Диана Новохацкая - Отвергнутые и непринятые в род. Помощь реинкарнациологии

Diāna Novohacka - Noraidītie un dzimtā nepieņemtie. Reinkarnacioloģijas palīdzība

20 04 08 01

Pašlaik līdz ar citām aktuālām tēmām ļoti populāra uzmanības un intereses ziņā kļūst dzimtas tēma.

Un taču patiešām, tas ir ļoti svarīgi un svarīguma pakāpe vēl joprojām nav vairākuma apzināta.

Un runa nav tik daudz par ārējiem faktoriem, rituāliem, tradīcijām, statusiem un regālijām. Šobrīd runa ir par dzimtas enerģiju un uzdevumiem.

Pašlaik jau daudziem dabiska kļūst informācija, ka mēs iemiesojamies uz zemes vairākkārt, plānojam savu iemiesojumu, izvirzām sev noteiktus uzdevumus.

Jūs esat pamanījuši, cik daudz no visurienes dzirdami dažādi “dzimtas” gadījumi? Atkārtojošās situācijas, notikumi, slimības, lāsti, kas darbojas no paaudzes uz paaudzi…

Vai svētības, ja dzimtā ir bijuši dievlūdzēji vai dievbijīgi senči.

Vai nejauši?... Nē.

Mēs izvēlamies vecākus, ģimeni, kurā iemiesosimies, nepieciešamās pieredzes iegūšanai, noteiktu uzdevumu aktivācijai un risināšanai, turklāt savstarpēji – priekš visiem ģimenes locekļiem.

Tajā pašā laikā eksistē dzimtas uzdevumi, un mūsu iemiesojums “iekārtojas” šajā dzimtā. Un “iekārtojas” mūsu enerģija dzimtas enerģijas kopīgajā plūsmā, kas tek no senčiem pie pēctečiem.

Un, kāda būs šī enerģija, kādas frekvences mēs tajā pastiprināsim, kādas vājināsim un kādas nodosim bērniem un mazbērniem, atkarīgs vienīgi no mums!

Un mēs varam vairākkārt iemiesoties vienā un tajā pašā dzimtā: lai palīdzētu dzimtai, lai labotu savas paša kļūdas, kas arī kalpos dzimtas enerģijas un uzdevumu vispārīgai izmaiņai.

 

Noraidītie un dzimtā nepieņemtie

Katras dzimtas vēsture kā sarežģīts raksts ir noausta no dzīvēm, bet dzimtas enerģija – no viņas visu dalībnieku enerģijām. Bet… ko mēs zinām par savu dzimtu?

20 04 08 02

Vai mēs zinām, kā izskatās nepieņemto, pamesto un noraidīto dvēseļu enerģija?

 

Sk. arī Par ko var izvērsties izraidīšana no dzimtas[1].

 

Kas tie ir? Pazudušie, nozagtie, abortētie, ieslodzītie, represētie, slimie, “netiklie” vai ārlaulības… sarakstu var turpināt.

Jo visdrīzāk taču katrā dzimtā ir tādi cilvēki, kurus dzimta ir pazaudējusi no redzesloka vai no kuriem vienkārši ir atteikusies.

Kā domājat, kā viņu enerģija ietekmē dzimtas enerģijas kopīgo plūsmu?

 

Reiz pārī ar kolēģi nolēmu pastrādāt ar savas dzimtas tēmu. Tajā reizē – ar tēva dzimtu.

Un, lūk, kad es caurskatīju visu viņa dzimtu, kura stiepās garā virtenē, pavisam tuvu man, pašā sākumā, es “ieraudzīju” enerģētisku atzarojumu.

Tas bija līdzīgs dūmiem, tumši pelēkiem, gandrīz melniem, haotiski mutuļojošiem, stiepjoties prom pa kreisi no dzimtas. Tie pat šķita man nedaudz agresīvi. Agresija, aiz kuras bija jūtamas dziļas skumjas.

Es pajautāju: “Kas tu esi?” Atbilde bija – tēva dzimtas nepieņemts ārlaulības dēls. Mana vectēva dēls. Viņš bija ļoti aizvainots par tādu savu stāvokli.

Es palūdzu viņu pienākt tuvāk. Viņš pieņēma vīrieša izskatu. Man tik ļoti sagribējās apskaut viņu, pieņemt dzimtā, paveikt nepaveikto. Svētīgas mīlestības un laimes asaras plūda pa manu seju.

Tik dziļa radniecības un prieka sajūta, ka tas notika. Viņš bija laimīgs.

Un viņa mamma arī. Viņa stāvēja malā, kā dzimtai nepiederoša, vēroja notiekošo un bija ļoti laimīga, ka beidzot viņas dēls ir pieņemts viņa tēva dzimtā.

20 04 08 03

 

Reāls stāsts par ārlaulības dēlu

Es ne reizi vien esmu dzirdējusi tamlīdzīgus stāstus. Un tomēr manā personiskajā praksē kas tāds bija pirmoreiz.

