Светлана Туманова - ПОСЛАНИЕ ОТ МОЕЙ МАМОЧКИ

Svetlana Tumanova - VĒSTĪJUMS NO MANAS MĀMULIŅAS

- Manu mīļo māmulīt! Es gribu parunāt ar tevi tieši pašlaik, naktī no 8. uz 9. janvāri.

- Jā, manu kaķīt, es vienmēr esmu ar tevi, kamēr mēs esam dažādās Pasaulēs. Un tālāk, kā nolemsim. Bet patiesībā šis atdalījums ir tikai šķietams.

Mēs esam Bezgalīgajā Vienotībā. Viss ir tā, kā tu tici, kam tu tici, tā tas arī kļūst. Viss izrādās ļoti vienkārši.

Kam tu tici, tas arī projicējas tavam garīgajam skatienam.

          Es šodien zināju, ka tu iznāksi uz sakariem ar mani. Tev bija nemierīgi par mani, tu iegrimi vecās atmiņās, bet tas ir lieki. Pavisam.

Bet es nestāvu uz vietas, es arī virzos, lidoju, attīstos.

Man ir labi ŠEIT. Es atpūšos un uzņemu Spēkus.

Nesatraucies par mani. Tas ir pavisam lieki. Es neesmu palikusi agrākā, es aktīvi attīstos. Te tas ir daudz vieglāk nekā tev, priekšējā līnijā. Es skatos, kā tu visu panes, tas ir ļoti smagi. Mana sirsniņa to visu atkal neizturētu.

Taču man tagad jūtas ir, it kā atslēgtas. Es nepārdzīvoju tik šausmīgi, kā, kad biju Fiziskajā Plānā.

Neuztraucies par mani, tas viss tagad ir lieki. Un pat ja tu sev zīmē kādas bažas, tad nevajag. Tie ir lieki tavas Enerģijas tēriņi. Bet tie tev vēl būs vajadzīgi.

          Bet tavu tēvu ir vienkārši žēl. Viņš tā arī turpina tēlot nelaimīgo un līst kādam zem spārna. Pašlaik pie tevis, vairāk nezina, pie kā. Taču viņš pats ir atraidījis visu to labāko, kas viņam nāca Likteņa ziņā.

          Viss mainās un izmainīsies atkal. Līdz ar Jaunā gada atnākšanu, kaut arī ne visi to gaidīja. Jā, ir arī tādi pie jums. Kas no visa jau ir pavisam noguruši. Kā Dimočka Hvorostovskis mums pievienojās pavisam nesen. Un viņš atpūtīsies un atkal sāks jaunu sava ceļojuma vijumu.

          Bet ar mani patiesi viss ir labi. Pat labāk, nekā tu vari iedomāties. Un pat ja kāds tev pateiks kaut ko negatīvu, tad tas tā nav. Tu jau zini, kā neticēt negatīvam.

          Tici pašam Labākajam, un pat man tad kļūs labāk. Nerunājot nemaz par tevi pašu.

          Arī Volodjam kļūs daudz labāk, viņš vēl nav tik vecs, kā domā. Arī tas viss ir sadomāts. Nedomājiet vispār par tuvām beigām, jums vēl ar ķepiņām ir daudz jāsit.

          Turieties un ticiet Gaišajai Realitātei, un TĀ ATNĀKS! Jūs paši Viņu tad arī radāt!

Ar Mīlestību, jūsu Tamāra.

8.-9.01.2018.

 

Atsūtīts 09.01.2018

Tulkoja Jānis Oppe