Светлана Туманова - МОЁ ЗНАКОМСТВО С ЗАМЕЧАТЕЛЬНЫМ ЧЕЛОВЕКОМ - НАТАЛЬЕЙ КОТЕЛЬНИКОВОЙ

Svetlana Tumanova - MANA PAZĪŠANĀS AR LIELISKO CILVĒKU – NATĀLIJU KOTEĻŅIKOVU

Autors: Svetlana Tumanova

Es uzrakstīšu, kā sākās mans Ceļojums uz Gara pasauli.

Un mana pazīšanās ar Skolotāju manā dzīvē. Sākās, PATEICOTIES SMAGAJAI SLIMĪBAI, kurai es nepadevos. Un atradu draugus, kuri patiesi mani atbalstīja tajā. Mana slimība tika nosaukta par izkaisīto sklerozi, bet runa vairs nav par to. Es vienkārši jau zinu un ticu ar visu dvēseli, ka no visām slimībām, pilnīgi no visām var aiziet, pamodinot SAVU GARU!

 

Бесстрашно, с Богом в сердце

Все двери открывай!

Отступят все преграды,

ЛЮБИ и ПОБЕЖДАЙ!

Drosmīgi, ar Dievu sirdī

Visas durvis atver!

Atkāpsies visi šķēršļi,

MĪLI un UZVARI!

 

Un pēc neilga laika, 2008. gadā, es iepazinos ar apbrīnojamu sievieti un Sanata Kumaras vēstnesi – Natāliju Koteļņikovu. Es ieraudzīju grāmatu ar Sanata Kumaras attēlu, skrienot pa pazemes pāreju (es jau varēju skriet!) un nopirku to, sajutusi, kas tas ir „mans”. Kas gan tā bija par grāmatu! Tā saucās „Zināšanas no Ugunīgā Slāņa” („Знания из Огненного Слоя[1]”).

Es lasīju un dziļi izbaudīju tās domas, ko mums nodeva Sanats Kumara kopā ar Natāliju Koteļņikovu. Bet pēc tam uzrakstīju pašai Natālijai un drīzumā viņas personā iemantoju īstu Draugu un Audzinātāju, cilvēku, kuru tagad ļoti mīlu. Viņā ir tik daudz pašaizliedzības, uzticīgas Kalpošanas Gaišo Spēku Lietai uz mūsu dārgās planētas Zeme un vienkārši īstas cilvēcības! Viņa tik daudz man atklāja, un sevī pašā Mani arī atklāja! Viņas vietnē http://sanatkumara.ru jūs varat iepazīties ar viņas lieliskajām grāmatām un rakstiem. Tagad Natālija ir kļuvusi ne tikai par lielisku rakstnieci, bet par Augšupcelto Skolotāju. Viņa pameta savu Urālu orķestri, kur spēlēja arfu, un braukā pa Krievijas un Eiropas pilsētām ar saviem ezotērikas semināriem. Jā, jā, viņa māca cilvēkiem Augšupcelšanās Ceļu! Un māca to, ka pirms vai pēc 2012. gada mēs agri vai vēlu izrādīsimies uz Augšupcelšanās Ceļa! Un mēs paši varam iet šo Ceļu viegli un nesāpīgi kopā ar mūsu mīļoto planētu Zeme!

Natālija savos semināros un savās grāmatās māca paplašināt savu apziņu un ieraudzīt sevi kā VISU PASAULI, apvienoties ar visu Pasauli savā apziņā, vadoties pēc pozīcijas, ES ESMU VISS, KAS IR. Viņas aktivizācijās Urālu kalnos visi darbojās kā vienota komanda. Kaut arī mūsu bija 144 cilvēki (2009. gadā, kad es biju Taganajā, pēc tam bija pat vairāk par 200 cilvēkiem). Mēs gan dziedājām, gan dejojām, lasījām dzeju, likām kopā Zemes Dziedināšanas Mandalu, visi kopā meditējām ar Ercenģeļiem, kopā gatavojām sev ēst, un visu lēmām kopīgi. Jā, Aktivizācijas bija bezmaksas, un maksāja tikai tie, kuri vēlējās gulēt mājiņās, nevis teltīs. Es pat atceros Natālijas runci, kurš mani izbrīnīja ar to, ka ēda sviestmaizes ar sieru mājiņā, kur dzīvoja Natālija. Un nekādu gaļu. Visi veda šurp arī savus sasniegumus, lai nolasītu kādas lekcijas, visi dalījās tajā, ko ir satrādājuši savā dzīvē. Staigājām arī pa oglēm, mācījāmies pārvarēt savas bailes.

Pateicoties Natālijai un viņas Tālredzībai, es uzrakstīju arī savu grāmatu „Izdziedināšanās Ar Redzēšanas Gaismu” („Исцеление Светом Прозрения”[2]). Tāpēc ka tieši Natālija man atklāja, ka vajag dalīties savā pieredzē, neturēt to tikai pie sevis.

KĀDU REDZĒŠANAS GAISMU ATNES SLIMĪBA? LIETA TĀDA, KA TĀ ĻAUJ PILNĪGI SAJUST, KA TU PILNĪGI ESI DIEVA VARĀ. UN NO TEVIS MAZĀ PRAKTISKI NEKAS NAV ATKARĪGS! Tā ļauj izgaismot visu savu dzīvi, paskatīties uz sevi citādām acīm, ar cilvēka, kurā dzīvo Dievs, acīm – ar Dievcilvēka acīm! Tā ļauj iemīlēt sevi pa īstam, iemīlēt Dievu Sevī! Un palīdz iztīrīt sevī visu nevajadzīgo, sanesto, attīrīt savu Ego līdz tādai pakāpei, lai tevī iemirdzētos Dieva Gaisma – tava Augstākā „Es” Gaisma.

Mana EGO vara sabruka tikai tad, kad mani piemeklēja šī mežonīgā slimība. Sagrieza ķermeni, sadauzīja ar nepilnu paralīzi, un es savām acīm pārliecinājos, ka cilvēks pats par sevi ir NEKAS! Un tikai Dievs cilvēkā ir īstenais ĶĒNIŅŠ UN KUNGS! Un Dievs dzīvo Cilvēkā. Un to nemaz ne lepnības dēļ tā tagad es rakstu, kurā mani agrāk vainoja reliģiozi cilvēki, un es vienmēr esmu uzskatījusi, ka Dievs un baznīca ir dažādas lietas. Pilnīgi nav viens un tas pats, kā mani centās pārliecināt. Dievs pasauca mani šajā apbrīnojamajā Ceļojumā izzināt, ka Viņš ir gluži blakus, viņš dzīvo manī, taču kā es pret sevi attiecos? Meklēju un meklēju mīļoto kaut kur ārpus sevis, aizmirstot par sevi, psiholoģiski sevi šaustīju, plosīju ar kaut kādiem darbiem un problēmām, bet Dievs gribēja, lai Es viņu Sevī atklāju un iepazīstos ar savu Augstāko „Es”, un saplūstu ar Dievu Sevis iekšienē, apgaismojot visu apkārt! Un es iemantoju pat ne vienu Mīļoto, bet daudz Vienotā Dieva Kalpotāju – Kristus Baltās Brālības Augšupceltos Valdniekus! Es iemantoju savu Zvaigžņoto Gaismas Ģimeni! Es iemantoju apbrīnojamus draugus, un Natālija Koteļņikova kļuva par manu APBRĪNOJAMO DRAUGU! Viņa jau vairākus gadus ir blakus man, kaut gan mēs vairāk sazināmies pa e-pastu, jo viņa dzīvo Jekaterinburgā, bet arī Skolā pie Natālijas es biju Maskavā un Pēterburgā, un Augšupcelšanās Krēsls Pēterburgā mums spontāni izvērtās Augšupcelšanās Svētkos! 2009. gada 21. decembrī. Un es par to bezgalīgi priecājos! Un mana Redzēšanas būtība tāda arī ir, ka es atklāju Sev Mīļoto, Īsteno Dievu, un iemācījos redzēt Viņu Sevī, uzzināju, ka Es esmu viņa daļiņa, iemācījos pa īstam mīlēt savu Dievu Sevis iekšienē un apkārt visā pasaulē, sāku mācīties saprast Viņa Vēstījumus, kurus nes man katrs cilvēks Sevī.