No mana tēva dzimtas vecākās paaudzes dzīva ir tikai viņa vecākā māsa, mana tante, kurai ir jau 94 gadi. Es ar nepacietību gaidīju, kad aizbraukšu pie viņas un par visu izjautāšu.

Un, lūk, šī diena pienāca. Tante ļoti izbrīnījās par maniem jautājumiem. Tomēr pavēstīja man šo gadījumu.

“Mūsu tēvam, tavam vectēvam patika sievietes. Vairākkārt viņam bija attiecības ārpus laulības, dažreiz viņš gāja prom no ģimenes.

Reiz, kad mēs ar brāli vēl bijām bērni, uz mūsu ciemu atbrauca sieviete ar gadu vecu bērnu uz rokām. Viņu pie sevis uz šo laiku pieņēma tēva brālis, mans onkulis.

Tēvs viņu reizēm apciemoja. Un es arī, atceros, paņēmu konfektes un gāju viņus apciemot. Pēc dažām dienām tā sieviete aizbrauca. Vairs es viņu nekad neredzēju.

Taču dažreiz tēvs raudāja un vaimanāja, ka atstājis dēlu bāreņos. Uz to mamma atbildēja: “Ja tu aiziesi pie viņiem, tu atstāsi bāreņos šos divus.”

Reiz viņš tomēr salika čemodānu un aizbrauca pie viņiem. Bet drīz atgriezās, nez kāpēc bez čemodāna.

Es atceros, ka to bērnu sauca tāpat kā brāli (manu tēvu). Tas pats vārds, tēva vārds un uzvārds. Reiz pat dzirdēju apsveikumu pa radio: viņam pasūtināja dziesmu dzimšanas dienā.

Vairāk es neko par viņu nezinu.”

Tā, pateicoties reinkarnacioloģijai, es uzzināju, ka eksistē mana tēva miesīgs brālis – mans onkulis –, turklāt ar tādu pašu vārdu, tēva vārdu un uzvārdu.

 

Gadījumi no prakses

Kāda jauna sieviete gribēja saprast, kas tās par bailēm, kuras piemeklē viņu un mazo meitu: viņas baidās atrasties mājās tumsā. Izrādās, viņas jūt sievietes mammas, bērna vecmāmiņas, abortēto bērnu klātbūtni.

20 04 08 04

Cita kliente seansa laikā uzzināja, ka kādā iemiesojumā bijusi vīrietis, bet viņas tēvs – viņa mīļotā meitene. Tur viņa, pareizāk, viņš, neatrada sevī drosmi, lai satiktos un palūgtu piedošanu.

Meitenei bija jābūt iespējai uzklausīt, piedot, un viņus gaidīja laimīga ģimenes nākotne. Tā vietā viņš deva priekšroku aiziet karā un iet bojā.

Un pašreizējā iemiesojumā viņa atceras situāciju, kad, būdama bērns, uzklausīja no tēva toreiz nesaprotamus pārmetumus…

Un tas bija tajā iemiesojumā neizteiktais. Viņi atkal satikās, tagad tēva un meitas lomās neatrisinātā atrisināšanai.

 

Kādēļ strādāt ar dzimtu

Vienā no saviem iegremdējumiem es saņēmu tādu informāciju no saviem senčiem:

“No tava ceļa ir atkarīgs mūsu ceļš.
No tavas enerģijas ir atkarīga mūsu enerģija.
No taviem uzdevumiem ir atkarīgi mūsu uzdevumi.
Mēs atnāksim uz to līmeni, uz kuru iziesi tu.”

Piekrītiet, izdzirdot tādus vārdus, grūti ir neaizdomāties.

 

Sk. arī Mans spēks – manā dzimtā.

 

Mēs nesam lielu atbildību. Katrs no mums – dalībnieks grandiozos projektos: evolūcijā kopumā, savas dvēseles evolūcijā, cilvēces evolūcijā, dzimtas evolūcijā.

Ko jūs zināt par savu dzimtu? Vai ir stāsti, kas jūsu ģimenē tiek nodoti no paaudzes uz paaudzi? Vai varbūt jūs paši esat pamanījuši kaut ko neparastu?

Vai jūs apzināties, kā no jūsu “ieguldījuma” ir atkarīgas jūsu bērnu un pēcteču dzīves un uzdevumi?

 

P.S. Gribat uzzināt, kādus uzdevumus jūs sev izvirzījāt un kāpēc iemiesojāties tieši šajā dzimtā?

 

 Diana Novohacka

Diāna Novohacka

https://www.instagram.com/ot_sebya_k_sebe/

Reinkarnacionikas konsultante. Patiesi vēlos palīdzēt sievietēm saprast un iemīlēt sevi, harmonizēt attiecības ar tuviniekiem, izmainīt savu dzīvi uz labo pusi.

 

Pievienots 08.04.2020.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/otvergnutye-i-neprinyatye-v-rod-pomoshh-reinkarnatsioniki/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/tatjana-zotova/11-dazadi/2674-tatjana-zotova-par-ko-var-izversties-izraidisana-no-dzimtas (tulk. piezīme)