Наталия Бутенко Мы и наши дети: инопланетяне среди нас

Natālija Butenko - Mēs un mūsu bērni: citplanētieši starp mums

17 07 18 01

Cik bieži jūs strīdaties ar saviem bērniem? Vai mēdz būt, ka viņi vienkārši tracina jūs? Dara kaut ko, ko jūs nevarat saprast?

Droši vien katrs vecāks kaut reizi dzīvē ir iekritis bezspēcības stāvoklī, kad viņa bērns ir izdarījis kaut ko, kas pilnīgi neiekļaujas pieauguša cilvēka pasaules ainā.

Un, lai kā mēs neapspriestu jautājumus par paaudžu atšķirībām, tēvu un bērnu problēmas, katrā konkrētā gadījumā tas būs atsevišķs gadījums, ar savām īpatnībām un mācībām.

Tieši mūsu kopīgās mācības apvieno mūs ar mūsu bērniem – no reinkarnacionikas skatpunkta.

 

Bērni vecākus izvēlas pirms dzimšanas

Vai jūs zināt, ka mēs sev vecākus izvēlamies ilgi pirms savas dzimšanas? Izvēlamies pēc daudziem parametriem, un pašu mazāko lomu spēlē āriene.

Mēs izvēlamies tos apstākļus, kuros gribam izaugt, lai vēlāk izpildītu savu misiju. Izvēlamies audzināšanas stilu. Izvēlamies rakstura iezīmes, kuras gribam iegūt ģenētiskā koda veidā…

Mēs izvēlamies tos uzdevumus, kuriem iziesim cauri, lai kļūtu par to, ko ieplānojām, atstrādātu karmiskās attiecības, atraisītu mezglus no pagājušajām dzīvēm.

Sk. arī: Kā bērna dvēsele izvēlas vecākus.

Un, protams, mēs ņemam vērā savu vecāku izvēli. Tas ir mūsu abpusējs brīvprātīgs lēmums: kopā noiet daļu ceļa šajā dzīvē, iemācīties mijiedarboties, palīdzēt cits citam izstrādāt noteiktas īpašības.

Kad pie manis atnāk klienti, kuriem ir konflikti ar bērniem, bieži ļoti nopietni, kas traucē pilnvērtīgi dzīvot abām pusēm, es novēroju apziņas transformācijas procesu.

Tie atklājumi, kurus klienti izdara, atceroties, kā plānoja savu mijiedarbību ar bērniem, kā izvēlējās viens otru, kā vienojās par abpusējām mācībām, palīdz jaunā veidā palūkoties uz attiecībām.

17 07 18 02

 

Karmiskās attiecības

Diezgan bieži attiecības balstās uz karmiskām sasaistēm no pagājušajām dzīvēm. Neizstrādātas attiecības pagātnē velk aiz sevis ierastus uzvedības šablonus no turienes.

Piemēram, kāda kliente, kura žēlojās, ka viņas pieaugušais dēls visu laiku pieprasa viņas uzmanību līmenī “padod-atnes”, konstatēja, ka kādā no pagājušajām dzīvēm bija viņa kalpone.

Dižciltīgs augstmanis, ar ļoti augstu stāvokli sabiedrībā, viņam bija daudz kalpu, un viņi, dabiski, viņu apkalpoja. Tiesa, viņš nebija ideāls saimnieks, un viņi itin bieži “baltu vien spļāva” sakarā ar viņa attieksmi pret viņiem.

Kad sieviete atcerējās, kā viņa dusmojās uz saimnieku, juta aizkaitinājumu viņa norādījumu dēļ, kaut arī tas bija viņas darbs, kas neprasa liekas emocijas, viņa saprata, ka pašlaik izjūt to pašu.

Bet dēls uzvedas tāpat, kā toreiz, un neaizdomājas, ka ir iespējami citi attiecību varianti, arī strādāt negrib. Lūk, tikai laiks ir nomainījies un lomas arī. Un katram no viņiem ir pienācis laiks pārskatīt savu uzvedību.