Lieta ir tāda, ka vēl pāris gadus pirms slimības, ja kāds man teiktu, kad un ar ko es saslimšu, godīgi teikšu, ka nekautrētos iespļaut sejā par tādām prognozēm! Taču Dievs manī rīkojās citādi, un es iemantoju pazemību un Bezgalīgu Mīlestību pret Dievu, Patieso Mīlestību. Un, lūk, noejot astoņu gadu ceļu pa visiem ciešanu ceļiem, izmēģinot ļoti daudz lietu, atrodoties pastāvīgos meklējumos, es sapratu, ka PATI AR AUGSTĀKO “ES” IZVĒLĒJOS NOIET TĀDU CEĻU, PAĀTRINĀTU ATTĪSTĪBAS CEĻU UN VĒL PASTĀSTĪT PAR TO ARĪ CITIEM CILVĒKIEM, DIEVA DAĻIŅĀM, LAI VIŅI ARĪ SPĒTU AIZIET LĪDZ SAVAM SAPNIM, JA VĒLĒSIES...

TIKAI PAMODINOT DIEVU CILVĒKĀ UN IEDEDZOT SPOŽU GARA UGUNI, KĻŪST IESPĒJAMI BRĪNUMI! BET TĀDĒĻ VAJAG DAUDZ STRĀDĀT AR SEVI, PAMATĪGI IZTĪRĪT SAVU TEMPLI (ĶERMENI), izgaismot savu Dvēseli un, AIZTRAUCOT SAVU APZIŅU UZ AUGSTĀKAJĀM SFĒRĀM, UZPŪST SAVAS SIRDS LIESMU TIK CENTĪGI, LAI DIEVS VARĒTU PAMOSTIES TEVĪ, CILVĒK! UN TAD TU KĻŪSTI DIEVCILVĒKS, TAS IR, DIEVS un Cilvēks, IEMIESOTS UZ ZEMS! UN TĀPĒC MĒS ŠAJĀ LAIKĀ ARĪ ATNĀCĀM, KA VISAS PLANĒTAS ZEME AUGŠUPCELŠANĀS JAU IR SĀKUSIES! UN TUVĀKĀ NĀKOTNE MUMS NODEMONSTRĒS, KĀ MĒS UZVAROŠI, AR MĪLESTĪBU VARAM BŪVĒT SAVU PASAULI! BŪVĒT SAVAS ATTIECĪBAS AR VISIEM VISAPKĀRT, MĪLOT UN SVĒTOT... JŪTOT SEVI VIENOTIEM AR VISU PASAULI, NEVIS ATDALĪTIEM NO VISIEM... VAI NU TĀ SADRAGĀS VISUS “ĀŽUS”, VAI ARĪ AUGŠUPCELS VISUS TOS, KURI SPOŽI IEDEGS SEVĪ PAŠĀ SAVA GARA GRAUDU! DALĪŠANA JAU SEN IR SĀKUSIES! UN TAS NAV TAS, NO KĀ BŪTU VĒRTS BĪTIES, VAI TAD MĒS JAU NO SENIEM LAIKIEM NEBIJĀM JĒZUS KRISTUS BRĪDINĀTI? TAS IR SVĒTĪTS LAIKS!

Un manā Garīgajā Ceļā man lieliski palīdzēja un palīdz Brīnišķīga Sieviete – Meistars Natālija Koteļņikova, jau astoņu grāmatu autore, kuras pie mums Rīgā var izlasīt, ieejot Rēriha vai “Janus” grāmatnīcā un parakņājoties ezotērikas nodaļā. Es Natāliju Koteļņikovu uzaicināju 2011. gada 2.-5. jūnijā atbraukt pie mums Rīgu un novadīt savu apbrīnojamo ezotērikas semināru un Augšupcelšanās Krēslus, un Aktivizēt mūsu cilvēkus, lai viņi atrautos no savām ikdienas problēmām un paskatītos uz sevi kā, ES ESMU VISS, KAS IR! MĀCĪTOS TĀ DOMĀT, nevis atdalīti no visiem un valdības. Natālija ir Aktivizāciju Meistars, kādu mums Rīgā nav. Šim KOMŪNAS Garam droši vien arī ir jānāk no Krievijas, nevis vēl no kaut kurienes.

Un tagad Natālija ar savu vīru Volodju Ahmanajevu būvē Augšupcelto Skolotāju Ašramu. Un arī tā ir ļoti svarīga Pakāpe Viņas Ceļā. Es agrāk tādus cilvēkus neesmu satikusi. Tādi cilvēki patiešām ir īsteni Krievijas bērni un nes mums no pašas Viņas Sirds Kopienas Garu! Un es lepojos ar to, ka pazīstu Natāliju.

