Новая Сахасрара

Jaunā Sahasrāra

21 01 25 01

Sestdien, 23.01.21., seansa laikā ar Galaktisko Kristu visiem grupas locekļiem tika transformēta čakra sahasrāra. Tā ir kroņa centra otrā transformācija pēdējos 15 gados. Pirmā noritēja diezgan sen un 1000-lapiņu lotosu (kurš līdz šim laikam saglabājas daudziem cilvēkiem, nesaistītiem ar garīgo ceļu) pārvērta staru-kanālu kūlītī sakariem ar dažādām Gaismas Būtnēm. Tādas sahasrāras esmu redzējusi ļoti daudz, un mums visiem bija tieši tāda vainaga čakra.

21 01 25 02

Es gribu tikt skaidrībā ar šo transformāciju, kura mums notika seansā ar Saules Brālības palīdzību, kura arī piedalījās tajā seansā un izpildīja savu uzdevumu. Tagad kūlīša vietā ir palicis vainadziņš, taču ne smalks kā eņģeļiem, bet kā torsions virs galvas neliela riteņa veidā. Parunāšu ar Saules Brālību.

Kā rezultātā mūsu vainaga centrs tika transformēts?

SB: Jūsu vainaga centrs pilda sakaru funkciju ar augstākajiem aspektiem, caur kuriem jūs īstenojat tālākos sakarus ar citām kosmosa būtnēm. Tā vienmēr ir bijusi sakaru antena, un tā kopīgā darbā ar SB ir pārveidota kompaktākā un postīšanai mazāk pakļautā radījumā. Ar to tiek turpināts darbs, lai jūs aizsargātu no postījumiem un uzbrukumiem no kosmosa. Mēs turam dārgu saikni ar jums un gribētu cerēt, ka jūs novērtēsiet mūsu darbu.

Es varu teikt tikai, ka neko būtisku pēc uzstādīšanas nesajutu. Darba laikā visa grupa juta kādu darbu virs galvas, bet tagad viss ir nostājies vietā, un nekas īpašs nav jūtams. Vienīgā atšķirība ir tāda – kad es pārbaudu savu kanālu, man ir “jāiet caur” diezgan šauru atveri virs galvas. Mans nimbs mirdz ne pārāk spilgtā gaismā, tādā pašā, kā mirdzēja arī sahasrāra miera laikā.

Es pateicos par darbu, bet gribētu tikt ar to skaidrībā.

SB: Nekas būtisks jūsos nav izmainījies, tikai sakaru forma, kura satur lielāku skaitu sakaru antenu, saskaņotu ar Galaktikas Hierarhijas jauno vadību. Mēs modernizējām jūsu sakaru aprīkojumu un ceram uz informācijas plūsmu uztveršanas uzlabošanos, jo visa jūsu skola un grupa ir orientēta uz galaktikas Gaismas būtņu informācijas pieņemšanu. Tieši Gaismas, un kopš šī brīža jūsos grūtāk būs ielādēt tumšu informāciju, kā mēdz būt gandrīz ar visiem kanāliem, kuriem periodiski pieslēdz pelēko informāciju.

Jā, pašlaik es viegli ar jums sarunājos un labāk jūs saprotu. Un grupā otrā mācību gada pēdējā nodarbībā bija uzlabojies tieši čenelings. Šīs skolas grupas lielākā daļa bija arī seansā. Bet nodarbības laikā jūs nesākāt radīt citiem mūsu audzēkņiem jaunu sahasrāru. Ar ko tas ir saistīts?

SB: Tas ir saistīts ar iepriekšējo darbu, kuru mēs veicām seansā ar mums (SB). Tas viss nav tik viegli, kā jums šķiet. Tika veikts liels iepriekšējais darbs, un tagad mēs vērojam sekas.

Mums gribētos, lai visi grupas locekļi apzinātos vai izjustu izmaiņas un uzrakstītu tev, ko viņi jūt.

Es lūdzu visiem seansa dalībniekiem padomāt par to un uzrakstīt man.

Tagad es sajutu, ka ritenis lēni griežas un kustība ir diezgan labi jūtama. Kas ir izmainījies?

SB: Mēs turpinām darbu ar tavu uztvērēju. Tu atļauj?

