Как-никак – весна!

Kā nekā ir pavasaris!

20 05 25 01

25.05.20. 8 no rīta.

Šodien es rīta darba laikā sāku ņemt nost zirnekļu kokonus no cilvēkiem. Tie ir apvīti apkārt cilvēkam, paceļoties līdz astrālajam AEs, un piestiprināti pirmās čakras rajonā ar “saspraudi”. Lai cik smieklīgi tas nebūtu kādam no lasītājiem, tieši tādu pašu kokonu es noņēmu sev, kad rakstīju par pelēcības iestāšanos (http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/serost-nastupaet-na-liudey-soprotivlyaytes[1]). Kokoni ir uzģērbti ne visiem, taču to ir desmitiem tūkstošu mūsu valstī. Īpaši daudz viņu ir valsts ziemeļos. Spriežot, kāpēc tā, nāku pie secinājuma, ka Krievijas dienvidos (aziātiskajā daļā) ir maz iedzīvotāju, tur ir kalni. Un ziemeļos ir vairāk garīgu cilvēku, kuri tiek medīti.

Es uzdevu saviem Spēkiem notīrīt cilvēkus un, pakāpeniski ejot no Tālajiem Austrumiem uz valsts rietumiem, sāku sarunu ar tiem, kas to izdarīja, ar Pelēkajiem Spēkiem. Izrādās, viņi ievīsta kā gaišus, tā arī tumšus cilvēkus.

Es jautāju tiem spēkiem, kuri to izdarīja: kāpēc tas ir uzlikts cilvēkiem?

“Tā ir aizsardzība pret Gaismu, kura uzlec no Rīta. Jūs neesat gatavi Gaismai.”

Kāpēc jūs tā nolēmāt?

“Mēs neko nenolemjam, tie ir mūsu pavēlnieki.”

Kas tie ir?

“Pelēkie, nu kā (uzvārds).”

20 05 25 02

Izdarīju atklājumu: interesanti astrālā izskatās cilvēki, izgājuši noteiktu garīgo ceļu un savienojušies ar AEs,– viņi it kā nes uz pleciem vēl vienu personību, “divos stāvos”. Kad noņem kokonu viņiem, tad it kā uz pleciem ir vēl kāds. Viņiem spoži mirdz sirds centrs. Viņi ir priecīgi un silti iekšienē.

Tumšajiem magiem profesionāļiem kokons ir tikai astrālajā aspektā, viņi ir spējuši sevi attīrīt fiziskajā plānā, taču astrālais aspekts ir pilnīgi ievīstīts. Viņi ir auksti.

20 05 25 03

Meklēju visus, kam ieraudzīju kokonu. Atveru kokonu pa vertikāli, noņemu, atāķēju saspraudes, savācu visu kaudzēs, pēc tam kaudzes utilizēju ugunīgā “Melnajā caurumā”. Tas ir kā izkausēta magma, nemaz ne melns.

Iespējams, ne visus ieraudzīju, tāpēc arī rakstu, lai paskatītos sevi un noņemtu “aizsardzību pret Gaismu”.

Kremlī nav šo kokonu, tur, redzams, stāv laba aizsardzība. Bet, lūk, Altajā nācās pastrādāt. Krievijas Eiropas daļas ziemeļos ir daudz tādu kokonu, vienā laidā, kā lapseņu pūznis. Visi Austrumeiropas līdzenuma ziemeļi ir pelēki.

Pieaicinu mūsu grupas AEs, darbs sāka iet no rokas. Atveram kokonus, noņemam un atāķējam saspraudes. Tur Gulsija, tur Larisa, bet tur Gaļinas pavīd, šaudās virs pelēcības mākoņiem…

Dīvaini, taču dienvidos ir tīrāk… Redzams, aukstums palīdz aizvērt cilvēkus. Ļoti daudz ir Pēterburgā un apkārtnē, līdz Maskavai. Vieni vienīgi pelēcības mākoņi. Piesaucu visus, kas “pamodušies” un var palīdzēt.

Darbs iet no rokas… Viss acu priekšā kļūst gaišāks. Pašā Pēterburgā daudz gaišu cilvēku atklājas, un ir liela melna ligzda…

Vienlaikus atstāju iesniegumu Karmas Tiesai par nelikumīgām Pelēko Spēku darbībām.

