Эго и душа

Ego un dvēsele

Seanss ar Diženo Dievieti

21 03 28

27.03.21.

Dārgā Diženā Dieviete! Man šodien gribētos iedziļināties mūsu dvēseļu vēsturē, uzzināt, kas ir mūsu dvēsele, cik tuvu mēs varam runāt ar dvēseli, saprast viņu un just.

DD: Dvēsele – tas ir jūsu jutīgums, jūsu pārdzīvojumi un projekti. Jūsu augstākie taisnīguma un mīlestības mērķi. Dvēsele – tie esat jūs, izņemot ķermeni. Jūs caur dvēseli pārvaldāt visu savu iepriekšējo vēsturi, atsijātu caur zemes plāna cilvēka uztveres filtru.

Kā atšķirt ego un dvēseli?

DD: Ego atrodas ķermeniskajās un sociālajās vajadzībās, viņa jūtu apgabals – sociālais taisnīgums, vienlīdzība un pēcnācēju audzināšana. Dvēseles jūtu apgabals – skaistums, maigums, mīlestība un miers.

Dvēsele aizveras no sašutuma, negodīguma un netaisnīguma. Viņa slēpjas, viņai negribas just smagās cilvēciskās jūtas. Jūs nevarat vienlaikus just skaistumu un sašutumu, dusmas un daiļumu, mieru un iekāri.

Ko dvēsele dara tajos ķermeņos, kas dzīvo negatīvā? Ir taču tādiem cilvēkiem dvēsele?

DD: Viņa slēpjas aiz sirds centra bloķējuma, nevēloties just negatīvu un bailes.

Kā tiem cilvēkiem, kuri ir aizvērti, sākt just sirdi un dvēseli?

DD: Caur mīlestību. Mīlestība atver sirdi, un pirmo reizi dvēsele, kura daudzus gadus ir klusējusi, sāk darboties. Mūzika atver sirdi, māksla plaši atver dvēseli apskatei.

Skatoties kāda māksla. Daža māksla, otrādi, aizver dvēseli.

DD: Mūsdienu veikalnieku amatniecību nevar nosaukt pat mākslu, ja tu par to. Mīlestība vai nu ir, vai arī tās nav.

Vai var dvēseles klātbūtne cilvēkā pieaugt? Teiksim, nāk arvien jaunas enerģijas no dvēseles apgabala un padara cilvēku cildenāku?

DD: Protams, vai tad ugunīgie ķermeņi nepalielina jūsu dvēseles klātbūtni jūsu iekšienē? Dvēsele iedegas un kļūst jutīgāka.

Kad izveidojas caurums sirds centrā, kā jūtas dvēsele?

DD: Viņa joprojām var slēpties no sāpēm un ciešanām, nemēģinot vadīt cilvēku. Viņa var samazināties tādā mērā, ka cilvēkam šķiet, ka dvēsele ir sastingusi. Viņa turklāt nav sastingusi, bet noslēgusies no negatīvām sajūtām aiz aizsega, lai nejustu. Turklāt cilvēks gluži kā izdeg, viņam paliek tikai dažas primitīvas emocijas.

Bet, kad atnāk mīlestība, dvēsele gluži kā nevar piesātināties. Viņa nolaižas cilvēkā, un tieši dvēsele mīl. Ne vienmēr šī mīlestība ir cienīga un arī var iekrāsoties ar necienīgām jūtām, atbildot uz nodevību un apmānu. Tā ir gan greizsirdība, gan naids, gan tieksme atriebties.

Ievērojiet, ka zemas jūtas var izjust arī dzīvnieki, bet, lūk, mīlestību – reti.

Kādas jūtas, izņemot mīlestību, vēl ir piemītošas mūsu dvēselei, kuras izpaužas ķermenī?

DD: Aprimums, skaistums, mīlestība, sajūsma, iedvesma un nirvāna kā dvēseles augstākā bauda, kad viņa ir brīva. Pārējās jūtas un domas dzimst blīvākos apvalkos.

