Елизавета Залесская Как можно учиться любить на Венере

Jeļizaveta Zaļeska - Kā var mācīties mīlēt uz Venēras

19 10 04 01

Kā dvēsele iegūst pieredzi dažādās pasaulē un dimensijās, tajā skaitā pieredzi, kā var mācīties mīlēt, ir viena no svarīgām sfērām Reinkarnacionikas Institūtā.

Atceroties savus iemiesojumus uz citām planētām[1] vai citās formās, sāc vairāk saprast savu dabu, kā arī īpašības un spējas, izpaustas tagadnē.

Savas dvēseles biogrāfijas pētīšana palīdz pilnīgāk realizēt savu potenciālu un risināt dzīves uzdevumus.

 

Sākumā: iestatīšana

Kārtējās iegremdēšanās laikā lūdzu Audzinātājam parādīt man ārpuszemes iemiesojumu, kurš būtu bijis aktuāls manai pašreizējai dzīvei.

Uz neliela ekrāna redzu planētas virsmu, līdzīgu akmens plūsmām vai lavas veidojumiem. Pēc tam “kamera” pārvietojas tālāk, un es redzu tuksnesīgu apvidu ar vienveidīgu ainavu: bez augiem, bez ūdens, viens vienīgs nepārtraukts akmens.

Rodas karsta, blīva un skāba gaisa sajūta. Atmosfēras pamats uz šīs planētas – ogļskābā gāze. Tur nav dzīvnieku un augu. Bet ir kāda dzīvības forma. Kaut kādi vienšūņi, kā mikrobi vai baktērijas.

Viņi izskatās kā mazi tārpiņi vai baltas saknītes bez augiem. Šīs “daktis” kā zināma dzīvības forma sniedz dvēselēm iespēju iegūt noteiktu pieredzi.

19 10 04 02

 

Pieredze, mijiedarbojoties ar agresīvu vidi

Kas tā par pieredzi, kļūst skaidrs tikai pēc Audzinātāja izskaidrojumiem. Uz šīs planētas var iegūt pirmo vienkāršāko pieredzi, kā pārveidot agresīvu skābu vidi dzīvību nesošajā skābeklī.

“Saknītes” ir ļoti mazas, viņu nav tik daudz, lai izmanītu šīs planētas atmosfēru. Bet tas nav svarīgi, tāpēc ka dvēselei tā ir kolosāla pieredze: pieredze izdzīvot ļoti agresīvā vidē.

Šīs būtnes sevi izpauž tādā veidā, ka viņas nepretojas un neaizsargājas no ogļskābās gāzes iedarbības, bet uzņem to sevī un pārveido skābeklī.

Kaut ko līdzīgu dara arī augi uz Zemes, kaut arī ne tik bargos apstākļos. Un cilvēks var darīt to pašu ar negatīvām enerģijām – transformēt tās pozitīvās.

Augos – tās ir ķīmiskas reakcijas, bet šis vienkārši ir modelis, zināms algoritms šī procesa izpratnei.

Galvenā ideja ir tāda, ka tu pieņem, nevis atgrūd. Jo atgrūšana taču – tā ir dabiska, instinktīva reakcija uz agresiju, bet arī tā ir agresija. Taču šeit tu to pieņem sevī, pārstrādā un atdod atpakaļ pasaulē kā to, kas nodrošina dzīvību.

Gadījumā ar augiem – tas ir skābeklis, gadījumā ar cilvēku – tā ir mīlestība. Skābeklis – arī tā ir mīlestība.

 

Sk. arī Meditācija “Šī maģiskā mīlestība”.[2]

 

19 10 04 03

 

“Patīkamie” planētas iedzīvotāji

Galvenais moments šeit ir pieņemšanas, nevis atgrūšanas idejā. Ja pie tevis atnāk kāds negatīvs, nav jācīnās ar to, jāatgrūž vai jāaizsedzas no tā, tāpēc ka tas to tikai pastiprina.

Ja tās mazās būtnes uz tālās planētas mēģinātu no savas atmosfēras aizsargāties ar kādiem rugājiem vai biezu ādu, tad viņas aizietu bojā.

Ja cilvēks liek aizsardzības, audzē sevī spēkus, lai pretotos – tas tika vairo un pastiprina negatīvu un agresiju. Tas viss tikai piebaro to.

Cilvēkam pienācis laiks nomest savas bruņas, atvērties pasaulei, pieņemt sevī negatīvu, pārveidot to ar garīgo spēku palīdzību un atdot pasaulei kā mīlestību.

Uz tās planētas skābā vide neuzstāda par savu mērķi iznīcināt savus mazos iedzīvotājus. Tā vienkārši eksistē, tāda ir tās daba. Planētas atmosfēra – tas ir viņas dotums.

Tāpat ir arī mūsu pasaulē: ir agresija, ir ļaunums, ir negatīvs. Tā ir zemes esības realitāte. Mēs ar to varam sadurties jebkur: uz ielas, transportā, veikalā, televizorā galu galā.

Kamēr cilvēks nav iemācījies pārveidot šo negatīvu, spējīgu ievainot viņa garīgo ķermeni, viņam vajag aizsardzību. Bet, lai pārietu uz nākamo etapu, saglabātu sevi sveiku un veselu un nestu labumu, vajag iemācīties šo enerģiju transformēt.

