Алеся Егорова Почему не могу встретить свою женщину

Aļesja Jegorova - Kāpēc nevaru satikt savu sievieti

20 06 26 07

Katrs vīrietis sapņo satikt pašu mīļotāko sievieti, lai uzbūvētu harmoniskas attiecības mīlestībā un saskaņā.

Kādam laimēsies agrāk, bet kāds iziet nebūt ne vienkāršu šķiršanos un satikšanos ceļu, pirms satiks “savu” cilvēku.

Katra no mums ceļš ir neatkārtojams: tikšanās ar mīļotu sievieti laiku un varbūtību var ietekmēt dažādi cēloņi. Viss ir atkarīgs no tā, kādus uzdevumus Dvēsele izvirzīja uz tagadējo dzīvi un kādu scenāriju uzrakstīja.

Iespējams, jūsu Dvēsele plānoja pirms tikšanās kaut ko iemācīties un iziet noteiktas mācības ar konkrētiem cilvēkiem.

Bet var būt tā, ka jūs plānojāt atraisīt iepriekšējos karmas mezglus un vienojāties ar mīļotās sievietes Dvēseli tikai pēc tam tikties šajā dzīvē.

 

Kāpēc nevaru satikt savu sievieti

Nesen pie manis uz konsultāciju atnāca vīrietis, kuram nav izdevies radīt attiecības. Viņš izgājis daudz dažādu treniņu, taču rezultātu nav bijis, un galu galā radušās bailes, ka neizdosies satikt savu mīļoto sievieti.

– Es visvairāk baidos, ka nesatikšu šajā dzīvē savu izredzēto. Es pastāvīgi redzu savā priekšā sievietes tēlu; es viņu savā dzīvē neesmu saticis. Un, sākot ar kādu kontaktēties vai tikties, jūtu, ka tas nav tas cilvēks, pie kura tiecas mana Dvēsele.

Sk. arī Kāpēc es nevaru satikt mīļoto vīrieti[1].

 

20 06 26 08

Palīdziet man saprast, vai ir šajā pasaulē sieviete, kuras tēls ir manā sirdī. Vai es varu viņu satikt? Ko man ir svarīgi izdarīt priekš tā?

Reizēm man nolaižas rokas, un es domāju, ka šis tēls ir ilūzija un ir jāizvēlas jebkura sieviete un vienkārši jādzīvo tālāk.

No kurienes šīs bailes, ka es viņu nekad nesatikšu? Manas šaubas par šī cilvēka realitāti ātri pāriet. Es zinu, ka viņa ir šajā pasaulē. Man ir 38 gadi, un tagad es apzinos, ka visvairāk baidos viņu nesatikt. No kurienes šīs bailes?

 

Tālbraucējs jūrnieks

Konsultācijā atklājas dzīve vīrieša ķermenī. Jauns puisis dienēja flotē un piedalījās dažādās jūras kaujās.

Viņš bija no ne pārāk bagātas, taču nodrošinātas ģimenes, un viņam patika tas, ar ko viņš nodarbojās.

Puisim nebija nopietnas attieksmes pret sievietēm, viņš vairāk vienkārši izklaidējās, jautri pavadot brīvo laiku.

Viņš satika skaistu meiteni, kura sākumā sirdi neaizkustināja, taču ar laiku viņam radās trīsošas jūtas un vēlēšanās būt tikai ar šo cilvēku.

Aizejot kārtējā kuģojumā, viņš apsolīja meitenei atgriezties pēc gada, taču izdarīt to izdevās tikai pēc četriem gadiem.

20 06 26 09

Visu to laiku viņu neatstāja doma, ka viņš jau ir tēvs un meitenei ir piedzimis bērns. Precīzas informācijas nebija, taču šī zināšana nāca no sirds iekšienes.

Un, lūk, viņš atgriežas pie meitenes un pie viņas mājas redz mazu zēnu pagalmā, kurš patiešām bija viņa dēls. Viņi bez kādas izskaidrošanās uzreiz sāka dzīvot kopā.

Kādā brīdī vīrietis sajuta, ka ļoti mīl šo sievieti, taču visu laiku, kuru viņi bija kopā, viņa neizpauda viņam savas jūtas.

Viņu attiecības vairāk līdzinājās draudzīgām, un, lai kā viņš nemēģināja izraisīt sievas maigumu un mīlestību, viņa joprojām bija vēsa.

 

Negaidītā atzīšanās

Pēc 7 kopdzīves gadiem sieviete negaidīti saslima un ar katru dienu dzisa no tajā laikā trakojošas nezināmas slimības. Izredžu izdzīvot viņai praktiski nebija.

Zaudējusi spēkus no slimības, viņa pārstāja celties no gultas un kādā brīdī negaidīti izteica vīram visas dvēseles sāpes, kuras nesa sevī daudzus gadus.

Sieviete nevarēja piedot tos četrus gadus, kurus nodzīvoja divatā ar bērnu. Viņa visu šo laiku glabāja aizvainojumu uz vīru, kurš apsolīja atgriezties pēc gada un neizpildīja savu solījumu laikus.

Viņa stāstīja, cik grūti viņai bijis tajā laikā un labi, ka no bojāgājušajiem vecākiem bija saglabājušās dārglietas, kuras palīdzēja viņai un bērnam izdzīvot pagrūtajos apstākļos.

