Интервью с Владычицей Марией

Intervija ar Valdnieci Mariju

20 06 06

05.06.20.

Dārgā Valdniece Marija, sveicu tevi! Vēl nesen es redzēju planētas tumšo vadību, kad pārlūkoju tavu valdījumu, kas atrodas zemāk par tevi pēc hierarhijas. Pašlaik viss ir izlīdzinājies pēc gaismas.

Vēl nesen mēs runājām par to, ka ej prom no planētas, pabeidzot savu darbību. Tagad es atkal tevi redzu, tiesa, augstākā hierarhiskā vietā.

Vakar Saules Brālības Skolā mums pavēstīja, ka tikusi atklāta planētas vadības sazvērestība. Vai var uzzināt detaļas?

Valdniece Marija:

Mani izspieda uz augstāku vietu, uz augstāku plānu. Es tagad esmu tikai Novērotājs un Kurators, bet ar tiesībām apmeklēt vajadzīgās instances un ietekmēt strīdīgu jautājumu rezultātu. Vispār mūsu planēta ir elles izdzimums, un es to saku kā zinātāja. Taču mēs viņu atkal pārvēršam par eņģeļu pajumti, ceļot Zemes un cilvēces vibrācijas. Nav tik vienkārši pacelt planētas apziņu, ja viņa tam nav gatava. Un tāpēc ap viņu ir daudz cīņas un neveiksmju.

Kāpēc planēta nav gatava izmainīt apziņu?

Tāpēc ka uz viņas ir daudz zemu vibrāciju komponenšu, sākot ar būtnēm, beidzot ar īpašām tehnoloģijām, kuras planētu notur sociāli nepieņemamos apstākļos.

Parasti mums netraucē būtnes, kuras sakoncentrētas zemos astrālos apgabalos. Viņas maz vada planētu. Taču tagad ir izveidojies stāvoklis, kad arī cilvēki aktīvi iejaucas planetārajās lietās, tāpēc ka daļai no viņiem ir radies iespaids, ka viņiem ir tiesības visus cilvēkus noturēt savas noziedzīgās vadības līmenī un pārvaldīt viņus.

Tie arī ir astrāli cilvēki?

Jā, vairums no viņiem var ienākt zemes plāna blīvumā, taču parasti viņi ir astrālā stāvoklī. Tieši viņi īsteno tiešu planētas pārvaldi un negrib apziņas pacēlumu, lai paliktu savā hierarhiskajā vietā.

Tie ir Bafometa tipa gari?

Jā. Un augstākas pēc vibrācijām būtnes, kuras okupējušas planētu un neļauj cilvēkiem pavirzīties augstāk apziņā, nolaižot radošumu, mākslu, mūziku un zinātni zemās vibrācijās. Tieši šīs virsbūves vienmēr cienījami ietekmē kultūras un zinātnes pacēlumu. Taču pašlaik notiek publikas apmuļķošana caur narkotikām, alkoholu un tabaku, caur popkultūru, caur porno u.c. Un kultūra sākusi iet lejup, bet zinātnē slepenības sardzē ir nostājušies militāristi. Pašlaik tiek propagandēts viss zemais un noplicinātais, viss digitālais, sākot ar mūziku un tēlotāju mākslu, beidzot ar valodu un kultūru. Tas ir tehnoloģiskās sistēmas interesēs, kura šeit, uz planētas, dominē.

Taču pašlaik stāvoklis ir sācis krasi mainīties. Redzot negatīvas tendences planetārā sociuma izmaiņās, planētas Logoss ir sācis aktīvi palīdzēt dziedināt telpu un cilvēkus, vispār visas būtnes. Tieši tāpēc es spēju noturēties savā postenī un palīdzēt cilvēkiem un citām planētas būtnēm iziet uz augstāku plānu, bet dažām – iznākt virspusē no pazemes, paceļot savu apziņu un parakstot dažus nosacījumus dzīvei uz virsmas.

Planetārā valdība tika atlaista?

Jā, notiek valdības un iesīkstējušā pārvaldes tipa nomaiņa. Pašlaik uz maiņu ir atnākušas citas būtnes, apmācītas un neapmācītas, kuras dibinās jaunu pārvaldes tipu uz planētas no augstākā mentālā slāņa.

Ir sākusi darboties cilvēku apziņas džungļu apgaismošanas un attīrīšanas programma, iziešana uz augstāku eksistences plānu, ieskaitot atbrīvošanos no verdzības un jaunās paaudzes audzināšanu citos sociālos apstākļos. Cilvēcei ir tiesības zināt daudz vairāk no zinātnes un tehnoloģijas, un, pats galvenais, no garīgās kultūras, kuru rūpīgi glabā visi Kuratori, lai garīguma strautiņš, kurš vēl turpina plūst uz planētu, neizsīktu. Tieši garīgums, pārklājot visus zinātnes un kultūras atklājumus, spēj izvest cilvēci uz augstāku eksistences plānu.

