Этери Ильина - Грешная любовь

Eterī Iļjina - Grēcīgā mīlestība

20 02 07 04

Daži gadījumi pārsteidz ar emociju dziļumu un uzlādē ar enerģiju. Vienā no tādiem stāstiem no iepriekšējām dzīvēm, kuru man pastāstīja kāda Dvēsele, gribu dalīties.

 

Aizbēgšana no mājām

Mana bērnība pagāja Vācijā, kur manam tētim, lielam un veselīgam vācietim, piederēja savs traktieris. Māmiņa viņam palīdzēja, mājās bija brangi un tīri.

Es mācījos parastā skolā un zināju, ko grib mani vecāki. Lai es izaugtu un apprecētos ar vidējas turības cilvēku, sadzemdētu bērnus un audzinātu viņus, kā viņi mani: māja, skola, svētkos baznīca un viesi, pīrāgs uz galda.

Bet man to negribējās, un svētdienas rītā, kad vecāki ar citiem bērniem aizgāja uz katedrāli, es aizbēgu no mājām. Un es aizbēgu no trīs vāciešu vērtībām: virtuves, baznīcas, bērniem (Küche, Kirche, Kinder).

 

Mana dvēsele klaidone

Bēgu, kurp acis rāda, un kājas mani aiznesa uz ostu, kur atiešanai taisījās liels kuģis. Neaizdomājoties es paslēpos pajūgā ar precēm un nonācu uz kuģa.

Man 12 gadu, es skatos, kā kuģis atiet, un saprotu, ka nekad vairs neatgriezīšos Vācijā un neredzēšu ne vecākus, ne brāļus ar māsām.

No rīta es pamostos no bada un dodos izpētīt kuģi, lai saprastu, kur paēst. Mani satiek jūrnieks, kurš nez kāpēc ļoti priecājas par šo tikšanos. Viņš piedāvā man gaļas gabalu, un es piekrītu un badīgi ēdu to.

Uzzinājis, ka esmu aizbēgusi no mājām, viņš sāk man līst zem brunčiem, un es skaļi kliedzu no izmisuma, jo matrozis sāk vilkt nost no manis apģērbu. Uz manu kliedzienu atskrien gara auguma oficieris, ar sitienu atmet nost matrozi un izglābj mani.

Pēc tam viņš ved mani uz sarunu ar kapteini, un viņi izjautā par to, kā un kādēļ esmu nonākusi uz kuģa. Es saku, ka aizbēgu, meloju, ka man nav ģimenes, un lūdzu kuģot viņiem līdzi.

Kapteinis atļauj man palikt un nosūta uz virtuvi tīrīt un griezt dārzeņus, mazgāt traukus.

20 02 07 05

Izvēles nav, citādi mani izsēdinās tuvākajā ostā. Mana dvēsele gavilē, jo es braucu uz Austrumiem, uz tālām zemēm, un ieraudzīšu pasauli, ko nekad nav redzējuši mani vecāki, ne reizi neatstājuši savu pilsētu.

Naktī man kļūst vientulīgi, un es pamazītēm zogos pie mani izglābušā oficiera (es iegaumēju, kur viņš guļ) un klusējot ielienu pie viņa gultā.

No pārsteiguma viņš uzlec augšā un mēģina mani izdzīt, bet es atsakos un mēģinu pārliecināt, ka, ja mani izdzīs, tad matrozis paņems ar spēku.

Uz kuģa bija tikai vīrieši, redzams, mans glābējs nolemj mani aizsargāt. Es dziļi iemiegu, piespiedusies viņam.

Nākamajā naktī es atkal atnāku pie viņa un, pati nesaprotot, kāpēc, izģērbjos un apguļos viņam blakus kaila, sāku piespiesties viņam un skūpstīt viņu.

Jāsaka – kā skūpstīties, es biju redzējusi tikai pāris reizes uz ielas: tā bija piedzērusies jaunatne, izgāzusies no tēva traktiera.

Skūpsti pāriet glāstos, un pēkšņi es jūtu vieglas sāpes un vienlaikus sajūsmu un trīsas visā ķermenī un gandrīz zaudēju samaņu.

No šī brīža visa diena paiet vēlmē sagaidīt nakti un atdoties mīlai ar manu iemīļoto oficieri. Es agri izzināju ķermenisko mīlestību, taču nekā labāka dzīvē nevarēja būt, es biju par to pārliecināta.

Mana iemīlēšanās bija bezgalīga, es dievināju mana oficiera balto parādes formu un kusu no laimes viņa apskāvienos naktī, ļaujot viņam visu, ko viņš grib, un baudīju ķermeņu katru saskaršanos.

 

Sk. arī Karmiskas attiecības: attiecības uz vairākiem gadsimtiem.[1]

 

Mēs kuģojām ilgi un piestājām man nezināmā zemē. Ostā es izskrēju krastā un lēkāju no laimes, tāpēc ka bija karsts, saule bija milzīga, smaržoja pēc garšvielām un skanēja nepazīstama valoda.

