Открытие Майкла Ньютона перевернуло представление о жизни после смерти

Maikla Ņūtona atklājums apgāza ar kājām gaisā priekšstatu par dzīvi pēc nāves

15 11 20 01

 

Intervija ar Dr. Maiklu Ņūtonu

no Mērijas Arsenolas (Mary Arsenault)

 

1994. gadā dzīve, kādu mēs to pazīstam, ar visiem trauksmi izraisošajiem jautājumiem par to, kāpēc mēs esam šeit un uz kurieni mēs galu galā ejam, beidzās līdz ar psiholoģijas doktora Maikla Ņūtona grāmatas “Dvēseļu ceļojums (Journey of Souls) publicēšanu.

Šajā grāmatā, kas ir kulminācija vairāk nekā 20 gadus ilgam pētījumam, kas ietver vairāk nekā 7000 klientu hipnotisko regresiju uz viņu dzīvi starp dzīvēm, Dr. Ņūtons vēsta par dažiem pārsteidzošiem atklājumiem par mūsu turpmāko eksistēšanu garīgajā valstībā pēc fiziskās nāves.

Šajos atklājumos ietilpst:

 

Bestselleri par iepriekšējām dzīvēm

Izmantojot 29 izpētītus gadījumus savai pirmajai grāmatai, viņš iezīmēja notikumu secību, ko dvēsele piedzīvo no fiziskās nāves brīža līdz izvēlei atgriezties fiziskajā sfērā.

Savā otrajā grāmatā “Dvēseļu liktenis (Destiny of Souls)”, kas izdota 2000. gadā un atzīta par "Gada labāko metafizisko grāmatu" Book Expo Čikāgā, doktors Ņūtons sīkāk aprāda garīgās valstības darbību caur vēl 67 gadījumiem.

Aplūkotās tēmas ietver:

  • astrālos plānus,
  • dvēseļu grupu sistēmas un kopienas dinamiku,
  • vecajo padomi,
  • dvēseles attīstību,
  • laika līnijas, ķermeņa izvēli,
  • garu saziņu ar dzīvajiem uz Zemes un daudz ko citu.

 

Šīs divas grāmatas – abas ir bestselleri un tulkotas vairāk nekā divdesmit piecās valodās – ietver to, ko var uzskatīt par ceļvedi garīgajā valstībā.

Dr. Ņūtons, tagad jau atvaļinājies no prakses, gadiem ilgi ir apmācījis citus hipnoterapeitus paņēmienos, ko viņš izmanto, lai izraisītu hipnotisku regresiju uz dzīvi starp dzīvēm.

Viņa jaunākā grāmata “Dzīve starp dzīvēm. Hipnoterapija garīgai regresijai (Life Between Lives: Hypnotherapy for Spiritual Regression), kas paredzēta praktizētājiem un ko izdevusi Llewellyn Publications, ir ceļvedis soli pa solim metodoloģijā un atslēgas vārdos, kas tiek izmantoti, lai atvieglotu hipnotisku regresiju uz garīgajām valstībām.

Grāmata, kas lielā mērā ir balstīta uz jauniem un neseniem gadījumu pētījumiem, patiks arī tiem, kas nav praktizētāji, bet kuri ir pazīstami ar doktora Ņūtona darbu un vēlas iegūt vairāk informācijas par dzīvi starp dzīvēm.

15 11 20 02

Šīs trīs grāmatas kopā veido pilnīgu triloģiju par to, ko var raksturot tikai kā ļoti pārsteidzošu, dzīvi mainošu un revolucionāro sasniegumu zināšanās, kādas jebkad ir piedāvāta cilvēcei.

Izturot galīgo zinātniskās metodoloģijas pārbaudi uz dublēšanos, Dr. Ņūtona pētījumu rezultātus ir pārbaudījuši citi dzīves starp dzīvēm (DzSDz) hipnoterapeiti visā pasaulē. Dr. Ņūtons, konsultējošs psihologs, hipnoterapeits – meistars, skolotājs un autors – ir arī Garīgās regresijas biedrības dibinātājs. Tā ir starptautiska organizācija, kuras mērķis ir apmācīt pieredzējušus hipnoterapeitus metodēm, ko izmanto regresijā uz dzīvi starp dzīvēm.