Tāpēc mēs vēršamies pie visiem garīguma darbiniekiem uz planētas – turiet savu gaismu un nepārtrauciet savu darbību, lai cik tā nebūtu apgrūtināta ar aizliegumiem, cenzūru vai slimībām. Tāpēc ka tas arī ir tas, kas planētu un visus cilvēkus uztur vajadzīgajā vibrāciju plānā. Mīliet visus cilvēkus ap sevi un izplatiet šo mīlestību visur, runājiet par to. Sekojiet tai dzīvē un palīdziet citiem uzzināt to, ka ir cits ceļš, caur pieņemšanu un saskaņu starp cilvēkiem.

Taču bieži cilvēkus apmuļķo, apmāna, manipulē un spiež darīt to, kam viņi nepiekristu, ja būtu viņu teikšana. Atņem iespēju paust savu gribu un darīt to, ko gribētos. Konkrēti es runāju par valdībām un spēka struktūrām.

Tev ir grūti par to spriest, tāpēc ka daudz kas paliek neziņā un daži lēmumi tomēr pauž stipru gribu, par spīti, nevis sakarā ar. Bet, protams, ir vērts mainīt daudzus likumus un lēmumus, kurus pieņem valdības dēļ to nesavietojamības ar tiesībām un brīvībām.

Kas apakšā, tas arī augšā? Kā pašlaik ir tavā plānā, kādi jaunumi?

Planēta ir pārgājusi Gaismā. Ir noticis tas, par ko jūs sapņojāt tik daudzus gadsimtus. Taču tas nepavisam nenozīmē, ka zemes plāna valdības un cilvēki fiziskajā plānā arī ir pārgājuši Gaismā. Priekšā stāv vēl ilgs periods, adaptējoties jaunajiem “gaismas” apstākļiem, iespējamu kataklizmu un karu pavadīts. Ne tādu karu, kādi bija līdz šim – no spēka pozīcijas un, iznīcinot visu apkārt, bet izsmalcinātāku un neredzamu, taču ne mazāk iznīcinošu iedarbībā uz Saules sistēmu (Ss) kopumā.

Pašlaik ir daudz novērotāju apkārt planētai kuģos. Ar ko viņi nodarbojas, izņemot novērošanu? Vai viņi var pēc mūsu lūguma palīdzēt cilvēkiem noņemt astrālo iekarotāju jūgu?

Jūgs kopumā ir noņemts, taču cilvēku prātos tas vēl arvien ir un pat attīstās. It kā jums būtu iepaticies karot, nogalināt citam citu ar pašiem izsmalcinātākajiem paņēmieniem, ņirgājoties par vājajiem, un demonstrēt spēku. Pašlaik cilvēcei ir dota izvēle – kā uzvesties turpmāk, kādu nākotni jūs izvēlaties, ko uzsāksiet, lai apgaismotu un izglītotu, – pilnīga rīcības brīvība. Taču to neviens nezina.

Cilvēka griba ir pati dažādākā – no “gribu, lai man viss ir”, līdz “man neko nevajag, tikai lieciet mani mierā”. Valdībām būtu cilvēkiem jāpiešķir iespēja padomāt, kādu valsti viņi gribētu, sasaukt savdabīgu veche, izvirzīt apspriešanai un kritikai lietu mūsdienu stāvokli. Tas attiecas uz ekonomiku, politiku, izglītību un audzināšanu.

Iemācīt cilvēkiem veselīgu dzīvesveidu, un tad medicīna gandrīz nebūs noderīga.

Iemācīt cilvēkiem mīlēt – ģimenē un ražošanā, un tad būs mazāk traumu un traģēdiju.

Iemācīt cilvēkiem domāt un izvēlēties, izteikt savus viedokļus atklāti, mainīties ar pieredzi.

Izslēgt viltu, melus no ikdienas, pacelt goda un taisnīguma, sirdsapziņas un godīguma jēdzienus.

Iemācīt kolektīvismu.

Visi šie jēdzieni atbilst augstākām apziņas vibrācijām.

Planēta ir izgājusi kosmosā. Un kosmosā ir jāiemācās uzvesties cienīgi, ne kā vergiem un lielgabalu gaļai, ne kā iekarotājiem, bet kā kultūru, cieņu un uzplaukumu nesošām augstākajām būtnēm. Tam arī ir jāaudzina tādi cilvēki, iepotējot viņiem cieņu un citam cita godināšanu.

Kādu tu redzi mūsu nākotni?

Viss ir atkarīgs no cilvēkiem. Jā, tā tas ir. Jūs esat pati lielākā planētas daļa, kas nosaka viņas nākotni. Ir vairākas laika līnijas, kuras iezīmējas tieši pašlaik, kad jūs esat atgriezti no pagātnes un atstāti savā vaļā, savai kolektīvajai izvēlei. Pati gaišākā līnija – tā, par kuru jūs visi sapņojat. Nosauksim to par “komunismu”, tāpēc ka tas ir visiem pazīstams jēdziens. Ir vidējās laika līnijas, kuras variējas no gaišas līdz pelēkai, kad tiesības un brīvības vienā vai otrā veidā ir ierobežotas, un tumšā – diktatūras un terora – līnija.

