Отзывы лета - 2, 2020 год

Natālija Koteļņikova

Vasaras atsauksmes - 2, 2020. gads

20 08 27 01

Atsauksme par semināru “Čakru mūzika[1]

Sveicināti, Natālija Nikolajevna! Paldies Jums liels par vakardienas uzstāšanos!!!

Esmu satriekta. Es speciāli negrūstījos paldies sakošo pūlī.

Visi vakardienas vēstījumi un apsvērumi ir tādi, ka pilnībā sakrīt ar maniem. Teikšu pat vairāk: pirms dažiem gadiem savā pulciņā es skaidroju to pašu, iekšēji šauboties un baidoties. Un tagad man bija kaut kādas sajūtas vai atmiņas, ka es ko tamlīdzīgu kaut kur reiz esmu dzirdējusi vai vienkārši domājusi???

Taču Jums viss skanēja dziļāk un pārliecinātāk. Urā!!!

Tamāra Fadejeva

20 08 27 02

Atsauksme par rakstu ““Baltā” maģija[2]”.

Jevgēnija Malikina

Natālija, milzīgs PALDIES par satriecošo mācību mums visiem!!! Vēlu jaunus lieliskus panākumus Jums un Jūsu Skolotājiem lieliskajā Gaismas un zināšanu ceļā!!!! Ar dziļu cieņu. Jevgēnija Malikina

20 08 27 02

Nafisa Kravcova

Sveicināti, dārgā Natālija Nikolajevna!

Pirms stundas atgriezāmies no hospitāļa, un es atcerējos, ka rīt jābūt nodarbībai. Nu, domāju, pēc hospitāļa vajag notīrīties pirms nodarbības. Izrādās, cik daudz vieglāk ir strādāt kanālā no savas vietas! Un es nevarēju hospitālī saprast, kas ir ne tā ar manu kanālu.

Šodien pirmoreiz Skolotājs brīdināja, ka rīt nodarbībā man būs Iesvētījums un vajag sagatavoties.

Ar mīlestību, Nafisa

20 08 27 02

Dmitrijs Makarenko

Pateicos Jums, Skolotāja!!

Atliek cerēt, ka “vasaras maratons” vismaz kaut kādu pozitīvu lomu nospēlēja un Audzēkņi pie Jums nāks tāpat kā agrāk. Lai top vairāk Skolu, bet taču arī vairāk Klejotāju sāk mosties, vai ne tā? Ļoti ceru, ka mūsu vasaras vebināri vismaz kaut kā paaugstinās Iesācēju pieplūdumu...

Pretējā gadījumā, pēc tik daudziem gadiem (!!), vai ir iespējama tāda situācija, ka Skola tiks aizvērta?

Man un manai sievai saziņa ar Jums – tas ir kāds Zīmīgs Galvenais etaps mūsu dzīvē. Man ir ļoti grūti iedomāties mūsu dzīvi bez Skolas. Nodarbības taču ne tikai sniedz zināšanas un iemaņas, bet vēl tur arī tonusā. Ļena, lūk, tikko beidzot ir iemācījusies novērtēt sevi, tikko ir sākusi ar prieku un pat labpatiku pirkt kaut kādas lietas SEV!

Ar mīlestību un milzīgu cieņu pret Jums...

Dmitrijs V. Makarenko

20 08 27 02

Jānis Oppe

Sveicināti, dārgā Natālija!

Pateicos par rakstu Jautājums Diženajai Dievietei” (norāde)[3].

“Egoisms – daļa no mīlestības pret sevi. Altruisms – daļa no mīlestības pret cilvēkiem. Egoisma un altruisma vieds savienojums sniedz jums līdzsvarotu vienotības sajūtu.” Ļoti vieda doma. Es tā dzīvoju.

“Kas tas ir – “tu viņos”? Tās ir tavas gaidas un priekšstati par viņiem. Tās ir tavas pārliecības par viņu skaistumu vai riebīgumu. Tā ir tava daļa, projicējama uz viņiem, pēc tam šīs projekcijas redzi viņos. Cik gaiši tu vibrē, tik tu redzi cilvēkos viņu dvēseli, varbūt ne gluži gaišu, varbūt apjukušu, pilnīgi iespējams, pat noziedzīgu, taču arī tiecošos uz mīlestību, kā tu. Viņa ir citādi audzināta, viņā ir ieaudzināts kas cits, bet tā ir dvēsele…”

Šie vārdi prasa pastāvīgu apjēgšanu. To vajag turēt prātā.

Ar mīlestību. Jānis

20 08 27 02

Jūlija Trofimova

Pateidzos par vēstījumu! Gribu no sevis dot atgriezenisko saiti, kas attiecas uz šo čenelingu.

Man šis gads ir kļuvis, otrādi, pats pacelošākais garīgajā nozīmē, es ar katru dienu tikai arvien vairāk un vairāk jūtu to gaismu, kura tek caur mani. Es nekad vēl neesmu jutusi tik daudz Gara sevī kā pašlaik. Šo gadu patiesi var saukt par pašu transformējošāko man, ne vienkāršu, bet efektīvu. Mani kā garīgu cilvēku tēma ar koronavīrusu tikai motivē nodarboties ar praksēm un transformācijām. Es jūtu, ka cilvēkiem vajag manu gaismu. Un kādā no jūsu čenelingiem es izlasīju, ka garīgam cilvēkam visi pelēkie šķēršļi tiek doti tikai gara spēka trenēšanai. Ka patiesi garīgu cilvēku, kurš nostājies uz Kristus-apziņas ceļa, kurš ir pārliecināts par saviem nodomiem, nekādi pelēkie nespēs apturēt, var bremzēt, bet, lai piespiestu aiziet no ceļa, – nekad. Lūk, šo spēku un pārliecību savā ceļā es tad nu jūtu pašlaik. Un Jūs man esat kļuvusi par skolotāju, kura manī atklāja potenciālu. Vēlreiz pateicos!

Ar mīlestību. Jūlija

 

Pievienots 27.08.2020

http://sanatkumara.ru/otzivi/otzivi-leta-2-2020-god

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2762-cakru-muzika (Tulk. piezīme)

[2] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2776-balta-magija (Tulk. piezīme)

[3] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/raksti/28-raksti-2020/2765-jautajums-dizenajai-dievietei (Tulk. piezīme)