«Белая» магия

“Baltā” maģija

20 08 10 01 20 08 10 02

Noskatīties raksta videoierakstu (norāde)

Apbrīnojams gadījums noticis ar kādu manu audzēkni, sauksim viņu par N. Viņa pabeidza Sanata Kumaras Skolas pirmā kursa pusi, pēc tam dzemdēja bērnu, taču daudzas reizes nāca uz konsultācijām, lai savestu kārtībā nervus un atjaunotu veselību. N ir ģimenes bizness un brīnišķīga ģimene. Viņi visi ir gaiši, tīri, bez konfliktiem, esmu palīdzējusi viņiem visiem.

Pēdējā laikā bērns ir paaudzies, un mēs sākam redzēties retāk. Negaidīti N palūdza atkal viņu pakonsultēt. Un, lūk, te man mati sacēlās stāvus, tik briesmīgu enerģētikas sabrukšanas ainu es ieraudzīju. Visvairāk mani pārsteidza tas, cik ātri un veikli var likvidēt daudzgadēju gaismas darbu, labu veselību un gaišu noskaņojumu.

Izņemot mani, un ilgi pirms mūsu skolas N bija konsultējusies pie kādas sievietes, bioenerģētikas terapeites, gūstot no viņas konsultācijām vienmēr labvēlīgu ietekmi, daudz gaismas un lielisku pašsajūtu. Nesen, pirms mēneša, viņa piedāvāja N veikt seansu uz labklājību un veiksmi biznesā. Tā bija viņas jaunā nodarbe, un viņai gribējās pamēģināt šo jauno, kam viņa nesen tika apmācīta. Šis seanss bija saistīts ar Taro kārtīm. N piekrita. Ne gluži tā, ka viņai bija neveiksmes biznesā, taču sakarā ar pēdējiem notikumiem, kā es domāju, viss bija nedaudz apdzisis.

Pēc seansa N sajutās salauzta un saslima. Bioenerģētikas terapeite apsolīja, ka pēc otrā seansa viss nokārtosies. Pagāja otrais seanss, un viss sāka kļūt nevis labāk, bet brukt kopā, un veselība tā arī neatjaunojās. Uz trešo seansu, “nostiprinošo”, N negāja, tāpēc ka sāka justies vēl sliktāk. “Nostiprinošais” seanss solīja, ka vairs neviens un nekad nevarēs ietekmēt “iegūtos rezultātus”.

N ar šausmām atteicās, jo juta, ka viss ir sācis brukt un veselība iet uz leju. Kā tas izpaudās? Spēku, enerģijas trūkums, sirdsklauves, rokas un kājas kļuvušas aukstas, uzvedība kļuvusi “ne mana”, kā viņa izteicās. “Tā bija kļuvusi ne es.”

Visbeidzot vakar viņas bērns naktī pamodies un sācis raudāt un skaļi saukt māmiņu, kas stipri satraucis N, jo tieši no tādām nakts baiļu lēkmēm man nācās bērnu tīrīt arī agrāk. Cēloņi bija dažādi, taču nekā nopietna nekad nebija. Jau sen viss bija nokārtojies, un, lūk, atkal kaut kas ir noticis.

Kā mēs zinām, bērns un māmiņa ir saistīti ar enerģētisku nabassaiti, un, kas darās ar māmiņu, tūlīt pat jūt arī bērns.

Viņš, cik var, pārstrādā negatīvu un pēc tam arī pats sāk slimot.

Tagad gribu pastāstīt par postījumu ainu. Pārstaigāsim enerģētiskos centrus.

7. čakras kanāls bija gaišs un normāls. Sahasrāra kārtībā.

6. čakrai pa vidu bija liela horizontāla plakne, dalot čakru uz pusēm. Čakra bija gaiša, taču bloks pa vidu neļāva saikni ar AEs un Skolotājiem. Cik gan tādu “plakņu” esmu novākusi citiem! Tās liek pelēkie vai tumšie spēki, nezinu, kuri no viņiem. Plakne izskatās kā no stikla vai plastmasas, plāna un plata loksne. Tās izmēri svārstās. Pēdējo reizi, N gadījumā, tā bija metru divu platumā un vācās prom ļoti ilgi. Proti, N bija sastrādāts ļoti daudz gaismas, un aura bija plaša un piepildīta. Kam ir maza aura vai ne tik daudz spēku, šī loksne tiek likta ne tik liela. Analoģiska var stāvēt uz citām čakrām.

Piektā un pārējās čakras zemāk bija absolūti melnas.

Kad sākām tīrīt piekto čakru, tur bija implantēta apmāna un manipulācijas programma. Droši vien tas “veiksmei” biznesā. Neaprakstīšu, kā mēs vācām prom ar maniem Spēkiem.

Ceturtajā čakrā es ar šausmām ieraudzīju vērpatu, “melno caurumu”, enerģijas atsūkšanu lejup. Ar ko tādu es nekad nebiju sadūrusies. Pēc tam, kad izdevās to likvidēt, rokas un kājas sāka kļūt siltas, elpošana kļuva brīvāka, un noskaņojums sāka celties. Nedomājiet, ka viss šis darbs noritēja “pēc burvju nūjiņas mājiena”. Šeit bija jāpieliek daudz pūļu.

Trešā čakra bija pilnīgi nobloķēta. Tā ir gribas čakra, un N uzsvēra, ka viņa it kā bija zaudējusi gribu, nav varējusi rīkoties tā, kā uzskatīja par vajadzīgu. “Tā biju ne es,” viņa teica.

“Sekcijā” konstatējām, ka čakra ir pilnīgi pielieta ar pusšķidru “gudronu”. Man paskaidroja, ka šeit tika nolieta tumšā enerģija apmaiņā pret gaišo, kura tika atsūknēta no 4. čakras. Un kā gan citādi – visi enerģijas apmaiņas likumi ir ievēroti, vienu ņemam un otru pretī atdodam!

Pēc programmu, kuras bija uzstādītas 3. čakrā, konkrēti “tu rīkosies tā, kā mēs tev pavēlam”, un gudrona attīrīšanas es burtiski iegāzos iztukšotajā čakrā. Pēc iespējas ātrāk piepildījām to ar gaismu un AEs mīlestību.

Otrajā čakrā bija indeve. Ar indevi strādā mani Spēki, pati es tai nepieskaros. Es lūdzu viņus strādāt, un viņi paši visu dara, minūšu 15-20 laikā viss mēdz būt novākts. Man atliek līdz galam attīrīt un atjaunot zaudēto.

Pirmo čakru pē tam jau kļuva viegli iztīrīt.

Kad pie māmiņas pienāca bērns, kļuva redzams, ka starp māmiņu un viņu ir uzstādīts metālisks stienis-vadītājs tieši pa sirds centru. Un to novākt bija visgrūtāk. Visi mani Spēki pacentās to izdarīt, un rezultātā viss izdevās.

Pēc tam strādājām pie visa pārdzīvotā piedošanas un atlaišanas, lai nestieptu sev līdzi pārestību uz neizdevušos bioenerģētikas terapeiti un uz sevi. Diženā Dieviete palīdzēja atjaunot gaismu un mīlestību iekšienē.

Pēc tam apjēdzām mācību, iegūtu tādā veidā. “Baltās” maģijas mācību.

Man savā laikā, pirms Sanata Kumaras, bija krutāka mācība, par “kosmoenerģētiku”. Dzīva es paliku, pateicoties maniem Skolotājiem, taču postījumus nācās atjaunot trīs gadus. Nebija tādas palīdzības toreiz.

20 08 10 03

Pašlaik ir ļoti attīstīti dažādi rituāli uz naudu, veiksmi biznesā un vienkārši sadzīvē. Ar to sākuši nodarboties tie, kas agrāk bija jāņtārpiņi, jo pieprasījums pēc tādiem rituāliem taču aug un, kā es domāju, nes zināmus ienākumus, jo gaisma un mīlestība vairs nav tik svarīgas kā nauda un finanšu veiksme.