Protams, neviens neizvēlas teroru. Kādas nejaušības dēļ tas var iestāties?

Domāju, ka tas nevarēs iestāties dēļ izglītotības un apziņas atklātības šobrīd. Taču tomēr tāda varbūtība ir piešķirta. No otras puses, cilvēki ir pieraduši pie noteiktas brīvības un nepieļaus atkal nolaišanos blīvumā.

Un kurš pārvalda planētu?

Pašlaik ir izveidots Ss planētu konsorcijs[1], kurš pārvalda visas planētas un veido vienotu Ss valdību. Tas ir atnācis nomainīt Zemes Pārvaldniekus, pareizāk teikt, kļuvis par noteicošo, lai Zeme ievērotu visus kosmiskās kopmītnes līgumus un noteikumus. Ir arī vietējā pašpārvalde, kura nesen tika nomainīta ar gaišākām un demokrātiskākām būtnēm.

Tie ir cilvēki vai citu civilizāciju būtības?

Tās ir dažādas būtnes, dzīvojušas uz planētas pirms jums, un nākotnes cilvēki, attīstītāki un iztēles bagāti.

Vai ir Iekšējās Zemes Pārstāvji?

Ir, protams. Viņi saglabā neitralitāti un rūpējas par visas planētas uzplaukumu. Pagaidām nav iecerēti lieli pasākumi planētas glābšanai, taču norit debates un apspriešanas.

Plāni – okeānu atbalstīšana, sauszemes attīrīšana, dzīvnieku un cilvēku glābšana.

Izglītība, kultūra un audzināšana ar citplanētu sasniegumu un inovāciju palīdzību.

Labvēlīgas domāšanas veida iepotēšana cilvēkiem.

Mācīšana skatīties uz priekšu, uz katra pasākuma sekām.

Apziņas vibrāciju celšana.

Līdzcietība un mīlestība. Žēlsirdība un humānisms.

Sodīšana būs, hologrāfiski izjūtot uz sevis analoģisku kaitējumu, kāds nodarīts būtnei, lai dziļi izprastu nodarītā kaitējuma sekas.

Inovāciju un ieviešamo jaunievedumu seku izmēģināšana hologrāfiskā poligonā.

Dziļa iekļūšana dvēseles moku cēloņos, lai neitralizētu mocības un ciešanas.

Daudzu saprāta un ķermeņa slimību izdziedināšana.

Orgānu klonēšana un ķermeņa slimo daļu nomaiņa.

Priecīgas un svētīgas tuvības radīšana ģimenē, bērnu un pieaugušo dziļas savstarpējās izpratnes audzināšana.

Garīgās svētlaimības cēloņu apzināšanās un mācīšana sasniegt to patstāvīgi.

Mācīšana būt lēnprātīgiem un pieticīgiem vēlmēs, apvaldīt alkatību, lepnību, mantkārību un skaudību. Pārvērtēt vērtības.

Kolektīvisma un savstarpējās palīdzības mācīšana. Atgriešanās pie kolektīvās varas.

Lielāka sevis un savu mērķu, uzdevumu, talantu apzināšanās un to realizēšana. Savu talantu pakļaušana visu cilvēku labumam un labpatikai.

Publikas gaumju celšana, darbs, audzinot izglītotus un kompetentus mākslas patērētājus.

Jauni svētki, tradīcijas un darbības. Jauna māksla. Jauni ieradumi un priekšrokas. Jaunas vajadzības.

Jaunas reliģijas bez pielūgsmes un verdziskuma. Cilvēku garīgo vajadzību un centienu, izteiktu mīlestībā un saiknē ar Radītāju, attīstība.

Daudzdimensionalitāte darbībā – savienojums ar AEs kā ieradums un vajadzība.

Skolotāju Garīgā Sistēma pārveidosies, pagaidām nepateikšu, kā tieši, taču vecos Skolotājus nāk nomainīt jauni un pārdroši, brīvāki un nepiesaistīti reliģijas dogmām. Reliģija ar laiku tiks likvidēta kā savu nokalpojis institūts, satrupējis un novecojis. Baznīcas tiks pārveidotas par garīgām vieduma skolām.

Noslēgumā varu teikt, ka vecā sistēma ir paspēlējusi un to nomainīt nāk jauna, lai pagaidām nenobriedusi jaunā laika sistēma, kura orientēta uz cilvēku un viņa dzīvi uz Zemes un Kosmosā. Caur paaudžu maiņu planēta sevi pārveidos un izlīdzināsies ar citām, apziņā augstākām sistēmām.

Paši smagākie laiki ir aiz muguras. Priekšā – gaiša nākotne.

 

Pievienots 06.06.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/interviu-s-vladichitsey-mariey

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Konsorcijs – neatkarīgu uzņēmumu un organizāciju pagaidu apvienošanās organizējuma forma ar mērķi koordinēt to uzņēmējdarbību. Vikipēdija