Может ли обида передаваться по роду?

Vai pārestība var pāriet pa dzimtas līniju?

14 09 25 01

14 09 25 02

Marina Nakoņečnaja

 

Reinkarnacionikas Institūts – tā ir Maģijas telpa, kur mēs pētām mūsu iepriekšējās dzīves un šo dzīvi, un dzīvi periodā starp iemiesojumiem. Tas ir ļoti interesanti un aizraujoši. Šajā telpā mēs no jauna izzinām sevi un mūsu apkārtējo pasauli. Institūtā atnāca izpratne, ka Visums – tas ir kā liels dators, kur ir jebkura informācija. Tikai jāiemācās to dabūt. Un šo prasmi mēs mācāmies Reinkarnacionikas Institūtā, un ne tikai.

Gribu dalīties informācijā, kuru saņēmu savā iegremdējumā un kursa biedreņu kā manu klientu iegremdējumā. Man parādījās daudz jautājumu.

 

Piemēram:

  • Kā tiek izvirzīti uzdevumi pirms iemiesojuma, tajā skaitā arī Dzimtas uzdevumi?
  • Vai katram ir Dzimtas uzdevumi?
  • Kas tas ir – Dzimtas uzdevumi man?
  • Vai man ir Dzimtas uzdevumi un kādi?

Un daudzi citi...

Viens no galvenajiem Institūta studentu uzdevumiem – nest Gaismu Pasaulē. Tālab mēs šeit esam sapulcēti. Lai mēs izmainītu savu iekšējo pasauli, iemācītos Reinkarnacionikas instrumentus un palīdzētu cilvēkiem gūt apzināšanās un tādā veidā mainīt viņu iekšējo pasauli. Modināt Mīlestību cilvēku sirdīs.

Caur saviem iegremdējumiem, kā arī maniem iegremdējamajiem atnāca informācija, ka galvenokārt Dvēsele sākumā izraugās vispārējus, kuros var ietilpt Dzimtas uzdevumi. Un Dzimta tiek izvēlēta, atbilstoša Dvēseles vēlmēm iziet noteiktas mācības. Dažos gadījumos Dvēsele neizvirza Dzimtas uzdevumus, bet tas nenozīmē, ka tā nepieder nekādai Dzimtai. Vienkārši Dvēselei uz šo iemiesojumu ir citi uzdevumi.

 

Kas tas ir – Dzimta man?

Dzimta – tās ir enerģētiskas plūsmas, kuras savieno pagātni – tagadni – nākotni. Ja šīs plūsmas ir vājas, tad cilvēkam fiziskais ķermenis ātri nogurst un rodas problēmas. Enerģijas trūkums veicina slimības. Pret Dzimtu, tas ir, pret senčiem un pēctečiem, ir jāattiecas ar cieņu un Mīlestību.

Un vēl es Dzimtu iztēlojos kā Dzimtas Koku, kuram ir saknes. Jo tās resnākas, jo koks noturīgāks. Un, ja zariņš nokalst, tad tas ir jānocērt, lai nāktu jauns dzinums. Tā es redzu savu Dzimtas Koku[1].

 

Ko tad es uzzināju par sevi?

14 09 25 03

Līdz ar manu vecāku šķiršanos atslāba Dzimtas enerģētiskā plūsma un tātad arī saikne. Kad apprecējos – saikne pārtrūka. Un es pārgāju uz vīra Dzimtu, bet tas bija ieplānots.

Dzimtas programma man – tā ir Dzimtas uzdevumu pildīšana, tie ietilpst vispārējos uzdevumos uz šo iemiesojumu. Kādi ir mani Dzimtas uzdevumi? Tas ir – nest Mīlestību un cieņu pret vīru, viņa vecākiem un radiniekiem. Pieņemt viņus tādus, kādi viņi ir.

Dzimtas programma man – izstrādāt manas pārestības iepriekšējās dzīvēs un šajā, lai atjaunotu visas Dzimtas savienojošo pavedienu. Pa šo pavedienu atjaunojas enerģijas padeve, kura bija iestrēgusi situācijās ar pārestībām. Šī iemesla dēļ man pietrūkst enerģijas, un nebija skaidras sajūtas, ka ir saikne ar Dzimtu.

 

Sk. arī Dvēseles uzdevumi Dzimtas struktūrā.[2]

 

Vienā no iegremdējumiem es uzzināju, ka esmu Dzimtas Glabātājs, šajā Dzimtā es šobrīd pildu uzdevumu. Man pagaidām nav pilnīgas apzināšanās par šo funkciju svarīgumu, taču es iegremdējuma laikā ar sava pavadoņa palīdzību uzzināju, kur tika uzlikta man Dzimtas Glabātāja funkcija. Tas bija pagātnes dzīvē.

