Анна Гальцева - Встреча реинкарнистов в твоем городе!

Anna Gaļceva - Reinkarnistu tikšanās tavā pilsētā!

15 09 17 01

Sapņi piepildās? Sapņi piepildās!

JĀ! Mēs to izdarījām! Vairāku desmitu reinkarnistu sapnis par dzīvu tikšanos apbrīnojamā spēka vietā pie Baikāla ezera piepildījās!

“Bet atceries, kā viss sākās?” Lasiet šeit: https://ru.journal.reincarnatiology.com/reinkarnacionika-na-baikale-2015/.

Un šodien mēs esam gatavi dalīties ar jums tajā, KĀ piepildās reinkarnistu sapņi.

 

Brīnumi notiek ar tiem, kas tiem tic, tos līdz-rada un pieņem

Jāsaka, ka daudz ko konferences gatavošanā var saukt par brīnumu: gan video operatora parādīšanās pēdējā brīdī, gan palīdzība ūdens ekskursijas organizēšanā uz Baikāla labākā kutera, gan salūts, kurš izskanēja mūsu Loka nobeigumā vasaras Saulgriežu burvīgajā naktī, gan atpeldējušās zivtiņas un kaiju kliedzieni stihijas aktivēšanā un Baikāla sveicināšanā, gan pat maģiskā veidā parādījušās kaijas uz banera.

Pusgadu spīkeru un organizatoru komanda gāja pie sava sapņa. Katru dienu mēs domājām par šo tikšanos, ģenerējām idejas, gājām cauri grūtībām, gājām ārā no komforta zonas, izdomājām un darījām to, ko agrāk nedarījām vai pat baidījāmies izdarīt.

Un turklāt atbalstījām cits citu, palīdzējām pārvarēt šaubas, vilkt ārā no zemapziņas un atbrīvoties no ierobežojošām, novecojušām programmām.

Konferences trīs dienas bija tā piesātinātas ar notikumiem, ka tagad rodas sajūta “tas nav iespējams tik īsā laikā!”.

Divās dienās novadītas 8 dziļas meistarklases par nopietniem jautājumiem, mēs apmeklējām Baikāla muzeju, Baikāla apļa dzelzceļa muzeju un izbraucām uz 3 stundu ūdens ceļojumu pa Baikālu.

Mēs veicām maģisku rituālu Vasaras Saulgriežu naktī. Iepazināmies un kontaktējāmies, dalījāmies pašā slēptākajā un priecājāmies par jauniem atklājumiem un sasniegumiem.

Konference “Reinkarnacioloģija pie Baikāla-2015” ir noslēgusies. Taču atvadoties visi teica cits citam: “Uz tikšanos pie Baikāla 2016. gadā!”

Dzirdot šos vārdus, manas acis pildījās ar laimes asarām. Laime no labi izietā Ceļa, no mūsu tikšanās svarīguma un vērtīguma apzināšanās, no tā, ka MANS PIEPILDĪJIES SAPNIS atnesa Prieku daudziem cilvēkiem.

 

Sk. arī Meditācija "Ceļojums pie sapņa"[1].

Piepildies ar sava sapņa enerģiju!

 

Es palūdzu konferences spīkeriem dalīties savās atmiņās par to, par ko viņiem kļuva šī dzīvā tikšanās.

Man ļoti gribas, lai mūsu dvēseļu, mūsu prieka, mūsu laimes siltumu un gaismu sajustu arī jūs, dārgie žurnāla “Reinkarnacioloģija” lasītāji!

 

15 09 17 02

Jeļena Šeina

reinkarnacioloģe-konsultante

 Jeļena Šeina (Елена Шеина), konferences spīkere, novadīja meistarklasi “Vecāki un bērni caur iepriekšējo iemiesojumu prizmu”.

 

““Sapņi piepildās” – tā saucās manas sagatavošanās uzstāšanās viena no tēmām pirms brauciena uz Baikālu!

Es gatavojos, taču līdz pēdējam brīdim bija sajūta, ka tas ir miegs, tas vienkārši ir sapnis! Bet es patiesi ticēju, ka tas piepildīsies!

