Переход в Сознание Единства

Pāriešana Vienotības Apziņā

20 09 06

Noskatīties raksta videoierakstu (norāde)

05.09.20.

Saruna ar Sanatu Kumaru

Pēdējā laikā es jūtu laika vai laikmeta robežu, kuru, kā man šķiet, mēs tomēr esam pārgājuši. Mēs gaidījām un sveicām to daudzas reizes, taču tāda sajūta neradās. Tagad ir atsevišķi pagātne – rītausma, un atsevišķi tagadne – saule ir uzlēkusi. Tā ir mana personīgā sajūta, vai tas tā ir arī planetārā nozīmē?

Sanats Kumara: Jūs vēl arvien stāvat uz sliekšņa, nespējot pāriet pie vēlamās gaismas un labā izvēles un nevēloties iet verdzībā pie pelēkajām būtnēm. Tā esi tu, kurā ir notikusi iekšēja pāriešana uz nākamo labā un ļaunā pakāpi.

Tātad es vēl arvien esmu dualitātē?

Protams, iziešanu uz Vienotību jūs gatavojat tikai sev, taču, atrodoties sašķeltībā, jūs nevarat pilnīgi būt Vienotībā.

Kā ir izpausta šī iekšējā pāriešana?

Šī pāriešana ir izpausta lielā saplūšanā ar Augstākajiem aspektiem. Cilvēkam tas ir maz pamanāms, dvēselei tam ir liela nozīme.

Vai pareiza ir mana sajūta, ka dvēsele ir izrāvusies no zemes plāna gūsta?

Jā, pareiza sajūta. Un tagad tev stāv priekšā ilgs ceļojums uz Centrālo pasauli.

Pastāsti par šo dvēseles ceļojumu, lūdzu. Esmu izvēlējusies ceļu pie Diženās Dievietes. Vai patiesībā es iešu turp?

Tava dvēsele sapņo kļūt atkal eņģelis, bet apzinošāks un starojošāks. Jums ir nepareizs priekšstats – jo augstāks vibrāciju slānis, jo labāk. Labāk vienmēr ir vidū, centrā. Notikumu centrā, apzināšanās centrā, enerģiju centrā, dzīvas dzīves un mīlestības centrā. Tu, protamas, varēsi pēc tam izvēlēties, kur tev būs labāk, taču vienkārši vienmēr centrēšanās ir pats labākais stāvoklis, kad tu atrodies visā un tev nekas netrūkst.

Un kā trūkst Diženās Dievietes slānim?

Dzīves blīvuma. Neķermeniskas būtnes ir diezgan garlaicīgas. Viņas, protams, atrodas labestībā un svētlaimē, taču tā ir gandrīz viņu vienīgā vērtība. Pēc cilvēka dzīves vētrām tur trūks “gaisa”. Jāsaka gan, ka secinājumi tev būs jāizdara pašai, kamēr nepamēģināsi, nepārliecināsies.

“Mēs vēl arvien atrodamies sašķeltībā, tāpēc mēs nevaram pilnīgi būt Vienotībā.” Kad gan sašķeltība aizies, lai mēs varētu pāriet Vienotībā? Vai tad labā un ļaunā nebūs?

Katram no jums tas ir ceļš uz labo un gaismu. Pēc tam jūs sāksiet atkal atdalīt mazāku labumu no lielāka, kā pašlaik atdalāt mazāku ļaunumu no lielāka. Taču tā vairs nebūs duāla dalīšana.

(“No diviem ļaunumiem izvēlies mazāko.” Šī frāze ir pazīstama kopš antīkā laikmeta. (De duobus malis minus est semper eligendum – latīniski.)

Kā būs izpausta pāriešana Vienotības apziņā cilvēka iekšienē?

Ar izšķīšanu sabiedrībā un sabiedriskajā dzīvē,
atiešanu no materiālās dzīves,
lielāku saplūšanu ar sabiedriskajām interesēm,
cilvēka apziņas potenciālu atklāšanu un daudz ko citu.

Cilvēci aptvers vienots pozitīvu interešu vilnis, piemēram, planētu ir aptvēris atkritumu savākšanas vilnis, visās valstīs un kontinentos. Vai – vispārēja atteikšanās no benzīna dzinēja. Apmainīšanās ar lietām, grāmatām, ierakstiem vai, ja kādam ir nevajadzīgas mantas, teiksim, gultasveļa, veci telefoni, magnetofoni vai televizori u.c. Mežu un dārzu stādīšana. Tiem ir jābūt globāliem vienotības un interešu viļņiem. Tas būs nākotnē.

Ko tu teiksi par cilvēka apziņas potenciālu atklāšanu, kā tas būs izpausts?

