Союз бывших летчиков России

Krievijas bijušo lidotāju savienība

20 07 15 01

15.07.20.

Šodien sapnī man pieslēdzās “Krievijas bijušo lidotāju savienība”. Viņi ir gatavi pieslēgties mūsu darbam un veicināt miermīlīgu apstākļu uzlabošanos mūsu valstī, iedarbojoties uz mehānismiem un lidotājiem, vispār uz Krievijas militāro spēku. Viņi neaicina kļūt par trešo spēku valstu karā, bet otrādi, grib veicināt visu konfliktu miermīlīgu atrisinājumu un palīdzēt darbā ar pieāķējumiem un mehānismiem cilvēku iekšienē.

Viņu atrašanās vieta – gaišais astrālais plāns.

Pamodusies es uzreiz pieslēdzos viņu portālam, uzstādītam ar mehāniskas antenas palīdzību manā kanālā sahasrārā.

Pirmām kārtām es lūdzu aizvākt mehānismu un vērsties pa kanālu domās.

 

Ar mani nodibina sakarus Aleksejs Ļeonovs (Алексей Леонов).

Aleksejs Arhipovičs Ļeonovs (1934. gada 30. maijs, Ļistvjanka, Tisuļskas rajons, Rietumsibīrijas novads, KPFSR, PSRS – 2019. gada 11. oktobris, Maskava, Krievija) – PSRS lidotājs kosmonauts Nr. 11, pirmais cilvēks, kurš izgāja atklātā kosmosā. Divkāršs Padomju Savienības Varonis (1965, 1975), aviācijas ģenerālmajors (1975). PSRS Valsts Prēmijas laureāts, partijas “Vienotā Krievija” Augstākās padomes loceklis (2002-2019).

A.Ļ: Mēs pagaidām neesam iemācījušies bez antenām, tāpēc lūdzu pagaidām atstāt mūsu mehānismu, kurš pastiprina mūsu domas. Mēs esam gatavi pievienoties jūsu darbam saiknes ar smalko pasauli izveidošanā un kalpot par pārvadītājiem mūsu pasaulē zināšanu nodošanai mūsu pasaulei. Mēs paši esam nesagatavoti mācekļi, taču saprotam, ka bez zināšanām par smalkajām pasaulēm mēs nevarēsim tālāk attīstīties.

Mēs gribam turpināt kalpot Dzimtenei un Zemei, visiem cilvēkiem samērā ar mūsu spēkiem. Lūdzu savā darbā balstīties uz mūsu iespējām redzēt cilvēkus, kontaktēties ar viņiem un nodot vēstījumus un zināšanas.

Jūs varētu mums pastāstīt par sevi?

A.Ļ.: Mēs šeit esam sapulcējušies kā neliela vienība, un, kā vienmēr, bezdarbība mums nepatīk.

Otrs lidotājs kosmonauts – Vladimirs Komarovs (Владимир Комаров) – iesaistījās sarunā.

Vladimirs Mihailovičs Komarovs (1927. gada 16. marts, Maskava – 1967. gada 24. aprīlis, Orenburgas apgabals) – padomju lidotājs kosmonauts Nr. 7, divkāršs Padomju Savienības Varonis (otro reizi tituls piešķirts pēc nāves), aviācijas pulkvedis inženieris. Padomju kosmosa kuģa ar pasaulē pirmo ekipāžu, turklāt uzreiz trīs cilvēku sastāvā, komandieris. Divreiz lidojis ar pirmajiem jauna tipa kuģiem “Voshod-1” un “Sojuz-1”. Pirmais cilvēks, kurš kosmosā pabija divreiz. Pirmais cilvēks, kurš gāja bojā, lidojot kosmosā.

V.K.: Mēs šeit atradām cits citu, tāpēc ka vienojamies jau agrāk. Mums arī dzīves laikā bija pavadoņi uz smalko pasauli, taču mums tā šķita nevajadzīga interese, traucējoša mums koncentrēties un aizrautīgi strādāt zinātnes labā. Mēs pagaidām esam pieci. Taču mēs meklējam draugus domubiedrus.

Ko mēs gribam? Mēs gribam sniegt tev savas jaunās zināšanas un izmantot tavas iestrādes iziešanā “atklātā kosmosā”. Pirmām kārtām gribam kļūt par tavu vienību, kura palīdz tev tavos darbos uz planētas.

Pastāstiet par planētu, kā jūs viņu redzat no jūsu vietas?

Mēs esam iemācījušies abstrahēties no apvidus, apmēram tā, kā tu meditācijā. Tava sapņa laikā mēs spējām ar tevi parunāties, bet diemžēl tu neatstāji atmiņas pēc sapņa. Šodien mēs kopīgi sākām iedvest tev domformas pirms pamošanās, un tu saprati, ka tev ir saziņa ar mums.

Mēs gribētu tev pavēstīt, ka mēs jau esam izdarījuši diezgan lielu darbu, ieviešot kārtību kosmosa vidē.