 

Kā tika atklāta dzīve starp dzīvēm. Maikla Ņūtona metode

Mērija Arsenola: Saskaņā ar jūsu grāmatām jūs nejauši uzdūrāties dzīvei starp dzīvēm, veicot parastu pagātnes dzīves regresijas hipnozes sesiju. Kādi apstākļi pavadīja šo atklājumu?

Doktors Ņūtons: Nu, kādu dienu pie manis bija atnākusi sieviete ar aktuālu depresijas problēmu[3], apgalvojot, ka jūtas izolēta no sabiedrības un ka viņa izjūt šausmīgas ilgas būt kopā ar saviem vecajiem draugiem.

Es viņai jautāju, vai šie vecie draugi, kuru vairs nebija, ir bērnības draugi, un viņa atbildēja, nē, es viņus neredzu savā pašreizējā dzīvē, tikai savos sapņos.

Es ievedu šo sievieti dziļā hipnozē un jautāju viņai, vai šie pazudušie draugi, iespējams, ir cilvēki, ko viņa kādreiz bija satikusi šīs dzīves laikā.

"Nē," viņa teica.

Vai jums trūka šo bērnības draugu bērnībā?

"Nē," viņa atkal teica.

Tad mēs sākām pētīt vairākas iepriekšējās dzīves, un daži no šiem viņai dārgajiem draugiem sāka parādīties. Bet viņa turpināja teikt, ka lielāko daļu no viņiem nav redzējusi un ka viņa patiešām ir vēlējusies redzēt viņus visus kopā.

Tas, pēc viņas teiktā, bija iemesls, kāpēc viņa jutās tik izolēta. Šajā brīdī man nebija ne jausmas, kur mēs atrodamies, un es biju sarūgtināts.

Es neapzinājos, ka šī ir ļoti uzņēmīga sieviete, kura savā veidā iedziļinās, un vēlāk man bija jāuzzina, ka tā ir pareizā procedūra, lai kādu novestu pie tā, ko es saucu par virsapziņas stāvokli.

Sarunā ar viņu es netīšām lietoju vārdus, kurus vēlāk atklāju kā "atslēgas vārdus", kas veicina garīgās regresijas procesu. Šajā gadījumā tas bija vārds "grupa".

Beidzot es viņai pajautāju, vai viņas pastāvēšanas laikā ir bijis brīdis, kad viņa nebija vientuļa, jo bija kopā ar savu draugu "grupu", un viņa uzreiz iesaucās "JĀ!".

Tāpēc es vienkārši teicu: "Ejiet uz turieni", un nākamajā mirklī ar aizvērtām acīm viņa smējās un norādīja uz mana biroja sienu, sakot: "Es tagad redzu viņus visus!"

 Es viņai jautāju, kur mēs esam – vai mēs bijām iepriekšējā dzīvē?

"Nē," viņa teica. "Es esmu garu pasaulē!"

Tas man atvēra durvis. Es jau biju saistīts ar pagātnes dzīves regresiju, ko nekad agrāk nebiju izmantojis savā tradicionālajā praksē, tāpēc varētu teikt, ka biju gatavs "nākt uz ballīti" attiecībā uz metafizisko darbu.

Tomēr šīs sesijas rezultāti manī visu mainīja. Es kļuvu apsēsts ar notikušo, atkārtojot ierakstu atkal un atkal, veicot precizējumus ar citiem klientiem, un pamazām šī sarežģītā puzle sāka likties kopā.

15 11 20 03

 

Izaicinājums sabiedrībai

Mērija: Kā jūsu darbs tika uzņemts akadēmiskajā sabiedrībā?

