Некоторые законы эволюции сознания

Daži apziņas evolūcijas likumi

21 02 10

Raksta videoieraksts (norāde)

09.02.21.

Es reiz pamodos ar dziļām zināšanām iekšienē, kuras nespēju apzināties un uzreiz pierakstīt. Tas attiecās uz cilvēces un cilvēka nākotni. Spēju tikai pierakstīt aptuveni:

“Visi laikmeti eksistē Tagad, tajā skaitā arī nākotne.

Nevajag steigties ar nākotnes tuvināšanu, jo tās attiecības, lietas un tehnoloģijas, kuras izkārto nākotne, vēl nav nobriedušas šai sabiedrībai. To vienkārši vēl nav. Eksistē evolucionāras attīstības īpatnības katram laikmetam. Visam ir jānobriest.”

Es saprotu, ka tas nedaudzais, ko es spēju pierakstīt, mums ir zināms. Bet atklāsme bija tik spēcīga, vienkārši es nevarēju to iegaumēt. Un lūdzu tagad Sanatam Kumaram pastāstīt man visu to, ko es palaidu garām.

Sanats Kumara: Nākotne eksistē kā perspektīva, līdz tai ir jāizaug apziņā. Nākotnē ir cita apziņa.

Ja no 17. gadsimta pārnestu uz šodienu cilvēku, tehniku viņš laikam iemācītos pārvaldīt, bet apziņa viņam būtu viduslaiku – ticējumi, bailes, ieradumi un vajadzības.

Mūsu sabiedrība ir evolucionāra. Ja dodam tev konkrētu piemēru, tad tas ir mūsu kosmonautu ceļojums uz planētu Serpo, kur tehnoloģijas un matemātika, pieejama skolniekiem, tā arī nekļuva 13 gadu laikā pieejama mūsu zinātniekiem-kosmonautiem.

(Projekts Serpo: programma: apmaiņa ar citplanētiešiem http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/vskore-mi-ozhidaem-osnovnoe-sobitie-raskritiya[1])

Un viņi apstiprināja, ka mēs atpaliekam no viņiem evolūcijas tūkstošgades. Tajā pašā laikā vietējais dzīvesveids uz planētas Serpo līdz ar fantastisko tehniku bija visai pieticīgs – kolektīvisms visā, māla ēkas, sabiedriskās ēdnīcas u.c. Tas ir, viņu apziņa un vajadzības bija citādas nekā jums. Bet turklāt serpiāņi aizveda turp un atpakaļ jūsu kosmonautus, lai viņi iepazītos ar viņu planētu. Jūs piekrītat kam tādam? Kādas jūtas jums rodas pie domas, ka uz planētu atnāks sveša rase? (Tā ir mūsu planēta!!!)

Nevar kopēt svešas evolūcijas, var paātrināt savu, bet līdz noteiktai robežai. Tai jābūt kongruentai ar cilvēka psihi.

Kongruence plašā nozīmē – kādu dažādu eksemplāru savstarpēja vienlīdzība, atbilstība vai sistēmas elementu saskanība savā starpā. Vikipēdija

Nevar pārslogot to, kas nav nobriedis līdz noteiktam līmenim, kā nevar pasniegt matemātiku vai kosmoloģiju pirmajā klasē. Tas, ceru, ir skaidrs.

Bet eksistē vēl arī evolūcijas likumi, kurus tu pētīji uz Cereras. Evolucionārie likumi ir tādā mērā saistīti ar planētas dimensiju, ar planētas zvaigznes oreolu, ar rases izcelsmi, ka pārkāpt tādus likumus ir, gluži kā sagraut visu planetāro pasaules uzbūvi. Nedrīkst pārkāpt pamata likumu – planētas dimensijai ir jābūt adekvātai fizioloģijai. Izmainās dimensija, un izmainās fizioloģija. Tas ir skaidrs.

Bet tālāk eksistē vēl viens ierobežojums: katra planēta ietekmē sistēmas visas pārējās planētas, un paātrinātas evolūcijas izraisīšana kardinālā veidā grauj citas dabiskas evolūcijas sistēmas. Nevar viens koka zars būt rudenī, bet citi pavasarī. Tas ir rupjš salīdzinājums, bet tas ir par to, ka evolūcija ir dabiska. Jā, ir noteikti attīstības stimulatori, bet taču attīstās ne tikai smadzenes, bet arī jēdzieni.

Tieši pašlaik jūsu oligarhi arī atklāj jūsu laika “jēdzienu likumu” – būt tik bagātiem, cik nevajag, un būt glancētu žurnālu lappusēs un dejot publikas priekšā. Viņi nav labāki un nav sliktāki par pārējiem kā personības, bet viņiem ir vairāk naudas, kuru viņi ar manipulācijām un spekulācijām ir spējuši nopelnīt. Viņiem ir tā pati apziņa kā visiem pārējiem. Vajadzības tās pašas. Ieradumi varbūt ir attīstījušies citi – ieradumi uzskatīt sevi par īpašiem un pazemināt citus, kuriem nav tik daudz naudas.

Tā kā viņi nevar stādīties priekšā, kādēļ viņiem ir tik daudz naudas (apziņa un vajadzības laikmeta līmenī!), viņi sāk domāt, ka uz savu kapitālu rēķina viņiem ir tiesības pārvaldīt citus un pat kļūt par sabiedrības eliti. Atņem viņiem naudu, un viņi kļūst parasti cilvēki (pēc apziņas).

