Что такое Реинкарнационика?

Kas tas ir – Reinkarnacionika?

14 IX 01

Sveicināti, es esmu Māris Drešmanis.

Man bieži jautā, kas tas ir – Reinkarnacionika.

Sākumā parunāsim par to, kas tas ir, pēc manām domām, un ar ko atšķiras no citām, analoģiskām vai ļoti līdzīgām metodēm.

Jūs visi izmantojat datoru. Datorā ir operētājsistēma, un kopš 20. gs. 90. gadiem visizplatītākās operētājsistēmas ir Windows saimes sistēmas un UNIX klases sistēmas (īpaši Linux un Mac OS).

Taču pats dators un operētājsistēma bez pieslēguma INTERNETAM jeb Vispasaules tīmeklim būtu vienkārši skaitļošanas mašīna.

Pārlūki – tās ir programmas interneta lapu skatīšanai. Praktiski visi populārie pārlūki tiek izplatīti bez maksas vai “komplektā” ar citām lietojumprogrammām: Internet Explorer (kopā ar Microsoft Windows), Mozilla Firefox (bezmaksas, brīvā programmatūra kopā ar daudziem Linux distributīviem, piemēram, Ubuntu), Safari (kopā ar Mac OS un bezmaksas Microsoft Windows vidē), Google Chrome (bezmaksas), Opera (bezmaksas, sākot no versijas 8.5).

Es nesākšu jūs nogurdināt ar tehniskiem terminiem, tā ir vēl viena reinkarnacionikas atšķirība no citām, līdzīgām metodēm un praksēm. Ja jūs interesē uzzināt, kas ir PĀRLŪKS, palasiet bezmaksas bibliotēkā Vikipēdija. Ja jums jautātu, kurš pārlūks labāks, ko jūs atbildētu? Runāt par to, kurš pārlūks ir labāks vai sliktāks, ir ne gluži korekti.

Jūs varat atbildēt tikai uz jautājumu, kādu pārlūku ērtāk izmantot ir personīgi jums un kāpēc.

Mēs nerunājam par “labāk” vai “sliktāk”, mēs runājam par “ērtāk”.

Mēs nepazeminām citu pārlūku labās īpašības, jo kādam taču tie ir paši ērtākie un ierastākie izmantošanā. Un varbūt viņi vienkārši nav gatavi pamēģināt jaunus pārlūkus, kuri viņiem nav pazīstami.

Lai kādu pārlūku cilvēks neizmantotu, tas ir labs tieši viņam, jo tas taču savieno ar Internetu.

14 IX 02

Saprotat, kāpēc tagad to stāstu? Tāpēc ka uz jautājumu: “KAS TAS IR – REINKARNACIONIKA?” – man ir tikai tāda atbilde.

 

Reinkarnacionika – tas ir pārlūks, ar kura palīdzību personīgi jums ir ērtāk pieslēgties VISUMA INTERNETAM!

14 IX 03

Autorizētā metode “REINKARNACIONIKA” izraisīja revolūciju iepriekšējo dzīvju atminēšanās sfērā. Pateicoties reinkarnacionikai, 85% interesentu var vienas stundas laikā atminēties, kas viņi bija, un izmantot iepriekšējo iemiesojumu pieredzi pašreizējās dzīves harmonizācijai.

Iesācējam reinkarnacionika – tā ir ekskursija pagātnes dzīvēs un telpā starp dzīvēm.

Speciālistiem reinkarnacionika – inovatīva, vienmēr un visur pieprasīta profesija.

Man reinkarnacionika – tā ir kaisle un Mērķu Mērķis.

Cilvēcei reinkarnacionika – tā ir zinātne par reinkarnāciju.

 

Ja jūs esat nonākuši vietnē https://ru.reincarnatiology.com/, tad visdrīzāk jūs par to uzzinājāt no draugiem, kuri uz sevis jau ir pamēģinājuši manos bezmaksas vai maksas vebināros, kā arī privātās konsultācijās, cik viegli un ātri var vienas stundas laikā iemācīties ceļot pa saviem iepriekšējiem iemiesojumiem.

