Елизавета Залесская Как перепросмотр событий исцеляет физическую боль

Jeļizaveta Zaļeska - Kā notikumu pārskatīšana dziedina fiziskas sāpes

19 08 14 01

Fiziskais ķermenis pastāvīgi sarunājas ar mums. Viņa signāli bieži izrādās nesaprotami vai vienkārši nepamanīti. Īpaši, ja tā ir “klusa balss”: vieglas sajūtas vai neskaidras priekšnojautas.

Un, pat ja ķermenis “kliedz” caur sāpēm, reti kurš ieklausīsies vēstījuma jēgā, apslāpējot ķermeņa balsi ar simptomu ārstēšanu vai pretsāpju līdzekļiem.

Kā reinkarnacionikas konsultantei man patīk strādāt ar fiziskajiem simptomiem. Tas vienmēr līdzinās mazam brīnumam: seansa sākumā sāpes vai nepatīkamas sajūtas ķermenī ir, bet beigās – nav.

Bet cilvēks tik vien kā atcerējās kādu notikumu no savas pagātnes un izstrādāja to šeit un tagad.

Ar šo fenomenu es sadūros pirms gadiem 15 – ilgi, pirms reinkarnacionika stabili ienāca manā dzīvē. Reiz masāžas seansā es 5 minūšu laikā atbrīvojos no sāpēm, kuras ar mani bija tik sen, ka es gandrīz pie tām biju pieradusi.

 

Aizvainojoša skabarga no bērnības

Tās bija banālas sāpes mugurā labajā pusē zem lāpstiņas. Dažādos gados es tām piedēvēju dažādus cēloņus: pārpūlēšanos, neērtu pozu miegā, ilgu darbu pie datora...

Vēlāk es iepazinos ar mīklaino vārdu “osteohondroze” un beidzot nomierinājos. Sāpes nepārgāja, bet vairs netraucēja.

Un, lūk, pienāca tā zīmīgā diena, kad parasta, kā man šķita, masāžas seansa laikā es iepazinos ar tehniku, kura atbrīvo no sāpēm un kuru es praktizēju līdz šim laikam.

Tātad masieris lika man priekšā sakoncentrēties uz sāpēm zem lāpstiņas un, izmantojot savas asociācijas, noteikt, kam tās ir līdzīgas, cik tām gadu, ar ko tās saistītas utt. un tml.

Sk. arī Kā sāpes sirdī aizveda uz pagātnes dzīvi.

19 08 14 02

Sekojot tēliem, es nonācu savā pusaudzes periodā, brīdī, kad strādāju pie izrādes skolas teātrī. Režisors toreiz bija jauna meitene-praktikante, un mēs ar viņu ļoti labi sapratāmies.

Sev negaidīti es atcerējos kādu mēģinājuma momentu, kur viņa, pati to nesaprotot, stipri aizvainoja mani. Es no mēģinājuma aizskrēju un pēc tam ilgi aiz skatuves raudāju. Tieši tad šī “skabarga” arī iesēdās man zem lāpstiņas.

Protams, ar laiku es sekmīgi izstūmu šo epizodi no savas atmiņas, taču sāpes palika. Un, lūk, bija pienācis laiks no tām atbrīvoties.

Masiera vērīgā vadībā es izdarīju to, ko vajadzēja izdarīt vēl toreiz, bērnībā: piedevu un palūdzu piedošanu visiem to notikumu dalībniekiem.

Neteikšu, ka tas bija vienkārši, bet man izdevās. Neizpalika arī asaras, bet tās bija jau pavisam citādas asaras: nevis no rūgtuma un aizvainojuma, bet no atvieglojuma un atbrīvošanās.

Sāpes nepārgāja uzreiz. Pāris nedēļas zem lāpstiņas niezēja un kņudēja kā pēc pa īstam izvilktas skabargas. Bet pēc tam viss pārgāja, un sāpes, ar kurām es biju nodzīvojusi 15 savas dzīves gadu, pazuda. Un, lūk, jau 15 gadu ne reizi nav atgriezušās.

Gadu gaitā, jau praktizējot reinkarnacioniku, es ne reizi vien esmu griezusies pie fizisko simptomu izstrādes tehnikas kā darbā ar sevi, tā arī ar klientiem.

Bieži sāpes izrādās “pēdas” no brūcēm, kas iegūtas pagājušos iemiesojumos, īpaši, ja tās ir novedušas pie nāves.

Lūk, viens tāds piemērs: meitene vērsās ar problēmu: neizlēmība, nedrošība un nespēja sākt ko jaunu.

Aprakstot savu stāvokli, kad ir nepieciešamība rīkoties, viņa kā vienu no tā simptomiem noteica smeldzošas sāpes krūšu vidū.