Kālab šie salīdzinājumi? Kāds ir apziņas evolūcijas mehānisms? Pakāpeniska pāreja pie kolektīvisma, apvienošanās, sadarbības, savstarpējas palīdzības un draudzības – lūk, evolucionējoša cilvēka jaunā apziņa. Nevajag vairāk, nekā vajag normālai dzīvei – krājumu, ražotņu, mantu un pārtikas produktu. Jo, kad viss ir, otros un trešos eksemplārus arī nevajag. Kad nav konkurences, pietiek ar vienu rūpnīcu, lai ražotu visu (kā uz Serpo).

Ir tāda apziņa izlēcējiem? “Elitei”? Tātad viņi arī pagaidām nav nobrieduši apziņas paātrinātai attīstībai. Paliekot vecajās pozīcijās “lai man būtu pēc iespējas vairāk”, viņi grauj ekonomiku un dabu. Kalpo tāda sabiedrība evolūcijai? Tā ir vieda pārvaldība?

Tajā pašā laikā planēta cieš no piesārņojuma un mežu izciršanas. Lūk, kur vajadzīgi ieguldījumi – attīrīt planētu, sastādīt mežus un iemācīties koksni aizstāt ar atkritumiem. Pie tā arī ķersies jaunā apziņa, kura iemācīsies dzirdēt planētu, zināt apziņas evolūcijas likumus, viedēt (мудреть) un rīkoties viedi.

Iemācīties darboties par labumu visiem, bet ne sev.

Tikai tāda apziņa spēj tā pārformatēt planētu, dot tādas tehnoloģijas, kuras nevis nogalina, bet atdzīvina Zemi, cilvēkus, dabu, ūdeni. Kad pie tā ķersies visi cilvēki, uz planētas radīsies cita sabiedrība. Pa pēdām attīstīsies cita apziņa un vajadzības – pieticīgas un mierīgas. Katrs vadīsies pēc kolektīvās vajadzības, kolektīvā izdevīguma, un katrs domās par visiem.

Tāpēc nākotne nav saistīta ar satriecošām tehnoloģijām vai bezmaksas degvielas esamību. Tā vairāk ir saistīta ar jaunas apziņas attīstīšanu; viņa savaldīs mantkārību, alkatību, egoismu un patērnieciskumu.

Ir vēl viena apziņas īpašība – virzīties uz apskaidrību un svētlaimi cilvēka iekšienē. Un nekādas ārējas labklājības, nekādi jauni postulāti, likumi un zināšanas nesniegs laimi un mīlestību, ja cilvēks nav apskaidrots, tas ir, atrodas zemā apziņas līmenī.

Tāds cilvēks vienmēr meklēs intrigu, baidīsies no pārmaiņām un uzstāsies pret jaunievedumiem, tāpēc ka viņam visa iepriekšējā evolūcija ir iemācījusi bīties, gaidīt viltu un uzstāties pret, cīnīties. Viņš nevar noticēt, ka viss ir izmainījies, un sabiedrības iepriekšējās neveiksmes salīdzina ar gaidāmajām, pareģojot izgāšanos un kabalu.

Lai ar kādiem vārdiem nebūtu atnestas jaunas zināšanas un postulāti uz vienlīdzību, uz atbildību par planētas likteni galaktikas kopienas priekšā, vienmēr atradīsies cīnītāji, kuri meklēs ļaunprātības, ņirgājoties un kritizējot savās runās to, kas piedzimis vakar. Vai tad jaunais bērns var atšķirties no vecā? Nu nekad!

Tas ir tas sunītis, kurš iekožas kaklā glābējam?

(http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/noviy-michail[2])

Jā, ne velti mēs tev parādījām tādu dažu cilvēku uzvedību, kuri savu izpratni balsta pagātnē. Daži cilvēki nekad nenoticēs tam, ka gaisma ir atnākusi uz planētu. Viņi vēl ilgi būs pret šo gaismu, mīlestībai un gaismai pretstatot pagātnes bailes. Arī viņi, protams, ar laiku nonāks pie šī laikmeta izpratnes, tikai vēlāk, kad viss jau būs plaukumā.

Tādiem cilvēkiem vajag, lai viss tiktu pasniegts un izdarīts viņu vietā. Kā tad tā – tika apsolīta pāriešana uz 5. dimensiju – un kur tā ir? Pirms miljons gadiem planēta tika iekarota, un arī tagad tiks!

Netiek ņemts vērā – ja citplanētiešiem vai kādām attīstītām rasēm mēs būtu vajadzīgi, tad viņu tehnoloģija vienas dienas laikā saņemtu mūs gūstā un liktu strādāt savā labā. Visi tādi pārspriedumi nāk no vecās, zemās, nobiedētās apziņas skatpunkta.

Būsim viedi un sapratīsim, kas tiek prasīts no mums šajā laikmetā. Nesteigties, bet arī neatpalikt no jaunās apziņas evolucionārā uzplaukuma, atbalstot viņu un pastāvīgi ieaudzējot viņu sevī.

Es pateicos Sanatam Kumaram!

 

Pievienots 10.02.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/nekotorie-zakoni-evoliutsii-soznaniya

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/29-raksti-2021/2982-drizuma-mes-gaidam-atklasanas-galveno-notikumu (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/2020-gada-raksti/26-raksti-2019/2618-jaunais-mihaels (Tulk. piezīme)