Ar vērīgu skatienu mani aplūkoja vīrietis, kurš raudzījās uz manām baltajām cirtām un manam vecumam lielajām krūtīm. Viņš piedāvāja man sekot viņam, un es gāju.

Izmēģinājis vairākas valodas, vīrietis lauzītā vācu valodā jautāja, vai es gribu šeit palikt, dzīvot kā princese pilī pie visa gatava un nestrādāt, neatgriezties uz kuģa.

Un es neaizdomājoties atbildēju ar piekrišanu, jo taču tieši slāpes pēc klejojumiem un piedzīvojumiem lika man pamest tēva mājas.

20 02 07 06

 

Sapņoju kļūt par princesi un dzīvot pilī

Pēc tam mani ilgi veda ar aizsietām acīm uz pili. Šeit mani pabaroja, iedeva garu zīda kleitu un iemitināja atsevišķā istabā, kur es aizmigu, nogurusi un laimīga.

Un tikai naktī es atcerējos oficieri un to, ka viņa blakus nav un droši vien viņš par mani uztrauksies.

Taču miegs aizvēra manas acis ātrāk, nekā es izdomāju domu līdz galam.. No rīta mani aizveda pie skaistām tumšādainām meitenēm un pateica, ka es palīdzēšu viņām sukāt matus, ģērbties. Un, ja es labi uzvedīšos, tad kļūšu par vienu no viņām un mana dzīves būs brīnišķīga.

Kāda sieviete pajautāja, vai mani kādreiz ir izģērbis vīrietis, vai es esmu skūpstījusies. Un es atbildēju, ka ne, ka tikai tēvs skūpstīja uz vaiga uz nakti.

Dažas dienas es pavadīju dārzā kopā ar meitenēm, pēc tam mani aizveda pie padzīvojuša ārsta. Un, kad viņš bija mani kailu apskatījis no visām pusēm, tad izcēlās skandāls.

Visi kliedz, un, kaut gan es nesapratu vārdus svešajā valodā, taču apjautu, ka mani grib izdzīt, jo ārsts bija pateicis, ka vīrietis jau izbaudījis manu ķermeni.

Pēc tam viss izbeidzās, mani padzina uz virtuvi, piespiežot mazgāt traukus. Ilgu laiku es neredzēju neko, izņemot virtuvi, es naktīs raudāju, atcerējos savu oficieri un kuģi, kas bija kļuvis par manām labākajām mājām.

 

Sk. arī Partneris – mans reinkarnācijas spogulis. Kā izprast partnerības līmeni.[2]

 

Gluži kā tauriņš uz uguni

Pēc maniem aprēķiniem man bija palikuši 15 gadi, kad nomaļā dārza stūrīti, kur es biju nonākusi bez atļaujas, lai slepus nolūrētu, man uzdūrās pils un harēma, kur es biju nokļuvusi, pateicoties savai viltībai, saimnieks.

20 02 07 07

Viņš ar iekāri skatījās uz manām kuplajām krūtīm un baltajām garajām cirtām, kas bija izrisušas uz pleciem. To, ka viņš arī ir saimnieks, es uzzināju, kad viņš ieveda mani pilī un izsauca kādu.

Pēc neilgas sarunas mani aizveda un pateica, ka saimnieks grib mani un mani gatavos viņam, kaut arī es neesmu cienīga būt par piegulētāju, jo esmu apgānīta, ko es tik sīksti noliedzu visu šo laiku.

Pēc kunga rīkojuma man sāka mācīt vēderdejas, Austrumu mīlas dziesmas, mācīja glāstus pēc Kāmasūtras un lika daudz gulēt. Es vairs nestrādāju, jo man paskaidroja, ka man ir jākrāj sievišķā enerģija.

Mani veda uz istabu, kur tika dedzinātas smaržvielas, tur no mana ķermeņa aizvāca visu līdz pēdējam matiņam un taisīja kaut kādas vannas un losjonus. Turklāt teica, ka es esmu labi veidota, bet man ir jābūt gatavai kunga pieņemšanai.

Visu šo procedūru rezultātā es neprātīgi gribēju oficiera glāstus; viņš gandrīz bija izdzisis no atmiņas, un dažreiz man šķita, ka Vāciju un kuģi es esmu nosapņojusi.

 

Kūstu mana kunga apskāvienos

Un, lūk, šī diena ir pienākusi, un es esmu mana kunga apskāvienos. Mans ķermenis smaržo un alkst ķermenisku mīlu, kuras garšu es iepazinu uz kuģa...

Jau pēc pirmajiem skūpstiem es aizmirstu visus norādījumus harēmā un ar kāri nodarbojos ar mīlu, kā ceļinieks dzer ūdeni pēc ceļojuma pa sausu tuksnesi. Manai laimei nav gala!

