Наталия Ковалёва - Предназначение

Natālija Kovaļova - Dzīves uzdevums

14 03 25 04

 “Visa pasaule ir teātris, kur cilvēki ir aktieri.”

V. Šekspīrs

Dzīves uzdevums? Mūžīgais jautājums, kurš daudzus ved pa dzīvi atbilžu meklējumos. Mēs esam dzemdēti uz šīs planētas šajā laikā cilvēku ķermeņos, diez vai tā ir nejaušība?

Iespējams, dzīves uzdevuma pirmā daļa – kļūt Cilvēkam!

Nedomājiet, ka tas ir vienkārši, piedzimt cilvēka ķermenī un kļūt Cilvēkam – nav viens un tas pats.

Cik cilvēku jūs zināt, kas nedzīvo, bet eksistē, burtiski: dus. Man kļūt Cilvēkam – tas ir atklāt sevī to, kas mūs atšķir no dzīvniekiem. Savu sirdi[1], spēju mīlēt, radīt un apzināties.

Pieņemsim, mēs to esam sasnieguši vai atrodamies apjēgšanas procesā. Tad rodas tāds jautājums – par dzīves jēgu un Cilvēka dzīves jēgu.

Tikai cilvēks prot sapņot un iemiesot savus sapņus realitātē. Tādā gadījumā – kas tas ir – pati dzīve? Tas ir laiks un enerģija, doti mums mūsu sapņu iemiesošanai.

Patiesi, mums ir dotas buras, bet mēs esam ieķērušies enkurā!

Vēl svarīgs jautājums: kādēļ mēs meklējam savu dzīves uzdevumu?

Vai tāpēc, ka mūsu dzīvē ir sabūvētas un iekārtotas visas sfēras, esam laimīgi mēs paši un mūsu tuvinieki, veseli, bagāti, realizēti un spēka pilni?

Vai arī tāpēc, ka reālajā dzīvē viss tukši un skumīgi. Un ir ilūzija, ka dzīves uzdevuma meklējumi aizvedīs mūs pie Laimes?

 

Dzīves uzdevums?

To meklē, tērē tā meklējumiem gadus, dažreiz aizmirstot par pašu dzīves jēgu. Es arī meklēju. Es gāju pa otru ceļu, bēgu no dzīves tukšuma un bezjēdzības, no sāpēm, nenoteiktības, no savām šaubām un sevis pašas.

Vai tiešām viss ir iepriekš nolemts? Vai, otrādi, viss ir tikai manā gribā? Kaut kā negribējās ticēt, ka no manis dzīvē nekas nav atkarīgs.

Un pat Reinkarnacionikas Institūtā[2], iegremdējumos Dvēseļu pasaulē, kad mēs skatījāmies dzīvju plānošanas momentus, zagās klāt neticība.

Kad es redzēju, kā mēs iepriekš radām scenāriju, ceļu un vienojamies ar citām Dvēselēm[3], manī vienmēr pacēlās vilnis.

Vai tiešām viss ir tik vienkārši, tik garlaicīgi?

Garlaicīgi, kamēr skaties no malas. Bet pietiek ieiet šajā ūdenī, sākt izdzīvot to, prieku un skumjas, mīlestību un naidu, zaudējumus un uzvaras, just dzīves garšu, kā viss mainās!

Tagad man ir izpratne, ka zināt savu ceļu, dzīves uzdevumu, spēles noteikumus un savu lomu, un izdzīvot to, iziet ceļu, – nav viens un tas pats.

 

Un tie nav tukši vārdi

14 03 25 05

Apzināšanās atnāca caur teātra tēlu. Aktieris izvēlas savu lomu (vai loma izvēlas viņu), mācās scenāriju, daudz mēģina. Taču katrs aktieris ienes kaut ko savu varoņa raksturā un tēlā, savas emocijas, vēlmes, sapņus. Neviena izrāde nenorit vienādi. Mainās vārdi un intonācijas.

Pamēģiniet paši nospēlēt vienādi vienu un to pašu izrādi, nodziedāt vienādi kādu dziesmu, pārzīmēt gleznu.

Katrā savas dzīves mirklī cilvēks ienes sevis, savas nemirstīgās Dvēseles[4], sava radošuma daļiņu. Un šeit mēs patiesi esam līdzīgi Dievam.
Mēs radām katru savas dzīves mirkli.

Tādā gadījumā – kas tad ir dzīves uzdevums? Man tagad tas ir ceļš. Manas dzīves scenārijs, kuru es izvēlējos sev iziet.

Un izspēlēt to var dažādi, un šeit jau viss ir atkarīgs tikai no manis.

P.S. Viss, ko jūs izlasījāt šajā rakstā, – mana personiskā pieredze. Tas ir mans skats uz pasaules iekārtojumu, un es nekādā gadījumā nepretendēju uz patiesību pēdējā instancē.

Bet, ja jūsu sirds atsauksies, neatgaiņājieties, ieklausieties sevī un sāciet meklēt atbildes uz jautājumiem.

Speriet soli, iepazīstiet sevi īsteno, un veiksmi jums šajā ceļā!

 

 Natalija Kovalova

Natālija Kovaļova

yourpastlife.ru/

 

Reinkarnacionikas trenere, Reinkarnacionikas Institūta 1. un 2. kursa kapteine, psiholoģe.

 

Pievienots 25.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/byt-zhenshhinoj-eto-talant/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4059-milestiba-pret-sevi-fundaments-radisanai (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4014-radniecigu-dveselu-tiksanas-reinkarnacionikas-instituta (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/nadezda-batalova/11-dazadi/3846-nadezda-batalova-misija-ir-iespejama (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/4077-kadel-dvesele-nak-uz-zemi (Tulk. piezīme)

 

Pievienots 25.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/prednaznachenie-2/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe