Такую Богородицу мы еще не знали

Tādu Dievmāti mēs vēl nebijām iepazinuši

21 01 11

10.01.21.

Pēdējais seanss ar Dievmāti mums bija jau diezgan sen. Pēc man sarežģītajiem janvāra semināriem es nolēmu “atpūsties”, iecerējusi tuvākajā svētdienā tikšanos ar Mariju, domājot, ka saikne ar Dievmāti būs pietiekami viegla, tāpat kā agrāk. Dievmāte vienmēr ir bijusi blakus, un mēs esam pieraduši pie tā, ka viņa ir mūsu otrā māmiņa.

Šoreiz viņa parādījās pilnīgi citāda. Pēc piesaukšanas es “pazīstamajā vietā” ieraudzīju tikai lielu siltu kristāliskas gaismas sienu. Sapratu, ka, protams, Dievmāte, tāpat kā visas pārējās Gaismas Būtnes, šajā izšķirošajā galaktiskajā pacēluma momentā ir pacēlusies pa plāniem un nostājusies daudz augstāk, nekā mēs redzējām viņu pēdējā reizē.

Un kā man nodibināt saikni?

(Beidzot Dievmāte atsaucās sirdī.)

No šīs “gaismas sienas” Dievmāte katram no grupas pastiepa savas baltās uguns auklu.

Un kā tad dievlūdzēji, kuri visu laiku skaita tev lūgšanas? Viņiem ir palicis tavs egregors, radīts no mūsu priekšstatiem par Dievmāti?

Dievmāte: Tas ir mans apakšējais aspekts, atbildīgs par saikni ar cilvēkiem.

Es pateicos tev! Tu vari ar mums šodien patērzēt, satikties?

D: Labprāt, ja reiz tu mani atradi. No jums nepaslēpsies.

Un kāpēc tu nolēmi paslēpties?

D: Es jokoju. Es priecājos parunāties no sirds.

Kā man saglabāt, nepazaudēt tagad saikni ar tevi? Es tik tikko tevi atradu.

D: Tā vienmēr ir sirdī, jo mēs taču ar tevi esam seni draugi.

(Marija sasildīja mani ar savu siltumu, un sirds izkusa. Kristāliskas augstas enerģijas zaigo kristālskaidrā trauslā tīrībā un priecīgā mīlestībā. Tādu Dievmāti mēs vēl nebijām iepazinuši.)

D: Es patiešām pacēlos uz citu plānu, izšķīdu gaismā. Bet mana apziņa turpina kalpot cilvēkiem par mierinājumu un iedvesmu. Es kļuvu Ercenģelis, un mani ercenģeliskie spēki trīskāršojās. Tieši tie palīdz cietējiem saprast sevi, piedot un apgaismot savu saprātu ar manu apskaidrības gaismu. Es neārstēju, kā ārstē jūsu ārstnieki, bet mana dvēsele vienmēr ir ar jums un vienmēr par jums Tā Kunga troņa priekšā. Es lūdzos un lūdzu par jums, par cietējiem un aizvainotajiem, par piemānītajiem un nevainīgajiem.

Bet ir noziegumi, un es nelūdzos par tādiem cilvēkiem, lai kā man nelūgtu. Šie noziegumi var būt arī nevainīgi, tas ir, šo cilvēku rīcība nenoformējas slepkavībā vai vardarbībā, bet ņirgāšanās par dvēselēm arī ietilpst manā sarakstā. Un es nekad nelūdzu par tādiem cilvēkiem. Katrs saņems pēc nopelniem, vieni var lūgt man, un es palīdzu, bet citiem labāk nelūgt.

Tu tik daudz dari mūsu labā. Vai mēs varam kaut kā tev pateikties?

D: Vienmēr nesiet mani sirdī, neaizmirstiet. Tagad jūs ar daudzām būtnēm kontaktējaties un mani gandrīz esat aizmirsuši, es jums esmu vienkārši kā medaļa vai ordenis pie krūtīm. Bet es gribu vienmēr būt jūsu draugs, padomdevējs un virzītājs. Tas ir mans jaunais aspekts, esmu kļuvusi Skolotāja. Palīdzu biklām sirdīm kļūt drosmīgākām, iedvesmoju uz jaunradi, uz mīlestību un atzīšanu. Kļūstu maza kā bērns, lai iepriecinātu jūsu sirdi, lai ieviestu tajā kārtību aiz prieka par tikšanos ar mani.