19 08 14 03

Viņa tās sauca par “sāpēm sirdī”, bet, aplūkojot tuvāk, kļuva skaidrs, ka sāpes lokalizējas tieši krūšu kurvja centrā.

 

Pārāk pašpārliecināts mednieks

Sekojot šīm sāpēm, meitene atcerējās sevi kā jaunu mednieku, kurš nolēmis vienatnē izlūkot ienaidnieku cilts teritoriju.

Viņš bija absolūti pārliecināts par sevi, par savu spēju būt nepamanāmam, viņš zināja, ka var “tikt cauri sveikā” jebkuros apstākļos. Viņš tādas lietas bija darījis ne reizi vien un tādēļ baudīja savu ciltsbrāļu cieņu un sajūsmu.

Taču šoreiz viņam nepaveicās: kārtējo reizi vienatnē taisot tādu izlūkgājienu, viņš tika nogalināts ar šķēpu krūtīs. Tā bija momentāna un negaidīta nāve, un tāpēc dvēsele vēl ilgi nevarēja saprast: kā kas tāds varēja notikt!

Milzīga nožēla par šo spēcīgo, skaisto, veiklo ķermeni. Vilšanās, ka bija pārāk pašpārliecināts un vieglprātīgs. Domas par to, ka “labāk nebūtu riskējis, bet sēdējis mājās un nebāzies ārā...”

Tajā brīdī meitene seansā iesmējās: tieši šīs domas viņai nāca prātā katru reizi, kad viņa grasījās izdarīt kaut ko jaunu. Šīs domas un šīs smeldzošās sāpes krūtīs!

Šī atcerēšanās kardiāli izmainīja viņas dzīvi. Viņa nomainīja darbu, sāka savu biznesu. Svarīgu lēmumu pieņemšanas momentos nepatīkamās sajūtas krūšu kurvī dažreiz atgriezās, bet vairs nebiedēja un neuztrauca viņu.

Sk. arī Ķermeņa sāpēs – mūsu dvēseles valoda.

 

Esi tuvāk zemei

Mēdz būt, ka ķermenis sūta mums vēstījumus ne tikai caur sāpēm, bet arī caur jutīguma zaudēšanu.

Sniegšu vienu tādu piemēru no manas prakses: kliente žēlojās, ka viņai tirpst kāju pirksti, kā likums, naktīs un īpaši vasaras laikā.

19 08 14 04

Viņa dzīvo lielā pilsētā, 17 stāvu mājas pēdējā stāvā, gandrīz nemēdz būt ārpus pilsētas un vispār reti dodas ārā.

Iegremdēšanās laikā viņai izdevās atcerēties vairākas pagājušās dzīves, kurās viņa kaut kādā veidā mijiedarbojās ar zemi.

Sk. arī Ķermeņa dziedināšana caur ceļojumiem pagātnes dzīvē.

Vienā bija liels zemes īpašnieks; otrā – arājs; trešajā – ragana, kura vāca saknītes un zāles ārstēšanai un dziedināšanai.

Taču visas šīs atmiņas nedeva izpratni, ko darīt ar tirpstošajiem kāju pirkstiem. Pēc izskaidrojuma mēs devāmies uz Dvēseļu Pasauli pie Audzinātāja.

Atbilde izrādījās vienkārša un acīmredzama: “Tu esi pazaudējusi saikni ar zemi. Tās enerģija vienmēr deva tev spēkus, noturību, stabilitāti, iespēju paust savas labākās īpašības, JUST dzīvi!

Kad tu pēdējo reizi staigāji basām kājām pa zemi? Kad rakņājies dobēs? Kad ēdi tikko izrautu burkānu? Atceries, kā tas tev patika bērnībā. Ja gribi atgriezt kājām jutīgumu, atgriezies uz zemes.”

Iespējams, ka tā nebija tā palīdzība, kādu kliente sagaidīja saņemt. Jo mums taču patīk ātras izdziedināšanās.

Taču dažreiz pietiek saprast, kāds vēstījums ir ietverts fiziskajos simptomos, lai atbrīvotos no tiem uz visiem laikiem.

P.S. Jūs dzirdat ķermeņa balsi? Vai jums ir gadījies atbrīvoties no sāpēm caur notikumu pārskatīšanu?

 J Zalesska

Jeļizaveta Zaļeska

Praktizējoša psiholoģe, reinkarnacionikas konsultante un trenere, projekta “Atceries savu tagadni” autore

https://www.recallyourreal.ru/

 

Pievienots 14.08.2019

https://ru.journal.reincarnatiology.com/golos-tela/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe