Серые уходят с Земли

Pelēkie aiziet no Zemes

20 06 14

https://www.youtube.com/watch?v=fvuYtCo7li4 AŠTARS

https://www.youtube.com/watch?v=K2dOPPMDKhk

Pelēko evakuācija no Zemes fiksējušas Starptautiskās Kosmosa Stacijas (SKS) kameras

Jautājums: Vai taisnība, ka pelēkie citplanētieši pamet planētu?

Aštars: Pelēkie pamet planētu, paliekot pagaidām sakaros ar tiem, kas ar viņiem uzturēja kontaktus. Informācijas saikne ar viņiem pagaidām nav iznīcināta, un viņu padomi un norādījumi joprojām ietekmē planētu. Un tas vairs nav dzēšams, jo atbilst to brīvajai gribai, kas ar viņiem ir sakaros.

Taču es jūtu blīvu informācijas aizsegu no pelēkajiem virs planētas, tā ir jāpārvar, kad gribi pacelties augstu…

Aštars: Mēs strādājam pie sakaru un aizsega palieku novākšanas.

Taču tas netraucē valdībām radīt savu Mākslīgo Intelektu (MI)? Pelēkie ir atstājuši visus norādījumus šajā sakarā? Vai tiešām digitalizācija tiks pieļauta?

Aštars: Tiks pieļauta. Tā ir vieglāk slēpt mahinācijas un iekasēt nodokļus.

Vai tiešām viņi ir neierobežojami?

Aštars: Ir ierobežojami – ar jūsu nepaklausīšanu un pretošanos.

Ko nozīmē planētai, ka pelēkie mūs atstāj? Cilvēku ekspluatācijas beigas vai jaunu teroru no pašu zemiešu puses?

Aštars: Nav kam sākt teroru, tāpēc ka pašu tumšo spēku atbalsts ir beidzies. Sākas apskaidrošanās un sadarītā apzināšanās. Pienāks tiesas, ne tikai pašās ASV, bet arī citās valstīs. Norit pagriešanās uz saulgriežiem… Krievijā jau tiesas notiek.

Vai būs piespiedu vakcinācija un čipizācija, par ko visu laiku runā paši visdažādākie avoti?

Aštars: Nebūs. Krievijā nebūs.

Vai tiks uzstādīts 5G?

Aštars: Daļēji. Pašas ierīces var tikt sagrautas, arī kosmosā. Ne no kā nebaidieties. Pati baiļu atmosfēra uzpūš jūsu negatīvo stāvokli un ļauj, ka jūs tiekat vadīti.

Mēs saprotam – lai atbalstītu apskaidrošanos, mūsu uzdevums ir spīdēt un mīlēt. Kā var pastiprināt mūsu virzību uz gaismu?

Aštars: Katrs no jums var pastiprināt kopīgo virzību. Tam vienkārši ir jāvelta dienas laikā šai praksei laiks un mīlestība. Nav obligāti to darīt, pulcējoties grupās, pietiek sevi noskaņot uz apskaidrošanos un mīlestību un uzturēt šo stāvokli dienas garumā. Gaismas avotam jūsu iekšienē pastāvīgi ir jāstrādā.

Kas sekos pēc pelēko aizvākšanās no planētas, un vai visi viņi ir aizgājuši?

Aštars: Viņi aiziet. Aiziet uz savām bāzēm ne ar tukšām rokām. Viņi aizved no planētas visu, ko viņiem vajadzēja, – materiālus, pētījumus, cilvēkus un mehānismus. Mēs pasekosim, lai nekas darbībā esošs nepaliktu.

Cik lielā mērā mūsos ir palikušas pēdas no viņu iedarbības, un vai drīz tās izzudīs?

Aštars: Nekad neizzudīs. Visas ietekmes, kuras iedarbojās uz planētu, paliek viņas informācijas plānā un cilvēku šūnās. Tas gan bagātina, gan maitā…

Sevi apzinošies cilvēki var mierīgi pretoties izvirtībai, tieksmei iegūt bagātību par jebkuru cenu, vēršoties pie sevis labākā. Tam ir jāvelta jūsu nodarbības, lai paceltu gaismu dvēselēs un izspiestu pelēko iedarbību – bērnu aiziešanu internetā, klasiskās mākslas, teātrī un kino iemiesoto ideju apstāšanos, neskaidrās vienādās pelēkās sejas, mīlestības neesamību, militārās un politiskās provokācijas, ģimenes sabrukšanu.

Vai tiešām arī filmas sāksies ar cieņu un mīlestību, bez slepkavībām un šausmām?

Aštars: Pakāpeniski cilvēki paši sāks izvēlēties visu, ko skatīties, lasīt un mīlēt. Bez uzspiestas vardarbības un pasaules gala propagandas.

Un kā uzvedīsies Tumšā flote, ja tā nav pakļauta nekādiem ierobežojumiem?

Aštars: Arī tā tiks pakļauta pārbaudēm un tiesām, tikai hierarhijas augstākās pakāpēs. Daļa tumšās flotes aizgāja kopā ar pelēkajiem.

