Огненные тела

Ugunīgie ķermeņi

21 03 23 01

Turpinājums. Sākums http://sanatkumara.ru/stati-2021/pervoe-tvorenie-v-ognennom-plane[1]

 

19.03.21.

Es atgriezos savā ugunīgajā ķermenī, kuru biju atstājusi riņķot pa orbītu apkārt ugunīgajam centram, kurš atgādina galaktikas centru.

Centrā Dhian Kohans Sanats Kumara un viņa ugunīgā Ģimene. Ugunīgajam ķermenim, protams, ir savas paša īpašības un iespējas. Mums stāv priekšā vēl tās uzzināt. Par to ir grūti spriest mums no sava skatpunkta, nepieraduša pie ugunīgās realitātes, bet droši vien par to ir vērts parunāt?

SK, kādas ne zemes plāna īpašības es varu šeit sajust?

Priekšguļu (Предлежание) – kādā līmenī no centra es vibrēju.

Tā ir cilvēka brīvības pakāpe un viņa paņēmiens eksistēt Ģimenē?

SK: Skatoties, kādi tev ir mērķi. Cik dziļa ir saikne ar centru. Ja tu vēlēsies pastaigāties vai paceļot šajā pasaulē, tad tā ir brīvības pakāpe. Bet, ja tu gribi pievienoties mūsu ģimenei neatgriežami, tad tā ir pietuvinājuma un gatavības pakāpe.

Prieku – beidzot es uzķēru pirmo emociju no centra. Tā ir sīka vibrācija, kura dara mani skaistu.

Mijiedarbību, saikni, kopību. Ģimene padara mani mierīgu un sniedz sajūtu “Es esmu vietā”. Tātad man nav vērts vairs meklēt savu vietu, es nomierinos.

Pēc kāda laika es pamanu, ka Centrs pievelk vairāk nekā Zeme. Bet man pagaidām negribas pamest savu vietu. Man derētu paraudzīties apkārt un pieskaņoties, paskatīties un sajust. Tādā veidā es pastiprinu saikni ar Zemi. Es pagaidām esmu orbītā, un man nevajag saplūst ar zvaigzni. Atrodu līdzsvarotu stāvokli tuvāk centram.

SK, kad saikne ar Zemi kļūs vāja, es saplūdīšu ar tevi?

Jā, tu kļūsi par vienu no mums, zvaigznēm, kuru vārdā tu sauc mūs. Mēs – tā ir kolektīva apziņa – Ģimene Agnišvata. Dhian Kohans – tā ir kolektīva apziņa. Mēs – Viena Apziņa.

Bet man gribētos pabūt vienai, šeit ir tik labi. Pagaidām atslābiniet saikni un pievilkšanu, lūdzu. Es vēl neesmu sevi uzbūvējusi.

Protams, mēs vērojam un palīdzam tev. Mīlam un dzirdam tavas domas. Uzturam nepārtrauktu saikni ar tevi kā ar Dhian Kohanu iesācēju.

Kā es saprotu, manas personiskās īpašības nonullēsies Dhian Kohanā?

Nē, tu būsi tu, tikai iemantosi Dhian Kohana statusu un spēku kopā ar mums. Kā zvaigzne. SK ir kopā ar mums, mēs saucamies tagad viņa vārdā.

Kur eksistē tie, ko mēs saucam par dieviem – grieķu, indiešu un ēģiptiešu? Viņi taču nav jūsu barā?

Nē, ne mūsu.

Man gribētos kļūt tikpat neatkarīgai, pagaidām pabūt vienai, lai uzbūvētu sevi tā, kā es varēšu sevi šeit radīt.

Protams, esi šeit viena, mēs vienkārši esam ar tevi, lai tu redzētu, ka tu neesi vientuļa. Un vienmēr uzturi ar mums sakarus un būvē sevi pēc sava ideāla. Mēs redzam tevī labas dotības un lielisku pieredzi. Uzdrošinies!