 

Sk. arī 7 reinkarnacionikas paņēmieni, lai izietu no spēles “agresors-upuris-glābējs”.[3]

 

19 10 04 04

 

Agresijas pārvēršanas mīlestībā process

Sākumā tas prasīs ne mazums garīgo spēku: ar uzmanību un nodomu ir jāpieņem savā garīgajā ķermenī negatīva “bultas” un “adatas” un jāpārkausē uz gara spēka rēķina.

Tas nav automātisks process. Vēlāk to var novest līdz automātismam, bet sākumā tas ir darbs.
Nonākot negatīva situācijā, tu vienkārši vērs uz to savu būtību, savāc sevī visas šīs “lauskas” un vērs uz tām enerģiju.

Sākumā var vizualizēt rozā beznosacījuma mīlestības plūsmu, tā ir universāla. Bet ar laiku var to sadalīt smalkākos krāsu instrumentos atkarībā no negatīvās enerģijas kvalitātes.

Ja cilvēkam ir kādas dvēseliskas skumjas un viņš sāk tās liet ārā no sevis, turp var vērst zaļas krāsas enerģiju. Piemēram, ir cilvēki, kuri pastāvīgi žēlojas par savu fizisko stāvokli, par savām slimībām.

Būdama sirds čakras krāsa, zaļā labi noder tādam darbam. Tā nav universāla, bet ar diezgan plašu darbību.

To var pielietot situācijās, kas saistītas ar fizisko veselību, nemieru, satraukumu vai uzbudinājumu, kas izraisa negatīvas emocijas.

Enerģijas krāsu un kvalitāti pārveidošanai var piemeklēt arī darba procesā. Piemēram, cilvēkam skauž: šīs jūtas sagrābj viņu no iekšienes un sāk līt uz āru.

Nevajag nosodīt viņu vai apelēt pie viņa sirdsapziņas – tas ir tas pats, kā sūtīt atpakaļ negatīva bultas. Tā vietā tu uzķer skaudības “lauskas” un jautā sev, kādu enerģiju šeit labāk pielietot, ar kādu spēku, krāsu vai kvalitāti.

Ja atbilde nenāk, tu sūti rozā beznosacījuma mīlestības plūsmu, tā darbojas vienmēr.

Tās tālās planētas iedzīvotāji ne ar ko nav aizsargāti. Viņi nav posmaini. Šie maigie baltie asniņi pilnībā ir pieņemšanas orgāns.

Arī cilvēks var kļūt tāds visas pieņemšanas orgāns. Protams, lai noņemtu aizsardzību, vajag pietiekamu iekšējo gara spēku.

Aizsardzība ir diezgan izplatīts paņēmiens, mijiedarboties ar negatīvu zemes plānā. Taču tas neved pie dzīvības, bet noved pie miršanas un slimībām.

19 10 04 05

 

Pienācis laiks nomest bruņas

Vai cilvēks ir gatavs noņemt savas bruņas, var saprast tikai viņš pats. Šeit nav universāla padoma.

Daži vēl atrodas tādā attīstības etapā, kad savas bruņas izmanto uzbrukumam, nevis aizsardzībai.

Daudzas dvēseles joprojām izdzīvo agresijas pieredzi, taču cilvēce jau ir gatava tam, lai šīs bruņas nomestu un sāktu pārveidot pasauli.

Pieņemot negatīvu sevī, nepretojoties tam, transformēt mīlestībā. Tieši sevis iekšienē, nemoralizējot, nenosodot, – un tas ir svarīgi, tāpēc ka moralizēšana, pamācības, kā dzīvot, – tā ir tā pati agresija, lepnība. Tās ir tās pašas bultas un šķēpi.

Nav sliktu cilvēku! Ir cilvēki, kuri iziet negatīvu pieredzi. Ir cilvēki, kuri to jau ir izgājuši. Kā mazi bērni, kuri jandalē, nesaprot vārdus, visu lauž, kaujas.

Ja kāds vectētiņš sāks bērnu nosodīt par to, kas tas visu laiku skraidelē, nevis visu dienu sēž uz soliņa un domā par augstām lietām, tas būs dumji.

Tāpat ir ar dvēselēm: ir vienkārši jāpieņem, ka no cilvēka pagaidām nāk tāda dvēseles smaka, tāpēc ka viņš pašlaik atrodas tādā procesā. Tavs darbs – paņemt šo smaku sevī, pārveidot to aromātā un pēc izlaist to no sevis pasaulē.

Un visbeidzot Audzinātājs ar smaidu piebilst: “Protams, tā ir ideāla aina. Nav jālolo ilūzijas, ka visi uzreiz nometīs šīs bruņas un aizies ar zizli pa pasauli. Bet tu vari to izdarīt.”

 

P.S. Jūs gribētu atcerēties savas dvēseles pieredzi uz citām planētām? Labāk saprast savu dabu? Saņemt padomus no saviem garīgajiem Audzinātājiem?

 

 J Zalesska

Jeļizaveta Zaļeska

Praktizējoša psiholoģe, reinkarnacionikas konsultante un trenere, projekta “Atceries savu tagadni” autore

https://www.recallyourreal.ru/

 

Pievienots 04.10.2019

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-mozhno-uchitsya-lyubit/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/citi-raksti/jelena-pavlova/11-dazadi/3899-jelena-pavlova-divas-dveseles-no-skaistas-zvaigznes-ini (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/3996-si-magiska-milestiba (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/citi-raksti/julija-brineva/11-dazadi/3960-julija-brineva-7-reinkarnacionikas-panemieni-lai-izietu-no-speles-agresors-upuris-glabejs (Tulk. piezīme)