Es aizmigu un redzēju sapni, kuru tu man parādīji. Dvēsele satika cilvēku, kurš bija neapmierināts ar mani, tāpēc ka pagājušo reizi es kaut ko tur izdarīju ne tā. Bet es biju tik priecīga, ka cilvēks mani atpazina. Es mirdzēju no laimes, bet viņš, dusmīgs, nevarēja saprast, kāpēc esmu tik priecīga. Var sapni interpretēt tā, ka dvēselei nav raksturīgi turēt ļaunu prātu, vai arī viņa ir tik naiva un vienkārša?

DD: Sapnis rāda dažādus vibrāciju plānus. Tavu prieku par tikšanos un viņa neapmierinātību.

Bet viņam taču bija iemesls būt neapmierinātam, un es pat neatceros, kas viņu tā apbēdināja.

DD: Tas liecina par to, ka dvēsele neizjūt negatīvas jūtas savā līmenī.

Bet kāpēc tas vīrietis izjuta?

DD: Viņš bija savā plānā, bet tu savā. Tu biji šeit un tagad, bet viņš bija iegrimis pagātnē.

Vispār pagātne tā velk daudzus cilvēkus aiz sevis, ka viņi burtiski nevar sevi pārvaldīt tagadnē. Viņi visu laiku balstās uz cēloņiem bērnībā, uz vecākiem un savu bērnības dzīvi. Dvēsele saņem tik daudz traumu bērnībā. Bērni visu tik smagi pārdzīvo, un, pat ja izspiež atmiņas, viņi vienalga nevar dzīvot savu dzīvi šeit un tagad. Ko darīt ar to?

DD: Kļūt pieaugušiem. Nevari būt visu laiku tas bērns, kuram dara pāri. Viņi ir gatavi aizvainoties, tāpēc ka uzskata sevi par maziem un nelaimīgiem, kuri nevar sevi aizsargāt, jo viņiem nav tiesību, vai pat viņi negrib, tāpēc ka ir izdevīgi būt mazam un neatbildīgam, bezatbildīgam. Tad var vainot visus apkārtējos savās likstās. Un apskaidrošanās vietā laisties arvien zemāk un zemāk savās ķibelēs. Baudīt savas nelaimes un dusmoties uz visu pasauli to dēļ.

Alkoholismam ir tāda pati daba?

DD: Dažāda daba, ne tikai tāda. Dažreiz ar alkoholu slīcina sirdsapziņu, bailes, rakstura vājumu u.c. Bet mēs labāk runāsim par tiem, kas sevi ir savaldījuši, iepazinuši sevi un savienojas ar dvēseli.

Savienošanās ar dvēseli – taisns ceļš uz augšupcelšanos. Tas ir viens no galvenajiem apskaidrošanās etapiem. Kas ir savienošanās ar dvēseli? Tā ir sajūta sevī, ka esi apskaidrots, priecīgs un mierīgs, kad negatīva vietā nāk prieks un laime sevis iekšienē. Tad jūs varat teikt, ka dvēsele pilnībā ir jūsu iekšienē un mīl visu, kas apkārt. Jūs dziļāk jūtat pasauli ap sevi, kļūstat smalkāki un jutīgāki. Jo vairāk jūs strādājat, lai attīrītu sevi no negatīva, jo drīzāk jūsu dvēsele atnāks un iekārtosies iekšienē.

Bet citos cilvēkos vai tad viņa nav iekšienē?

DD: Kā jau es teicu, viņa cenšas aizsegties no negatīva. Un, kamēr ir negatīvs, viņa vienkārši ir klāt, nekādi sevi neizrādot, jūtot visu caur mentālo vai pat augstāko astrālo ķermeni, nenolaižoties un nesmērējoties ar negatīvu. Un, tikai kad jūs iemantojat ugunīgo ķermeni, atklājot savu patieso dabu, dvēsele ir klāt jūsos atklāti.

Tas arī ir ceļš uz patiesību? Uz Patiesības Ķermeni?

DD: Protams, Patiesības Ķermenis – tā vēl ir arī monāde, tas ir, gars. Savienošanās ar garu, ar Vecāku, arī ir jūsu garīgais ceļš.

Es pateicos tev, Diženā Dieviete!

 

Kas bija seansā

Mūs pavadīja Ercenģeļi-Glabātāji kā Vecāka daļiņas.