Mans “paraugs” – Šiva. Es gribu kļūt līdzīga viņam. Šiva ienāca manī un atstāja savu nospiedumu. Protams, bez indiešu enerģijām un bez hinduisma priekšstatiem. Manī ir tik daudz visu zemju planetārās pieredzes... Es vienkārši gribu kļūt par cilvēku ugunīgajā plānā. Bet ne par Viena Apziņu, kā es redzēju apkopojošo tēlu Planētas Viena Apziņas Režģī. Man gribas dziļāk izzināt savu Es.

Pateicamies. Iezīmēt savus uzdevumus – tas ir labi. Mēs tev palīdzēsim.

Pateicos!

 

20.03.21.

Sveicu SK!

Šodien es nolēmu paskatīties sevi un savas īpašības. Šajā ugunīgā aspekta stāvoklī es pazaudēju savu sutratmu, kas mani saistīja ar monādi un atmisko aspektu. Mūsu saikni ar Centru, Dhian-Kohanu redzu skaidri, bet atmisko aspektu un monādi neredzu.

Atgriezos savā mentālajā aspektā un caur Saules Brālības ugunīgo ķermeni izgāju uz atmisko plānu. Šeit viss ir vietā. Bet mans ugunīgais čohan-aspekts – it kā atzarojums pa labi, šajā pašā līmenī. No šejienes, no atmiskā punkta, es redzu zemāk trīs budhiskos aspektus – dvēseli, čohanu un SB aspektu. Dvēsele ir pazīstama, SB aspekts pazīstams, bet čohans kā numens, tas ir, pagaidām neattīstīts un nesatur personiskas īpašības. Viņš ir atslēgts no sutratmas galvenās līnijas. Gluži kā viņa enerģijas atvilktu SK Ģimenes būtība.

SK: Jā, tā arī ir, tu esi nokļuvusi mūsu ietekmē un atslēgta no tevis pamata vešanas, tāpēc ka tu būvē pilnīgi jaunu ķermeni un negribi, lai viņš būtu kā agrāk, dvēseles ietekmē. Tu esi “atšķēlusies” būtne.

Turpinu pētīt savu “kaziņu", kā iepriekšējā reizē mani nosauca SK. Ļoti spēcīga pievilkšana uz centru. Saprotu, ka reiz pavisam pievilkšos. Tāpēc pagaidām atslābinu šo pievilkšanu, lai paliktu savā orbītā. Atkal iezemējos.

Pamēģināšu tomēr definēt savu es. Es saprotu, ka rakstura izpaušanās notiek darbībās un lēmumos, vēlmēs un darbā. Tā kā es jau izlēmīgi atbīdīju ugunīgās grupas pievilkšanu, saprotot, ka nekur es no viņiem nelikšos, ja vēlēšos atgriezties, es saprotu, ka manī ir saprāts un izlēmība. Ļoti ērti, ka nav vērtējuma, – tas nav ne slikti, ne labi.

Piekarinājuma stāvoklis, un tas ir lieliski. Nevienam nepiederu, tikai sev. Rūpes – par sevi. Prieks – par sevi. Atslābinājos un iedziļinājos. Manā iekšienē – klusums.

Pētu orbītas apkārt centram. Tālākā orbītā ir vairāk manu enerģiju, vairāk manis, tuvākā – piepildījums no centra, spēcīga ietekme. Atkāpjos uz tālo orbītu, lai paklausītos sevi.

Izgāju pavisam no pievilkšanas sfēras, aiz režģa, kas aptver centru. Šeit ir labāk, neviens nekur nevelk, un nenākas pretoties. Pielīmējos režģim, bet no ārpuses. Šeit sajūta ir brīvāka un spožāka degšana.

Šodien mums ir seanss ar Galaktisko Kristu, parunāšu ar viņu no šejienes.

***

Es piesaucu Galaktisko Kristu un lūdzu veikt ar mums šodien seansu.

Ieslēdzu savu “lokatoru” un čamdos ar to pa debesīm, meklēju saikni ar GK no sava ugunīgā aspekta. Satiekamies “aci pret aci”, lodīte pret lodīti. Seko klusējoša un bezvārdu informācijas apmaiņa starp mums. Manas smadzenes neuztver šīs straujās informācijas apmaiņas jēgu. Un es lūdzu aprakstīt man no viņa skatpunkta.

GK: Mēs redzam monādi ne pilnīgi noformējušos, atpakaļceļā. Ļoti stūrgalvīgu, individuālu, vienkāršu. Jaunu.

Vai tad monāde arī ir jauna? Vai arī tas vienkārši ir vecās monādes nospiedums, fragments?

GK: Vecās monādes atjaunots aspekts. Jauna pārvadītāja būvēšana, rets darbs kosmosā. Parasti visi ir apmierināti ar to, kas ir.

Es arī esmu apmierināta. Tas vienkārši ir personības bez matricas pētīšanas moments.

GK: Ā, skaidrs.

Vai visas saprātīgās būtnes ir izaugušas no monādes? Vai arī katrai rasei ir savi priekšteči?

GK: Katrai rasei savi priekšteči. Bez monādēm bija citu būtņu izlaidumi, protams, bet daudzām kosmosā ir analoģiska uzbūve gars-dvēsele-ķermenis.

Kāds ir monāžu radīšanas mērķis?

GK: Sevis kā Radītāja pētīšana. Tukšuma piepildīšana ar sevi astrālos un fiziskos tēlos. Radīšana kā tāda, atbilstoši saviem plāniem.

Un kādi plāni ir Radītājam?

GK: Uzplaukt, savairoties, piepildīties ar dzīvi.

Pēc tam saruna pārgāja neverbālajā ugunīgajā stadijā.

Ienācu no sava SB aspekta un sāku sarunu no šī ugunīgā ķermeņa. No šejienes atjaunoju sarunu ar GK.

Kādas īpašības nākotnei mums jāattīsta sevī? Ar ko strādāt savā iekšienē? Mēs daudz ko zinām, bet varbūt ir kaut kas, nepieciešams nākotnei?

GK: Jā, protams, un šodien mēs varēsim par to parunāt. Viegla pacelšanās.

Tā ir fiziska vai daudzdimensionāla īpašība?

GK: Daudzdimensionāla. Šajā īpašībā ietilpst komponentes – vēlēšanās pacelties, uzticēšanās sev, paklausība, piekrišana, vieglums un nepieķeršanās. Neapgrūtināšana ar savām domām un spriedumiem, gatavība un pieņemšana.

Droši vien tas attīstās pakāpeniski? Kas var bremzēt cilvēku ceļā uz augstākajiem aspektiem?

GK: Zemes plāna saprāts. Viņš ir pieradis neuzticēties, atkārtoti pārbaudīt un satraukties. Viņš neatlaiž un tur pie zemes, tā zemāk, lai mazāk kristu, kā saka.

Vēl ieradums būt tā kā vienmēr. Ieradumi – spēcīgas lietas. Tās sastāda lielāko daļu dzīves: automātiskas kustības, domas un jūtas. Taču pakāpeniski attīstās iemaņa iet pretēji ieradumam – būt zemes plāna saprātā.

Jūs sākat sapņot vēl bērnībā, un pakāpeniski jūs iemantojat otru sevis sajūtu – Augstākajā Es. Parādās AEs pievilkšanas spēks (rāda). Cilvēks sāk daudz laika pavadīt Augstākajā Es, pats to nemanīdams. Kad jums kļūst svētlaimīgi sirdī, mierīgi dvēselē un brīvībā no sliktām domām, jūs savienojaties ar AEs un jūtaties viegli un brīvi.

Un AEs burtiski velk mani augšup. Tā ir viņa īpašība?

GK: Tu taču sarunājies tagad no mentālā vai pat ugunīgā aspekta. Tu vibrē gan tur, gan tur. Tāpēc tava doma aiztiecas augšup.

Pievilkšanas spēks uz augšu ir liels, es jūtu tagad tādu pastāvīgu plūsmu augšup no galvas.

GK: Tas ir garīgās pievilkšanas spēks. Kādā līmenī tāda plūsma apstājas?

Ugunīgajā. Tas ir Augstākais Saules Es.

GK: Nu, lūk, esi šeit, kad ar mums sarunājies.

Vēl augstāk velk plūsma.

GK: Tātad pacelies uz atmisko plānu.