Tiekoties mēs apkampāmies un jutām dvēseles pieskārienu. Mēs kā bērni priecājāmies par šo tikšanos.

Tikšanos ar Baikālu es atcerēšos visu mūžu, es uzreiz sajutu, ka es šeit jau esmu bijusi, ne šajā dzīvē un ne reizi vien. Es sajutu Baikāla spēku, tā jaudu, viedumu, maigumu, harmoniju, mierīgumu un kaismi.

Viņš it kā piepildīja mani un tajā paša laikā ietina maigumā, šīs sajūtas vārdiem nav iespējams aprakstīt. Baikāls glabā sevī daudz noslēpumu, un katram tas ir savs.

15 09 17 03

Meistarklases ritēja viena pēc otras, es vienmēr turēšu prātā cilvēku acis zālē, dažreiz asaru pilnas, jo mana tēma bija nopietna, mēs kopā piedevām pārestības[2], atlaidām tos, kas vairs varbūt nav ar mums uz zemes, taču viņi ir palikuši mūsu sirdīs.

Es patiesi esmu pateicīga visiem, kas piedalījās Meistarklasēs, jo taču, pateicoties viņiem, viss notika! Pusgads kopīga darba deva savus rezultātus.

Mūs visus apvienoja Reinkarnacioloģijas Institūts un tā vadītājs – Māris Drešmanis[3]. Daudz pateicības vārdu katra no mums pateica par Māri savu uzstāšanos laikā.

Es gribu izteikt īpašu pateicību Mārim, jo, tikai pateicoties viņam, es šodien mierīgi runāju par to, ka pirms 9 gadiem apglabāju savu vienīgo 19 gadus veco dēlu, es palīdzēju sev, pateicoties šai metodei – Reinkarnacioloģijas metodei.

Es spēju ne tikai pieņemt, ka dēla vairs nav uz zemes, es spēju atkal iemīlēt dzīvi, atminēties savu dzīves uzdevumu[4]. Es sapratu, ka varu palīdzēt citiem, kas, tāpat kā es reiz, nevar pārdzīvot tuvinieku zaudējumu... Es palīdzēju un esmu gatava palīdzēt citiem.”

 

15 09 17 04

Irina Pavlova

reinkarnacioloģe-konsultante

Irina Pavlova (Ирина Павлова), konferences spīkere, novadīja meistarklasi par tēmu “Veselība un emocijas”.

 

“Gatavojoties pusgads aizlidoja kā viens mirklis, un divas dienas pie Baikāla kā divas nedēļas darbā ar sevi!

Taču šajā mirklī ir izdarīts ļoti daudz darba un iegūts daudz pieredzes, transformāciju, bija arī pretestība un stāvoklis “vai es spēšu?”.

Šis pusgads man bija pārgājiens uz mērķi, mērķi ar nosaukumu “Reinkarnacioloģija pie Baikāla-2015”. Es pateicos visiem spīkeriem par šo kustību, es pateicos par atbalstu katrā manā solī!

Katrs solis man bija pilnīgs varoņdarbs, kurš tika veikts, pateicoties vienotībai, pateicoties katra kustībai komandā. Un tas dārgi maksā!

Dzīvas tikšanās Angarskā, Irkutskā, līdz ar katru reizi es arvien vairāk sapratu, ka man vienkārši ir jānes tā informācija, kura nāk plūsmā un, kas pats galvenais, to vajag cilvēkiem!

Es redzēju viņu pateicību un vēlēšanos klausīties un pieņemt to, ko es runāju. Man tas bija ļoti svarīgi, man tas ir apstiprinājums tam, ka tas, ko es daru, tas, ko es gribu sniegt, ir nepieciešams ne tikai man, bet arī apkārtējiem!

Spīkeru tikšanās – kā negribējās atlaist apkampienus!

Tādos brīžos bija jūtama laime, labestība, mīlestība un izpratne, ka šī tikšanās ir velte sev, lūk, tādēļ mēs stāvam rindā tur, lai šeit sajustu visu mīlestības un laimes vilni no katras tamlīdzīgas tikšanās...