 

Kāpēc reinkarnacionika, un kas tas ir par vārdu?

Pirms tam bija reinkarnācijas koučings, nosaukums, kuru es izdomāju un sāku izmantot 2011. gada maijā pēc koučinga konferences apmeklējuma Maskavā. Pirms tam tika radīta Starptautiskā Regresīvās Terapijas Organizācija.

Jāpiebilst – man kā speciālistam vārds “regresija” nepatīk vairāku iemeslu dēļ, par kuriem es pastāstīšu zemāk.

Psihologi izmanto regresiju, bet tikai šīs dzīves ietvaros.

Te nevaru neizdarīt nelielu atkāpi. Ja jūs paskatīsieties vārda “psiholoģija” nozīmi Vikipēdijā, tad uzzināsiet, ka Psiholoģija (sengrieķu ψυχή – dvēsele; λόγος – zināšanas) – tā ir zinātne par dvēseli. Diemžēl klasiskā psiholoģija šajā attīstības etapā ir aizgājusi psihisko procesu pētīšanā un nemaz nevelta uzmanību dvēseles pētīšanai. Ceru savas dzīves laikā kaut ko izmainīt šajā virzienā, arī jūs varat piedalīties.

Manu interešu sfēra sākas līdz bērna fiziskajai ieņemšanai. Un pat ne iepriekšējās dzīves ir interesantas pētīšanai, tāpēc ka tad ir nepieciešams saprast, ka dvēsele iegūst pieredzi ne tikai uz planētas Zeme, bet arī citās vietās.

Es pētu telpu starp dzīvēm jeb klasēm dvēseles skolā, tieši tur vislabāk var saprast savu uzdevumu šajā dzīvē, kāpēc mēs piedzimām, kāpēc vīrieša vai sievietes ķermenī šoreiz, kāpēc tieši šiem vecākiem, kāpēc šajā valstī, kāpēc ar mums notiek notikumi, kuri atkārtojas, kāpēc… kāpēc… kāpēc.

Es sāku ar privātu konsultāciju vadīšanu, strādāt nācās daudz, pa 9 stundām dienā, jo interesenti stāvēja uz pieņemšanu rindā. Kādā momentā es sapratu – pat ja es tādā režīmā strādāšu visu dzīvi, es nevarēšu palīdzēt visiem, kam vajadzīga tamlīdzīga palīdzība.

No apzināšanās parādījās vēlēšanās mācīt metodi citiem cilvēkiem, lai jau katrs no viņiem varētu kaut vai savā apkārtnē palīdzēt tuviniekiem saņemt atbildes uz saviem jautājumiem.

Radās jautājums – un ko faktiski mācīt? Kā saucas tas, ko es protu?

Savās grāmatās Maikls Ņūtons (Michael Newton) izmanto nosaukumu “regresīvā terapija”, bet te ir 2 vārdi, kuri paši par sevi nav saprotami.

 

Ko nozīmē regresija, un kāpēc es neizvēlos šo vārdu.

“Pirmkārt, “regresija” latīņu valodā nozīmē regressio – “kustība atpakaļ, atgriešanās”.

Pretstats – progress, latīņu valodā progressus; kā paskaidro Vikipēdija, tā ir kustība uz priekšu, panākumi – kustības virziens no zemākā uz augstāko, secīga kustība uz priekšu, uz labāku.

Kas tad iznāk – ja nodarbojies ar regresiju, tad tu ej atpakaļ, nevis uz panākumiem, nevis uz labāku, bet otrādi? Mana pieredze pēc vairāk nekā 1500 individuālu konsultāciju novadīšanas rāda, ka tieši pēc dažu savu iemiesojumu apskatīšanas, kā arī pēc kontakta ar saviem garīgajiem audzinātājiem telpā starp dzīvēm cilvēks kļūst laimīgs un sekmīgs, saprotošs, kādēļ viņš ir šeit un kurp iet.