Doktors Ņūtons: Kad es pirmo reizi atklāju, ka ar dziļu hipnozi ir iespējams sasniegt cilvēku nemirstīgo dvēseli un prātu, es nevienam par to neteicu.

Protams, cilvēki, ar kuriem es strādāju, par to zināja un stāstīja draugiem, no kuriem daudzi kļuva par klientiem, bet es negāju uz metafiziskām sanāksmēm, negāju uz grāmatnīcām pēc metafiziskā materiāla – es negribēju būt neobjektīvs vai ietekmēts ar jebko.

Es vienkārši strādāju viens, mēģinot salikt visu kopā. Lielākā daļa pētījumu tika veikti 60. un 70. gados, un es pat nesāku rakstīt Dvēseļu ceļojumu līdz 80. gadiem. Man bija vajadzīgi vairāki gadi, lai uzrakstītu šo pirmo grāmatu, jo nekas tamlīdzīgs iepriekš nebija rakstīts, un es gribēju, lai materiāls būtu skaidri saprotams.

Kad es beidzot to publicēju un mani vecie kolēģi to redzēja, viņi domāja, ka man trūkst dažu skrūvīšu! Viņi tam nespēja noticēt!

Daži bija aizrāvušies, pārsvarā tie, kas strādā ar hipnoterapiju, taču kopumā šī tēma nav pievilcīga ļoti ierastajam psihoterapeita tipam.

Cilvēki, kuri patiešām uztvēra manu darbu, bija plaša sabiedrība, kas vēlējās gūt informāciju par to, kāda ir dzīve otrā pusē, kāds ir viņu mērķis šeit būt, kāpēc viņi izvēlējās savu ķermeni utt.

 

Sk. arī Dvēseles uzdevums: intervija ar Maiklu Ņūtonu.[4]

 

Mērija: Lielākajai daļai cilvēku reliģija tradicionāli ir aizpildījusi šo informācijas trūkumu par pēcnāves dzīvi. Vai pirms pētījuma veikšanas jums bija kāda īpaša reliģiska ticība vai pārliecība?

Doktors Ņūtons: Nē, es nebiju nevienas reliģijas vai organizācijas loceklis, un, atklāti sakot, esmu pret to noraidošs, un daudzējādā ziņā esmu tāds joprojām, lai gan es cienu cilvēku ticību, jo tā ir tas, kas mūs uztur.

Mana reliģiskā dzīve, tā sakot, sastāvēja no filozofiskiem pētījumiem un intereses par reinkarnāciju. Varētu gandrīz teikt, ka biju ateists, un man bija ziņkāre, kāpēc tas, kurš veic izvēli, mani "izvēlējās" darīt šo darbu un atklāt šo informāciju sabiedrībai.

Es nevaru iedomāties nevienu nekvalificētāku par mani. Tomēr, kopš es sāku pētījumus, mani klienti man ir devuši jaunu garīgās pārliecības pamatu, un es esmu viņiem daudz parādā.

 

Ar ko atmiņas atšķiras no fantāzijas

Mērija: Kā jūs varējāt būt pārliecināts, ka tas, ko cilvēki jums vēsta, bija patiesa garīga pieredze, nevis viņu vienkārši izdomāta fantāzija?

Doktors Ņūtons: Viena no galvenajām lietām, kas nopietnam pētniekam ir jādara, ir nekad neieteikt atbildi uz jautājumu. Tas ievieš neobjektivitāti.

Es izturējos pret katru gadījumu tā, it kā informāciju dzirdētu pirmo reizi. Es nekad neuzdevu tādus jautājumus kā: "Vai jūs redzat to un to?", drīzāk es jautāju "Kas ir tas, ko jūs redzat?".

Sākumā es baidījos, ka varbūt cilvēki būvē fantāziju, lai gan es zināju, ka dziļā hipnozē tas nenotiek. Cilvēki vienkārši nespēj fantazēt. Viņu prāti ir pārāk sakārtoti.

