Алена Обухова Как работает Душа в Тонком Мире

Aļona Obuhova - Kā strādā Dvēsele Smalkajā Pasaulē

15 05 14 01

Ilgi un ar nepacietību gaidīju nodarbību par tēmu “Dvēseļu Pasaulē”.

Cilvēki, kas interesējas, bet tuvu nezina reinkarnacionikas tēmu, nesaprot, ar ko mēs nodarbojamies un ko mācāmies Institūtā.

Man runāt par tādām tēmām iesākumā bija neierasti, bet tagad runāt par to ir dabiski. Neizdosies izmērīt un aptvert manas apziņas kvantu lēcienu tikai 4 mēnešu laikā!

Vienā no saviem pirmajiem rakstiem žurnālam es rakstīju par to, ka biju pārsteigta par Dvēseles uzvedību pirmajā miršanas pārlūkošanā[1].

Es ieraudzīju, cik pārliecināti uzvedas mana Dvēsele, pārvietojoties uz Mājām. Es neko nezināju par savu Dvēseli.

Pēc tam, mācoties Institūtā, es ieraudzīju daudz dažādu parastu brīnumu. Par dažiem brīnumiem gribu pastāstīt lasītājiem.

Mēģinot palūrēt pa šo “atslēgas caurumu” un uzzināt, ar ko Dvēsele nodarbojas Smalkajā Pasaulē, es gribēju ieraudzīt vietu, kur viņai patīk būt, kur ir patīkami vai – kur viņa atrodas visbiežāk.

Es gaidīju ieraugām kaut ko līdzīgu izklaidei, taču mani gaidīja pārsteigums. Izrādās, atmiņa par tādu vietu izvēlējās darbu.

“Nu ko, simboliski,” es nodomāju, “arī tagad darbs man ir kā hobijs un kā otrās mājas.”

 

Bibliotēka un dzīvju plānošanas centrs

Redzu, ka mana Dvēsele strādā kaut kādā bibliotēkā. Uzmana tur kārtību, nodarbojas ar kaut kā sistematizēšanu un glabāšanu. Mani interesē, ko gan tur var sistematizēt?

Tā ir liela zāle, pat milzīga informācijas glabātuve. Tēlaini runājot, informācija tur glabājas grāmatu veidā. Bet pēc sajūtām – domas glabājas enerģijas sabiezējumu veidā.

Galīgi saprotu, ka mana Dvēsele – šīs vietas darbiniece. Mēģinu ieraudzīt vēl kādu. Taču tur reti kāds mēdz būt.

Vēroju Dvēseles darbības un saprotu, ka viņa tur ne vienkārši dežurē, bet it kā uzņem kaut kādus informācijas fragmentus un gatavo kaut kādus failus. Droši vien tā strādā bibliotekāri?

Kam Dvēsele gatavo tādu informāciju?

Es nojaušu, ka šo informāciju gatavo citu Dvēseļu dzīvju plānošanai. Tiek atlasīts vajadzīgais un nodots pa kanāliem enerģētiskā līmenī atainošanai uz ekrāna.

Lai informācija parādītos uz tā ekrāna, tad tai ir tur jānonāk pēc diožu tipa. Tas viss tiek nogādāts plūsmā un notiek mikrolīmenī.

Jūtu, ka tur ir ļoti smalkas enerģijas, un vajag izvairīties no pārraidēm ar kļūdām.

15 05 14 02

Dvēsele ir tāda svarīga, atbildības sajūtas pilna, ka viņai kas tāds ir uzticēts! Un ir vēl kaut kādas signālu sistēmas, ko tieši vajag paņemt.

Vieta, kur notiek pati dzīvju plānošana, tā ir cita telpa.

Audzinātāji, kuri palīdz Dvēselēm plānot, dod manai Dvēselei ziņu, ka ir pieprasījums pēc informācijas.

Viņi ar Dvēseli-mācekli atrodas tur, aiz ekrāna. Bet es šeit, pie otra ekrāna, pildu viņu uzdevumu – attēlot no glabātuves domas.

Kad uztvēru manas Dvēseles domas, sapratu, kā šī darbība viņai ir zināma. Dvēsele to ir redzējusi daudzas reizes. Viņai tas ir tik pazīstami un ierasti!

Nāk dažādi Audzinātāji, atved dažādas Dvēseles, arī “kino” viņām rāda dažādu.

Starp Audzinātājiem Dvēsele ierauga jau pazīstamus. Audzinātāji ir enerģiju veidā, caurspīdīgi, kā mirdzoši zvaigžņu putekļi. Viņi ir veclaicīgos nenoteiktas formas paltrakos. Protams, ka viņu sejas neatšķirsi.

Skatu telpā ir diezgan tumšs, tikai ekrāns gaišs. Parādās Audzinātāji ar Dvēselēm. Iemirdzas ekrāns, un sākas skatīšanās.

Ir vēl mazi ekrāni, kur ir priekšapskate. Ir lieli, bet tur viss attēlojas citādi. Man, kā bibliotēkas darbiniecei, ir iespēja tos redzēt.

15 05 14 03

Es skatos uz to visu it kā caur diviem stikla ekrāniem – viņi mani neredz, bet es viņus redzu. Es saprotu, ka tās ir jaunās Dvēseles, viena ir pavisam jauna.

Pastāstīšu, ko redzēju. Dvēsele ir maza pēc izmēriem, pa pusei blīvs enerģijas sabiezējums, kuram formējas aprises. Vēl ne cilvēks, bet jau kaut kas blīvs.

Šai Dvēselei ir trīs Audzinātāji. Pēc izmēriem viņi 4-5 reizes lielāki. Viņi ir ļoti mierīgi, zina, kas tagad notiks.

