Дарите миру любовь и радость

Dāvājiet pasaulei mīlestību un prieku

Saruna ar planētas Valdību

21 02 05

03.02.21.

Kādi notikumi ir norisinājušies smalkajā plānā, ka mūsu Gaismas Darbinieku misija ir beigusies?

Beidzas pastāvīgo gaismas turētāju misija, un īpaši tas bija svarīgi pēdējā laikā, kad tika lemts planētas liktenis. Planēta tika nosargāta, un jūs vienkārši varat būt mierīgi, ka tagad viss ies tā, kā vajag.

Un kā vajag? Mēs neredzam pārmaiņas.

Pārmaiņas notika pašā Zemes Valdībā, un ir uzsākta vienkāršāka un lielāka laika līnija, kura ved pie gaismas un tikumu nomierināšanās. Cilvēce atjēgsies no ilgā miega, un to veicinās pati planētas Valdība. Apziņas noturēšanas spēki sāks atkāpties no planētas un vairs nebremzēs progresu. Atnāks jaunas tehnoloģijas, izbeigsies iedzīvotāju nogalināšana. Kolektīvās enerģijas pāries uz kvalitatīvi jaunām attiecībām.

Tas viss notiks, kā gaidāms, diezgan ātri, vairāku desmitgažu laikā. Pats galvenais – panākt mierīgas pārrunas, apturēt bruņošanās sacensību un sākt miermīlīgu celtniecību cilvēkiem, nevis karam.

Kas notika 2020. gada aprīlī?

Apvērsums planētas valdībā. Tika noraidīta nepareiza nākotne. Tieši tāpēc rītausma iestājās galīgi.

Kādu nākotni jūs redzat uz planētas?

Miermīlīgu, attīstoties pa savu pašas ceļu, to nākotni, par kādu sapņo planētas iedzīvotāji. Detaļas tiks izpaustas samērā ar apziņas izaugsmi un tehnoloģiju attīstību. Tagad varam teikt tikai, ka galvenās briesmas ir pārvarētas.

Kādu jūs redzat iestājušos gadu?

Cilvēce tiks galā ar vīrusu covid-19 un ies savu miermīlīgu ceļu. Mums tā gribētos. Vienmēr paliek neveiksmju procenti, bet tie ir būtiski pazeminājušies pēc mūsu zinātnieku prognozēm.

Ko vēl jums gribētos mums nodot?

Palieciet savās vietās, mīliet un radiet mīlestību.

Paudiet cilvēka augstākos aspektus visu mūsu labumam.

Uzturiet saiknes ar viņiem un piepildiet savas sirdis ar pārliecību, ka jūs esat nonākuši pie gaismas uzvaras.

Attīriet savas dvēseles no netaisnīga un negatīva dzīvesveida atliekām.

Sāciet savās domās un mērķos radīt cilvēku kolektīvo kopienu.

Esiet laimīgi!

Pateicos par sarunu.

***

Saruna ar Sanatu Kumaru

05.02.21.

Sanat Kumara, ko tu šodien gribi mums pateikt?

Patiesībā viss nav tik slikti, kā jums klāsta plašsaziņas līdzekļi. Jūs pārliecinājāties, ka covid vairs nav galvenais nāvīgais drauds un covid izskatā tiek realizēta varas augšējo ešelonu sazvērestība.

Ir tik liels juceklis un tik daudz padomu, kā ārstēties un ar ko ārstēties.

Mierīgumu un izpratni, ka pat mierīgums jau ārstē.

Dvēseles svētīgs stāvoklis jau ārstē.

Cilvēka harmonisks stāvoklis jau ārstē.

Augstākās vibrācijas veicina harmonisku stāvokli iekšienē un mierīgumu. Noskaņojieties uz to, ka jūs viņu pārdzīvojat bez simptomiem. Ieprogrammējiet sevi uz mīlestību, pateicību un svētlaimi.

Ugunīgais ķermenis veicina augstas vibrācijas un īpašu uguns spēku iekšienē.

Vīrusam nepatīk uguns un karstums. Ķermenis vīrusu izdzen ar karstuma palīdzību.

Kādos apstākļos paceļas imunitāte? Ja iekšienē ir mīlestība. Mīlestība dāvā jums imunitāti, augstākās vibrācijas un veselības uzlabošanos. Koncentrējieties uz mīlestību pret sevi un pasauli. Dāvājiet pasaulei mīlestību.