Pateicos jums! Mani satrauc 5G un darbs ap planētu, notēmējot tūkstošiem pavadoņu. Daži zinātnieki sliecas uz to, ka tas ir ļoti kaitīgi cilvēkam un ņem nost auras elektromagnētisko lauku, veidojot auras apdegumus. Vai tas tā ir?

Cik pavadoņu ir uzstādīts?

Sapratu, ka mums šie dati ir un vienkāršāk ir vērsties pie Interneta.

 

“2020. gada 16. jūnijā kļuva zināms, ka kompānija Ericsson sniegusi atjaunotu prognozi pieslēgumiem piektās paaudzes tīkliem visā pasaulē: 2020. gada beigās 5G pieslēgumu skaits sasniegs 190 milj., bet 2025. gada beigās – 2,8 miljardus. Uz 2025. gadu Centrālajā un Austrumeiropā 5G tīkls veidos 27% pieslēgumu.
Pēdējie dati ietverti publicētajā atskaitē Ericsson Mobility Report par 2020. gada jūniju. Pēc atskaites datiem, 5G pieslēgumu skaits aug ātrāk par prognozēm – 2019. gada novembrī Ericsson eksperti gaidīja pavisam 2,6 miljardus pieslēgumu pēc 2025. gada rezultātiem. Kā galvenais pieauguma draiveris uzstājas Ķīna.

Pandēmijas COVID-19 laikā operatori turpināja izvērst 5G tehnoloģijas. Pavisam šī gada pirmajos sešos mēnešos vairāk nekā 20 operatoru palaida 5G tīklus komerciālā ekspluatācijā, un uz 2020. gada 16. jūniju 5G pakalpojumus sniedz vairāk nekā 75 operatori no dažādām pasaules valstīm. Kopīgais pasaules mobilais trafiks tiek vērtēts kā 33 eksabaiti mēnesī, bet uz 2025. gadu tas izaugs piecas reizes. Uz to brīdi apmēram 45% kopīgā trafika ģenerēsies 5G tīklos.

Kaut arī dažos tirgos pieslēgumu 5G tīkliem skaits pandēmijas dēļ palēninājās, citos tīklos pieslēgumu skaits auga ātrāk par prognozi. Vadoties pēc tā, Ericsson eksperti pārskatīja prognozi pieslēgumu 5G tīkliem skaitam visā pasaulē 2020. gadā uz palielinājuma pusi.

COVID-19 izplatīšanās piespieda cilvēkus no visām valstīm izmainīt savu dzīvesveidu – daudziem nācās strādāt un mācīties, atrodoties mājās. Rezultātā trafiks ātri pārbīdījās no biznesa uz dzīvojamiem rajoniem, – paskaidroja Fredriks Džeidlings (Fredrik Jejdling).

Konkrēti izaudzis aplikāciju izmantošanas biežums attālinātajām mācībām un nodarbībām ar sportu – piekļuve internetam palīdzēja ātrāk un vieglāk adaptēties mūsdienu realitātei.

Pastrādājuši tālumā no ofisa, 7 no 10 “baltajām apkaklītēm” nonāca pie secinājuma, ka attālinātais darbs kļūs par normu. Daudzi lietotāji tic, ka pat pēc pandēmijas ieradumi saglabāsies un, pateicoties tiem, aktīvi attīstīsies biznesa virzieni, kas saistīti ar pieslēgumu tīkliem. Konkrēti 55% lietotāju, aptaujātu, gatavojot Ericsson Mobility Report, prognozē, ka dēļ pieaugošā pieprasījuma pēc bezkontakta piegādes preces piegādās droni vai bezpilota transports.

Mobilo sakaru torņu dedzinātāji savas darbības izskaidro ar savstarpēju sakaru starp inficēšanos ar koronavīrusu un piektās paaudzes tīkliem. Runa ir par teoriju, kuras piekritēji tic, ka elektromagnētiskais starojums apspiež cilvēka imūnsistēmu, tādā veidā palīdzot vīrusiem un baktērijām iekļūt organismā.”

Sagaidāms, ka vairums valstu 5G tīklus iedarbinās 2020. gadā. (Norāde)

 

A.Ļ.: Proti, ne no pavadoņiem ir atkarīga 5G uzstādīšana, tāpēc ka jau sagatavotajam tīklam ir pieslēgumi.

Kā uz cilvēku iedarbojas šī sistēma? Vai ir vērts ar to cīnīties, dedzinot un iznīcinot uztvērējus?

Tā nav izeja, tāpēc ka tā aparatūra, kas darbojas, jau pieņem šo tīklu. Domāju, ka šo inovāciju neapturēt, jo tehnoloģija iet uz priekšu, neievērojot ceļu, kā saka, tas ir, neapstājoties iedarbības priekšā un nepētot to uz cilvēkiem. Mēs arī nevaram pateikt, cik kaitīgi tas būs cilvēkam. Vajadzīgi detalizēti pētījumi. Telefoni un mikroviļņi, WF arī ir kaitīgi, taču tas nevienu neaptur. Sadzīves mehanizācija iet septiņjūdžu soļiem, kā mēs redzam. Arī kosmosā neiztiek bez cilvēku iznīcinošas iedarbības, neraugoties uz aizsargtērpiem. Tā tehnoloģijas iemin sev ceļu, tāpēc ka bioloģiskais ķermenis ir pārāk primitīvs un ievainojams.

