Как вспомнить прошлые жизни быстро и легко?

Kā atminēties iepriekšējās dzīves ātri un viegli

14 11 26

 

Šos un daudzus citus jautājumus regulāri sev uzdod cilvēki, īpaši tie, kas aizraujas ar garīgo attīstību.

Lai pētītu iepriekšējo dzīvju tēmu, katrs izmanto savu metodi. Kāds griežas pie zīlniecēm, kāds – pie ekstrasensu pakalpojumiem, bet kādam tas ir talants kopš dzimšanas… Taču maz kas zina, ka iepriekšējo dzīvju skatīšanās “talants” ir PRAKTISKI katram!

Tam nepieciešama vien tikai neliela vēlēšanās un regulāra prakse, turklāt patīkams rezultāts izpaudīsies nekavējoties, vienkārši ar katru reizi Jūs spēsiet skatīties savas iepriekšējās dzīves arvien labāk un labāk. Tieši iepriekšējās dzīves, jo to Jums taču ir bijis, ticiet, ne mazums!

 

Tātad kā gan atminēties iepriekšējās dzīves?

Par iepriekšējo dzīvju skatīšanās spējas attīstīšanu ir sarakstīts pietiekami daudz literatūras, taču bieži rodas neizpratne un dažāda rakstura jautājumi.

Taču es ar pilnu pārliecību varu paziņot, ka Reinkarnacionikas Institūtā cilvēki attīsta sevī spēju ceļot uz iepriekšējām dzīvēm! Un ne vienkārši tās apskatīt, bet pat strādāt ar tām, risināt savus jautājumus!

Lūk, piemēram, dažas atskaites no Reinkarnacionā maratona.

 

Karina Arsa:

“Maratona 3 pirmo dienu laikā man izdevās ieraudzīt 3 iemiesojumus: par glezniecību, kura šajā dzīvē man ir hobijs, un par dzīvēm ar vīru un dēliem. Ļoti daudz kas noskaidrojās mūsu attiecībās un ieradumos. Esmu ļoti pārsteigta un laimīga.”

 

Aleksandra:

“Tā vienkārši ir Likteņa dāvana man – šis Maratons! Paldies Mārim un visiem, visiem, visiem, paldies Visumam! Esmu atminējusies jau 13 iepriekšējās dzīves. Darbs arvien turpinās un turpinās ar Dvēseli. Jūtas, atklājumi un emocijas – satriecoši! Harmonijas sajūta neparasta! Daudzas problēmas jau ir atrisinātas!

Turpināšu. Jau tagad esmu saņēmusi atbildes uz daudziem svarīgiem jautājumiem! Lūk, viņa – Dzīve, tik pilnīgi es to tagad jūtu!”

Marija Svincova:

“Es izgāju 7 iemiesojumus, ieguvu daudz apzināšanos, noderīgu padomu no audzinātājiem, pasaules uztvere jau ir izmainījusies, spēju noņemt nastu, kura bija pēc tēva zaudējuma.”

 

Larisa Kinžabajeva:

“Man izdevās iegremdēties 5 dzīvēs, vienā detalizēti, bet pārējās pa daļām. Taču turklāt man notika apziņas paplašināšanās, man atnāca ļoti daudzas atbildes uz jautājumiem, es izstrādāju daudzas ļoti dziļas bailes, par kurām pat nenojautu. Attiecības ar vīru izgāja uz jaunu līmeni. Pateicos!!!!!!”

 

Nadežda Ševčenko:

“Šodien bija pats spilgtākais ceļojums no pēdējiem diviem, atbildes sāka nākt skaidrākas – šajā ceļojumā tika parādītas šī iemiesojuma dvēseles.

Galveno atbildi es saņēmu – mīlestība turpināsies jaunā līmenī –, tālab man ir jākļūst mazāk kontrolējošai, prasīgai, šī iemiesojuma mācību mūsu dvēseles iecerēja, lai pilnveidotos un ārstētu nodevības traumas. Iespaidi – super! Pateicos par burvīgo telpu!”

 

Jebkurā gadījumā nevajag aizmirst vairāk praktizēties! Ir arī ļoti lieliski papildus nodarboties ar praksēm, kas paaugstina vibrācijas un enerģētiku, piemēram: meditācijas, elpošanas prakses, joga utt., jo tās trenē mūsu nervu sistēmu un ļauj labi atslābināties – ir svarīgi, lai smadzenes būtu atslābinātas un visas domas aizgājušas. Tas ir ļoti svarīgs faktors, skatoties iepriekšējās dzīves.

Un, protams, nevajag aizmirst par barošanos. Par šo tēmu arī ir sarakstīts daudz literatūras. Vienīgi atzīmēšu, ka vibrāciju paaugstināšanai vislabāk savu devu veidot, lietojot vairāk vieglas barības – dārzeņus un augļus.

Un vēl, galvenais, ticība sev, ticība tam, ka viss noteikti izdosies!

Augstākminēto rekomendāciju pildīšana palīdzēs Jums iemācīties ievērojami ātrāk un kvalitatīvāk aplūkot iepriekšējās dzīves.

 

Speciāli žurnālam “Reinkarnacioloģija”
sagatavoja Anastasija Ševčenko.

 

P.S. Jums ir savi varianti, kā var atminēties iepriekšējās dzīves? Dalieties komentāros!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 26.11.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-vspomnit-proshlye-zhizni-bystro-legko/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4030-kas-es-biju-pagatnes-dzive (Tulk. piezīme)