Tas, kas mani pārliecināja turpināt pētījumu, bija vēstījumu konsekvence. Es biju pārsteigts, ka nebija nozīmes cilvēka reliģijai, kultūrai vai tautībai, ja reiz dziļā hipnozē viņi visi man teica vienu un to pašu.

Turklāt pēdējo gadu laikā esmu apmācījis citus cilvēkus visā pasaulē to darīt, un viņu atklājumi ir tādi paši kā manējie. Tas ir patiess apstiprinājums, un es par to priecājos.

 

Sk. arī Pagātnes dzīve vai fantāzija?[5]

 

Pagātnes dzīve maina apziņu

Mērija: Runājot par jūsu klientu reliģisko pārliecību, vai esat atklājis, ka viņu uzskati kaut kādā veidā mainās pēc tam, kad viņi ir piedzīvojuši savu dzīvi starp dzīvēm hipnozē?

Doktors Ņūtons: Dažreiz, piemēram, kristietis, pirmo reizi ieejot garīgajā valstībā un redzot kādu nākam pretī, sacīs kaut ko līdzīgu šim: "Es redzu, ka Jēzus nāk man pretī!"

Esmu ļoti pacietīgs pret cilvēkiem un uzmanīgs pret viņu reliģisko pārliecību. Es saku: "Tas ir brīnišķīgi! Ļausim šai būtnei mazliet pietuvoties, un pastāstiet man, ko jūs redzat."

Tomēr, šai būtnei tuvojoties, viņi maina savas domas un saka: "Nē, tas nav Jēzus, tas ir tas un tas", kas varētu būt draugs vai viņu garīgais pavadonis.

Pēc seansa daudzi pamostas, raudādami no prieka, cieši satverot rokās savu ierakstīto lenti.

Visvairāk viņus spēcina apziņa, ka atšķirībā no citām reliģiskajām mācībām, kas viņiem ir bijušas, šī informācija pie viņiem nonāk tieši no viņu pašu atmiņu bankām.

15 11 20 04

 

Iepriekšējo dzīvju pierādījumi

Mērija: Vai esat kādreiz pieredzējis regresiju uz dzīvi starp dzīvēm pats?

Doktors Ņūtons: Jā, bet man jums jāsaka, ka es ilgi gaidīju, lai atrastu īsto cilvēku. Es esmu tāds prasīgs.

Vienā no savām apmācību programmām es atradu ļoti intuitīvu, prasmīgu sievieti psihoterapeiti un pajautāju viņai, vai viņa būtu ar mieru ar mani to izdarīt. Man bija brīnišķīga sesija ar viņu.

Mērija: Vai jūs vai kāds no jūsu klientiem kādreiz ir ieskatījies vecajos arhīvos, lai apstiprinātu pagātnes dzīves?

Doktors Ņūtons: Daži klienti pārbauda savas pieredzes patiesumu, izmantojot vecus arhīvus, ja tie ir pieejami.

Lai gan es parasti atstāju šādu pārbaudi klienta ziņā, nesen es pats sekoju vienam gadījumam, galvenokārt tāpēc, ka tas notika netālu no manas dzīvesvietas High Sierras.

Kāda sieviete stāstīja, ka ir piedalījusies Donnera grupā, kura bija iestrēgusi kalnos un kurā nonāca līdz kanibālismam, lai izdzīvotu.

Apvidus, kurā tas notika, nav tālu no manis, tāpēc es varēju pārbaudīt oriģinālās dienasgrāmatas un pārbaudīt, ko šī sieviete teica. Tas bija pārsteidzoši, ko viņa zināja!

 

Sk. arī Pierādījumi, ka dzīve pēc nāves eksistē, no pazīstamiem ekspertiem.[6]

 

Kāpēc iepriekšējo dzīvju atmiņa mums ir pieejama

Mērija: Vai jums ir kādas teorijas par to, kāpēc šajā vēstures posmā mums beidzot ir atļauts piekļūt informācijai par mūsu dzīvi starp dzīvēm?