Atminēšanās procesā kliente apzinājās, ka attiecības ar dēlu palīdz viņai iziet pieņemšanas un kalpošanas mācību. Un pāraudzināt vajag nevis dēlu, bet sevi pašu. Pieņemt to, ka kalpošana cilvēkam var sagādāt prieku abiem.

Sieviete izvēlējās sev lomu spēles taktiku, nolemjot, ka negatīvas emocijas un pretošanos visvieglāk ir pārslēgt caur joku. Viņa sāka demonstratīvi laipni pildīt visus dēla “uzdevumus”, gandrīz vai ar vārdiem: “Jā, mans kungs!”

Uz rezultātu ilgi nebija jāgaida. Dēls ievēroja pārmaiņu un arī sāka citādi uzvesties. Spriedze aizgāja, un pirmajā plānā iznāca iespēja apspriest un vienoties.

Sk. arī: Karmas kods: ko māca “astes no pagātnes”[1].

17 07 18 03

 

Dažādu līmeņu dvēseles

Par citu interesantu atklājumu kļuva tāda tēma, ka mēs ar bērniem bieži atrodamies dažādās dvēseles attīstītības pakāpēs. Un kāds no mums uzņemas atbildību “aizvilkt” otru līdz savam līmenim vai kaut nedaudz augstāk.

Turklāt ne tuvu vienmēr bērna dvēsele ir zemākā līmenī. Bieži mēs novērojam tieši pretēju ainu: attīstītāka dvēsele atnāk kā dēls vai meita, lai palīdzētu saviem vecākiem pieņemt jaunās zināšanas, jauno pasaules iekārtojumu.

Tādā gadījumā visbiežāk ģimenē rodas neizpratne: sak’, kurā viņš tāds ir atsities? Bērns patiešām krīt ārā no ierastā ģimenes modeļa: viņam ir pilnīgi citas intereses un aizraušanās, viņš tiecas mācīties vai, otrādi, nevēlas mācīties.

Vecākiem nenākas viegli, jo pēc viņu priekšstatiem taču visam ir jābūt citādāk. Un te bērns sāk pieprasīt tiesības, uzstāt, lai viņam ļautu darīt to, ko viņš grib, nodarboties ar kaut ko nesaprotamu.

Vecāki, dabiski, mēģina viņu vest pie prāta, uzspiest savu redzes viedokli, kuru viņi uzskata par pareizu un apstiprinātu ar viņu pašu pieredzi. Neviens, protams, neņem vērā pagājušo dzīvju pieredzi.

Bērns, no savas puses, skaišas uz visu pasauli, jo viņu neviens nesaprot un neatbalsta. Un šo apburto loku nepārraut, ja neparaugāmies uz situāciju no cita rakursa, no dvēseles pozīcijas.

Un dvēseles pozīcija tādā gadījumā ir ļoti vienkārša: pieņemt un iemīlēt bērnu tādu, kāds viņš ir, jo pārtaisīt viņu neizdosies. Un visbiežāk tās ir tieši pieņemšanas un beznosacījuma mīlestības mācības.

Tomēr no bērna puses ir jānotiek tam pašam: apzināšanās, ka vecākus nepārtaisīt, dos viņam iespēju pieņem viņus un vienkārši mīlēt par to, ka viņi deva viņam dzīvību šajā iemiesojumā.

Sk. arī: Pieņemšanas un pateicības mācības: kā tās palīdz mums kļūt labākiem.

Un mīlestība ir spējīga uz brīnumiem. Noņemot sasprindzinājumu vienai no pusēm, mēs pārvedam situāciju jaunā gultnē, ļaujam dzimt jaunam attiecību modelim. Un tas nozīmē, ka mēs loku esam pārrāvuši un radījuši attīstības spirāli.

Tagad katram no mums ir izvēle, kā uzvesties jaunajā situācijā, kādas īpašības izstrādāt sevī un kā palīdzēt tuvajam cilvēkam iziet viņa mācības un uzdevumus.