Lūk, tagad paši paraugieties, kurp ieved šī “baltā” maģija. Ienāca prātā Konstantīna Dovlatova (Константин Довлатов) nesenā nāve; arī viņš neilgi pirms nāves aktīvi sāka nodarboties ar Taro kārtīm un naudu, apmācīja un pats guva sekmes naudā. Kļuva miljonārs, taču ne uz ilgu laiku.

Proti, darbam ar maģijas spēkiem ir jābūt iesvētītam un krutam speciālistam, burvim, jāsaprot likumi un visu laiku jāmaksā. Kāds, kurš par to neaizdomājas, apmaksā ar veselību un pat dzīvību.

Domāju, ka es visu saprotami pastāstīju un parādīju. Secinājumus izdariet paši. Tā ir mācība mums visiem, lai aizdomātos, kādi spēki pašlaik mēģina mūs iegūt un caur kādiem kārdinājumiem.

Mans stāsts bija saskaņots ar N un veikts ar viņas atļauju.

***

Pēc tam, kad es to visu biju uzrakstījusi, atnāca vēstule no N, sniedzu to tādu, kādu saņēmu. Vēstulē viņa raksta: “Es esmu bezgalīgi pateicīga jums par seansu. Es lielisku jūtos. Beidzot mani piepilda manas iemīļotās enerģijas, kurās esmu pieradusi dzīvot un eksistēt.”

***

20 08 10 04

N: Dārgie draugi, es gribu jums pastāstīt gadījumu par to, kā es, neprotot teikt stingru “nē”, ielīdu ļoti smagā enerģētiskā situācijā, “Baltā maga” radītā, un par to, kādu neticamu attīrīšanas un augšāmcelšanas seansu man veica Natālija Nikolajevna.

Periodiski es apmeklēju savu bioenerģētiķi dzimtajā pilsētā. Mēs ar viņu esam pazīstamas jau vairāk nekā 15 gadus, un es viņai ļoti uzticējos. Man ļoti patika sarunāties ar viņu no sirds. Mēs vienmēr ar viņu iztirzājām dažādas mani satraucošas dzīves situācijas. Ar kādu no tām es pie viņas atnācu kārtējo reizi. Mēs gribējām iztirzāt darbā izveidojušos situāciju. Pēc seansa mana bioenerģētiķe man pastāstīja, ka nesen izgājusi apmācību par Taro kārtīm un atklājusi sevī jaunus talantus un iespējas, un piedāvāja man veikt seansu vēl arī ar tām. Agrāk mēs vienmēr bijām strādājušas ar viņas enerģijām. Man ne īpaši gribējās strādāt ar kārtīm, bet tomēr piekritu, jo negribējās viņai atteikt.

Es atnācu noteiktajā laikā, un jau pēc pirmā seansa es sajutos ļoti slikti. Man bija pazemināts spiediens 80*50 un milzīgs pulss 150. Es baidījos pat celties no gultas. Viss man iekšā dega. Bija sajūta, ka es degu no iekšienes. Es piezvanīju viņai un paziņoju par tādu reakciju uz seansu, uz ko saņēmu atbildi, ka pašlaik viss sliktais iet prom, rīt būs labāk. Mani tas ne pārāk iedvesmoja, jo bija ļoti slikti un nekādas palīdzības nebija.

Atnākot uz otro seansu, es pateicu, ka ar kārtīm vairs strādāt negribu, jo man bija vienkārši šausmīgi slikti un knapi piecēlos kājās nākamajā dienā. Man apliecināja, ka tagad mēs veiksim lielisku seansu, piepildot mani ar pozitīvām enerģijām, un man viss pāries, bet viss labais tikai palielināsies, jo mēs piesauksim gaismas, uguns, ūdens un gaisa spēkus, kuri ar mums strādās un palīdzēs.