Viss jau nokārtojas, un drīz pasaule būs citāda. Mēs nevaram jums pastāstīt par nākotnes detaļām, tāpēc ka daudz kas ir atkarīgs no cilvēku vēlmēm un gribas. No viņu bailēm un bažām, no drošības un piesardzības sajūtas Atklāšanā. Bailes pagaidām vada pasauli, tieši tāpēc jums ir jāpastiprina mīlestība, pārklājot cilvēku bailes.

Tieši jūs esat tā saule, kura uzlec virs horizonta, tieši jūsu ieradums just un dāvāt mīlestību ir pats vajadzīgākais rītausmas stundā, kad visi vēl dus, bet putni jau dzied, vēstot labu dienu.

Es taisni dzirdu šos putnus! Un redzu rīta sauli! Tā apgaismo pašus tumšākos meža stūrīšus…

Pateicos par sarunu.

***

Saruna ar Saules Brālību

05.02.21.

Tu taču jūti, kā ir izmainījušās visu sarunu vibrācijas un kā visi ir atžirguši?

Jā. Kaut kā ir kļuvis ļoti viegli un brīvi.

Planēta jau ir izrāvusies no verdzības pašā smalkākajā plānā. Mēs tomēr esam uzvarējuši! Un tagad ir domāts atvērt visus krānus, cieši noslēgtos, novākt visus šķēršļus, izņemt visus aizbāžņus un sākt būvēt jaunas attiecības starp cilvēkiem.

Un kā tad Īlona Maska (Elon Musk) pavadoņi un 5G, kurš jau uzņem apgriezienus?

Risinājumiem ir jābūt izmainītiem cilvēku labā. Nesteidzies, visu pakāpeniski. Bet lūzums ir noticis. Tagad ir jādomā, kā rīkoties tālāk.

Ko mēs varam izdarīt, lai palīdzētu?

Starojiet mīlestību un gaismu, tā vienmēr ir jūsu galvenā misija. Propagandējiet augstākās apziņas, paši pakāpeniski augšupcelieties. Viss, kā vienmēr.

Es droši vien nepareizi sapratu Zemes Valdību, ka mūsu misija tuvojas beigām? Vai tas nenozīmē, ka mums ir laiks gatavot spārnus lidojumam?

Ha, ha, katrs saprot pa savam. Nē, esiet mierīgi, jūs vienmēr esat vajadzīgi! Vienkārši mīliet sevi un pasauli – ar to jūs uzturat dzīvību Kristus-apziņas Režģī, paši pakāpeniski kāpjat augšup pie Kristus. Piepildiet ar sevi šo apziņas līmeni, un to var piepildīt tikai caur mīlestību. Turklāt jūs pirmoreiz šajā civilizācijā apgūstat ugunīgo plānu.

Kristus stāvoklis – Šeit un Tagad. Tas nenozīmē, ka jums vienmēr ir jāinteresējas par šo mirkli un nekas cits nav jāzina – nē, jums jājūtas kā mentālajā plānā, radot AR SEVI jaunu apziņas līmeni. Jūs esat vajadzīgi vairāk šajā laikā, ne pagātnē un ne nākotnē, bet Tagad. Augsti vibrējot, jūs saglabājat cilvēces statusu kā izgājušai augstākā mentālā plāna plašumos. Pārdzīvojums Tagad – radītāja augstākais pārdzīvojums.

Jūs vedat uz jauno laika līniju visus cilvēkus aiz sevis. Stājieties blakus mums. Iedvesiet sev, kā vibrāciju ziņā jūs tuvojaties mums. Mēs vadām Padomi, bet jūs – tie, kuru dēļ notika visa cīņa un tika liktas visas aizsardzības.

Mums ir prieks jums pavēstīt, ka ienaidnieks ir satriekts ar kaunpilnu rezultātu. Mēs esam modri, nenoņemam aizslietni, bet tomēr atļaujamies nosvinēt izmaiņas planētas statusā, un daudz kas uz Zemes notika mūsu darba dēļ.

Es lepojos ar jums un ar mūsu daudzgadīgo saikni! Visa mūsu grupa pateicas jums un priecājas kopā ar jums! Mēs apsveicam jūs!

Nupat padomājumu, ka negaidīju tādus vārdus no sevis un jums tik ātri. Esmu pietiekami liela skeptiķe.

Mēs zinām, un tas nepalīdzēja tev… Urrrrā!

Urā! Un pateicos!

 

Pievienots 05.02.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/darite-miru-liubov-i-radost

Tulkoja Jānis Oppe