Алена Обухова Как я организовала встречу со своими Ангелами

Aļona Obuhova - Kā es noorganizēju tikšanos ar saviem Eņģeļiem

15 01 29 01

Raksts tapis pēc nodarbības ar Valentīnu Pavļenko (Валентина Павленко) un Reinkarnacionikas Institūta Kuratoriem.

Šajos Ziemsvētkos es nezīlēju, netaisīju nekādus tādus jokus, piemēram, saziņu caur svārstu un visādus citādus rituālus. Lūgšanas es principā nekādas nelietoju, jo nezinu tās...

Tomēr man izdevās noorganizēt tikšanos ar saviem Eņģeļiem. Kurš gan varēja padomāt, ka mūsu smalko enerģiju laikā tas ir iespējams, tikai vien speciāli pakustinot domas...

Šodien es pabiju “viņpasaulē”, tikos ar saviem Audzinātājiem. Un par sajūtām es varu un gribu pastāstīt. Gatavi? Lidojam! Palidosim!

 

Iepazīties ar Audzinātājiem un atvērt savu sirdi var Valentīnas Pavļenko kursā.


Eņģeliskā pasaka

Katru reizi ceļš “turp” ir dažāds… Tagad, kad es gāju cauri enerģijas blīvajiem slāņiem, mani apklāja, spieda un mētāja tā, ka vienkārši traki… man šķita, ka mani saraus gabalos. Ļoooti spēcīgs bija transs. Sākumā mana apziņa negaidīti tika it kā nostādīta kājām gaisā, pasviesta uz augšu, un es sapratu, kas esmu izgājusi “pāreju”.

Es paredzēju, ka visdrīzāk mani Eņģeļi man neparādīsies arī šoreiz. Es skaidri zināju, ka viņi man ir, jo viņi taču tik daudz reižu bija mani glābuši. Un pēdējā laikā jūtu “viņus” katru dienu.

Un nevarēju vien nociesties jau satikties, “saredzēties ar viņiem”, runājot mūsu zemes plāna valodā. Parasti citiem viņi parādās dažādu cilvēku vai pat svēto veidolā. Katram viņi redzami savā kodējumā. Daudzi pieredzējušie savus jau pat pēc vārdiem zina! Taču mani gaidīja pārsteigums.

 

Ārpuszemes enerģijas

Bezgalīgajā kosmosā telpā ir vieta, kurā es paliku pavisam viena, no mana zemes plāna puses. No otrs puses, caur blīvu, taču caurspīdīgu ekrānu, visdrīzāk virtuālu stiklu, pie manis lēni piepeldēja vairākas Būtības. Es devos ārā un spēru soli viņām pretī.

Mēs savstarpēji apsveicinājāmies un atradāmies maigā klusumā. Es sajutu Viņu Dvēselisko enerģiju…

Kā apburta, es skatījos un uzsūcu šo manu kosmosa sfēru enerģiju, un mana Dvēsele Viņas atpazina, stādoties priekšā, kā mēs kopā gatavojām manus “kontraktus”, zīmējām ceļus, kurus man stāvēja priekšā iziet…

Šūnu atmiņa sāka mosties… es jau daudzas reizes biju pārliecinājusies, ka dažreiz zemes plāna vārdu nepietiek, lai izteiktu savas izjūtas.

Varbūt tas līdzinās delfīnu saziņai ar ultraskaņu?

 

Māju sajūta

Es vēlējos tuvoties viņām, pastiepu Viņām pretī rokas. Pieskāros stiklam, un manas rokas atspiedās pret necaursitamu sienu. Es dauzīju šo ekrānu ar rokām, skaļi raudot un lūdzot ielaist mani pie viņām. “Ielaidiet mani, manas mīļās labās. Es saprotu, ka jādzīvo šeit un tagad, bet es gribu pie jums!”

Šajā brīdī man atnāca apzināšanās, kas tas ir – “Mājas”, par kurām tik bieži raksta hipnosesiju dalībnieki un pazīstamu ekstrasensorisku grāmatu autori.

 

15 01 29 02

Taču man bez skaņas pateica: “Pagaidām nav laiks, tev pašlaik šeit nav ļauts, paliec pagaidām tur. Palīdzi ģimenei, palīdzi mammai.”

