Елизавета Залесская Как расчистить свой денежный канал и пустить в свою жизнь изобилие?

Jeļizaveta Zaļeska - Kā iztīrīt savu naudas kanālu un ielaist savā dzīvē pārpilnību?

19 06 20 01

Materiālā pasaule ir bagāta un daudzveidīga. Tajā ir viss, lai katru cilvēku padarītu laimīgu. Un tajā visa kā pietiek! Kāpēc tad pasaulē ir tik daudz izsalkušo, nabadzīgo un slimo?

Naudas plūsma vienmēr ir gatava nolīt pār cilvēku kā zelta lietus. Kas tad traucē šai plūsmai?

Karma? Ļauns liktenis? Slikta iedzimtība? Un kāpēc tik dažādi cilvēkiem veidojas attiecības ar šo enerģijas veidu?

 

Gribu uzlabot savu materiālo stāvokli

Tāds pieprasījums bieži atskan reinkarnacionikas seansā. Dažāda vecuma, dažādu profesiju, dažādu pārticības līmeņu cilvēki jautā:

  • “Kur ņemt naudu savu vēlmju realizēšanai?”,
  • “Kā atbrīvoties no parādiem?”,
  • “Kā izlīst no kredītiem?”,
  • “Kā pārstāt skaitīt katru kapeiku, ekonomējot uz sevi un saviem tuviniekiem?”,
  • “Ko darīt, ar ko nodarboties, lai pelnītu pietiekami?”.

Mans kā konsultantes uzdevums nav atbildēt uz šiem jautājumiem, bet palīdzēt cilvēkam atrast to, kas bloķē finanšu plūsmu un liek šķēršļus materiālai pārpilnībai viņa dzīvē. Kur ir tas “ventilis”, kurš neļauj naudai plūst kā plašai upei? Un, galvenais, kurš to ir noslēdzis?

Sk. arī 5 naudas bloki: kā atvērt ceļu uz pārpilnību?

19 06 20 02

 

Mēs visi nākam no bērnības

Un šeit ir vairāki ceļi, pa kuriem var iet tādu “ventiļu” meklējumos.

Pirmām kārtām tā ir bērnība, kur vecāku un skolotāju aizliegumi, piemēram, “daudz gribēsi – maz dabūsi” izstrādāja ieradumu dzīvot “līdzekļu ietvaros”.

Lūk, viens no tādiem reāliem klienta gadījumiem. Maza meitene lūdz māmiņai nopirkt viņai lielu skaistu lelli no augšējā plaukta veikalā.

Viņai ļoti gribas šo lelli, bet māmiņa tikai aizkaitināti attrauc: “Nerunā muļķības, no kurienes mums tāda nauda!” Meitene sāk rūgti raudāt.

Apstājamies pie šī momenta: “Ko patiesībā jūt un domā māmiņa?” Viņa ir aizkaitināta: “Man nekad nebija tādas lelles, un arī nevarēja būt!”

Sekojam māmiņas atmiņām: “Pēckara gadi... Vecmāmiņa viena ar trim bērniem... Ēst nav ko... Kādas tur lelles...”

“Nirstam” vecmāmiņas domās: “Kāpēc es piedzimu par meiteni? Kāpēc es spēlējos ar lellēm? Kādēļ dzemdēju bērnus? Tagad mani bērni nomirs no bada un slimībām!” Stop.

Tinam vaļā šo kamolu: meitene-lelle-meita-bads-nāve. Atgriežamies pie māmiņas. Māmiņa, būdama maza meitene, ar labpatiku satin no vecām lupatām lellīti un liek viņu gulēt.

Atgriežamies veikalā. Aizkaitinājums aiziet: “Man tādu leļļu nebija, bet manai meitai var būt. Viņai tieši drīz ir dzimšanas diena. Lelle var kļūt par lielisku dāvanu!”

Meitene vairs neraud, viņa zina: “Ja kaut ko ļoti stipri gribēsi, nauda atradīsies.”

19 06 20 03

 

Dziļā senču atmiņa

Cits spēcīgs naudas plūsmas bloķējumu avots ir dzimtas programmas. Un nav svarīgi, vai jūsu senči tika ekspropriēti kā kulaki, represēti vai savu pašu dzimtļaužu nogalināti.

Jebkurā gadījumā materiālā turība varēja cieši saistīties viņu dzimtas atmiņā ar draudiem drošībai un pat dzīvībai.

Lūk, daļa no mana personīgā gadījuma. Manam vecvectēvam bija liela māja Popovkā (Поповка) Pēterburgas tuvumā, kuru viņš uzcēla kopā ar trim dēliem.

