Лана Чуланова - Как найти свою Звезду?

Lana Čulanova - Kā atrast savu Zvaigzni?

14 07 03 01

Saules gaismas spēks, ar zvaigžņu mirdzumu savienots,

un tiks radīta burvestība – notiek dvēseles dzimšana.

Lūk, arī beigušies Kupalas svētki, maģiskas šīs dienas bija visās nozīmēs. Un pastāstīt es gribu par to, ko ieraudzīju un atradu par papardes ziedu.

Tas ir bija “ceļojums” pa manu dzimtas atmiņu.[1] Es vēroju jaunu pāri, kurš satikās un saderinājās uz Kupalu. Kad satumsa, viņi, sadevušies rokās, iet uz mežu. Es saprotu, ka Zarjanuška ar Miroslavu meklē ziedošu papardi.

Kas viņus ierosina? Kādēļ tas viņiem?

Pašlaik eksistē vairākas versijas, kas tas tāds par burvīgu ziedu un ko tā atrašana dod. Kaut arī to, ka paparde – augs, kas nezied nemaz, – zinātnieki apgalvo vienā balsī, taču leģendas turpina dzīvot, neraugoties ne uz ko.

Daži saka, ka tiem, kas naktī uz Kupalu tādu ziedu atradīs – dārgumu krātuve zem tā būs, milzīga bagātība viņus gaida. Citi stāsta, ka veselību un skaistumu tas dāvā, veiksmi un laimi atnes.

Taču manu mīlētāju pāri virza kaut kas pavisam cits, pagaidām nevaru saprast, kas, un vienkārši turpinu vērot.

Pa mežu viņi arī iet, sadevušies rokās, un praktiski nesarunājas, taču ļoti labi ir jūtama viņu kopīgā tieksme, it kā viņus kopīgs sapnis vadītu, burvestības un jaunas kopīgas radīšanas vēlme.

Nakts ir pagadījusies zvaigžņota, skaidra, spoži spīd mēness, debesis gluži kā kupols izpleties pār mežu. Un pēkšņi priekšā parādās gaisma. Jaunie ir paātrinājuši soli, un, lūk, viņi stāv noliekušies pār papardi. Es uzmanīgi vēroju šo burvīgo brīnumu.

14 07 03 02

Augs nezied, viņš viss mirdz. Gribu saprast, no kurienes šī gaisma rodas. Skatos un redzu, ka paparde ar visām savām lapiņām, stiebriņiem pret zvaigznēm, debesīm tiecas un uzsūc sevī gaismu, kuru tās no saules atstaro.

Un tas taču ir periods, kad Saule ir visspēcīgākā, visspožākā, un diena pati garākā gadā, lūk, tāpēc arī Zvaigznes ar Mēnesi šodien ir spožāki.

Tieši šo gaismu paparde uzsūca, caur sevi izlaida un atpakaļ atdeva, gluži kā ar katru spīdekli viņa būtu saistīta ar pavedienu nesaraujamu.

Sanāca oreols, kura iekšienē bija Zarjana un Miroslavs. Klusējot, sadevušies rokās, viņi pie papardes stāvēja. Veidojās sajūta, ka viņi pie kaut kā pieklausās.

Es gribēju pieiet tuvāk, iekāpt oreolā, bet tur mani nelaida, it kā siena no spēka lauka apkārt bija. Atlika tikai stāvēt blakus un vērot.

Es “pastaigāju” apkārt, uzmanīgi raugoties mīlētāju pāra acīs. Bet viņi te viens uz otru skatījās, te skatienu zvaigžņotajām debesīm pievērsa, te sapņaini acis pievēra.

Un te es sapratu, ka viņi piesātinās ar šo gaismu, tādā veidā saņemot visu informāciju, visas zināšanas par zvaigznēm un Visumu, kādas eksistē uz šo brīdi.

Jo taču tieši šodien saules gaisma spēja iekļūt visur un izgaismot pat pašus tālākos un tumšākos pasaules-ēka stūrīšus.

Ne tuvu katra paparde var tā mirdzēt. Kāpēc un no kā tas ir atkarīgs, pagaidām nezinu, kaut gan, iespējams, nākamajā gadā papētīšu.

Bet atgriezīsimies pie mūsu jaunlaulātajiem. Visa darbība ilga burtiski dažas minūtes. Pēc tam gaisma nodzisa, un viņi devās uz upi. Apsēdās apkampušies uz augstā krasta virs ūdens, Zarjanuškā galvu uz Miroslava pleca nolieca.

 

Sk. arī Rituāli un tradīcijas Ivana Kupalas Dienā.

 

Ko tad viņi dara? Kādēļ viņiem Visuma zināšanas vajag? Kur viņi tās pielietos?

14 07 03 03

Klusītiņām vēroju blakus, cenšoties sajust un saprast. Un redzu es, kā divu cilvēku doma, savijoties vienoti, sapnī rada, iegūtās zināšanas pielietojot.

Un dzimst debesīs jauna zvaigzne, un ar viņu vienlaikus formējas, dzimst bērna jauna dvēsele, Zarjanas un Miroslava radījums.

Tas ir, iznāk, ka paparde kalpoja kā starpnieks, “špikeris”, ar kura palīdzību tie, kas to atrod, var iegūt informāciju, kā radīt zvaigzni un jaunu cilvēka dvēseli.

Sākotnēji šīs zināšanas bija pieejamas katram, taču gāja gadsimti un tūkstošgades, zaudēja cilvēki savas dabiskās spējas. Tā arī parādījās špikeri – palīgi tiem, kas vēl var sajust, ieraudzīt, pieņemt un pielietot.

Nakti, dienu un nakti mīlētāji radīja bērnu domās un sapņos savos un tikai pēc tam, uz rīta pusi, ieņēma. Es redzēju, ka arī citi viņu nākamie bērni blakus telpā bija.

Jo taču tikai pirmajam bērnam Zarjana un Miroslavs radīja jaunu dvēseli, pārējie bērni – tās ir dvēseles, jau iemiesojušās pirms tam.

Piedzima šis bērns zem savas, speciāli viņam un kopā ar viņu radītās Zvaigznes.

Katram no mums ir sava Zvaigzne. Jo taču katra cilvēka dvēseli reiz radīja vecāki, un reizē ar jaunu dvēseli iedegas arī jauna zvaigzne pie debesīm, lai cilvēkam būtu savs mazs Visums.

Mēs paceļam acis pret nakts debesīm, mūs pievelk zvaigžņu noslēpumainā mirgošana, mēs tīksmināmies par viņām, taču mēs esam aizmirsuši vai pazaudējuši savu Zvaigzni.

 

Vai svarīgi ir viņu atrast?

Lemiet paši, tikai taču tieši viņa glabā visu informāciju par cilvēka dvēseli un garu, par viņa radīšanu. Tieši zvaigznīte var palīdzēt iemantot savu veselumu, atminēties būtību, atrast un atjaunot aizmirstās un pazaudētās spējas[2].

Vai var viņu atrast? Jā, tas ir iespējams. Pietiek vienkārši biežāk raudzīties zvaigžņotajās debesīs, ar dvēseli savu tiekties, un tad vienā jaukā brīdī jūs vienkārši sajutīsiet viņu, jūsu skatiens apstāsies un pievilksies tieši viņai – jūsu personiskajai zvaigznītei.

Jo viņa taču ir noskaņota uz jūsu dvēseles frekvenci. Un katrai dvēselei ir sava frekvence un skanējums, nav divu vienādu, katra ir unikāla.

Ja atrodam savu Zvaigzni, tad viņa būs ceļu rādoša bāka, vedīs un teiks priekšā virzienu dzīvē. Noderīgi ir gulēt zem viņas gaismas, īpaši savā dzimšanas dienā. Tad dvēsele var brīvi ceļot un atrast atbildes uz jautājumiem, iegūt zināšanas.

Es novēlu katram sajust atkal iemantot savu Zvaigzni.

Un kā tad Zarjana un Miroslavs?

Dzīvoja viņi ilgi un laimīgi mīlestībā un saskaņā. Bērniņu daudz viņiem bija, draudzīga ģimene. Bet tas jau ir pavisam cits stāsts…

Avots: Dvēseles acīm (Глазами души) http://glazamidushi.ru/

 

P.S. Un tu, manu dārgo lasītāj, jau esi atradis savu zvaigzni? Vai atpazīsti to, skatoties nakts debesīs? Pastāsti komentāru formā zem raksta.

 

 Lana Chulanova

Lana Čulanova

 

Reinkarnacionikas trenere, praktizējoša parapsiholoģe, dziedniece

glazamidushi.ru

 

Pievienots 03.07.2014.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-najti-svoyu-zvezdu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/vera-prosvirnina/11-dazadi/3824-vera-prosvirnina-dzimtas-karma-dzimtas-energiju-dziedinasana-un-attirisana (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alla-sirko/11-dazadi/3777-alla-sirko-atcereties-pagatnes-dzivi-un-sakt-runat-svesvaloda (Tulk. piezīme)