Otrkārt, šim vārdam ir daudz nozīmju. Lūk, ko mums saka Vikipēdija.

Regresija (latīņu regressio – “kustība atpakaļ, atgriešanās”) – daudznozīmīgs termins:

• Regresija (matemātika);

• Regresīvā analīze – mainīgu lielumu savstarpējā sakara statistiska pētījumu metode;

• Probit regresija;

• Loģistiskā regresija;

• Regresīvā testēšana – apkopojošs nosaukums visa veida programmnodrošinājuma veidu testēšanai, kura vērsta uz kļūdu atrašanu jau notestētās avota koda sadaļās;

• Regresija (medicīna) – piemēram, endometriozes perēkļu regresija;

• Uzvedības regresija (psiholoģija) – psiholoģiska aizsardzība, kas izpaužas kā atgriešanās pie bērnišķīgiem uzvedības modeļiem;

• Vecuma regresija – fenomens hipnozē, kura gadījumā indivīds atkal pārdzīvo notikumus no savas pagātnes ar tādu intensitāti, it kā tie notiktu pašreizējā brīdī;

• Regresija (socioloģija);

• Regresija (ekonomika);

• Regresija (fotogrāfija) – slēpta attēla regresija;

• Jūras regresija.

Kā jūs redzat, ja cilvēks internetā meklēs metodi pēc vārda “regresija”, – viņš apjuks un neko neatradīs vai atradīs ne uzreiz. Bet mūsu digitālajā laikmetā vajag būt meklētāju rezultātu pirmajās lapās.

Treškārt, speciālisti, kuri ir izvēlējušies vārdu “regresija”, sauc sevi par regresologiem. Un ja nu ceļojumu laikā tu esi devies ne uz tā sauktajām “iepriekšējām dzīvēm”, bet uz “nākotnes dzīvēm”? Tādā gadījumā tu vairs neesi “regresologs”, bet “progresologs”?

 

Ko nozīmē hipnoze

Hipnoze no sengrieķu ὕπνος nozīmē “miegs”. Vārds “hipnoze” mūs biedē, jo pat bērniem taču pēc televizora skatīšanās šis vārds izraisa bailes, ka kāds var kaut ko mums iedvest bez mūsu piekrišanas. Mūs biedē čigānietes, mēs visi esam dzirdējuši par Kašpirovski (Анатолий Кашпировский) vai pat skatījušies pārraides ar viņa piedalīšanos PSRS laikos.

Gribu jums pastāstīt interesantu gadījumu no savas dzīves.

Kad par mani pietiekami labi uzzināja Latvijā un sāka aicināt uz televīziju, radio, zvanīja žurnālisti un lūdza sniegt interviju. Pēc pirmajām publikācijām presē pie manis reiz uz pieņemšanu atnāca divas sievietes. Un tūlīt pat uzrādīja Latvijas Veselības ministrijas darbinieču apliecības. Kā izrādījās, ministrijai bija atnācis norādījums no drošības policijas pārbaudīt, ar ko es nodarbojos un vai neizmantoju savā praksē hipnozi.

Proti, saskaņā ar likumdošanu, ar hipnozi Latvijā var nodarboties tikai sertificēti hipnologi, kas saņēmuši sertifikāciju valsts noteiktajā kārtībā. Pat psihologiem, kas ieguvuši augstāko izglītību, no valsts viedokļa nodarboties ar hipnozi nav tiesību.

Es reiz izjautāju savus draugus psihologus, kuri beidza piecu gadu mācības psiholoģijas augstskolās un kāds vēl vairākus gadus bija mācījies dažādos institūtos, cik detalizēti viņi ir mācījušies par hipnozes fenomenu, un man atbildēja, ka 5 gadu laikā viņiem ir bijusi tika VIENA lekcija!