Es vēroju, kā līdz ar katru spīkera uzstāšanos katra dalībnieka sirds vērās vaļā arvien vairāk un vairāk. Un daudzi teica, ka viena diena ir sajūtama kā veselas trīs dienas, – tik piepildīta bija šī tikšanās.

Vasaras saulgriežu maģiskā nakts[5], mūsu vēlmes un nodomu izteikšana, kā arī katra pateicība katram par to, ka viņš ir šeit, kopā ar mums.

15 09 17 05

Uztraukums un nemiers pirms uzstāšanās, un, lūk, zāle, dalībnieki un sākums...

Un tu redzi acīs katram, kā viņi ieklausās katrā tavā vārdā, un tu runā un runā to, ko viņiem vajag tagad, kaut kas no tā, ko plānoja, pat netika pateikts, bet pēc tam tu saproti, ka pats svarīgākais tika pateikts tieši šeit un tagad, tieši šai auditorijai, tieši tādos vārdos, kādi vajadzīgi šeit!

Un, lūk, jau konferences noslēgums, un tik daudz ir izdarīts. Negribas šķirties! Mēs esam apmierināti, mēs esam laimīgi, mēs to izdarījām!

Es apzinājos, ka dzīvas tikšanās – tās ir daudz spilgtākas, krāsainākas, sulīgākas, efektīvākas un auglīgākas nekā virtuālās. Ne izstrāžu, palīdzības vai konsultācijas ziņā, bet tieši dzīvas tikšanās, dzīvas saziņas ziņā, emociju kopīgas izdzīvošanas, atbalsta ziņā.

Un tagad es gaidu nākamo tikšanos ar reinkarnistiem un visiem tiem, kas vēlas iepazīties ar šo metodi, nākamajā gadā pie Baikāla!”

 

15 09 17 06

Jūlija Ivailovska

Reinkarnacioloģijas trenere

Jūlija Ivailovska (Юлия Ивайловская), Reinkarnacioloģijas trenere, konferences spīkere, novadīja 2 meistarklases – “Enerģētiskā glezniecība” un “Darbs ar bailēm ar Reinkarnacioloģijas metodi”.

 

“Parasti, kad es sāku analizēt pagājušu notikumu, es vienmēr pievēršu uzmanību savam fiziskajam un emocionālajam stāvoklim tajā brīdī.

Man tas ir savdabīgs tests uz manu darbību “pareizību” un efektivitāti – tā es mācos saprast sava ķermeņa valodu.

Visas trīs konferencē pavadītās dienas bija neticami piesātinātas ar notikumiem, saziņu, informāciju. Un ar visu to iekšienē es jutu neparastu klusumu, mierīgumu un iekšēju pārliecību.

Man tas nozīmē, ka eju tieši turp, kurp man vajag, ka gūstu labpatiku un ļoti vērtīgu pieredzi no notiekošā procesa, ka es esmu laimīga!

Viss notiekošais lēni, bet pareizi no ļoti sīkiem fragmentiem un triepieniem salikās vienotā, skaistā, viengabalainā, pabeigtā ainā.

Kaut kas gāja ne pēc plāna, kāds runāja ne to, ko ieplānoja, kāds juta momentu, kad vajag domāt, kāds zaudēja realitātes un laika sajūtu, un kāds, otrādi, skaidri un gaiši apzinājās sevi katru brīdi – tas bija viens kopīgs, dzīvs un radošs process!

Un katrs no dalībniekiem bija neaizstājams un skaists tajā! Mēs to radījām visi kopā, mēs iedvesām tajā dzīvību, mēs bijām tajā vienots vesels. Un tagad, kad mēs atkal esam tālu cits no cita, mēs turpinām radīt ap sevi šo burvestību –, jo nekas taču nav beidzies, tas bija tikai komats!

