Татьяна Друк Жизнь без чувств

Tatjana Druka - Dzīve bez jūtām

14 10 31 01

Iesvētītais (Посвященный)

Žanrs: fantastika, drāma

Valsts: ASV

Gads: 2014.

Oriģinālais nosaukums: Devējs (The Giver)

Režisors: Filips Noiss (Phillip Noyce)

Lomās: Brentons Tvaits (Brenton Thwaites), Merila Strīpa (Meryl Streep), Džefs Bridžess (Jeff Bridges), Aleksandrs Skašgords (Alexander Skarsgård), Ketija Holmsa (Katie Holmes), Teilora Svifta (Taylor Swift), Kamerons Monagans (Cameron Monaghan), Odeja Raša (Odeya Rush), Emma Tramblē (Emma Tremblay), Katarīna Demma (Katharina Damm)

“Atmiņas – tā nav tikai pagātne, tās nosaka mūsu nākotni”

Par filmu

Filma par cilvēkiem, kuriem atņemta atmiņa. Viņi dzīvo ideālā sabiedrībā, kuru radījuši Vecajie un kurā nav vietas sāpēm un ciešanām. Šķiet, ka cilvēki ir iemantojuši paradīzi uz Zemes.

Galvenais varonis – Džonass. Viņam ir lemta īpaša misija – būt atmiņas Glabātājam. Viņam stāv priekšā izzināt atmiņu noslēpumu. Viņu nodarbina jautājums, vai atmiņai ir robežas, atmiņas – tas ir talants vai lāsts?

Uzzinājis, ko tieši nācās upurēt visiem cilvēkiem uz planētas, lai uzbūvētu sterilu pasauli bez jūtām un emocijām, viņš nolemj izmainīt šo melnbalto pasauli, kurā apdraudēta izrādās ne tikai viņa dzīvība.

14 10 31 02

14 10 31 03

14 10 31 04

Galvenā varoņa atmiņas ir ļoti līdzīgas atmiņām no pagājušajām dzīvēm, kuras sāk izvērsties, mācoties Reinkarnacionikas Institūtā. Un tas pats neticamais prieks par to, cik bagāta ir tavu iespaidu pasaule.

Filma “Iesvētītais” liek aizdomāties, ka bēgšana no sāpēm – tā ir gan bēgšana no pašas dzīves, gan no sevis paša, no tā, kas mēs esam patiesībā.

 

P.S. Padalieties komentāros, uz kādām pārdomām Jūs uzvedināja filma.

Tatjana Druk

Tatjana Druka

Žurnāla “Reinkarnacionika” galvenā redaktore, Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa kapteine, konsultante, meistare personiskā spēka atklāšanā, dvēseles resursu un iedvesmojošu atmiņu atrašanā.

 

Pievienots 31.10.2014

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zhizn-bez-chuvstv/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe