Новая песня Матери-Земли

Mātes-Zemes jaunā dziesma

21 03 09

Sarunas pirms semināra “Ugunīgo ķermeņu aktivācija” otrās dienas

08.03.21.

Vakar, semināra pirmajā dienā, mēs konstatējām, ka mūsu mentālie aspekti ir pacēlušies uz jaunu augstāku apakšplānu un uz pilnīgi citām programmām nekā tajā apakšplānā, ko mēs saucam par Kristus-apziņu. Tas ir noticis ar visu planētu vai ar mūsu grupu kā rezultāts darbam ar ugunīgajiem ķermeņiem?

Diženā Dieviete: Visa planēta ir pacēlusies periodā no 2020. gada decembra un ceļas vēl, nelokāmi mainot lidojuma trajektoriju. Notiek izlīdzināšanās. Kādu laiku sakarā ar to būs magnētisks haoss uz planētas, bet tas ātri noplaks, un planēta būs atjaunota. Iespējama vēju, lietus pastiprināšanās uz planētas, upes izies no krastiem un var mainīt tecēšanas virzienu, bet tas ārkārtas gadījumā.

Planēta ir inerta, un tieši inerce neļauj izdarīt krasas izmaiņas. Viss ieies normā nākamajā gadā (2022).

Mums ir prieks par jums. Viss ir noticis labākajā veidā. Jūs esat nostājušies augstāk pēc vibrācijām. Visa planēta ir nostājusies augstāk pēc vibrācijām un īpaši tie, kas gāja pa šo ceļu un saprot, kas notiek. Pati planēta bremzēja savu gaitu, mīkstinot pāriešanu, un tagad viss ir noregulējies, un jūs esat ieguvuši jaunu statusu.

Ir pagājis pacēluma pīķis (rāda šo virsotni, pīķi, no kura iet viļņi uz visām pusēm). Tā ir informācija par pārveidošanos Saules sistēmai: citas vibrācijas, cita planētas balss, jauna dziesma. Uz šo balsi atnāks jaunas būtnes uz planētu, kurām kļūs interesantas jūsu izmaiņas.

Kas ir cilvēces sadalīšanās šajā kontekstā?

DD: Pagaidām vēl nav sadalīšanās, tā notiks pakāpeniski: zemu vibrāciju vecās dvēseles atdalīsies un pāries uz citiem planētas zariem, bet jaunās, augstākas, atnāks uz šo varbūtību, dzims uz planētas.

Ko vēl var teikt par šo pacēlumu?

DD: Vilnis pacēla jūs, un pats sāka plakt, atstājot jūs jaunā krastā.

Es jūtu sevī neparastu gaismu. Tā nenodzisīs?

DD: Tas būs atkarīgs no tevis, nedziesti, uzturi savu jauno degšanu. Pievērs visu klātesošo uzmanību semināram un saproti, ka jūs esat kopā. Jūs esat pacēlušies, pateicoties visas grupas darbam. Svētu jūs uz šodienu! Tā ir svarīga visiem jums. Gribu piedalīties jūsu šīsdienas darbā.

Pateicos tev, Diženā Dieviete. Aicinām tevi uz mūsu semināru šodien. Urā!

DD: Arī es pateicos. Domāju, ka atnesīšu jums ne mazums labuma šodien.

***

Vēršos pie Sanata Kumaras.

SK: Viss norit pēc plāna. Turpini strādāt un ieraudzīsi pārmaiņas. Mēs esam ar jums!

Skaistums! (tā ir mana dvēsele).

SK: Mēs izmantojām šo spēcīgo lēcienu savā labā. Tas jau ir noticis, un jūs redzat rezultātus. Viss ir labi. Šodien ir izšķirošais moments. Ejam tālāk.

***

Mana dvēsele dzied, un es vēršos pie viņas.

Dvēsele: Pirmo reizi manas dzīves laikā tu esi pielīdzinājusies man un apdzinusi mani. Un es piedodu tev šo pārdrošo rīcību un priecājos, ka no manis atdalās daļiņa un sāk savu ceļu uz man nezināmām pasaulēm. Mēs neatdalāmies, un es būšu lietas kursā par visiem taviem piedzīvojumiem turpmāk. Mēs vienmēr esam viena otrā, un mana klātbūtne tevī ir tikai pastiprinājusies. Jo tu taču pacēlies un kļuvi tuvāka.

Tu esi līdzīga vecākam, kurš palaiž savu bērnu pieaugušo pasaulē.

Dvēsele: Jā, manu mazulīt, tā arī ir. Bet mēs nešķiramies, un es esmu tavs balsts uz visiem laikiem. Tev nav bail?

Nē, mana skaistule-māte, nav bail. Jo arī tu to taču gribi?

Dvēsele: Protams (slauka asaras), es to gribu, bet nebiju domājusi, ka tas ir tik aizkustinoši. Neaizmirsti savas saknes!

Saki, uz citām planētām tu arī tiki iemiesojusies, vai arī tie bija tavi senči?

Dvēsele: Ne uz visām. Daļēji, uz dažām. Ir vēl viena plūsma, kura reiz ienāca mūsos, tā ir no citas pasaules, un tā deva dažas mūs kā pēcteces. Mēs rezultātā sadalījāmies, un es atnācu uz Sauli, kad tā vēl bija sarkana.

Es savienojos citām tādām pašām kā es, un mēs sākām veikt izmaiņas Saules sistēmā, kamēr neatradām savu laimes gabaliņu – šo akmentiņu (planētu). Šeit mēs ar tādām pašām kā es iekārtojāmies blīvāk un sākām veikt izmaiņas, pakāpeniski, uz savu enerģiju rēķina, iekrāsojot akmentiņu zemes krāsās.

(Krāsas – tie ir vibrāciju plāni planētas vēsturē, laikmeti un manvantāras.)

Dvēsele: Visas planētas ir līdzīgas tām dvēselēm, kuras tās dibināja.

Rāda man astrālo Marsu, un tur ir daudz iedzīvotāju. Mūsu planēta ir vairāk meitenīga, pat ne sievišķa, bet Marss pēc enerģijām atgādina vīrieti – enerģijas ir koncentrētākas, lietišķas un dinamiskas.

Venēra ir citā dimensijā, augstākā – tur ir neitrāls mierīgums, un atgādina pēc neitralitātes Kar-i, Iekšējās Zemes priesterieni.

Saturnam ir jauktas enerģijas, un viņā nav miera, tāda, kā uz Venēras. Tas ir liels biznesa centrs, un no tā vējo pelēcība un bizness vairāk nekā miers. Jūtams zināms neliels saspringums, un Saturnā pašlaik biznesā ir lūzuma moments.

Plutons – gandrīz tukša pilsēta, pamata iedzīvotāju pamesta.

Merkurs (astrāli-mentālais plāns) – kosmisks tirdzniecības centrs, daudz kuģu piestāj pie viņa un atstāj viņu. Merkura dzīlēs – preču noliktavas, atskaišu, ražošanas biroji, rūpnīcas-automāti. Iedzīvotāju gandrīz nav, un viņi bieži nomainās. Ir sakari ar citām planētām dažādos Galaktikas reģionos.

Jupiters un Neptūns nav parādīti no cilvēka skatpunkta. Vienkārši gaisma, maigums un noslēpumainība.

Es pateicos tev, mana dvēsele, par interesanto ekskursiju pa Saules sistēmu.

 

Pievienots 09.03.2021.

http://sanatkumara.ru/stati-2021/novaya-pesnya-materi-zemli

Tulkoja Jānis Oppe