Protams. Es redzu, ka tora apakšējā daļa ir atvērusies un pavērsusi zobiņus uz leju. Pēc tam zobiņi pacēlās pa ārējo daļu augšup, ir noticis savdabīgs izvērsums.

SB: Mēs noņēmām apvalku un atstājām tikai mentālo daļu. Tā notiks arī ar citiem dalībniekiem. Tad viņi vispār pārstās kaut ko just virs galvas. Paliks tikai konstrukcijas smalkā daļa. Tā sastāv no mioniem un citiem leptoniem... (nācās noskaidrot nosaukumus kvantu fizikā).

Tagad, skatoties no augšas, es patiešām redzu mirdzošu vainadziņu virs galvas, kurš planē 10 cm attālumā no tās. Kā svētbildēs! No vainadziņa augšup ceļas maigas gaismas strūklas. Šī daļa ir nedaudz saspringta. Paceļos uz savu mentālo aspektu virs galvas un redzu virs tās analoģisku vainadziņu! Tikai šeit nav nekāda saspringuma, viss ir dabiski.

SB: Tas ir viens un tas pats vainags. Tas pilda savu sakaru darbu un atlasa informāciju tieši no gaišiem kanāliem. Mūsu jaunrade turpinās, un rezervē mums ir vēl vairākas novitātes, kuras tiks uzstādītas kā mūsu darbinieku moderns aprīkojums uz Zemes.

Kāpēc saikne ar Skolotāju ne visiem mūsu audzēkņiem nodibinās? Kāpēc viņi tik ilgi paliek reizēm bez sakariem? Ne visiem tie norit viegli.

SB: Vajag izanalizēt tieši katru, tāpēc ka cēloņi var būt vairāki. Bet, kā redzi, līdz ar jauno antenu uzstādīšanu arī sakari uzlabojas. Mēs iesakām grupas locekļiem vēl un vēlreiz testēt jauno aprīkojumu un ceram, ka tieši mentālajā plānā jums viss nokārtosies.

Lasītājiem gribu paskaidrot – kamēr darbojas tikai astrālais Augstākais Es, jūs jūtat augstāko būtņu enerģijas un plūsmas. Caur tām informācija nāk vājāk, bet, kad labi savienojaties ar mentālo Augstāko Es, jums arī informācijas plūsma kļūst skaidrāka. Protams, ne tik vienkārši ir pārvadīt informāciju uz loģisko plānu – to nāksies iemācīties patstāvīgi.

Parasti mēs sākam ar jautājumiem un atbilžu saņemšanu uz tiem. Pēc tam mums jāiemācās savu dabisko atbildi no galvas atdalīt no atbildes no augšas. Tas ir paša iekšējs darbs. Un nedomājiet, ka visas atbildes ir īstenas Dieva atklāsmes. Tās pagaidām nāk caur jūsu pašu Augstākajiem Es un viņu filtriem, bet pēc tam caur jūsu zemes plāna filtriem. Tāpēc čenelings – tā nav vienkārša lieta, un to iemācīties – tā ir jūsu māksla.

Kā redzat, arī Saules Skolotāji tiecas mums palīdzēt un dara to pastāvīgi.

Tagad mans vainadziņš virs galvas ir kļuvis par pūkainu gaismu un palielinājis izmēru. No viņa augšup ceļas maigi gaismas stari kā “izgarojumi”. Ja paskatāmies no iekšienes, tas aizņem virs galvas metra augstumu un 40 cm platumu.

Nāk jaunas izmaiņas. Visi “izgarojumi” ir pagriezušies uz leju un kļuvuši skaidrāki, ieguvuši bajāra cepures formu.

21 01 25 03

SB: Mēs turpinām eksperimentēt. Ar katru no dalībniekiem var notikt savs eksperiments, kurš atkarīgs no viņu uztveršanas aparāta gatavības. Viss ir vērsts uz saiknes pastiprināšanu ar mums.

Tagad visa plūsma mentālajā plānā ir kļuvusi slēgta svešām ietekmēm. Mans kanāls, izrādās, ir platā brīvā gaismas caurulē. Caurule ir manas auras platumā un beidzas ugunīgajā plānā, kā augšējā attēlā.

Es pateicos jums par darbu un gādību!

SB: Abpusēji!

 

Pievienots 25.01.2021

http://sanatkumara.ru/stati-2021/novaya-sachasrara

Tulkoja Jānis Oppe