Un šo dzejoli es nolēmu veltīt Natālijai Koteļņikovai, tāpēc ka viņa spēja mani pārliecināt uzrakstīt savu grāmatu un izstāstīt savu Ceļu visiem, kuri vēlēsies izlasīt, izdzirdēt un uzvaroši IZDZIEDINĀTIES! STĀJIES UZVARĒTĀJU UN GAISMAS NESĒJU RINDĀS, MANS DĀRGAI CILVĒK!

 

TIK LIELISKI!

Ar Mīlestību veltīts Natālijai Koteļņikovai...

“Nebaidieties no Augšupcelšanās, tas ir lielisks ceļš. Jūs patiešām esat uzvarējuši zināmu atlases kārtu, lai piedzimtu šajā laikā. Tas ir pats interesantākais, aizraujošākais mūsu laika notikums. Tā ir meistarklase.”

Sanats Kumara. Zināšanas no ugunīgā slāņa/N. Koteļņikova

Так здорово на Свете жить,

Хоть умирал совсем недавно…

Так здорово, стремясь, любить

И отворять тугие ставни!

Так много можно здесь найти

В безудержном стремленьи к Свету,

Что Откровенья на Пути

Возносят, как Прорыв, ракету!

Так здорово Любовь познать,

Любовью жить и ей искриться,

Чтоб вновь и вновь Любовь ваять

И рассылать на крыльях птицы!

И Свет нести и умножать,

Чтоб осветились все мгновенья,

И каждым вдохом приближать

Любви Святое Вознесенье!

Tik lieliski Pasaulē dzīvot,

Kaut arī miru nost pavisam nesen...

Tik lieliski tiecoties mīlēt

Un vērt vaļā stingros slēģus!

Tik daudz var šeit atrast

Neapturamajā tieksmē uz Gaismu,

Ka Atklāsmes Ceļā

Augšupceļ kā Izrāvienā raķeti!

Tik lieliski ir Mīlestību iepazīt,

Ar Mīlestību dzīvot un ar viņu dzirkstīt,

Lai atkal un atkal Mīlestību veidotu

Un izsūtītu uz putna spārniem!

Un Gaismu nest un vairot,

Lai apgaismotos visi mirkļi,

Un ar katru ieelpu tuvināt

Mīlestības Svēto Augšupcelšanos!

2008.04.10.

 

Sadarbojoties ar Natāliju, es sapratu ļoti daudz ko. Un pats galvenais – tas ir tas, par ko es rakstu šajā dzejolī:

 

TAVA SIRDS

Сердце твоё – Божий Престол,

В нём ты живи, куда бы ни шёл,

И Сердца Свет на мир проливай,

Чтобы Любовь лилась через край!

 

Сердце твоё – Храм для Чудес,

Верх Волшебства, Радости Весть,

В нём Я живу, Твой Небесный Отец,

Ты – Мой ребёнок, Творенья Венец!

Tava Sirds – Dieva Tronis,

Tajā dzīvo, lai kurp neietu,

Un Sirds Gaismu uz pasauli lej,

Lai Mīlestība lītu pāri malām!

 

Tava Sirds – Templis Brīnumiem,

Burvestības Kalngals, Prieka Vēsts,

Tajā es dzīvoju, Tavs Debesu Tēvs,

Tu – Mans bērns, Radības Kronis!

2009.03.24.

 

SIRSNĪGS PALDIES TEV, DĀRGĀ NATĀLIJA!!!

MĪLU TEVI, MANA NATAŠA!

Ar Mīlestību veltīts Natālijai Koteļņikovai...

Люблю тебя, моя Наташа!

И планов нет прекрасней наших!

Мы, разгоняясь в устремленьи,

Рождаем Радость Назначений!

 

А в Радости той СМЫСЛ И БОДРОСТЬ,

А в Радости – Величья скорость,

И много лет, и миллионов

Рождаем смысл земных эонов!

 

Смотри: Земля вся оживает,

Запоминай, как открывают

Порталы вышние на Небе,

И связь с Землёй крепчает в Фебе!

 

И, пусть же смысл рождает БОДРОСТЬ,

А Радость пусть рождает СКОРОСТЬ,

Мы устремляемся к Победе,

И каждый миг к ней верно едем!

 

Люблю Тебя, моя Наташа!