Pārestība, sāpes un asaras straumēm lija no sievietes, piepildot ar vainas sajūtu viņas vīru. Negaidīti viņai kļuva pavisam slikti, un vīrietis uzreiz skrēja pie ārsta, lai mēģinātu glābt savu mīļoto.

Tajā brīdī viņš izjuta bailes, ka neredzēs viņu vairs tajā dzīvē un nevarēs pateikt, cik stipri mīl. Nepaskaidros, ka toreiz neiznāca rīkoties citādi.

Sk. arī 9 paņēmieni, kā sevī pamodināt svēto vīrišķo pusi[2].

 

20 06 26 10

 

Bailes atkal nesatikties

Taču ārsts neko nevarēja izdarīt: kad viņš atnāca, sieviete jau bija mirusi. Vīrietis arī nepaspēja viņai pateikt par savu mīlestību un izskaidrot visu, ko gribēja. Atlika dzīvot tālāk ar vainas izjūtu.

Pēc dažiem gadiem viņš apprecējās no jauna, pārdomāja savu dzīvi un pārstāja justies vainīgs.

Taču praktiski nekad neatstāja savu otro sievu. Viņam parādījās bailes – ja viņš aizbrauks, var atgriezties un vairs neredzēt savu mīļoto sievieti.

Vīrietis atlika visus tālos braucienus, bet, ja arī izlēma doties tālā ceļā, vienmēr brauca kopā ar sievu. Otrās laulības bija ļoti laimīgas, ar burvīgām attiecībām, par kādām mans klients sapņoja šodien.

Tā bija savstarpēja mīlestība, kad laulātie draugi pauda viens otram maigumu, cieņu, bija uzticīgi un ļoti laimīgi. Vienīgais, kas traucēja šīm absolūti harmoniskajām attiecībām, – tās bija bailes nesatikt savu mīļoto pēc atvadām.

 

Kā viss tika plānots?

Konsultācijas procesā pārejam uz dzīves analīzes momentu, un vīrietim atklājas, ka praktiski viss noritēja pēc plāna, ko bija uzrakstījusi viņa Dvēsele.

Vienīgais, kas viņam bija jāizdara citādi, – kad atgriezās no kuģojumiem, uzreiz viss jāizskaidro sievietei un jāpalūdz viņai piedošana.

Šī saruna ļautu izvairīties no vainas sajūtas un bailēm neredzēt savu mīļoto pēc atvadām.

Arī sievas nāve bija ieplānota: tādā pašā veidā un tajā pašā laikā, kā viss arī notika. Tikai šī aiziešana no dzīves varēja būt citādā stāvoklī: bez sāpēm un aizvainojuma.

Mūsu darba procesā vīrietis varēja parunāt ar šīs sievietes Dvēseli un izmainīt savas pagātnes rīcības sekas, izdzīvojot citu pieredzi – savas Dvēseles plānotu sākotnēji.

Sk. arī 13 iemesli, kuru dēļ vecām dvēselēm ir grūti atrast mīlestību[3].

 

20 06 26 11

Šajā dzīvē vīrieša Dvēsele plānoja satikties ar citas sievietes Dvēseli, un patiešām, tēls, kurš ir viņa sirdī, – tas ir atgādinājums par šo tikšanos.

Taču pirms iemiesojuma, jau telpā starp dzīvēm, viņa Dvēsele izjuta bailes nesatikties pēc iemiesošanās.

Šīs bailes ar viņu bija jau plānošanas telpā un, kā izrādījās, saglabājās Dvēseles struktūrās, pārejot tieši no pagātnes dzīves.

Neieplānotās bailes traucēja šajā iemiesojumā pildīt savus uzdevumus un ļoti ierobežoja Dvēseles plāna realizācijā.

Konsultācijas procesā notika baiļu transformēšanās palīgā, kurš pados bāciņas, lai vīrietis nekļūdītos, tiekoties ar savu izredzēto.

Plānošanas telpā atklājās arī uzdevumi uz šo dzīvi un mācības, kuras nepieciešams iziet, lai satiktu mīļoto sievieti.

Tas ienesa skaidrību un izpratni, ko ir svarīgi darīt tālāk. Un, pats galvenais, vīrietis pēc iegūtās informācijas un apzināšanās ieguva mierīgumu un pārliecību par sava ejamā ceļa patiesumu.

 

P.S. Jūs šajā iemiesojumā jau esat satikuši savu mīļoto sievieti, ar kuras Dvēseli vienojāties būt kopā?

Alesja Jegorova

Aļesja Jegorova

Reinkarnacionikas konsultante, transformācijas koučs, žurnāla “Reinkarnacionika” korespondente

https://www.instagram.com/alesya.yegorova/?hl=ru

 

Pievienots 26.06.2020

https://ru.journal.reincarnatiology.com/pochemu-ne-mogu-vstretit-svoyu-zhenshhinu/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/2722-alesja-jegorova-kapec-es-nevaru-satikt-virieti (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1841-tatjana-beglaka-9-panemieni-ka-sevi-pamodinat-sveto-virisko-pusi (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/11-dazadi/1795-tatjana-beglaka-13-iemesli-kuru-del-vecam-dveselem-ir-gruti-atrast-milestibu (Tulk. piezīme)