17 07 18 04

 

No dažādām pasaulēm

Pēc manām domām, paši interesantākie attiecību varianti rodas tajās ģimenēs, kurās ienāk bērni, kuru dvēseles pirmoreiz iemiesojas cilvēka ķermenī.

Iespējams, ka līdz tam viņas ir bijušas dzīvnieku ķermeņos vai iemiesojušās citās civilizācijās, vai pat uz citas planētas, citā zvaigžņu sistēmā. Lūk, šeit rodas pašas negaidītākās problēmas.

Turklāt tās var sākties jau grūtniecības un dzemdību etapā: dažādas komplikācijas, nepareizs bērna stāvoklis mātes dzemdē, dīvainas sajūtas mātei grūtniecības laikā, pat dīvaini sapņi.

Un pēc tāda bērna piedzimšanas vieglāk nekļūst: viņš var slimot ar nesaprotamām slimībām, kuras ārstiem ir pat grūti identificēt un diagnosticēt; tādiem bērniem bieži mēdz būt alerģiskas reakcijas.

Šie bērni parasti ir ļoti jutīgi pret apstākļiem, kādos viņi aug. Viņi var šķist pārāk pieauguši savam vecumam, viņiem var būt attīstības, fiziskās un prāta, īpatnības.

Parasti ap pieciem gadiem šī starpība kļūs nemanāma, bet dīvainības uzvedībā izpaužas arī turpmāk. Tādiem bērniem ir grūtāk nodibināt kontaktu ar citiem cilvēkiem, un viņi parasti ir noslēgtāki. Turklāt viņi viegli atrod sev nodarbi vienatnē.

Viņi var “izdomāt” sev draugus, kaut gan biežāk viņi tos patiešām redz un jūt, saglabājot smalku kontaktu ar garīgo pasauli. Bieži viņiem patīk mūzika un daba, viņi vieglāk kontaktējas ar dzīvniekiem, nekā ar cilvēkiem.

Ap pusaudža vecumu šie bērni jau vairāk vai mazāk adaptējas pie vides, bet reti viņiem ir daudz draugu. Viņi mācās izlikties, slēpt savas emocijas, tāpēc vecākiem nav viegli atpazīt, kas patiesībā ir prātā viņu lolojumiem.

Sk. arī Meistarklase “Kā saprast savus bērnus” palīdzēs saprast, kāpēc jūsu bērns izvēlējās jūs.

17 07 18 05

Tieši šajā laikā tad arī rodas vairums konfliktu. Bērns jūtas ne tāds, kā visi, neatrod izpratni ne ģimenē, ne sabiedrībā, sāk meklēt sev līdzīgus internetā… Un bieži atrod “sliktas” kompānijas.

Ja laikus atpazīstam tādas bērnu uzvedības cēloņus, tad no daudzām problēmām var izvairīties. Vienkārši apzinoties, ka jūsu bērns patiešām ir “no citas planētas”, ka viņam šeit viss ir jauns, ka viņš piemērojas sev jaunajai pasaulei, jau var viņam palīdzēt.

“Citplanētieši starp mums!” Mēs gaidām viņu atnākšanu, bet viņi jau sen ir šeit. Varbūt tieši jūsu bērns ir tāds. Un viņš izvēlējās jūs, lai jūs viņam palīdzētu šeit adaptēties, parādītu mūsu pasaules skaistumu un iemācītu mīlēt šo pasauli.

P.S. Jūs esat kādreiz jutuši, ka jūsu bērns nav tāds kā visi? Dalieties komentāros savā pieredzē.

Natalija Butenko

Natālija Butenko

Transformācijas trenere, koučs, parapsiholoģe, runoloģe, reinkarnacionikas konsultante, Reinkarnacionikas institūta 1. kursa trenere

https://natalybutenko.kz/

 

Pievienots 18.07.2017

https://ru.journal.reincarnatiology.com/inoplanetnyj-rebenok/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/793-irina-akulova-sandra-anna-teilore-dzives-karmas-kods-ko-maca-astes-no-pagatnes (Tulk. piezīme)