Priekš sevis es vēlreiz pārliecinājos, ka sistēma, ietvari, noteikumi – tas nav man. Ka sirdīs darbojas un atsaucas TIKAI dzīvais, radošais, neviltotais un patiesais. Un neviltotība un dvēseliskais siltums nevar ietilpt nevienā formulā.

Mūsu dzīvā saziņa, kopīgā jaunrade, mūsu jūtas un emocijas, mūsu apskāvieni un skatieni – tas ir tūkstošiem kilometru un mēnešiem ilga darba vērts!

15 09 17 07

Es neticu, ka visu šajā pasaulē var izrēķināt un izanalizēt, taču es zinu, ka visu var sajust! Ļoti ceru, ka dalībnieki sajuta un paņēma tieši tik daudz un tikai to, kas viņiem bija nepieciešams.

Pateicos jums par jūsu atklātumu un neviltotību!

Katram no jums ir savi mērķi un savi ceļi pie tiem, un es uzskatu, ka mācīt jūs tos sasniegt nav jēgas. Bet ir jēga iedvesmot jūs meklēt šos mērķus un ceļus, savas metodes un instrumentus, savas atbildes un savus noteikumus.

Jo tā taču ir JŪSU Spēle!”

 

15 09 17 08

Valentīna Pavļenko

Reinkarnacioloģijas Institūta pasniedzēja

Valentīna Pavļenko (Валентина Павленко), Reinkarnacioloģijas Institūta Garīgo Kuratoru kanāls, konferences spīkere, novadīja “Iepazīšanās ar Garīgo Pasauli".

 

“Reiz es lasīju, ka sievietei pietiek tikai labi pasapņot un viņas sapņi pārvēršas realitātē. Šodien es ar pārliecību varu teikt, ka tā arī ir.

Un, jo patiesāk un kaismīgāk mēs sapņojam, jo spilgtāki ir mūsu sapņu iemiesojumi. Tādas mēs, sievietes, esam pēc savas dievišķās dabas.

Mans sapnis savienot dvēseles iemīļoto nodarbi ar ceļojumiem un dzīvu sirsnīgu saziņu ar cilvēkiem sāka realizēties līdz ar Konferenci pie Baikāla.

Gatavošanās mēneši piepildīja ar jaunu pieredzi, savienoja dalībniekus saskanīgā ģimenē, kuras pamatā ir katra individualitātes pieņemšana, kopīga jaunrade vienotā vektorā, atklāta dvēseliska saziņa, savstarpējs atbalsts – tuvu Dvēseļu sinhrona deja.

Un, protams, ka es nepaliku bez Visuma dāvanām.

Manas darbības pamata tēma – cilvēku iepazīstināšana ar Garīgajiem Audzinātājiem un Skolotājiem. Un Konferencē notika apbrīnojama tikšanās ar Radniecīgu Dvēseli[6] – vienu no maniem Garīgajiem Audzinātājiem iemiesojumā!

Mēs atpazinām viens otru ar Sirdi. Tā bija maģiska Dievišķās Mīlestības pieredze, kura man izvērtās Dzīves pieņemšanas Viedumā un dziļākā izpratnē par to, KO mēs, kā Dvēseles, darām uz Zemes.

Tikšanās ar Radniecīgajām Dvēselēm modina mūsos sevi pašus, aktivē mūsu Dvēseles atmiņu un piepilda ar Dievišķo Māju Mīlestību, dodot spēkus virzībai pa dzīves ceļu.

Pateicos Annai Gaļcevai (Анна Гальцева) par viņas ideju un Jūlijai Ivailovskai par viņas atbildību un darbu organizēšanā, visiem spīkeriem un viesiem par to burvestību, kuru mēs radījām kopā.

Priecāšos par dzīvām tikšanās reizēm ar jums visdažādākajos Zemes stūrīšos un tiešsaistes nodarbībās Institūtā.

Ne visi spīkeri varēja jau tagad dalīties savos iespaidos par... Par ko? Par konferenci, pasākumiem, kā pusgadu pārdzīvoja gatavošanos, izmaiņām, transformācijām, noieto Ceļu...”