Ja jūs paskatīsieties video no semināra Maskavā, kurā uzstājās Žans Bekkio (Jean Becchio) – pazīstams franču hipnoterapeits, Parīzes Ēriksona koledžas līdzdirektors, Francijas Hipnoterapijas asociācijas prezidents –, tad jūs ieraudzīsiet lielisku epizodi. Sākoties semināram, kurā piedalījās dažādi hipnozes speciālisti, Žans Bekkio teica: “Paceliet rokas, kuri zina, kas ir hipnoze.” Praktiski visi klātesošie rokas pacēla, redzams, lai neliktos nekompetenti. Uz to Bekkio teica: “Bet es nezinu, kas ir hipnoze.”

Miltons Ēriksons (Milton Erickson) praktizēja transa stāvokli, kuru vēlāk viņam par godu nosauca par “Ēriksona hipnozi”. Palasiet par šo apbrīnojamo cilvēku, un jūs atklāsiet daudz jauna.

Neirolingvistisko programmēšanu jeb NLP kopīgi izstrādāja trīs cilvēki: Ričards Bandlers (Richard Bandler), Džons Grinders (John Grinder), Frenks Pučeliks (Frank Pucelik) Gregorija Betesona (Gregory Bateson) aizbildniecībā Kalifornijas Universitātē 20. gs. 60. un 70. gados. NLP pamatā gūlās trīs psihoterapeitu tehnika, tie ir: Fricis Perls (Fritz Perls)geštaltterapijas radītājs, Virdžīnija Satira (Virginia Satir)ģimenes terapija un Miltons ĒriksonsĒriksona hipnoze.

Es to visu uzrakstīju ar vienu vienīgu mērķi – lai izskaidrotu, kāpēc nosaukums “regresīvā terapija” neatbilst tam, ko es mācu.

Ja jūs varat sastapt nosaukumu “pagātnes dzīves regresija” no angļu “past life regresion”, tad PLR – hipnozes (atkal šis vārds) tehnikas izmantošana, lai konstatētu to, ko šo tehniku praktizējošie uzskata par cilvēku atmiņām par iepriekšējām dzīvēm jeb reinkarnācijām.

 

Regresīvā terapija.

Atkal vārds “regresija” un otrs vārds “terapija”. Cilvēki neuzskata sevi par slimiem, pat ja viņi tādi ir. Un vārds “terapija” paredz, ka speciālists – terapeits, un uz vārdu “terapija” atkal monopolu ir uzlikusi valsts. Es pat radīju Starptautisko Regresīvās Terapijas Organizāciju, lai palīdzētu praktizējošiem psihologiem, psihoterapeitiem un dažādiem citādiem terapeitiem mainīties ar savu pieredzi šajā virzienā, bet pēc tam nolēmu neaprobežot sevi tikai ar diplomētiem speciālistiem.

Jūs taču saprotat, ka katru gadu tūkstošiem un tūkstošiem studentu kļūst par diplomētiem psihologiem, psihoterapeitiem, psihiatriem, bet cilvēka dvēseles iepriekšējo iemiesojumu tēma interesē labi, ja dažus procentus no simta. Tāpēc nosaukumu “regresīvā terapija” svītrojam, lai citi to izmanto.

Kā jau es rakstīju augstāk, 2011. gada maijā pēc koučinga konferences apmeklēšanas Maskavā es sāku izmantot nosaukumu “reinkarnācijas koučings”.

14 IX 04

Ar “reinkarnācijas” ir skaidrs, tagad paskatīsimies, ko mums Vikipēdija saka par koučinga tēmu.

