Наталия Ковалёва - Дети Индиго — кто они?

Natālija Kovaļova - Indigo bērni – kas viņi ir?

14 05 18

Kas viņi ir – šie Indigo Bērni, kuru dzimšana ieguva tik masveidīgu raksturu, un kā mēs uzzinājām par šo parādību?

Es pati piedzimu pagājušā gadsimta 70. gados, mūsu meita piedzima 2001. gadā. Man ir pazīstama iekšējā tukšuma sajūta, nevēlēšanās kaut ko darīt, pretošanās ārējam spiedienam un autoritātēm. Paslēpties vai aizbēgt no sevis nav iespējams, bet var izzināt sevi un palīdzēt tajā mūsu bērniem. Piekrītu šī raksta autorei. Dalos ar prieku!

 

Indigo Bērns – tas ir tāds bērns, kurš demonstrē jaunu neparastu psiholoģisku raksturojumu kopumu, un viņa uzvedības īpatnības, kā līkums, nav aprakstītas nevienā no zinātnes avotiem. Šīm īpašībām ir kopīgi unikāli faktori, kuri paredz, ka tiem, kas mijiedarbojas ar tādiem bērniem, ir jāizmaina sava attieksme pret viņiem un audzināšanas metodes. Ignorēt šīs jaunās īpatnības – nozīmē radīt potenciālus priekšnosacījumus, lai formētos nedrošības un vilšanās sajūta šiem mums tik dārgajiem jaunās dzīves dzinumiem.

Mēs sastādījām arī sarakstu ar dažām pašām vispārīgākajām Indigo uzvedības īpatnībām:

 

  • Viņi ienāk šajā pasaulē ar sava diženuma sajūtu (un bieži rīkojas attiecīgā veidā).
  • Viņi jūt, ka “atrodas šeit pamatoti”, un brīnās, ja citi nepiekrīt šim viedoklim.
  • Viņi nešaubās par savu misiju. Nereti viņi vecākiem paskaidro, “kas viņi ir”.
  • Viņiem gandrīz neeksistē absolūtas autoritātes (kurām bez ierunām, bez nosacījumiem jāpakļaujas).
  • Ir lietas, ko viņi vienkārši nevēlas darīt, piemēram, stāvēt rindā viņiem ir nepanesami.
  • Viņi apjūk, saduroties ar sistēmām, kuras prasa rituālu ievērošanu un nepieļauj radošu domu.
  • Nereti viņi redz problēmu risināšanas vislabāko (priekš sevis) paņēmienu kā mājās, tā arī skolā, kā dēļ viņus uztver kā “kārtības traucētājus” (kas neprot piemēroties nekādai sistēmai).
  • Viņi šķiet nesabiedriski, ja neatrodas sev līdzīgu kompānijā. Ja blakus nav neviena, kam piemistu tamlīdzīga mentalitāte, viņi bieži noslēdzas sevī, jūtot, ka neviens pasaulē viņus nesaprot. Mācoties skolā, viņi dažreiz izjūt grūtības saziņā.
  • Viņi nereaģē uz “audzināšanu ar sodu”. (“Pagaidi, tēvs pārnāks mājās – viņš tev sados!”)
  • Viņi nekautrējas paziņot par savām vajadzībām.

Lasot šīs mīlošās un savam darbam uzticīgās sievietes grāmatu, atveriet savus prātus un sirdis, lai uztvertu jaunas iespējas jūsu bērniem. Doktores Verčes (Doreen Virtue) pieeja ļauj pārvarēt plaisu starp lineāru un radošu domāšanu, kura mūsu laikā kļūst par plašas sabiedrības ieguvumu. Viņas reputācija ir ārkārtīgi stipra, un viņas intuīcija pārliecina. Mani iepriecina un sajūsmina šīs sievietes jaunrade.

Bērni – tā ir mūsu nākotne. Nu tad izvēlēsimies par mūsdienu realitātes centru mūsu sirdis, lai izmainītu varbūtīgo nākotni un padarītu dzīvi harmoniskāku. Kļūsim par Varavīkšņaino Tiltu, kurš savieno vecos un jaunos ceļus, – mūsu bērniem, sev un mūsu planētai.

          Paldies jums, Dorīna, par šo grāmatu!

          Džena Toubera (Jan Tober), grāmatas “Indigo Bērni (The Indigo Children)” līdzautore”

 

Dorīnas Verčes grāmata “Indigo Bērni” ļāva man jaunā veidā ieraudzīt sevi un savu bērnību, es atklāju jaunas iespējas saziņā ar mūsu meitiņu. Ja jūs atpazināt sevi vai savu bērnu kaut vai dažos punktos, šī grāmata ir arī priekš jums. Jebkurā gadījumā lēmums un izvēle ir jūsu ziņā.

 

Ar Mīlestību un cieņu, Natālija Kovaļova

 

Pievienots 18.05.2014.

https://yourpastlife.ru/deti-indigo-kto-oni/

Tulkoja Jānis Oppe