Un šeit es esmu “eglītes” pašā augšā. Augstāk manis pagaidām nav.

GK: Paraugies apkārt un sajūti.

Mani šeit šūpo un purina, gluži kā zvaniņu vējā. No manis iet skaņas viļņi un vēl kaut kādi viļņi.

GK: Kādas īpašības tu gribētu šeit iemantot?

Mīlestības spēku, lai sildītu gan sevi, gan visus. Kļūt lielam un varenam. Atmest šaubas, bet prast pārdomāt. Lai vairāk būtu sievišķu iezīmju – maiguma.

GK: Tu spēsi iemācīties. Visu var iemācīties. Sāc vienkārši izpaust sevi tādā veidā augstākajā plānā.

Prasmi saprast citus un piemēroties dažādiem apstākļiem.

GK: Tas attīstīsies, citādi šeit nemēdz būt. Visu izšķir kolektīvs, un šīs īpašības šādi vai tādi ieaudzināsies no izpratnes, ka tu ne viens izlem.

Un atšķiršana šeit notiek pēc smalkākām individuālajām portretiskajām enerģijām. Ar ko Lakšmi atšķiras no Sarasvati? Ar ko Šiva no Sanata Kumaras? Katram iekšienē deg individuāla dvēseles uguns. Tieši šīs iezīmes vajag sajust kā personīgās, un var tās pārveidot pēc savas vēlēšanās.

Es jūtu savu ietiepīgumu, patību – cik daudz ir saistīts ar noteiktām zināšanām, pieredzi un praksēm. Zināma nasta iekšienē ar jēdzieniem un uzstādījumiem. Vai tā šeit ir vajadzīga?

GK: Vajag iemācīties viegli nest šo nastu. No zināšanām neviens neatsakās.

Kā to izdarīt?

GK: Izšķīdini to, kas rezonē ar 3. čakru.

Tie ir stingrie uzstādījumi, kā ir jāuzvedas un kas ir labi un pieklājīgi.

GK: Šodien tā arī pastrādāsim, ar tām lietām, kas jums vairs nekalpo.

 

21.03.21.

Trešajā centrā atklāju zināmu pretošanos visam jaunajam, tāpēc ka zemes plāna ego baidās zaudēt savas ierašas un ieradumus? Tas velk mani lejup kā enkurs.

Dārgā zemes plāna būtne! Es ļoti augstu vērtēju visas tavas zināšanas, kuras man ir labi kalpojušas uz Zemes, bet tagad man vajadzīgas citas īpašības un cita pieredze. Es atstāju tev tavējo, bet pati nedaudz pastaigāšu brīvībā, labi?

Jūtu, ka it kā gumija vilktu mani atpakaļ, pie Zemes, un pakāpeniski, samērā ar uzkāpšanu uz saviem augstākajiem aspektiem, tās pievilkšanas spēks atslābst, bet nepārtrūkst. Nu, tas ir lieliski, vienmēr zini, kurp atgriezties.

No otras puses, es jūtos šeit tieši kā zemietis, ar cilvēkam raksturīgajām pazīmēm, kaut arī esmu pacēlusies uz ugunīgo plānu. Kādas tad ir šīs īpašības?

Pieķeršanās planētai. Noteikts raksturs: stūrgalvība, neatlaidība, skrupulozums pētījumos, aktivitāte un analīze. Darbs ar galvu, bet vajag ar sirdi. Uz tā rēķina es esmu zemāk pēc vibrācijām nekā tādas pašas būtnes, kā es.

Pārslēdzos uz sirdi un uz sajūtām. Jūtu tagad lielāku brīvību no sevis zemes plānā. Aiziet mēģinājumi pētīt, un atnāk sajūta vienkārši par dzīvi šajā plānā.

Es vienkārši vibrēju, atlaižot “galvu”. Uzreiz sāk nākt klāt gaisma, ķermenī sajutu maigu prieku un jaukumu. No manis uz visām pusēm sāk iet viļņi. Esmu automātiski pacēlusies par pusplānu augstāk. Kā redzams, visas manas apzināšanās un analīze tikai traucēja man un apēnoja mani.

Man ir ķermeniski labi. Tādā veidā es esmu līdzīga augam. Man ir labi un neko nevajag.

21 03 23 02

Pēc kāda laika manī piedzima mazs eņģelis. Viņš iznāca no manis parādīties man – līdzīgs Sent-Ekziperī mazajam princim, arī nedaudz skumīgs, maigs un pieglaudīgs. Viņš nemaz nav līdzīgs manam ego – pētniekam un domātājam.

Atdodos viņa varai. Viņš pārsedz mani ar savu mantiju kā zvanu, un es nonāku viņa aizsardzībā. Tagad ārpusē ir sīciņa būtne, ļoti maiga un jutīga. Iekšā slēpjas mazs pētījumu mednieks. Mans eņģelis ir spontāns, viņam piemīt darbību kārtības iemaņa – kas ir jāizdara sākumā, kas pēc tam. Viņš nedomā, viņš vienkārši dzīvo.

Pakāpeniski mēs arvien vairāk savienojamies. Es kļūstu pārpasaulīga, kur nav nozīmes darbību kārtībai, vārdiem vai kustībām. Visu uzreiz, sistēmiski, kaudzē, vienlaikus. Man nekas nerūp...

Eņģelis aizveda mani pie Diženās Dievietes. Viņa piešķīra man citu tēlu. Mana lodīte ieguva eņģeļa iezīmes – krekliņu līdz grīdai, vainadziņu galvā, pašu galvu, protams, ar bērna sejiņu. Pakāpeniski parādījās apaļīgs ķermenītis.

Es sāku iet Bērnu Dārzā numur divi – mirstīgajiem, kas iegūst eņģeļa izskatu. Te ir smieklīgi tēli – eņģeļi ar pieaugušā sejas izteiksmi, līdzīgi man ārēji. Pieauguši onkuļi un tantes bērna ķermenīti. Šeit mums māca aizmirst briedumu un problēmas, uzdevumus un risinājumus, un atkal kļūt tīriem un nesaduļķotiem, aizmirstot visu sarežģīto, svarīgo, lielo un diženo.

Svarīgais – zinātnes, nauda, hierarhijas un vara, slimības un veselība, rīcība un atbildība par to, un daudz, kas bija svarīgs fiziskajā slānī. Šeit tiek iegūts vieglums un brīvība, nepieķeršanās, skaistums un biklums. Tiek savaldīta pastāvīgā analīze, tāpēc ka nav zinātņu un uzvedības noteikumu. Šeit atkal no mums “izlien” bērns – tīrs un skaists kā eņģelis.

Tīra lapa: iztaisi sevi tādu, kā gribi. Priecīgu, vieglu, atjautīgu, vienkāršu un tīru. Nebēdnīgu. Patīkamu. Maigu. Dažas sejas ir skarbas, kas man izraisa skanīgus smieklus. Es sāku rotaļāties, draiskoties un lēkāt gluži kā kaziņa.

Atlaižu sevi (pārstāju identificēt sevi ar kādu), un mani pievelk pie sevis Diženā Dieviete. Viņa savienojas ar mani sirds ar sirdi, un es kūstu viņas apkampienos. Mēs uz Zemes tāpat savienojāmies ar savu iekšējo bērnu, kuru nolaidām savā sirdī.

Es iekļūstu vēl dziļāk savā iekšienē. Fascinējošs stāvoklis: mirkli, jel apstājies!

Pēc brīža ’konstatēju sev lielus spārnus, baltus, platus pa horizontāli...

Parādās kājas kā putnam, ar nagiem. Jūtu nagus ar saviem kāju pirkstiem. Un, visbeidzot, putna galva. Esmu līdzīga balodim. Uz maniem spārniem ir raibas spalviņas starp baltām. Esmu vienkārši putns. Dvēsele.

Viss grims baltā siltā gaismā manā iekšienē. Paliek skaistuma un miera sajūta.

Es pateicos visiem, visiem!

Turpinājums sekos

 

Pievienots 23.03.2021.

http://sanatkumara.ru/stati-2021/ognennie-tela

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/29-raksti-2021/3026-pirma-radisana-ugunigaja-plana (Tulk. piezīme)