Kad tikām līdz Ukrainai, tur viss ir pelēks, vienā laidā. Piesaucu palīgā ukraiņu kolēģu AEs, un kopā mēs sākam šo darbu. Konstatēju, ka Ukrainā ir uzstādīti daudzi tehnoloģiski aparāti, kuri automātiski darbojas, lai nolaistu vibrācijas pelēcībā. Tieši pa Ukrainas robežām…. Citu valstu apkārtnē ir tīrāk…

Piesaucu tehnoloģisku palīdzību no Aštara flotes kuģiem. Lūdzu palīdzību ar aparātiem, kuri uzdzen pelēcību; palēnināt, apgrūtināt to darbību vai pārtaisīt uz vibrāciju paaugstināšanu.

Skatos, ka robežas ir kļuvušas gaišākas…

Pabeidzam darbu valsts centrā. Darbs norit ļoti ātri, tāpēc ka ļaužu ir kļuvis daudz, kas to dara. Ukraina ir sākusi mirdzēt. Salīdzinu ar Krieviju un lūdzu izdarīt tāpat Krievijā. Pēc darba pabeigšanas atgriežamies no Ukrainas Krievijā un uzspodrinām Eiropas daļas dienvidu daļu.

Interesanti, Eiropas ziemeļu valstis ir maz tīmekļa skartas, toties Moldova ir vēl sliktāka, nekā bija Ukrainā. Piesaucu Aštara floti vēl arī uz Moldovu.

Strādājam pa visu Eiropu. Viņa ir diezgan tīra. Latvijā, Lietuvā un Igaunijā aparāti stāv, bet ir izslēgti. Kazahstānā stāv uz robežām vājā režīmā, nesasniedzot centrālo daļu.

Atgriežamies Krievijā, konstatēju uz robežām tādus pašus aparātus un lūdzu tos pārskaņot uz vibrāciju paaugstināšanu, uz augsto reģistru. Daļu izdevās pārskaņot, daļa salūza. Sākās panika zināmās daļās. Nomierinu un noskaņoju zaldātus uz gaišu toni.

Ķīnā ir īpašs režīms, nav šo kokonu, taču visa valsts ir kā caurausta ar metālisku horizontālu tīklu. Cilvēki ir uzvērti uz tā. Neaiztiku. Varbūt tā izskatās totālā kontrole?

Indijas ziemeļi ir vienkārši melni, bet dienvidi mirdz. Piesaucu ļaudis uz Indijas ziemeļiem. Strādājam. Pēc kāda laika Indija iemirdzējās.

Pabeidzam darbu, jau ar grūtībām, Eiropas dienvidos. Tur ii ļoti maz tīmekļa…

Atnāca atbilde no Karmas Padomes – iesniegums ir pieņemts un tiek izskatīts. Nelikumīgas darbības tiek ieteikts atslēgt.

Nu taisni kā ANO!

Lūdzu Aštara Flotei un mūsu Gaismas Leģioniem apkārt Zemei palīdzēt mums pretoties pelēcības uzbrukumam.

Norādu Pelēkajiem, ka ir pārkāpta cilvēku brīvā griba. Viņi pasmejas, bet, kad es parādīju, kas aiz mums stāv, kļuva nopietnāki un aizdomājās.

Gala rezultātā ieraudzīju, ka pamazītēm atkal ap mani sākās darbs, – apvīt ar tīmeklīti augstākajā astrālā.

Tad es savācu, pievilku, piemagnetizēju no astrālā plāna visus tos Spēkus-automātus, kuri turpina darboties un tin tīmekli, un arī atdevu tos utilizācijai. No visas Krievijas teritorijas. Sūdzieties ANO!

Labrīt, mani dārgie! Pavasaris tagad iestājas arī mūsu valstīs!

 

Pievienots 25.05.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/kak-nikak-vesna

Tulkoja Jānis Oppe


[1] Skat. http://www.sanatkumara.lv/index.php/28-raksti-2020/2654-peleciba-uzbruk-cilvekiem-pretojieties (Tulk. piezīme)