Lai palīdzētu man tikt galā ar sevi, viena no Būtībām atdalījās no kopējās grupas un piepeldēja pie manis.

Redzams, tā ir Viņa, kura vienmēr mani sargā un atbalsta, un tagad nevēlējās redzēt manas ciešanas, kad viņa bija tik tuvu, bet pienākt nevarēja…

Viņa bija milzīgā izmērā, vairākas reizes augstāk par mani. Mani maigi ietina svētlaimes enerģija no šīs pasaules. Es pamiru no šī pieskāriena… Es ne mirkli nešaubījos, ka tie ir mana Eņģeļa spārni… Vai Eņģeleses…

 

Eņģeļu dāvana

Es slepus nodomāju, ka tas ir sapnis un ka man nepieciešams dot apstiprinājumu tam, ko es redzu. No redzētā jau tā mati cēlās stāvus – gribējās, lai kāds “iekniebtu”. Manas Eņģeliskās Būtības, redzot mani caurcaurēm, “nolasīja” telpā manu slepeno vēlmi – neko no viņām nenoslēpsi!!:)

Viņas tūlīt pat iedeva man rokās lielu mirdzošu lodi – dāvanu ar uzrakstu “misija”. Aiz pārsteiguma es vispār zaudēju runas spējas. Taču tā, šī cilvēku valoda, mums nemaz nebija vajadzīga! Man domās ar smaidu pateica: “Šeit ir visa nepieciešamā informācija ielādei. Atklāsies tajā momentā, kad tas būs nepieciešams.”

15 01 29 03

Drīz es sajutu, ka ar pretēju magnētu mani sāk lēni vilkt nost no mūsu tikšanās vietas. Atvadas bija fiziski nepanesamas!...

Tā atvadās stacijā, kad atiet vilciens ar jums dārgiem cilvēkiem. Iespaids, ka dārgāku par viņiem – nav neviena. Viņi aizbrauc, bet jūs paliekat. Domās it kā esat ar viņiem, bet fiziski Dvēsele plīst pušu.

Es raudāju Divās Pasaulēs, skatījos uz viņām un sūtīju domu plūsmas, kuras viņas momentāni uztvēra kā Morzes ābeci: “Es pateicos jums, mani dārgie Eņģeļi, par sagatavotajām situācijām, kuras jau esmu izgājusi, par radošajiem kontraktiem, par uzmanīgo manis vērošanu, par jūsu maigumu, palīdzību un atbalstu.”

Atgriezusies savā telpā, es mēģināju saprast TO, ko aptvert ar saprātu ir lieki. To var just tikai ar sirdi un uzticēties sev un savām sajūtām. Tā ir nereāla sajūta, kad tevi reāli apkampj 7-D būtība…

Lūk, kā viņas to dara?? Pateicos visām debesu Būtībām, kā arī zemes plāna Eņģeļiem, kam bija sakars ar manu ceļojumu uz Smalko pasauli[1] ?

P.S. Bet galvā turpina skanēt N. Trubača (Николай Трубач) pasenā dziesma “…Viss, es skrienu, kad iekārtošos – uzrakstīšu.
Lūk, jau zaļās ugunis… (…Всё, я побежал, как устроюсь — напишу.)
Вот уже зелёные огни…)
”.

Es apsēdos un uzrakstīju šo garo un sirsnīgo vēstuli maniem Eņģeļiem! Tagad es skaidri zinu, ka viņi ir ?

Līdz nākamai tikšanās reizei Smalkajā pasaulē!

 

P.S. Jūs sazināties ar saviem Eņģeļiem?

 

 Alona Obuhova

Aļona Obuhova

http://helen-channel.com/

Reinkarnacionikas konsultante, psiholoģe, pētniece, projekta “Helen Channel Reinkarnacion” autore. Stāstu par savu pieredzi, dalos novērojumos.

 

Pievienots 29.01.2015.

https://ru.journal.reincarnatiology.com/kak-ya-organizovala-vstrechu-svoimi-angelami/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/reinkarnaciologija/alona-obuhova/11-dazadi/3690-alona-obuhova-ka-strada-dvesele-smalkaja-pasaule (Tulk. piezīme)