И планов – нет прекрасней наших!

Так пусть же Радость кровь разносит,

И Сад земной, любя, Возносит!

Mīlu tevi, mana Nataša!

Un nav brīnišķīgāku plānu par mūsējiem!

Mēs, centienos paātrinoties,

Dzemdinām Uzdevumu Prieku!

 

Un Priekā tajā JĒGA UN MUNDRUMS,

Un Priekā tajā – Diženuma ātrums,

Un daudz gadu, un miljoniem

Dzemdinām zemes eonu jēgu!

 

Skaties: visa Zeme atdzimst,

Iegaumē, kā atver

Portālus augstos Debesīs,

Un saikne ar Zemi kļūst stiprāka Fēbē!

 

Un lai taču jēga dzemdina MUNDRUMU,

Un Prieks lai dzemdina ĀTRUMU,

Mēs tiecamies uz Uzvaru,

Un katru mirkli uz to pareizi braucam!

 

Mīlu tevi, mana Nataša!

Un nav brīnišķīgāku plānu par mūsējiem!

Tad lai taču Prieks asinis iznēsā,

Un zemes Dārzu mīlot Augšupceļ!

2009.07.15.

 

Mana sadarbība ar Natāliju Koteļņikovu noveda pie tā, ka pie manis atnāca Augšupceltie Skolotāji, un es sāku ar viņiem kontaktēties, pieņemt Vēstījumus no Baltās Brālības Skolotājiem. Un tagad es rakstu arī meditācijas, kuras virza cilvēkus uz savas Patiesās Gaismas Atklāšanu! Un es esmu ļoti laimīga! Un, kaut arī šis dzejolis tika uzrakstīts daudz agrāk, kad es vēl nepazinu visus tos, par kuriem nupat uzrakstīju, taču pie Skolotājiem es centos izlauzties sen, arī par Iesvētījumiem biju sen lasījusi. Un pat uzrakstīju dzejoli par savu Ceļu, bet pareizi to nosaucu tikai tagad, kad sapratu, par ko tad ir šis dzejolis (un šajā apzināšanā arī bija Natālijas nopelns!):

 

MANS CEĻŠ PIE IESVĒTĪJUMA

Достигни дна, перебери всю тину,

Узнай, как дышит холод белых льдин.

И самую ужасную картину

Попробуй разгадать в тени гардин.

 

Пошарь в дерьме, спустись в трущобы ада,

Вгрызайся в грязь, не упусти свой спуск.

Потом поймёшь, зачем всё это надо,

Собрав осколки от любимых бус.

 

Смотри в глаза и с пустотой встречайся

Люби всей силой, не боясь плевков,

То поднимайся ввысь, то вновь снижайся,

Несясь по ветру плавно и легко.

 

Узнай, что значит нищим быть в богатстве

И быть царём средь падшей нищеты,

Иначе вряд ли о Священном Братстве

Хоть раз однажды сможешь слышать ты.

 

Иначе, что поймёшь ты в вечном взлёте?

Иначе как оценишь верность рук?

И только лишь в смертельном переплёте

Ты сможешь выйти за порочный круг.

 

Но прежде ты отведаешь порока,

Осечку даст предательский расчёт,

И, не допив последнего урока,

Ты вдруг решишь отправиться в полёт!

 

И, вот, ТОГДА, ты вряд ли надорвёшься,

И тьма не сможет глаз твоих закрыть.

И ты НАВЕРНЯКА уже прорвёшься

Туда, где НАСТОЯЩИМ сможешь быть!  

Sasniedz dibenu, pārroc visas gļotas,

Uzzini, kā elpo balto ledus gabalu aukstums.

Un pašu šausmīgāko ainu

Pamēģini atminēt aizkaru ēnā.

 

Parocies mēslos, nolaidies elles graustos,

Iekodies netīrumos, nepalaid garām savu nolaišanos.

Pēc tam sapratīsi, kādēļ to visu vajag,

Savācot mīļoto kreļļu lauskas.

 

Skaties acīs un ar tukšumu tiecies,

Mīli no visa spēka, nebaidoties no spļāvieniem,

Te pacelies augstumos, te atkal nolaidies,

Joņojot vējā līgani un viegli.

 

Uzzini, ko nozīmē būt nabagam bagātībā

Un būt ķēniņam kritušu ubagu vidū,

Citādi diez vai par Svēto Brālību

Kaut reizi viendien varēsi tu dzirdēt.