Tātad koučings no angļu coaching – apmācība, treniņš, šī konsultēšanas un trenēšanas metode atšķiras no klasiskās trenēšanas un konsultēšanas ar to, ka kaučs nedod padomus un stingras rekomendācijas, bet meklē risinājumu kopā ar klientu. No psiholoģiskās konsultēšanas koučings atšķiras ar motivācijas ievirzi. Piemēram, ja psiholoģiskā konsultēšana un psihoterapija ir vērstas uz atbrīvošanos no kāda simptoma, darbs ar kouču paredz sasniegt noteiktu mērķi, jaunus pozitīvi formulētus rezultātus dzīvē un darbā.

Piekrītiet, jau ir labāk. Bet arī ne gluži der.

Pirmkārt, es skolā mācījos – bet tā arī neiemācījos – vācu valodu. Es vedu uz to, ka angļu valodu es zinu tāda cilvēka līmenī, kurš skatās kino angļu valodā ar krievu subtitriem. Tas man netraucē, ceļojot pa pasauli, risināt pašus nepieciešamākos man jautājumus, taču, ja mani kaut kas interesē angļu valodā, es izmantoju Google tulkotāju Internetā.

Un vispār jau mana dzimtā ir latviešu valoda. Taču nesliktā krievu valodas pārvaldīšana, par ko jūs varat spriest, lasot šīs rindas, palīdz man mijiedarboties ar pasaules krievvalodīgajiem cilvēkiem. Paldies materiālās pasaules tehniskajiem cilvēkiem par Internetu.

Vārds “koučings” ir pazīstams jauniem mērķtiecīgiem cilvēkiem, bet taču milzīgi daudz cilvēku dzīvo laukos un tādu vārdu nekad nav dzirdējuši. Un, ja nav dzirdējuši, tad arī nesaprot. Un kā tik netika izrunāts šis vārds mācību vemināros, – starp citu, vēl viens nesaprotams vārds, kurš apzīmē mācības Internetā.

Starp citu, reinkarnācijas koučings ir dzīvs un dzīvos. Bet par to vēlāk.

Līdz 2011. gada maijam es konsultēju tikai “uz zemes”, tas ir, cilvēki pierakstījās uz konsultācijām, nāca pie manis sākumā uz dzīvokli, kur es dzīvoju, pēc tam uz kabinetu Cilvēka Vispusīgās Attīstības Centrā.

2011. gadā es iepazinos ar apbrīnojamu sievieti, Aļonu Starovoitovu (Алёна Старовойтова), un notikumi sāka attīstīties tik vētraini, ka jau 6. augustā notika kāzas. Tieši Aļona iemācīja man strādāt ar interneta auditoriju, manas tikšanās brīdī ar Aļonu viņai jau bija daudzu gadu darba pieredze Internetā.

14 IX 05

 

Viņa ir populārā emuāra https://kluchimasterstva.ru/ autore un pastāvīgi vada dažādus transformējošus treniņus un vebinārus.

Es sāku vadīt iepazīstinošus vebinārus, un jau pirmajā, kuru vadīju 17. augustā, nepietika vietas visiem interesentiem, kaut arī istaba ietilpināja 250 cilvēkus. Interesentu izrādījās daudz vairāk.

Šajā pirmajā vebinārā notika neticamais – vienas stundas laikā, un tieši tik ilgst vebināri, vairāk nekā puse no klātesošajiem ieguva savu pirmo pieredzi ceļojumā uz iepriekšējām dzīvēm, jūs paši varat izlasīt viņu apbrīnojamos stāstus, kuru šobrīd ir 156, atsauksmju komentāros.

Es sāku vadīt tematiskus vebinārus tiem, kas jau bija bijuši manos iepazīstinošajos vebināros un gribēja tālāk pētīt savas dvēseles pieredzi.

Pēc tam bija pirmā koučinga grupa, kurā mācījās 63 cilvēki, pēc tam pēc mēneša otrā, kurā piedalījās jau 97 cilvēki.