Kopš tās dienas kungs pavadīja ar mani daudzas naktis un pat izraisīja nelielu neapmierinātību citās piegulētājās. Taču mana dvēsele un miesa līksmoja!

Maigums, glāsti kļuva par manas dzīves jēgu un tās prieku, es aizmirsu par laiku un vienīgais, ko dažreiz pamanīju, – to, ka diena nomaina nakti. Šķiet, nebija vietas pilī, kur mēs nenodotos miesīgās mīlas priekiem.

 

Sk. arī 9 paņēmieni, kā radīt dziļu garīgu saikni ar savu romantisko partneri.[3]

 

Daudzus gadus es biju jauna, skaista, mīļota piegulētāja, un vienīgais, kas man pietrūka, – tas bija bērns. Taču man nevarēja būt bērni: uz to uzstāja galma ārsts, un ar mani kaut ko izdarīja.

Taču es nepārtraucu sapņot kļūt par māti un piespiest pie krūtīm mīļoto bērnu.

 

Sapņa piepildīšanās

Gāja gadi, un mans kungs bija piesātinājies ar mani un dāvāja man brīvību un kopā ar to – māju, savu kalpu – mēmu einuhu – un melnīgsnēju meiteni bāreni, 6 gadus vecu.

Tagad es dzīvoju tālu gan no harēma, gan no Dzimtenes, taču manā dzīvē bija parādījusies jauna gaisma: meitene, kura bija atsūtīta man piekalpot, man tā iepatikās, ka es sāku mīlēt un audzināt viņu kā savu bērnu.

Meitene bija maiga un mīlīga, labestīga un trausla, un es biju laimīga, kā nekad, izjūtot mīlošas mātes laimi. Gāja gadi, un mana nosauktā meita izauga, un man sagribējās iedot viņai izglītību.

20 02 07 08

Es uzdrīkstējos uzrakstīt manam kungam vēstuli un nodot to caur kalpu. Tajā es lūdzu viņam par iespēju atgriezties ar nosaukto meitu Vācijā, lai dotu viņai izglītību.

Un notika brīnums: mans kungs iedeva mums naudu, un mēs kuģī ceļojām uz Vāciju. Bija pagājuši 20 gadi kopš tā laika, kad es no kuģa nokāpu atkal dzimtajā zemē.

Es tā arī neatgriezos savā pilsētā un nekad neuzzināju, vai vecāki ir dzīvi, bet es apmetos nelielā pilsētā un biju laimīga, audzinot meitu.

Atskatoties no savas dzīves pēdējās dienas, varu teikt, ka mana dzīve bija laimīga: es mīlēju un biju mīlēta, es iepazinu mīlestību no diviem vīriešiem (mana oficiera un mana kunga), un es iepazinu mātes mīlestību, izaudzinājusi bērnu, ne manis dzemdētu.

Es mirstu pilnīgi laimīga un, aizejot no šīs dzīves, pateicos Dievam par mīlestību. Un pēdējais, ko es redzu, – manas mīļotās meitas maigo roku.

Un sava kunga mīlestību; ar viņu es gaidu tikšanos tur, no kurienes mēs atnācām un kurp atgriežamies pēc dzīves. Ak, mans mīļotais kungs, es eju savienoties ar tevi, cik gan es esmu laimīga!

Vai gan mīlestība var būt grēcīga? Mīlestība – tās vienmēr ir lielas un spēcīgas jūtas, vai tā būtu mīlestība pret vīrieti vai pret bērnu. Iespējams, mīlestība – tas ir tieši tas, kādēļ mēs esam iemiesojušies uz šīs Zemes.

Un cik patīkami, kad ķermenī iemiesotā Dvēsele saprot, ka viņa ir atnākusi pēc mīlestības un izdzīvo to visās izpausmēs.

 

Dvēsele, kas pavēstīja šo stāstu, teica, ka, skatoties uz iemiesojumu no mūsdienu dzīves, viņai kļuvis skaidrs, cik svarīgi ir sekot savai tieksmei, rīkoties, ilgi nedomājot par sekām.

Cik svarīgi ir iet pretim nezināmajam un mīlēt no visas sirds, un ka viņa atļaus šīm savām īpašībām mūsdienu dzīvē izpausties pilnā mērā.

Sarunu ar Dvēseli pierakstīja Eterī Iļjina.

 

Un ko jūs domājat par šo stāstu?

 

 Eteri Iljina

Eterī Iļjina

 

Reinkarnacionikas Institūta 2. kursa studente

 

Pievienots 07.02.2020.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/greshnaya-lyubov/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/marina-vasiljeva/11-dazadi/2341-marina-vasiljeva-karmiskas-laulibas-pieburums-uz-vairakiem-gadsimtiem  (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/jevgenija-goreva/11-dazadi/2749-jevgenija-goreva-partneris-mans-reinkarnacijas-spogulis-ka-izprast-partneribas-limeni  (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4255-9-veidi-ka-izveidot-dzilu-garigu-partneribu-ar-savu-miloto (Tulk. piezīme)