Vai ir palikušas laboratorijas, kas pēta cilvēkus kaut kādā veidā? Vai visos institūtos un laboratorijās ir tukšums?

Aštars: Uz Zemes vēl ir palikušas slepenas bāzes, kuras pagaidām darbojas.

Vai pelēkie ir palikuši cilvēku vidū?

Aštars: Protams, daļa no viņiem aizgāja kopā ar visiem, bet ievērojama daļa palika šeit kā slepenie aģenti. Viņi inspicē visu internetu un visas zemiešu domu paketes telepātiski. Nedomāju, ka viņi spēj stipri kaitēt. Visdrīzāk tie ir informācijas avoti.

Pelēkie sapņo atgriezties?

Aštars: Protams. Tāpēc arī atstāj sekošanas dienestus.

Vai mums ir pietiekama aizsardzība?

Aštars: Pagaidām pietiekama. Viss attīstīsies, arī aizsardzība. Kā redzi, tieši aizsardzība arī nostrādāja, lai miermīlīgi vienotos un atlaistu lielāko daļu pelēkā tipa citplanētiešu uz mājām.

Kas tomēr nostrādāja, lai būtu vienošanās?

Aštars: Mūsu ultimāts, tas, ka viņi pārkāpj kosmosa likumus par planētas neaizskaramību un līgumu ar cilvēkiem.

Zemes hierarhijas nomaiņa arī ir jūsu pūliņu rezultāts?

Aštars: Nepierakstīsim sev visus nopelnus, bet arī tajā skaitā. Saules planetārā hierarhija arī ir atlaista, un progresīvāki spēki ir stājušies vadīt sistēmu.

Kas sagaida Krieviju?

Aštars: Atskurbšana visās nozīmēs. Visu procesu dziļāka izpratne un pagriešanās uz gaismu.

Kāpēc cilvēku lūgumi pēc palīdzības tik ilgi tika nesadzirdēti? Pa miljonam cilvēku gadā zuda no planētas. Vai tad tas nav terors?

Aštars: Ne tikai citplanētieši tirgojās ar cilvēkiem, to darīja arī paši cilvēki Tumšajā Flotē. Cilvēkus ir viegli pārvaldīt, jo tā ir iekārtota jūsu psihe, jūs ir vienkārši apmānīt vai likt bīties, vai iekārdināt, vienkārši atņemt apziņu un savākt uz kuģi.

Cilvēki ir sākuši ļoti neuzticēties, jo ir iestājies viltus un fikcijas laikmets. Tajā skaitā arī valdības līmenī. Bet mēs visu laiku runājam par uzticēšanos kā par Kristus-apziņas pazīmi. Ko mums darīt?

Aštars: Audziniet sevī intuīciju, empātiju un telepātiju. Tas jums ir pa spēkam.

Vai ir vērts parakstīt konstitūcijas labojumus?

Aštars: Ir vērts. Viss kļūs likumīgs pakāpeniski. Mēs taču sakām, ka cilvēki sāks apgaismoties un kļūs mierīgāki, tāpēc ka no viņiem būs noņemta manipulācija ar apziņu.

Kaut kāda manipulācija notiek arī ar finansēm, naudu un citām vērtībām. Kā rīkoties šajā procesā?

Aštars: Viss saasinās, krīt ciet visi peļu slazdi, sāksies caurspīdīgāks periods ar finansēm. Cilvēkiem kļūs vieglāk, arī biznesam un visiem pārējiem. No otras puses, Krievija būvē kosmosa floti, un tur aiziet lielākā daļa valsts ienākumu. Pakāpeniski viss izlīdzināsies, flote tiks uzbūvēta, un sāksies mierīgāks periods valsts dzīvē. Taču vienmēr tagad prioritāte būs kosmosa programma, tajā visu laiku ietecēs lielākā daļa valsts visas naudas.

Tu augstāk teici, ka līdz ar digitalizāciju kļūs vieglāk slēpt mahinācijas. Bet tagad pateici, ka sāksies caurspīdīgāks periods ar finansēm…

Mazāk kļūs fikciju, un būs caurspīdīgākas finanšu atskaites. Mahinācijas paliks, tāds ir cilvēks…

Ko tu gribētu mums teikt noslēgumā?

Esiet laimīgi. Neviens jums ar varu nedos laimi un brīvību jūsu pašu ierobežojumu vietā. Mēs saprotam, ka katrs no jums domā, ka laime ir atkarīga ne no viņa. Jūs kļūdāties tādā gadījumā. Ja jūs neizvēlaties ceļu uz gaismu, tad nekad ne pie kā arī nenonāksiet. Gaisma nav kaut kur ārpus planētas, bet katra no jums iekšienē. Tā ir gaiša un maiga dvēsele, tā ir pagriešanās uz laimi katrā prātā, katrā mājā, katrā iekšējā bērnā. Mīliet sevi kā cilvēku, mīliet sevi kā dvēseli un kā daudzdimensionālu kosmosa būtni. Ceļš ir atvērts.

 

Pievienots 14.06.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/serie-uchodyat-s-zemli

Tulkoja Jānis Oppe