Vecāki mums ir dažādi, un daži Vecāki ir atnākuši pat no cita visuma, magnētiskā, tas bija ļoti sen, pirms miljoniem gadu, kad dvēseles lielā plūsmā aiztraucās uz mūsu visumu. Viņas ienāca mūsu visuma Atmiskajā plānā un izklīda pa dažādiem plāniem. Daļa dvēseļu līdz šim laikam eksistē Atmiskajā plānā. Dažas dvēseles atnāca kā Radītāji – mūsu visuma Radītāja Palīgi, un viņu radījumi kļuva par mūsu dvēseļu Priekštečiem. Mēs – viņu tālie pēcteči, mazmazbērni. Mazbērni – tie ir mūsu dievi.

Mēs ienācām Saules sistēmā jau kā nobriedušas dvēseles, tāpēc mēs arī ejam prom no planētas.

Īss dvēseļu vēstures apskats, par dvēseļu sadalīšanos pa apakšplāniem un plāniem atkarībā no viņu uzdevumiem, vēstures un mērķa.

Astrālā plāna uzdevums – sadalīt dvēseles gaišajās un tumšajās, šeit ir daudz kārdinājumu dvēselei. Dvēseles personiska piekrišana iziet tumšo programmu. Pēc tam dvēseli attīra, un viņa atkal paceļas gaismā, izgājusi desmitiem tumšu inkarnāciju. Dvēseles tumšajām programmām tiek izmantotas ar viņu piekrišanu.

Iestājas pēdējās tumšo dienas. Ķermeņos ienāk daudz saprātīgāku un gaišāku dvēseļu. Pēdējā laikā notiek gaišu dvēseļu sēja, kurām nevajag konkurenci un karu.

Būs pie mums tumšs periods, kad cilvēce caur savu rūgtu pieredzi iemācīsies to, ko darīt nedrīkst. Veltīgi ir par to runāt. Rezultātā būs liela gaisma un saprātīgums triumfēs.

Ir divi cilvēku attīstības atzari – dabiskais ar dabisko izlasi un mehāniskais, kad tiks aizstāti orgāni (transhumānisms). Un nav zināms, vai būs saikne ar dvēseli tādam neharmoniskam “tehnoloģiskam” cilvēkam. Mehāniskie cilvēki vairāk būs vajadzīgi kā karavīri un vergi. Transhumānisms – strupceļa pieredze.

Jupiters – Saules sistēmas centrālā planēta. Tur ir visvairāk dvēseļu mentālajā plānā. Zeme būs astrālā plāna centrālā planēta.

Dvēsele mentālajā plānā var iegūt pieredzi uz jebkuras planētas.

Dvēsele ugunīgajā plānā var atrasties dažādos aspektos vienlaikus.

Ugunīgajā plānā stājas spēkā/atjaunojas to citu saules sistēmu pieredze, no kurām mēs atnācām uz mūsu Saules sistēmu.

Mums stāv priekšā ilgs un sarežģīts dvēseles ceļš. Zemiešiem ir diezgan blīva pieredzes enerģija, un dvēsele no tās nešķirsies (dualitātes pieredzi mēs nesam sev līdzi). Mēs savu sociumu būvēsim, zinot karu un pretstatu strupceļus.

Mēs būsim radītāji, radīsim pasaules mentālajos plānos. Šīs pasaules var būt dažādas: pelēka ar tehnoloģiskām pieredzēm, kur dvēseles peldēsies greznībā; gaiša humanoīdu pasaule. Būs pasaule, kur dvēseles atdalīsies saviem eksperimentiem. Būs pasaule Vienotībā ļoti augstā ugunīgā plānā, kurp augšupcelsies dvēseles no mentālā plāna.

Diženā Dieviete ārstē mūs.

Izgājām transformācijas procesu Diženās Dievietes Sirds iekšienē.

Rezultātā mūs apgādāja ar spēcīgu aizsardzību, un ugunīgais ķermenis ienāca mūsu zemes plāna apjomā. Tagad ir kļuvis skaidrs, kāpēc tika novākts Saules Brālības aizsargskafandrs.

Ar to seanss beidzās. Esmu kļuvusi līdzīga transformeram šajā augstas aizsardzības kristāliskajā skafandrā.

 

Pievienots 28.03.2021.

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/ego-i-dusha

Tulkoja Jānis Oppe