Šo divu grupu apmācības laikā es sapratu, ka cilvēkiem visdažādākajā vecumā, no jebkurām sociālajām grupām un ticībām ir milzīga vajadzība ne tikai pašiem iemācīties pētīt savus iepriekšējos iemiesojumus, bet ka pastāvīgi pienāk milzīgi daudz vēstuļu un vēstījumu ar lūgumu iemācīt metodi patstāvīgai citu cilvēku konsultēšanai.

Paralēli es sāku izmantot vārdus “reinkarnists” un “reinkarnisti”. Kā saprotams no nosaukuma – tas ir cilvēks, cilvēki, metode, kas pēta reinkarnāciju jeb dvēseles pārdzimšanu.

Taču šie vārdi arī jau bija pazīstami Interneta plašumos, bet man vajadzēja nosaukt savu autorizēto metodiku vārdā, kāds agrāk nav bijis. Vārdam bija jābūt unikālam, tas ir, to vajag izdomāt.

Rezultātā radās nosaukums “Reinkarnacionika”.

14 IX 06

Jūs varat paši noteikt, kādā virzienā jums attīstīties. Mācības Reinkarnacionikas Institūtā notiek trijos līmeņos. Praktiķis – Konsultants – Treneris.

Iespējams, jūs vēlēsieties apgūt iemaņu darbā ar sevi un ar to jums pietiks, lai iemācītos patstāvīgi ceļot pa saviem iemiesojumiem, sazināties ar garīgajiem audzinātājiem pa tiešo, bez starpniekiem, konsultēties ar viņiem, pieņemot lēmumus savā ikdienas dzīvē, harmonizēt savu dzīvi un vienkārši kļūt laimīgākiem. Tad jums pietiek iziet mācību 1. kursu, pēc kura jūs iegūsiet Reinkarnacionikas Praktiķa sertifikātu.

Ja esat pārliecinājušies, ka reinkarnacionika ir pilnīgi unikāla un inovatīva profesija, kura nodrošinās jūs ne tikai ar iemīļotu darbu, kurā jūs paši regulēsiet savu aizņemtību, lai jums būtu pietiekami daudz laika ģimenei un ceļojumiem pa visu pasauli (jo jūs taču varēsiet konsultēt cilvēkus ne tikai mājās vai savā personīgajā kabinetā, bet arī caur Skype, tajā skaitā ceļojumu laikā, galvenais, lai būtu interneta pieslēgums viesnīcā), bet arī patstāvīgi plānojamu un pastāvīgu finansiālu labklājību, tad jums būs piemērots mācību 2. kurss, pēc kura jūs iegūsiet Reinkarnacionikas Konsultanta sertifikātu.

Bet, ja jūs gribat pavirzīties vēl augstāk savā profesionālajā karjerā un ne tikai vadīt privātas konsultācijas, bet arī mācīt jaunos Reinkarnacionikas speciālistus un vadīt apmācošus seminārus ne tikai savā pilsētā, bet būt arī pieprasītam trenerim un vadīt treniņus dažādās pilsētās un valstīs, tad jums būs piemērots mācību 3. kurss, pēc kura jūs iegūsiet Reinkarnacionikas Trenera sertifikātu.

Ar ko sākt, jūs man jautāsiet?

Tieši tūlīt jūs varat ķerties pie mācībām caur manu pilnīgi bezmaksas sagatavojošo videokursu, kurš soli pa solim sagatavos jūs pirmajam ceļojumam pa iepriekšējām dzīvēm.

 

 

Lai pārietu uz videokursa lapu, izmantojiet sekojošo norādi

https://kurs.reincarnationics.com/

Uz tikšanos videokursā.

Māris Drešmanis,
Reinkarnacionikas Institūta vadītājs,
Jūsu Personīgais Reinkarnacionikas Treneris.

 

Pievienots 09.2014.

https://ru.reincarnatiology.com/chto-takoe-reinkarnatsionika/

Tulkots ar lapas administrācijas atļauju

Tulkoja Jānis Oppe