Светлана Туманова – ПОСЛАНИЕ АФИНЫ-ПАЛЛАДЫ

Svetlana Tumanova - VĒSTĪJUMS NO ATĒNAS PALLĀDAS

Nodots Svetlanai Tumanovai.

- Dārgā Atēna! Vai Tu nevarētu man izskaidrot, kādēļ man bija tik nepilnīgi ķermeņi izvēlei pirms mana tagadējā iemiesojuma? Kas man traucēja izvēlēties veselīgu ķermeni un iemiesoties viņā? Es pati jau gandrīz zinu, kas tieši. Bet man gribētos, lai Tu visu saliktu pa plauktiņiem un izskaidrotu.

- Jā, lūdzu, esmu gatava.

Tu un tikai tu pati traucēji sev piedzimt veselīgā ķermenī. Tu tā jau biji dzimusi, bet tikai toreiz tu dzimi vīrieša ķermenī.

- Bet kāpēc es sapelnīju kaudzi slimību, kaut arī ne uzreiz?

- Tu pati tā izvēlējies, pēc sava pēdējā iemiesojuma ieraugot, ko esi sadarījis. Ja tev nebūtu nekādu ierobežojumu, tad tā būtu pagātnes atkārtošana. Bet tavai Evolūcijai tā nevajag. Un tev arī. Bet tas, ka slimības ar tevi ne uzreiz piedzima, tad nu tas ir tāpēc, lai tu varētu sekot, kas pie kā ved.

Tev bija pārāk Ugunīgs Gars. Un diezgan neiecietīgs pret citādi domājošiem. Tu visu darīji ātri un uzreiz, ne pārāk aizdomājoties par sekām.

Tevi tagad ierobežoja pēc tevis pašas lūguma, lai nesaradītos jaunas lietas, no kurām pēc tam izkulties ir gan grūti, gan ilgi.

- Ko tad es tādu tiku radījis? Ko sadarījis citos iemiesojumos?

- Kā es jau teicu, tev bija pārāk Ugunīgs Gars. Pašlaik Viņš pat tikai daļēji ir klātesošs tevī. Bet pārējo tavs Gars atstāja Augšā, lai izvairītos no vēl lielākām kļūdām. Un neiepītu sevi vēl vairāk.

Jā, Ugunīgo un Gaišo iedegšanos laikā tu vari ar Garu savienoties pilnībā, bet pārējā laikā Viņš atkal aiziet, atstājot tev tikai savu Daļu.

Tu ilgi neskaidrojies, bet veici to, kā toreiz tev likās pareizi. Biji diezgan aizkaitināms un neiecietīgs, kā es jau teicu. Un, tā kā tu biji drosmīgs karavīrs, tad tas arī tagad radīja daudz tavu ciešanu. Es domāju, ka nav vērts iedziļināties detaļās, tas tev tagad nav nepieciešams.

Tu aprobežojies no māmiņas puses uzreiz ar mūziku, bet ne tādēļ, lai kļūtu par mūziķi. Tev vajadzēja uzreiz, kopš bērnības, piegludināt savu raksturu. Un māmiņa sekmīgi tika ar to galā. Kaut arī tu viņai reizēm rīkoji koncertus ar skandāliem. Taču tas atgāja, bet mūzika palika. Un tev patīk klasiskā mūzika. Tā ir liela māmiņas Uzvara.

- Tev patīk ar kora dziedāšana, tas jau izdevās tētim.

- Tu nevarēji nodarboties ne ar kādām nopietnām kaujas mākslām, armijā tu arī neiestājies, tāpēc ka tajā laikā meitenes vēl neiesauca. Bet tagad viņas var dienēt, policijā – arī, bet tagad tev to vairs nevajag. Tu pati vairs to negribētu, vai ne tā?

- Tā. Es pati nevēlējos iet uz praksi policijā, kad mūsu jaunā Dekāne bija atnākusi no policijas uz juridisko fakultāti. Man tagad interesantāk ir sacerēt dzeju, klausīties labu mūziku un dziedāšanu, man interesanta ir arī ezotērika. Un dārzkopība, cik es varu atļauties.

- Bet juridisko tēmu tu varēji nepamest. Tas tev vēl ir rezervē. Kaut arī viss jāatjauno, ja ne jāmācās no jauna.

- Bet man tagad interesantāka ir psiholoģija. Kaut gan, ar juridisku zemtekstu.

- Nu redzi, cik daudz ar ko tu vēl vari nodarboties. Bet tavi ierobežojumi tev vēl paliek. Un tas ir ļoti labi tev. Netērē sevi pa tukšo. Tu vari ķerties pie kāda tev interesanta darba.

PATEICOS! PATEICOS! PATEICOS TEV, BURVĪGĀ ATĒNA!

2018.03.13.

 

Atsūtīts 13.03.2018

Tulkoja Jānis Oppe