Bet dvēsele ir izbiedēta, sarāvusies, kā stažieris vai iesācējs. Viņi man kā darbiniecei signalizē, kādu informāciju viņiem vajag pārraidīt. Cik gan interesanti tas ir!

Rullē Dvēselei ainiņas un gatavus sižetus, rāda to visu uz ekrāna. Viņa skatās uz ekrānu un redz, kas viņai stāv priekšā.

Bet Audzinātājiem nāk smiekli, taču viņi cenšas atturēties no smiekliem. Kad Viņi smejas, es jūtu, ka viņi sāk vibrēt citādāk. Mana Dvēsele ir vecāka, tāpēc saprot viņu reakciju.

 

Ko vēl man ļāva ieraudzīt, saprast un translēt?

Audzinātāji strādā grupās. Atved jaunās – skates istabā katru reizi parādās cita Dvēsele. Visbiežāk Dvēselei ir ne viens vien Audzinātājs. 3-5 Audzinātāji uzrauga vienlaikus ļoti daudz Dvēseļu.

Viņi kontaktē ar kādu uzraugāmo Dvēseli, nosūta viņu uz iemiesojumu un pēc tam ņem nākamo Dvēseli aizbildnībā.

Kad Dvēselei vajadzīga palīdzība, viņi parādās un ieiet ar viņu kontaktā. Viņi nekalpo tikai vienai Dvēselei.

No līdzīgas istabas es redzēju savu iemiesojumu plānošanu. Iesākumā personālā tikšanās reizē ar Audzinātāju noteicu uzdevumus.

Pēc tam mēs pārnesamies uz tādu pašu vietu ar milzīgu ekrānu. Bet dažreiz Audzinātāji istabā neienāk, it kā rentgena kabinetā, ielej tajā informāciju.

 

Dvēsele – domu pastniece

Bet brīvajā laikā mana Dvēsele pārraida domas – sūta bērniņiem dzejolīšus un pasakas, varat iedomāties? Tik skaidri ieraudzīju, kā telpā izkārtojas šīs domas!

Domāju, ka drīz droši vien sākšu zīmēt! Ieraudzīto var tikai uzzīmēt!

Šīs domas atrodas Zemes informācijas laukā. Domas sakārtojas dažāda plāna slāņos – domas zinātniekiem, domas mīlestībai, domas par tehnisku tēmu. Tāds savijums, kā sapiņķerējušies kamoliņi.

Cilvēki uztver šīs domas, it kā ar kādām neredzamām antenām. Varbūt arī mana Dvēsele pasviež man domas, un pēc tam es šeit, kā cilvēks, tās nolasu?

Man tagad ir kļuvis skaidrs, kā pie manis atnāk dažādas radošas atklāsmes.

Sākumā ieraudzīju tādu tēlu: krāsns uz papīra lapas. Pēc tam es ieraudzīju domu plūsmu, kuru es kādam translēju uz Zemi. To es daru pati, man vienkārši patīk.

Lūk, tādu izklaidi sev atradusi Dvēsele. Pasaka par krāsni un upīti, tādi muļķīši! Ne sarkasmi pieaugušajiem, ne kaut kādi romantiski stāsti, bet bērnus pamācošu stāstu virziens.

Negaidīti saprotu – tās taču ir pasakas bērniem!!!

Tā ir mana spēle – darbība vai radīšana, kura izskatās kā asociācija. Var salīdzināt ar popkornu, kurš no maza graudiņa izpūšas liels.

Tas notiek spontāni, jebkura parādība var izraisīt tādu manu darbību. Ieraudzīju kaut ko interesantu, piešķīru tam formu, izaudzēju un nosūtīju lejup uz Zemi.

No kurienes parādās šīs domas?

Es radu tēlus, kuri pēc tam formējas plūsmās, un mana Dvēsele pārraida šos stāstus iemiesotajiem cilvēkiem. Domām ir robežas. Kurš tās uzķer, tas arī stāsta.

Mana Dvēsele ir tik apmierināta, kad izdodas nodot domas. Nodarbojoties ar citām lietām, es saprotu, kad tās savāc.

15 05 14 04

Šis Gars, kā liels vējš, pārraida domas kā kodējumu, kā domtēlus.

Vienkārši pārraida no Dvēseļu Pasaules sacerējumus, un jebkurš iemiesots cilvēks var pieslēgties Zemes informācijas laukam un nolasīt.

Ļaujiet man to izbaudīt! Cik gan tur ir labi!

Lūk, ar tādiem stāstiem es gribu apkopot rezultātus pirmajam kursam Reinkarnacionikas Institūtā.

Tieši šeit es uzzināju, ka tādas vīzijas ir pieejamas katram. Institūta studenti redz un atpazīst sevī kaut ko līdzīgu.

Mana dzīve ir izdaiļojusies ar tik spilgtām krāsām, turpina atpakoties mani nepazīstamie talanti un potenciāls. Es jūtos kā īsta Burve!

Uzzināt, ar ko Dvēsele nodarbojas, kad nav iemiesojusies, var, mācoties Reinkarnacionikas Institūtā.

 

P.S. Un ko Jūs domājat par to, ar ko Dvēsele ir aizņemta Dvēseļu Pasaulē? Dalieties, lūdzu, komentāros!

 

 Alona Obuhova

Aļona Obuhova

http://helen-channel.com/

Reinkarnacionikas konsultante, psiholoģe, pētniece, projekta “Helen Channel Reinkarnacion” autore. Stāstu par savu pieredzi, dalos novērojumos.

 

Pievienots 14.05.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-rabotaet-dusha-v-tonkom-mire/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alona-obuhova/11-dazadi/3689-alona-obuhova-vai-mirt-ir-briesmigi-es-atradu-zales-pret-bailem-no-naves (Tulk. piezīme)