Jums ir ne mazums prieku, bet jūs tos nepamanāt, tāpēc ka prieki ir saistīti ar jums pašiem, bet jūs reti domājat par sevi. Jums vairāk ir prieks no mantām vai barības, un ir kļuvis pamaz prieka no siltas un maigas sirds, no iekšējā siltuma, no iekšējās dzīves un kontaktiem ar mums, Skolotājiem.

Tagad mans uzdevums kā Skolotājai ir iemācīt jums priecāties par savu dvēselisko siltumu, savu iekšējo skaistumu, savu labo noskaņojumu, augstu vērtēt sevi kā dvēseli un piedot visiem. Tas ir pats galvenais ceļā uz gaismu.

Vēl galvenais – iemācīties iepriecināt citus, palīdzot viņiem grūtos brīžos, piedodot trūkumus un mīlot viņus tādus, kādi viņi ir. Lūk, arī jūs – pameklējiet sevī spēkus piedot visiem, kas jūsu priekšā ir vainīgi.

Iemācieties būt savā paša pasaulē, kur nav negatīvu emociju. Modri sekojiet savām kļūdām un vienkārši labojiet tās, mācoties būt augstsirdīgākiem un vienkāršākiem. Mīliet sevi un savus bērnus, savus vecākus, savus tuviniekus. Tas ir tik svarīgi Tā Kunga priekšā, kad viņš pajautās, cik tīri jūs esat kļuvuši savā sirdī.

Sirds tīrība – no kā tā ir atkarīga?

D: No jūsu enerģiju vibrācijām, no attieksmes pret cilvēkiem, no domām par sevi, no vēlmēm un mērķiem, šī mērķa sasniegšanas paņēmiena. No daudz kā.

Pats galvenais – nodibināt ar sevi mieru un draudzību. Pieņemt sevi kā būtību un kā cilvēku, kā dvēseli un kā ķermeni. Un draudzība starp dvēseli un ķermeni – veselības un iekšējās labklājības ķīla.

Neaizmirstiet, ka jūs visas savas enerģijas un informāciju emanējat uz āru un “aplipināt” ar tām apkārtējos. Ar katru gadu šīs vibrācijas ir arvien augstākas, un katrs no jums tiecas uz to, lai neatpaliktu no planētas un celtu apziņu citiem. Nekrītiet paši, jau ir laiks apstāties uz augstas latiņas un raudzīties uz pārējo pasauli no sava mentālā aspekta augstuma.

Neaizmirstiet, ka jūs varat starot mīlestību. Dariet to biežāk, nepagurstiet starot visuma mīlestību un līdzcietību pret cilvēkiem.

Mums vairs nav vajadzīgas jūsu enerģijas. Tās ilgi mūs uzturēja un baroja, pateicoties tām, mēs planetārās apziņas iekšienē nodzīvojām ilgus gadsimtus. Tagad uz viļņa mēs visi pacēlāmies vēl par plānu, tik spēcīgas nāk enerģijas un kodi-atslēgas.

Kristus Maitreija ir pacēlies, arī viņš ir palicis Bodisatva mentālajā plānā, daudzi Augšupceltie Meistari izmantoja izdevību. Uz ercenģeļiem enerģijas ļoti spēcīgi iedarbojās, un arī viņi attālinājās no planētas. Bet arī jūs atbilstoši paceļaties, tā ka uzturam sakarus un nemulstam.

Bet Saules Brālība it kā pagaidām paliek uz vietas?

D: Arī tur ir sākušās Pārejas, un drīz tu viņus pazīt nevarēsi. Viņi ar jums uztur ciešus sakarus un veic eksperimentus, saistītus ar dažādām tehnoloģijām. Tāpēc pagaidām nesteidzas pāriet uz augstāku plānu, no kurienes būs apgrūtināti tādi ātri un precīzi sakari.

Kā tu vērtē to aizsardzību, kuru viņi uzstādīja mums grupā?

D: Man tā neapgrūtināja sakarus ar jums, tāpat kā analoģiski jums. Kas attiecas uz aizsardzības efektivitāti, tad to jūs varat novērtēt individuāli.

Jā, viņi man praktiski ir pārstājuši uzmākties. Man šķiet – tā mums ir būtiska palīdzība.

Ko tu vēl gribētu teikt?

D: Noslēgumā gribu pasveicināt tos, kas lasīs mūsu ar tevi sarunu. Atcerieties mani biežāk, savienojieties ar manu mīlestību un neaizmirstiet mani!

 

Pievienots 11.01.2021

http://www.sanatkumara.ru/stati-2021/takuiu-bogoroditsu-mi-esche-ne-znali

Tulkoja Jānis Oppe