Tajā dzīvē man ir iemiesojums vīrietī. Mans vārds ir Aleksandrs. Valsts Krievija, 1819. gads. Esmu momentā, kad man ir 35 gadi. Vecāki miruši pirms 5 gadiem. Es biju vecākais ģimenē, bija vēl jaunākais brālis, bet gāja bojā karā. Ir sieva, dēls un divas meitas. Es pret saviem tuviniekiem visu dzīvi attiecos ar mīlestību. Zināšana par to, ka esmu Dzimtas glabātājs, atnāca no vecmāmiņas, tēva mātes.

Tajā dzīvē es biju atbildīgs cilvēks. Mana atbildība izpaudās rūpēs un mīlestībā pret tuviniekiem. Kad aizgāja bojā brālis, es jutu radniecīgas dvēseles zaudējumu un viņa nožēlu, ka ir gājis bojā un ka nav ar mums. Meitas bija saticīgas, es viņas mīlēju un pārdzīvoju, kā izveidosies viņu dzīves. Viņām viss izveidojās labi. Arī viņu vīri bija saticīgi. Meitas piederēja mātes, tas ir, manas sievas, Dzimtai.

14 09 25 04

Manai Dzimtai piederēja mans dēls un viens mazdēls (mana dēla dēls), taču mana milzīgā mīlestība bija vienāda pret visiem: bērniem, mazbērniem un mazmazbērniem, kā arī pret manu sievu. Es nomiru no vecuma, kad man bija 101 gads, tuvu cilvēku mīlestības atmosfērā. Tādā atmosfērā notiek ātra un viegla aiziešana.

Tajā iegremdējumā es uzzināju, ka dēls no tās pagātnes dzīves – pašreizējā dzīvē ir mans vīrs. Priekš manis tas ir ļoti interesants fakts.

Ar šo iemiesojumu man lika saprast, cik daudz mīlestības var sniegt cilvēks apkārtējiem un tātad arī Pasaulei. Tādi tad arī ir šī iemiesojuma uzdevumi, tajā skaitā arī Dzimtas uzdevumi, – piepildīties ar Mīlestību, atdodot to citiem. Mēs varam atdot tikai to, kas mums ir.

 

Mēs esam vienoti

Laikā, kad es izstrādāju Dzimtas programmu – tas ir, savas pārestības, – atklājās tāds fakts: mani iemiesojumi bija Vācijā, Japānā un šeit tagad Krievijā. Ar to man lika saprast, cik nesvarīgi ir, kāda ir tava nacionalitāte – Dzimta ir viena, un mēs esam vienoti!

Līdz ar katru iegremdējumu es uzzinu par sevi kā par Dvēseli arvien vairāk un vairāk. Tas ir apbrīnojami, lieliski – uzzināt par sevi, par savu nozīmīgumu, par saviem uzdevumiem un misiju šeit, uz Zemes! Kad tu sāc saprast sevi kā Dvēseli, ko viņa grib, Pasaule atver durvis uz savu bezgalīgo Mīlestības un Maģijas telpu!

KURŠ GRIB VAIRĀK UZZINĀT PAR SEVI?

Reinkarnacionikas Institūtā jums to – un daudz ko citu – iemācīs! Vēlu visiem Veiksmi sevis izzināšanā.

Marina Nakoņečnaja,
Reinkarnacionikas Institūta
2. kursa studente

 

P.S. Jūs esat pamanījuši savā dzimtā situācijas, kas atkārtojas, uzvedības programmas? Dalieties komentāros!

 

 ZR

Žurnāls “Reinkarnacioloģija”

 

Reinkarnacioloģijas Akadēmijas projekts. Mūsu uzdevums – ar piemēriem no dzīves pastāstīt, ka dvēseles pieredzes atmiņas, sakrātas iepriekšējās dzīvēs, var uzlabot pašreizējo dzīvi.

 

Pievienots 25.09.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/mozhet-li-obida-peredavatsya-po-rodu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/nadezda-batalova/11-dazadi/3835-nadezda-batalova-iepazisanas-ar-dzimtu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/vera-prosvirnina/11-dazadi/3824-vera-prosvirnina-dzimtas-karma-dzimtas-energiju-dziedinasana-un-attirisana (Tulk. piezīme)