Doktors Ņūtons: Es personīgi domāju, ka šeit darbojas divi faktori.

Viens ir Zemes milzīgā pārapdzīvotība. Nekad agrāk vēsturē uz Zemes nav dzīvojis tik daudz cilvēku, un mēs esam kā žurkas labirintā, īpaši cilvēki, kas dzīvo lielajās pilsētās, un tas rada identitātes zudumu. Es domāju, ka Augstākie Spēki, iespējams, ir atļāvuši man un citiem atklāt nedaudz vairāk informācijas, nekā tas, iespējams, būtu bijis atļauts agrākos laikos – tikai šī viena fakta dēļ.

Otrs iemesls, manuprāt, ir plaši izplatītā narkotiku lietošana. Protams, alkohols pastāv jau tūkstošiem gadu. Tomēr tagad pamatskolas bērniem ir pieejamas tādas narkotikas kā kokaīns un heroīns, un viņi apreibina prātu.

Tomēr tas ir tas, ko mūsu pavadoņi un meistari nevēlas, lai mēs darītu. Dvēsele nevar darboties ar narkotiku apreibinātu prātu.

Bēgšana no realitātes nav tas, kāpēc mēs esam šeit.

 

Terapeita loma iepriekšējo dzīvju seansos

Mērija: Jūsu jaunākajā grāmatā “Dzīve starp dzīvēm. Hipnoterapija garīgai regresijai” sniegti pakāpeniski norādījumi hipnoterapeitam, lai veiktu regresiju uz dzīvi starp dzīvēm. Vai šī grāmata ir viss, kas nepieciešams, lai hipnoterapeits sāktu veikt šīs regresijas, vai arī jūs iesakāt papildu apmācību?

Doktors Ņūtons: Lai gan pieredzējis hipnoterapeits teorētiski varētu izmantot manu grāmatu kā palīglīdzekli hipnotiskas regresijas veikšanai uz dzīvi starp dzīvēm, faktiski sesija aizņem apmēram trīs līdz četras stundas un ir garīgi un fiziski ļoti nogurdinoša gan terapeitam, gan klientam.

Lielākā daļa hipnoterapeitu ir pieraduši pie sesijām, kurās tiek izmantots tikai alfa stāvoklis, kas ilgst aptuveni 45 minūtes.

Lai veiktu regresiju uz DzSDz, klientam ir jābūt teta stāvoklī, kuru mēs sasniedzam tieši pirms aizmigšanas, un parasti ir nepieciešama stunda, lai klients nonāktu šajā stāvoklī, pirms var sākt darbu.

Tādam darbam ir nepieciešams speciāls terapeits. Grāmata noteikti nav piemērota visiem, un es ļoti iesaku papildu apmācību, pirms mēģināt pievienot regresiju uz DzSDz savai praksei.

 

Mērija Arsenola ir žurnāla “Wisdom Magazine” izdevēja. Lai iegūtu papildinformāciju par Dr. Maiklu Ņūtonu un gaidāmajām apmācībām, apmeklējiet viņa vietni www.spiritualregression.org/.

 

Avots: https://wisdom-magazine.com/Article.aspx/426/

Krievu valodā tulkoja Svetlana Durandina

 

P.S. Vai šis raksts jums bija interesants? Dalieties komentāros.

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 20.11.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/metod-majkla-nyutona/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4003-tiksanas-ar-m-nutonu-ko-redz-dveseles (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4013-intervija-ar-m-nutonu-dveselu-tipi-radniecigas-dveseles (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alla-sirko/11-dazadi/3782-alla-sirko-depresija-stimuls-izmainam-dzive (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4015-dveseles-uzdevums-intervija-ar-maiklu-nutonu (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/4001-pagatnes-dzive-vai-fantazija (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4029-pazistamu-ekspertu-pieradijumi-ka-dzive-pec-naves-eksiste (Tulk. piezīme)