 

Citādi, ko sapratīsi mūžīgajā lidojumā?

Citādi, kā novērtēsi roku pareizību?

Un tikai kautiņā uz nāvi

Tu spēsi iziet aiz apburtā loka.

 

Bet vispirms tu nobaudīsi netikumu,

Misēsies nodevīgais aprēķins,

Un, neizdzēris pēdējo mācību,

Tu pēkšņi nolemsi doties lidojumā!

 

Un, lūk, TAD tu diez vai uzrausies,

Un tumsa nespēs tavas acis aizvērt.

Un tu NOTEIKTI jau izlauzīsies

Turp, kur ĪSTS spēsi būt!

1994. g.

 

Godīgi teikšu, ka no pašas bērnības gribēju būt īsta. PA ĪSTAM. Un meklēju tikai tādu, ĪSTU Mīlestību. Un beidzot es to atradu! Atradu savā Sirdī. Tā nekur neizzudīs, nepazudīs, UN PATS GALVENAIS – TĀ VIENMĒR IR AR MANI! Pat, kad esmu viena un grūtībās, ES GALĪGI NEESMU VIENA! UN MĒS VISI KOPĀ – UZ VISIEM LAIKIEM! Mēs esam mūsu Mīļotā Vienotā Dieva daļiņas! Un Natālija, sarakstot savas apbrīnojamās grāmatas un vadot lieliskus ezotērikas seminārus, man lieliski palīdzēja manā dzīvē, atbalstīja mani man iekritušajos Pārbaudījumos un atklāja manā priekšā Jaunus Ceļus! Manus Gara Ceļus! Un vai to nevar saukt par Īsteno Dzīvi? Esmu laimīga, ka tieši tā ir izveidojusies mana dzīve, un, kaut arī vēl atrodos invaliditātē, tāpēc ka ne viss tik ātri darās, kā tas rakstās, pavisam citādā Garastāvoklī! Un mani DRAUGI TAGAD VIENMĒR IR MANĀ SIRDĪ, MANI DIEVIŠĶIE DRAUGI! UN TIEŠI TAS ARĪ ĻAUJ MAN IET TAISNĀ CEĻĀ UZ GAISMU!

 

TU NEESI VIENA...

“Mēs mīlam tevi un piesaucam ar visiem saviem spēkiem. Nav skaistāka un cildenāka brīža. Aizver acis, lasītāj, un izjūti mūs vēlreiz – šo augsto spriegumu, kāds piemīt kanāliem, enerģijām, kuras ieskauj tevi, caurauž visu tavu ķermeni, katru elementāli, katru atomu un katru tavu domu. Esi laimīgs!”

Sanats Kumara. Zināšanas no ugunīgā slāņa/N. Koteļņikova

О трусости, о слабости, о плаче

Забудь совсем, всё это ни к чему!

С тобою шествует теперь Удача,

И всё по силам Сердцу и Уму!

 

Сливаясь с Богом в высшем Устремленьи,

Расти и в Свете растворяй тоску

О Единении в мгновенном Достиженьи

Мечтаний, что в Божественность влекут.

 

Ты – не одна! Ты – с Нами! Ты – за Нами!

Держи Открытым Сердце – Мы с Тобой!

И в Устремленьи наполняй Дарами,

Пришедшими на Зов призывный твой!

Par gļēvulību, par vājumu, par raudām

Aizmirsti pavisam, tas viss nekam neder!

Ar tevi soļo tava Veiksme,

Un viss pa spēkam Sirdij un Prātam!

 

Saplūstot ar Dievu augstākajos Centienos,

Audz un Gaismā izgaisini skumjas

Par Savienošanos momentānā Sapņu

Sasniegšanā, kas Dievišķībai pievelk.

 

Tu neesi viena! Tu esi ar Mums! Tu esi aiz Mums!

Turi Sirdi Atvērtu – Mēs esam ar Tevi!

Un Centienus piepildi ar Veltēm,

Atnākušām uz tavu aicinošo saucienu!

2011. gada 4. martā

 

04.03.2011

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/images/Sanat_Kumara/Books/Znaniya_iz_ognennogo_sloya.pdf (Tulk. piezīme)

[2] Skat. Свет прозрения. Путь к вознесению http://www.ozon.ru/context/detail/id/7391559/ (Tulk. piezīme)