 

Man ir grūti konferenci “Reinkarnacioloģa pie Baikāla” pašlaik nodēvēt kādā vārdā. Jo taču neviens vārds nespēj izpaust izdzīvoto, izjusto pieredzi.

Kāds vēl saudzīgi glabā, tiecoties neizšļakstīt, ļaut procesam beigt savā režīmā visu, kas notika. Esmu pārliecināta, ka vēlāk viņi ar Prieku dalīsies ar jums, dārgie lasītāji, savās domās un sajūtās, nodos jums savu šīs maģiskās darbības redzējumu.

Bet tagad es ar milzīgu pateicību sniedzu jums mazu kinofilmu, kuru radījis konferences dalībnieks Oļegs Semjonovs (Олег Семенов). Tā ir laime, ka reinkarnistu vidū ir tādi talantīgi, atklāti, patiesi, radoši Vīrieši!

Skatoties šo klipu atkārtoti, es katru reizi it kā no jauna pārdzīvoju šos burvīgos mirkļus Baikālā. Ceru, ka jums šie kadri sagādās labpatiku!

Pateicos visiem, kas piedalījās konferencē “Reinkarnacioloģija pie Baikāla” – spīkeriem, organizatoriem, brīvprātīgajiem, dalībniekiem. Pateicos visiem, kas atbalstīja mūs mūsu Ceļā. Pateicos par to, ka Sapņi kļuva par realitāti!

Dalieties arī jūs savos iespaidos, kā tas bija priekš jums, komentāru formā. Un patiesi ticu, ka 2016. gadā Baikāls apvienos un sagaidīs vēl vairāk reinkarnistu!

Atcerieties, sākumā es rakstīju, ka Sapnis priekš manis – tā ir atbildība, tajā skaitā par tām iespējām, kuras atklājas, tos sasniedzot? Un no šīm iespējām pašlaik aizraujas elpa!

Uzreiz pēc konferences “Reinkarnacioloģa pie Baikāla” beigām sākās aktīvs darbs, lai noorganizētu reinkarnistu dzīvu tikšanos Ukrainā, Odesā. Par to, kā noritēja šī konference, lasiet nākamajā rakstā.

Un jau tagad gatavojas reinkarnistu dzīvas tikšanās Sanktpēterburgā, Minskā, Kijevā, Novosibirskā. Kādas vēl valstis un pilsētas plaši atvērs savus apkampienus reinkarnistiem tuvākajā laikā? Viss ir atkarīgs tikai no mums. Un no mūsu Sapņa!

Sapņojat, lai jūsu pilsētā notiktu nākamā Reinkarnacioloģijas konference? Esat gatavi noiet Ceļu pie sava Sapņa?

Rakstiet komentāros par savu Sapni – reinkarnistu dzīvu tikšanos dažādos planētas Zeme stūrīšos!

 

 Anna Galceva

Anna Gaļceva

 

http://www.konsul-psi.ru/

 

Reinkarnacionikas Institūta 1. kursa kapteine, reinkarnacionikas konsultante, konferenču “Reinkarnistu ceļojumi” organizatore un spīkere, psiholoģe, sertificēts koučs, projekta “Mīlestības Enerģija (Энергия Любви)” autore un vadītāja

 

Pievienots 17.09.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/vstrecha-reinkarnistov-v-tvoem-gorode/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe

 

[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/3910-anna-galceva-uz-sava-sapna-vilna  (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/3990-vai-parestiba-var-pariet-pa-dzimtas-liniju  (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4186-maris-dresmanis-dzive-lidz-ieprieksejam-dzivem (Tulk. piezīme)

[4] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/lana-culanova/11-dazadi/3853-lana-culanova-ka-un-kapec-cilveks-ir-aizmirsis-savu-dzives-uzdevumu (Tulk. piezīme)

[5] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/zurnals-reinkarnaciologija/11-dazadi/4147-kupalas-nakts-dveselu-sazina (Tulk. piezīme)

[6] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alla-sirko/11-dazadi/3781-alla-sirko-radniecigas-dveseles-attiecibas-muzibas-garuma (Tulk. piezīme)