Tā ir telepātija, empātija, enerģijas jušana, laba vēlēšana visām būtnēm. Citāda attieksme pret planētu kā pret dzīvu būtni, ar viņas ekoloģiju, dzīvniekiem un augu pasauli. Cilvēks kļūst planēta un jūt, kad viņš ir draudzīgās attiecībās ar Zemi un kad kaitē vai iet pret viņu. Tas ir vienotības sākums, ieiešana ekosistēmā un tās uzturēšana pienācīgā veselīgā līmenī.

Vai ir vēl dzīves līnijas izvēle cilvēcei, vai arī mēs jau esam izgājuši uz noteiktas maģistrāles?

Izvēle paliek vienmēr, nav nekā nolemta, tāpēc ka viss ir atkarīgs no jums, jūsu uzvedības un apzināšanās. Jūs vēl varat izmainīt dzīvesveidu – lai tie pagaidām nebūtu vēl visi cilvēki, bet tikai atsevišķi – kā jaunu interešu aizmetnis.

Protams, jūs gaidāt jaunus impulsus no jaunatnes, taču viņa vēl nav nobriedusi un var spēlēties ar savām apziņām un ķermeņiem, bet nekas nopietns no viņas nav sagaidāms. Tomēr no jums mēs gaidām drosmīgākas brāzmas, apzinātas idejas un priekšlikumus. Jūs esat vidus, jums ir pieredze, un ir interešu garīgums, apzināšanās, cik globālas ir pārmaiņas sabiedrībā.

Kādas pārmaiņas jūs gaidāt no mums?

Izvēli uz dzīves labāko pusi (karš un miers), dzīvības un ekoloģijas atbalstīšanu, politisku apzināšanos globālā nozīmē, melu un viltus individuālu nepanešanu, krāpšanas atklāšanu, noslēpumu atklāšanu, mācīšanos uzticēties.

Pastāsti par meliem un viltu, kā tas ir dzimis, no kurienes pie mums atnācis, kāpēc viscaur ir tā atklājies, ka visa korupcija, bizness, kari ir balstīti uz to? Kā to aizvākt?

To jūsu rasē ienesa senas atnācēju rases, ar savu piemēru iepotējot viltu. Par to stāsta visi jūsu mīti par “dieviem”, vai tad ne tā?

Vai tiešām no viltus nekur nav glābiņa? Kā gan tad mums attīstīt uzticēšanos?

Pašiem ir jākļūst tīriem un patiesīgiem. Atteikšanās no meliem – jūsu garīgās attīstības ceļš un to ”pelēko” ieradumu tīrīšana, kuri plaukst jūsu sabiedrībā. Tīra sirds – tīrs saprāts. Atteikšanās no spraudziņām, no prāta izmanības, no netaisnu ceļu meklēšanas. Jūs ar sevi tīrāt šo ceļu citiem.

Nesen seansā ar Saules Brālību pieķēru sevis pie tādas “spraudziņas” meklēšanas, kad jautāju – bet varbūt var vai ?

Tikai iztīrījuši savu saprātu no netaisnības mēģinājumiem, jūs varat augšupcelties, jo jums ir jābagātina tā Vienotā Apziņa, kurā jūs ieplūdīsiet, ne, apejot un krāpjoties, ne ar patiesību apgriešanu otrādi, ne ar pieradumu “taisīt ģīmi”, bet jāienes jaunajā vienotajā sabiedrībā sava dvēseles tīrība un skaistums, tiešums un atbildība. Jo tieši tādu sabiedrību jūs taču gribat uzbūvēt?

Protams, nevar pateikt, ka pāriešana jaunajā planetārajā apziņā notiks tad, tādos gados. Apziņa lēnām aug, attīstās un mutējas. Viņu bremzē daudz spēku un pūliņu.

Nevar pāriet jaunā apziņā vienā valstī, pat ja jūs radīsiet mācību apstākļus jaunatnei. Tās ir globālas pārmaiņas, un tās dīgs visos sabiedrības slāņos.

Secinājumi:

Vienotības Apziņai ir jāizdīgst visās valstīs un slāņos.

Bez viņas nesējiem (mums konkrēti) tas notikt nevar.

Pašiem augstās apziņas nesējiem ir jānes viņa sabiedrībā.

Paši nesēji visu laiku tīra savu apziņu no tām mizām, kuras pastāvīgi lien ausīs no zemas apziņas nesējiem.

Norobežojiet sevi no sociuma netīrumiem un nesiet gaismu un mīlestību sabiedrībā, pakāpeniski šķīdinot to pelēcību, kura kļūs acīm redzama, salīdzinot ar gaismu, apgaismojot samaitātību.

Esiet mierīgi un apvaldīti, neļaujieties panikai vai satraukumam. Saglabājiet sevi mierā.

 

Pievienots 06.09.2020, atjaunots 08.09.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/perechod-v-soznanie-edinstva

Tulkoja Jānis Oppe