hronisko nogurumu un atveseļoties un priecāties.

CILVĒKS VAR UN SPĒJ ATJAUNOT SEVI PATS PĒC SAVAS PAŠA DIEVIŠĶĀS SIRDS TIESĪBĀM, kura nes DZIEDINĀŠANU un neko citu, izņemot DZIEDINĀŠANU!

Ar mums ir Dievs, jo DIEVS IR MŪSOS!

 

Atsūtīts 24.05.2018

Tulkoja Jānis Oppe