Само собой ничто не появится

Pats no sevis nekas neparādīsies

Saruna ar Saules Brālību

21 01 17

16.01.21.

Pēc Nadeždas Gluškovas (Kazahstāna) lūguma es uzdevu virkni jautājumu nodarbībai ar Saules Brālību.

Kas tas ir – laika līnija? Ko tā nosaka?

Kādu laika līniju mēs esam izvēlējušies?

Cik lielā mērā tā nosaka dažādu spēku iedarbības spektru, jebšu tā ir ļoti plastiska, elastīga?

Kādus attīstības ietvarus paredz tā laika līnija, kura pašlaik ir izvēlēta?

Vai uz to ir Mākslīgā Intelekta noteikta ietekme? Kāda ir šī ietekme? Vai mums nedraud jauna verdzība no MI?

Kā mēs varam ietekmēt laika līniju?

SB: Laika līnija (LL) paredz valsts vai planētas attīstības ceļu. Tā ir elastīga un atkarīga no tā, kāds attīstītības līmenis ir iedzīvotājiem un šīs attīstības vadībai. Tas ir, vadība spēlē zināmu cilvēces okupantu vai atbrīvotāju lomu, tāpēc ir svarīgi, kam pieder vara.

Kāda situācija šobrīd ir mūsu valstī?

SB: Mēs neredzam spēcīgas perspektīvas šobrīd jūsu valstī. Analoģiski Kazahstānā. Arī pasaulē pagaidām nav radusies tāda kustība, kurai mēs noticētu. Sākas jebkura pozitīva kustība un apdziest pirmajā stadijā. Pārāk spēcīga ir alternatīvā kustība uz varu un teritoriju sagrābšanu.

Kāda laika līnija šobrīd ir Krievijā?

SB: Notiek visu perspektīvo procesu spēcīga bremzēšana, velkas garumā sarunas ar citām valstīm, notiek pakāpeniska visu perspektīvo lietu apdzišana. Valsts cīnās, bet mēs neredzam gaismu priekšā. Tauta nesaprot, kur ir izeja no izveidojušās situācijas.

Mafija ir paņēmusi savās rokās planētas vadību. Visur redzama tās roka – tā ir naudas vara.

Ja Mākslīgais Intelekts ļaus mafijai ātri kļūt bagātai, viņš attīstīties.

Nauda taču kaut kur jāiegulda, kaut kur tā jāliek?

SB: Ir arī citi perspektīvi pētījumi, piemēram, transplantoloģijā, transporta, kosmosa un okeānu dziļuma izpētes nozarē. Perspektīva kolonizēt citas planētas.

Tas ir, nav noteikta viedokļa par MI attīstību?

SB: Mēs daudzas reizes esam teikuši, ka viss ir atkarīgs no jums. Jūs radāt noteikta virziena LL.

Kur slēpjas LL jēdziena jēga, kādi vēl ir LL varianti?

SB: Ir tā sauktās “gaišās nākotnes” skaistais variants, par kuru sapņo visa cilvēce un kuru mēs laižam lejā kā programmu visiem prātiem, mentālajā plānā tā ir uzbūvēta kā nākotnes programma. Bet tālab ir jānomet naudas jūgs, jāatrod tam alternatīva kā attīstības jēga. Tāda alternatīva ir – tā ir brīva enerģija, naudas jūga noņemšana, neatkarība no resursiem, brīva bērnu audzināšana dabas apstākļos, piemēram, rezervātos, nevis pilsētu koncentrācijas nometnēs.

Daudz ko var izmainīt, ja PADOMĀJAM. Neviens negrib domāt un iemiesot iecerēto, pārāk piņķerīgi, un nav zināms, kāda no tā būs peļņa. Un, atņemot kaut ko sev, neviens strādāt nepiekrīt. Pat nākotnes labā.

Vajadzīgas valsts programmas, nodrošinātas ar naudu. Bet valsts izskauž sevi kā prasmīgu vadību. Tā tērē milzīgas pūles bezperspektīviem projektiem, kuri nes ātru naudu, un nerēķinās ar nākotni.

Vajadzīgi ilgtermiņa projekti bezmaksas enerģijas apgūšanai, bet arī tie tagad ir jānodrošina ar līdzekļiem pētījumiem un tehniskajam nodrošinājumam. Pats no sevis nekas neparādīsies.

Tā ka vajag daudz domāt un izdarīt secinājumus. Skatīties uz priekšu un būvēt to perspektīvu, kura ved nevis pie oligarhu bagātības vairošanās, bet pie visu dzīves procesu demokratizācijas.

MI pašlaik tiek būvēts ar pašu radītāju bažām par mūsu nākotni, taču tā radīšanu neapturēt, pārāk lielas perspektīvas tas parāda – citu planētu apgūšanu, cilvēka aizstāšanu ražošanas līnijās u.c. Kā norobežot sevi no transhumānisma šausmīgajām perspektīvām?

SB: Nekā. Jūs paši savelkat cilpu sev ap kaklu. Zināt un savelkat.

Ko gan darīt?

SB: Domājam, MI uz planētas kļūs par šauru un tas izrausies kosmosā. Radīs dažādos laukumos rūpnīcas sava spēka ražošanai un izspiedīs no tuvējā kosmosa visu bioloģiju.