Pirmskara gados māja iepatikās kādam ierēdnim, un pēc denunciācijas ar formulējumu: “Bīstams pēc šķiras pazīmes”, – vecvectēvs tika represēts un kopā ar savu ģimeni izsūtīts uz Urāliem.

Vecmāmiņa bija no Pievolgas vāciešiem, un pati bēga uz Urāliem, glābjoties no represijām. Jau pēc kara viņai nācās slēpt savu nacionalitāti un kaunēties no tās.

Būt nabadzīgam, bez pajumtes, bez dzimtas – drošāk dzīvībai! Kā jums patīk tāda dzimtas programma?

19 06 20 04

 

Kad dvēsele kliedz “nē” naudai

Un visbeidzot mūsu pašu daudzās un daudzveidīgās pieredzes no iepriekšējiem iemiesojumiem, kuros mēs ko tik sev nesasolījām attiecībā uz bagātību un lielu naudu!

Sk. arī Naudas karma: naudas kontrakti un dvēseles mācības[1].

Lūk, vēl viens klienta gadījums. Jauns cilvēks iet pa ceļu, pilns ar spēkiem, cerībām, uzsmaida saulītei. Viņš ir iemīlējies un taisās precēties, taču viņam vajag piepelnīt naudu.

Tādēļ viņš dodas uz pilsētu, kur nolīgst tirgū “padod-atnes”. Puisis ir diezgan spēcīgs, viņam neslikti maksā, un jau pēc pāris mēnešiem viņš atgriežas pa to pašu ceļu ar naudas maisu plecos.

Bet te notiek neparedzētais: viņam no aizmugures iesit pa galvu, atņem maisu un atstāj nomirt grāvī. Stop.

Šeit mēs apstājamies un sākam lēni tikt skaidrībā ar domām, jūtām un tēliem, kuri nāk, klientei iegremdējoties.

“Es sēžu, aptvēris galvu. Jūtu šausmīgas sāpes. Galva dun. Tas viss naudas dēļ! Kādēļ es gāju peļņā?! Kādēļ man šo naudu vajadzēja? Kur tā ir tagad? Nē, nē, nevajag man to!

Es redzu piltuvi, kura iesūc visu. Visu, kas man bija dārgs un deva man spēkus. Posts un bezspēks – lūk, ko nes nauda...”

Tālāk mēs dodamies uz Dvēseļu Pasauli, kur vieds Audzinātājs dvēselei paskaidro, ka šī piltuve parādījās kā rezultāts daudzām līdzīgām pieredzēm, daudziem “nē”, “negribu”, “nevaru”, “nedarīšu”, “man nevajag” iepriekšējos iemiesojumos.

19 06 20 05

Viņš saka, ka ir pienācis laiks izdziedināt dvēseli no šīs pagātnes nastas un pateikt sev: “Jā”, “Gribu”, “Varu”, “Darīšu”, “Man vajag”!

Meitene jūt neparastu spēku pieplūdumu, vēlēšanos un gatavību dzīvot savu dzīvi “uz pilnu klapi”, atļaujot naudas plūsmai brīvi plūst viņas dzīvē!

Gribat uzzināt, kas tieši bloķē jūsu naudas plūsmu? Kādas pārliecības un bailes ir jums pārgājušas mantojumā? Un kādas jūs paši atnesāt sev līdzi no pagājušām dzīvēm?

Apgūstot Reinkarnacionikas metodi, jūs varēsiet:

  • noteikt un novākt jūsu naudas kanāla bloķējuma cēloņus;
  • atrast un atbrīvoties no bērnībā uzspiestām ierobežojošām pārliecībām;
  • pētīt un mainīt savas dzimtas negatīvās naudas programmas;
  • atcerēties savus bagātos un nabadzīgos iemiesojumus;
  • formēt jaunas attiecības ar naudas un materiālās labklājības enerģijām.

Atcerēties savas pagājušās dzīves palīdzēs mācības Reinkarnacionikas institūtā.

P.S. Jūs zināt, kādas pārliecības un bailes ir jums pārgājušas mantojumā un kādas jūs paši atnesāt sev līdzi no pagājušām dzīvēm?

 J Zalesska

Jeļizaveta Zaļeska

Praktizējoša psiholoģe, reinkarnacionikas konsultante un trenere, projekta “Atceries savu tagadni” autore

https://www.recallyourreal.ru/

 

Pievienots 20.06.2019

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-ochistit-denezhnyj-kanal/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/dazadi/11-dazadi/1690-tatjana-beglaka-naudas-karma-naudas-kontrakti-un-dveseles-macibas (Tulk. piezīme)