20 07 15 02

Ko mēs gribam teikt? Kā mēs varam jums palīdzēt jūsu darbā?

Jūs redzat elektromagnētiskos tīklus, izpletušos virs valsts un pilsētām?

A.Ļ.: Mēs pagaidām neuztveram, taču saprotam, ka tu tos redzi. Mēs pacentīsimies radīt mehāniskas ierīces tāda aizsega vadībai un vākt prom tā iedarbību.

Proti, avoti atrodas fiziskajā plānā, un pilnīgi iespējams, ka šo aizsegu tad arī rada 5G ierīces.

Ciešāk ieskatoties, redzu, ka ir arī otrs aizsegs, kurš stipri mirdz tieši virs Zemes, tajā diapazonā, kurš ir tieši virs cilvēka galvas. Bet es ar to domāju arī augstāku aizsegu, kurš cilvēkus nošķir no mentālā plāna, tas ir, traucē saiknei ar cilvēka AEs. Lūk, šis aizsegs pastāvīgi ir jānīcina ārā. Ko darīt ar to mirdzošo tīklu, es nezinu, to droši vien neiznīcināt, visdrīzāk tie ir telefoni, radio un TV.

A.Ļ.: Jā, tev taisnība, šo zemo virszemes tīklu no gaismas rada visas apraides ierīces. Tās rada virs cilvēka radioaktīvu kokonu.

Kaut kā var samazināt tā kaitīgo iedarbību, radīt ierīces, kas samazina radiāciju, un iedarboties uz planētu?

V.Ļ.: Mēs saprotam uzdevumu, domāsim, ko ar to var izdarīt.

Jūs redzat cilvēku smalko plānu – auru, čakras, ēteriskos ķermeņus?

Droši vien var ieraudzīt, noskaņojoties.

Pamēģiniet ieraudzīt manu ēterisko ķermeni. Viņš ir man apkārt 4 cm attālumā no fiziskā ķermeņa un caurauž visu bioloģisko ķermeni.

(Noskaņojos uz ēterisko, bet ieraudzīju savu mentālo...)

Ko jūs redzat?

(Apspriešanās starp lidotājiem, kā var ieraudzīt tādus ķermeņus.)

Atslābinieties un sākumā iztēlojieties tādu ķermeni, uzzīmējiet to savā iztēlē.

Iztēle mums ir labi attīstīta...

Labāk to pacensties ieraudzīt kājās, jo augstāk mirdz mentālais ķermenis, ar augstākām vibrācijām.

...

Mēs redzam tavu astrālo ķermeni.

Labi. Pacentieties vēl kādam viņu ieraudzīt.

Saprotu, ka tas prasa darbu un laiku. Vienkārši, tā kā jūs skatīsieties tieši uz cilvēku astrālajiem ķermeņiem, lūdzu jūs arī paskatīties, kas nogalina šos ķermeņus, kādas ir astrālā plāna iedarbības, kādi mehānismi ir izvietoti, kā arī atrast izpildītājus, kuri uzliek cilvēkiem implantus, lai pieslēgtu viņus pelēku būtņu apstrādāšanai. Pēdējā laikā šis darbs ir pastiprinājies.

Ir radīti arī globāli tīkli cilvēku izmantošanai miega laikā, lai iedarbotos uz viņu apziņu un lai atsūknētu enerģiju, apejot likumus, un lai radītu šķēršļus savienojumiem ar Augstākajiem Es.

Ģeneratori var visbiežāk atrasties kontinentu malā zem ūdens. Vai nepieejamās vietās kalnos.

Atradu Tibetā un novācu, apgāžot raidītāju ar vilni uz leju. Ziemeļu Ledus okeāna malā... Pie Norvēģijas krastiem... Alpos... Spānijā zem ūdens.

Vai jūs ieraudzījāt šos avotus?

Nē, pagaidām neredzējām.

Iespējams, jūs varat ieraudzīt, kurš tos izgatavo? Atrast tādu ražošanu un kaut vai sarīkot ugunsgrēku, lai ierīces un dokumenti sadegtu.

Mēs sapratām savus uzdevumus (uzskaita). Lūdzam mūs arī pieslēgt jūsu darbam grupā.

Labi, ņemšu vērā un pateicos jums par gādību planētas labā.

Mēs atvadāmies no jums visiem un priecājamies, ka esam atraduši domubiedrus un saņēmuši jaunus uzdevumus!

20 07 15 03

 

Pievienots 15.07.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/soiuz-bivshich-letchikov-rossii

Tulkoja Jānis Oppe