Jūsu dvēseles nevarēs iemiesoties tajās vietās, kur jūs uzaugāt. Iemiesosieties citās vietās. Jūs kļūsiet atpalikuši salīdzinājumā ar MI un meklēsiet sev vietu kosmosā, brīvu no MI.

Vai arī atrodiet, kā viņu savaldīt. Viens no diviem.

Nav mūsu spēkos jums palīdzēt, izdarīt jūsu vietā jūsu darbu. Mēs uzvedinām jūs šobrīd uz attālu perspektīvu. Jums ir tiesības izvēlēties alternatīvu. Bet tad šodien pat ir jāierobežo MI izmantošana un tehniskā pilnveidošana.

Kā var izlabot laika līniju, kas ved pie negatīvām sekām?

SB: Nekā. Var novēlēt cilvēcei laimi un pārpilnību, bet iemācīt viņai domāt mēs nevaram.

Mēs lūdzam iejaukties bezperspektīvajā attīstības līnijā tieši tagad.

SB: Mums nav tiesību kaut ko uzsākt. Mēs nevaram ielikt jums galvā to, ka jūs ejat pa bīstamu taku. Un, pat ieliekot to galvā jums, mēs nevaram izlabot stāvokli to prātos, kuri kontrolē ražošanu un pētījumus. Mēs varam jums tikai izskaidrot, uzvedināt uz atklājumiem un zelēt perspektīvas. Pārējais uz jūsu planētas jums ir jāizdara pašiem.

Un tādas iespējas ir. Arī resursi ir. Arī vēlmes ir. Nav tikai rezultātu uz šo brīdi. Pretestība ir milzīga, izpausta caur domu “pēc manis kaut vai ūdensplūdi”.

Nomiegt tādu planētu!

SB: Ne pirmā un ne pēdējā planēta ir “nomiegta”. Mēs joprojām cenšamies ierobežot jūsu ambīcijas, jūsu agresiju, jūsu barbarismu. Jūs esat izlauzušies ne uz to ceļu – tehnoloģisko attīstību par sliktu dvēseles attīstībai. Lūk, tehnoloģija tad arī piespiedīs pavirzīties sāņus jūsu dvēselēm.

Ko mums darīt, kā apturēt šo “progresu”? Vai tiešām vajag kārtējos grēku plūdus?

Nenovēlam jums tādu perspektīvu. Visu vēl var noregulēt, ja pavērstu pētījumus cilvēka un cilvēces labā. Viss ir jūsu rokās. Mēs esam gatavi palīdzēt.

***

Seansā

Mēs strādājām ar sevi pēc dažādiem parametriem, mācījāmies darboties no Gaismas Darbinieka skatpunkta, piepildījām planētu ar īpašām programmām un enerģijām. Tīrījām planētu un piepildījām ar mīlestību ar SB palīdzību.

Vērsāmies pēc palīdzības pie Galaktikas Federācijas ar lūgumu nosūtīt uz planētu augstas dvēseles, daudz brīvprātīgo, lai iemiesotos un palīdzētu paaugstināt cilvēku apziņu. Tad sabiedrība pavērsīsies pret gaismu un apturēs MI pētījumus cilvēka aizstāšanas nozīmē.

Šobrīd pati galvenā programma – attīstīt humānismu uz planētas. Mums deva uzdevumu uzrakstīt programmas un piedalīties tajās – kā pietuvināt cilvēku humānismam pret cilvēkiem.

Cilvēku glābšana, cilvēka padarīšana par cildenāku – pati galvenā programma uz planētas.

Tad MI kļūs nevajadzīgs, un cilvēce sāks iet pa humānisma līniju. Rakstīs stāstus, radīs gleznas, fotogrāfijas, taisīs prakses, izsūtīs informāciju, radīs humānu kopienu, palīdzēs slimiem bērniem, izņems bērnus no bērnunamiem (suņus izņemam, bet bērnus ne). Vai arī šefību par bērniem uzņemsies tie, kas nevar paņemt bērnus pavisam.

SB: Īstiem Gaismas Darbiniekiem ir jāstrādā un jānes cilvēkiem konkrēts labums. Kā jūs varat izmantot šo dzīvi, lai palīdzētu cilvēkiem?

Seansa beigās caur mums uz planētu Galaktikas Federācija pēkšņi palaida īpašu programmu – “Visuma labklājības programmu”.

Mēs to uzstādījām Kristus-apziņas līmenī. Tā ir programma, kura mums ir jāievieš praksē. Tā iebūvējās kā Apziņas Režģis.

Kā man šķita, šajā programmā ir ierobežojums attiecībā uz androīdiem – neizdosies cilvēkiem uztaisīt pilnīgi apzinošos būtni, tāpēc ka tas traucē visuma labklājībai.

Šī kristāliskā programma ietekmē inkarnācijas kodus tiem cilvēkiem, kuri nāk uz Zemi, un pretosies tiem, kas darbosies par sliktu visuma labklājībai. Programma uzliek uzdevumus cilvēkam kaut kādā mērā iemiesot dzīvē visuma labklājību.

Kā man šķiet, tas ir impulss uz kolektīvo apziņu.

Seanss, manuprāt, bija ļoti nopietns un konkrēts.

 

Pievienots 17.01.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/samo-soboy-nichto-ne-poyavitsya

Tulkoja Jānis Oppe