Lasāmajā tekstā seansa laikā tā arī bija teikts, sliktāk man nekļuva, taču pēc seansa es pateicu, ka vairs ar kārtīm es patiešām nestrādāšu un ka tās nav manas enerģijas. Mana bioenerģētiķe pateica, ka agrāk mēs strādājām ar enerģiju, bet tagad ar maģiju.

Un te es sapratu, ka esmu konkrēti iekritusi un ka tas viss ir jāņem nost. Atnākot trešo reizi, es lūdzos viņu noņemt to, ko viņa izdarīja man “labumam”, jo es jutos pavisam cits cilvēks un man tas bija ļoti sveši.

Viņa teica, ka ar viņas spēkiem būs par maz, lai noņemtu šo maģiju, taču lika priekšā izripināt visu smagumu ar olu, un pēc tam man būtu jāsajūt vieglums, taču seansa beigās es zaudēju samaņu. Un te es sapratu, ka man vienkārši vajag bēgt no turienes un palīdzību es tur nesagaidīšu. Atjēgusies es aizgāju.

Nākamajā dienā man patiešām kļuva enerģētiski nedaudz vieglāk, taču tas diskomforts, kuru es jutu sevī, man bija ļoti nepatīkams – es it kā biju ne es. It kā manu dzīvi tagad ved cits cilvēks. To laiku es biju ļoti nesavākta, nikna, agresīva. Pēc neilga laika sākās rasties problēmas arī ar veselību – problēmas ar sirdi (tahikardija) un ar vēderu (pastāvīga pulsācija), un te es vairs neizturēju un piezvanīju Natālijai Nikolajevanai.

Man bija tāds kauns viņai zvanīt un to visu stāstīt, un, kā sava skolotāja priekšā nogrēkojusies pirmklasniece, es atnācu uz seansu. Es nezināju, ko darīt, jo man taču pateica, ka šo maģiju noņemt neizdosies. Taču, saņēmusi smaidu no savas skolotājas un apliecinājumu, ka visu var noņemt, es gandrīz apraudājos.

Mēs sākām strādāt ar visām čakrām, un te mēs ieraudzījām “Balto Magu” visu darbu. Enerģētiski rokas un kājas man bija aptītas ar dzeloņstiepli, caur galvas čakru gāja disks, kurš slēdza plūsmu no augšas un turējās uz šķēpa, kurš caururba mani visā garumā. Kakla čakra bija melna, un tajā bija iebūvēta programma uz apmānu. Sirds čakrā bija uzstādīta melna piltuve enerģijas izsūknēšanai. Mugurkaulā iebūvēts čips un enerģētisks caurums. Apakšējā čakrā – indeve. Un ar tādu bagāžu es nostaigāju divas nedēļas.

Taču pats šausmīgākais man bija tas, ka visu šo enerģētisko problēmu juta arī mans divgadīgais bērns – sākās problēmas ar miegu, slikta uzvedība, mazulīte pēc kāda laika saslima. Es vienkārši nezinu, kur tālāk varētu tas viss ievest mani un manu ģimeni, ja es neatjēgtos un nepiezvanītu Natālijai Nikolajevnai.

Pēc mūsu ar viņu seansa es, protams, vienkārši atdzīvojos. Stāvoklis – it kā būtu pacēlusies no mirušo valstības. Beidzot mani sāka piepildīt manas mīļotās enerģijas, kurās esmu pieradusi dzīvot un eksistēt.

Es ļoti gribu, lai mana dzīves mācība, kura man nāca ļoti smagi enerģētiski un fiziski, būtu jums vēsts – nekad, nekādos apstākļos neiesaistīties maģijā. Nav atšķirības starp balto un melno maģiju. Nepavedinieties uz tumšo trikiem un vienmēr jautājiet pēc padoma Skolotājam.

Es bezgalīgi un neizmērojami esmu pateicīga Natālijai Nikolajevnai par palīdzību un liktenim par to, ka viņa man ir. Jūs esat pati labākā Skolotāja, jūs esat tā, par kuru var tikai pasapņot.

 

Pievienots 10.08.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/belaya-magiya

Tulkoja Jānis Oppe