Надежда Баталова - Жизнетворчество

Nadežda Batalova - Dzīves jaunrade

14 03 22 01

“Miljonārs – tas, kam ir ko teikt miljoniem.”

Māris Drešmanis

14 03 22 02

Māris Drešmanis

“Mani pamodināja 33 gados. Nezinu, vai es tajā laikā lēktu uz pirmo kursu,” stāsta Māris Drešmanis viņa radītā institūta studentiem.

Šodien Mistera reinkarnista diena sākas 6 no rīta un beidzas tālu pēc pusnakts. Tikšanās ar koordinatoriem, konsultācijas, uzstāšanās, mācību process institūtā, paša mācības.

Uzrakstīta pirmā grāmata, pirmā kursa nodarbības tiek tulkotas 10 pašās populārākajās pasaules valodās, tiek radītas pētniecības grupas, tiek organizēti klubi Krievijas pilsētās.

Tas viss nenotika uzreiz. Sākumā bija pieci darba gadi Rīgā, pieci meklējumu, mēģinājumu un kļūdu gadi. 2011. gada maijā viss izmainījās. Kā tādos gadījumos saka, “cherchez la femme”.

Rīgā notika Krajona seminārs, kur Māris iepazīstas ar tulkotāju no Krievijas Aļonu Starovoitovu[1]. Jau nākamajā dienā kļūst skaidrs, ka tas ir tas cilvēks, ar kuru ir pa ceļam. Valstis un pilsētas nekļuva par šķērsli, pēc divām nedēļām Māris jau bija Krievijā. 2011. gada augustā notika kāzas[2].

Aļona uz to brīdi jau bija realizējusies informācijas biznesā, bija projekta “Meistarības Atslēgas (Ключи Мастерства)” vadītāja. Tikšanās ar Aļonu un konference “Koučings-2011 (Коучинг-2011)” palīdzēja iemantot to instrumentu, kurš ļautu izplatīt reinkarnacionisko koučingu ātri un efektīvi. Ideja ar tādu nosaukumu piedzima pašā konferencē. Jaunā termina uzdevums bija atiet no regresīvās hipnozes, no regresīvās terapijas, radīt jaunu zīmolu.

Drīz notika pirmā iziešana interneta telpā, Māris sāka vadīt bezmaksas iepazīstinošus vebinārus. Jau pirmajā, kurš notika 17. augustā, nepietika vietas visiem interesentiem, kaut arī istaba ietilpināja 250 cilvēkus. Interesantu izrādījās daudz vairāk.

14 03 22 03

Pēc tam sāka vadīt tematiskus vebinārus. Paši pazīstamākie no tiem – “Reinkarnācija un nauda”[3], “Reinkarnācija un seksualitāte”. 2011. gada septembrī tika sapulcēta pirmā koučinga grupa, kurā mācījās 63 cilvēki, un tad pēc mēneša otrā, kurā piedalījās jau 97 cilvēki.

Visiem, kam interesē reinkarnācijas tēma, ik mēnesi iznāk žurnāls un tiek organizēta Reinkarnista diena. Mūsu studenti un konsultanti ar prieku dalās savās zināšanās, pieredzē un iestrādēs.

Jebkurš interesents var iziet bezmaksas sagatavošanās video-kursu. Tur savāktas praktiskas nodarbības, kuras jebkuru iesācēju sagatavos pirmajam iegremdējumam iepriekšējās dzīvēs.

Mācības Reinkarnacionikas Institūtā ietver trīs kursus un sniedz iespēju iegūt perspektīvu profesiju 3. tūkstošgadei[4].

Kurš gan zina, kādus vēl apvāršņus atklās Māra Drešmaņa Reinkarnacioloģija zinātnē un pasaules sabiedrībā? Cik cilvēku vēl spēs apgūt šo vienkāršo un pieejamo metodi, atvērt savas atmiņas failus? Un kādas vēl idejas ienāks galvā vienmēr uz priekšu ejošajam Mārim Drešmanim?

 

P.S. Vai Jums ir ko teikt miljoniem?

 

 Nadezda Batalova

Nadežda Batalova

 

Žurnāla korespondente.

 

Pievienots 22.03.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/zhiznetvorchestvo/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3828-nadezda-batalova-alona-starovoitova-savas-realitates-raditaja (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/2-uncategorised/4040-sekojot-zimem (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4041-finansialas-labklajibas-noslepums (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4043-tresas-tukstosgades-profesija (Tulk. piezīme)