Светлана Туманова - Ченнелинг от Майтрейи от 11. 02. 2018.

Svetlana Tumanova - Čenelings no Maitreijas 2018.02.11.

Nodots: Svetlanai Tumanovai

- Sveicināts, dārgais Maitreija!

- Sveicināta, Svetlana!

- Tu tik mīloši, visur iekļūstoši, tik saprotoši raugies no Sava Tēla… Ka gribas Tev izstāstīt visus savus noslēpumus, un šķiet, ka Tu visu sapratīsi un ieteiksi, kā vislabākajā veidā rīkoties vienā vai otrā situācijā.

- Tā tas arī ir. Un ko tu man gribi pajautāt?

- Kā mēs tālāk dzīvosim? Un kad Tu atnāksi, ja vispār atnāksi?

- Jūs dzīvosiet Gaiši un Spilgti, ja paši sevi tikai neiegremdēsiet apziņas mākoņos. Pareizāk, neziņas mākoņos. Un Es jau esmu katrā no jums, kas piesauc Mani un gatavo Man Ceļu uz savu Sirdi.

Es jau esmu atnācis pie katra, kurš gaida un mīl Mani. Es negribu pašlaik iemiesoties, tāpēc ka neredzu nevienu tādu Vistīrāko meiteni vai sievieti, kura spēs saglabāt manu Nevainību. Un atbilstošu vīrieti blakus viņai. Es ar to domāju Nevainību Pilnā Mērā, lai tas viss izpaustos, kā pašlaik ir Manī. Bet pazemināt sevi un iemiesot kādus atsevišķus personību fragmentus pagaidām nav jēgas.

- Skaidrs. Bet Tu tomēr taisies kaut kad iemiesoties?

- Pagaidām Man pašam nav skaidrs. Vispār – jā, bet ne tieši šajā momentā. Tieši pašlaik no Manis ir lielāks labums, ja Es atrodos blakus jums, bet Smalkajā Plānā. Un Es atrodos gluži blakus jums.

- Tas ir lieliski! Tas ir tāds atbalsts mums!

- Lūk, arī Es runāju par to pašu. Jums pašlaik ir ļoti vajadzīgs Garīgais Atbalsts, pirmām kārtām. Tāpēc Es esmu blakus, bet pagaidām neredzams jūsu fiziskajām acīm. Es visu sajūtu, kā jūs dzīvojat, visu saprotu. Atbalstu katru jūsu Gaišo Tieksmi. Un esiet, lūdzu, drosmīgāki. Izlēmīgāki, varonīgāki! Mēs vienmēr atbalstīsim visas jūsu Gaišās Dziņas. Es te neesmu Viens. Kopā ar mani ir vesela Ercenģeļu un Eņģeļu svīta. Mēs cenšamies jūsos uzpūst katru manāmāko jūsu Dvēseles liesmu, Mēs pastāvīgi ar jums strādājam. Un jūs pamanāt Mūs, ieklausoties savās jaunajās Domās un Vēlmēs. Vai vienkārši jūsu prāta Klusumā vai Godbijībā. Varbūt tas ir impulss no Mums? Paši Augstākie Impulsi nāk no Mums, protams, jūsu fiziskā prāta klusēšanā. Jūtu un emociju mierīgumā. Godbijīgā attieksmē pret Dzīvi vispār. Un jūsu Sirds miermīlīgumā.

- Pateicos Tev, dārgais Maitreija! Uz jaunu tikšanos ēterā!

- Uz tikšanos!

 

Atsūtīts 12.02.2018

Tulkoja Jānis Oppe