Архангел Уриил – Учитель Просветления

Ercenģelis Uriēls – Apskaidrības Skolotājs

20 05 22

22.05.20.

Atveras Ercenģeļa Uriēla ēra – prātu apskaidrošanas un tikumu nomierināšanas ēra. Atverot sirdi Ercenģelim, mēs redzam savu atspulgu pašos augstākajos eņģeļu plānos, tas ir, pašu savu ideālāko būtības daļu. Zemāk – ievads seansam ar Ercenģeli Uriēlu.

***

Mums stāv priekšā iemiesot šo ideālu uz planētas?

Ne gluži, jums stāv priekšā iemiesot savu ideālu savās domās. Jūsu domas un cilvēka mentālais plāns attīrās tajā līmenī, kurā jūs funkcionējat. Jūs kļūstat ercenģeļu radīšanas un mīlestības enerģijas pārvadītāji prātos un sirdīs. Mēs necik nemazinām jūsu nopelnus, kas jūsu sirdis pārkaluši no šķēpa arklā, no cīņas miermīlīgā gultnē. Taču mēs joprojām turpinām jūs apmācīt, kas nepieciešams jums planētas apstākļos, – tas ir ielikt jūsu briljantu tādu pašu briljantu kronī, lai mirdzētu mūžīgi. Tas nozīmē – savienoties ar citām gaišām būtnēm un sākt kopīgu darbību visu cilvēku labumam.

Tas nozīmē – pievienoties citām gaismas grupām?

Tas nozīmē dziedāt korī, kopīgi saražojot daudz vairāk miera nekā pa vienam.

Mēs jau tā nesam vispārīgas zināšanas, palīdzot cits citam ar čenelingiem un jauniem jēdzieniem un nosacījumiem, par kuriem mums stāsta augstākās būtnes. Taču gribētos šodien parunāt tieši par apskaidrošanos un jaunas gaismojošas vai liesmojošas darbības sākumu uz planētas kā grupai, vairāk uzzināt par apskaidrošanos un augstākajiem mīlestības jēdzieniem.

Kā sākt vairāk mirdzēt? Kā vairāk ietekmēt planētu tieši ar sevi un saviem stariem?

Uriēls rāda man: es redzu sevi kā lielu planetāru būtību, mēs viņu saucam par planētas Logosu. Manā iekšienē planēta ir kā fizisks kodols. Es sildu un glāstu viņu...

Bet tas ir manā pasaulē. Nedomāju, ka to jūt cilvēki savā plānā.

Lai tev pievienojas citi cilvēki, nostājoties pavisam tuvu tavam tēlam, atkārtojot un pastiprinot tavu gaismas un mīlestības ietekmi. Lai planēta sildās jūsu staros pēc iespējas biežāk.

Lai katrs no jums dotu savas sirds saules maksimālo kvēli.

Man gribas sadauzīt dzīves pelēcību, sniegt pēc iespējas vairāk prieka sajūtās un izdaiļot dzīvi ar skaidrību un svētku emocijām. Man gribas ietekmēt kā Kristus atnākšana uz planētu, tikai ar visu to palīdzību, kas var liet savu ietekmi uz cilvēkiem un planētu. Varbūt iztaisīt kaut ko līdzīgu zibakcijai...

Atceros, ka jau vairākas reizes tika izziņotas tādas akcijas – vienā un tajā pašā laikā mirdzēt. Tas nav iespējams fiziski, cilvēki ir aizņemti un nogurst, atkārtojot vienu un to pašu.

Galīgi nav obligāti pulcēties kopā, lai katrs no jums velta kaut vai 20 minūtes planētai, sūtot savas prieka emanācijas un piepildot sevi un savu pasauli ar jūsu mīlestības gaismu. Un dara to pēc savas karstas vēlmes palīdzēt visiem cilvēkiem.

Var piesaukt palīgā Mani vai citus Ercenģeļus, lai viņi pastiprinātu jūsu centienus.

Kā tu vērtē šodienas pandēmijas situāciju?

Kā ūdensvada pārrāvumu, avāriju atomstacijā vai dambja pārrāvumu. Šī situācija nav ieplānota no augšas, bet tagad ir iegājusi vēstures annālēs kā vēl viena tumsas izlaušanās; no otras puses, cilvēki, noguruši no darba, ir sākuši domāt par sevi, un bieži tieši šī piespiedu brīvība rada apstākļus apskaidrībai, dod laiku padomāt, ko tas varētu nozīmēt, kas aiz tā stāv un kā būtu jāuzvedas šajā situācijā. Cilvēks, kuram atņemta mūžīgā laika trūkuma problēma, sāk domāt, kas nav raksturīgi tiem, kas maz spriež un vienkārši eksistē kā bioloģiska vienība. Atstāts savā vaļā, viņš meklē sava prāta mieru, jaunus priekus, neatkarīgus no citiem, var atrast sevi un izmainīt visu savā dzīvē.

Cilvēks – tā ir būtne, kas ietilpina sevī Visu Kas Ir jebkurā plānā. Viņš var augstākajos plānos uzstādīt sev apskaidrības līmeni un darīt to katru dienu, veltot tam laiku. Planētas kā Mātes-Zemes, kā būtības kodola, sevis kā planētas ugunīgas būtnes apskaidrības līmeni.

Jūs ieejat garīgā brieduma laikā, un jums jāsaprot, ka tāds darbs augstākajos plānos veicina apskaidrošanos, lai lēni, lai pa mikroniem, taču visai planētai kopumā.

Sildot planētu ar savu siltumu un apskaidrojot viņu ar savu gaismu, jūs viņu pozitīvi ietekmējat. Tablete salīdzinājumā ar jūsu organismu arī ir maza, bet dara savu darbu. Nedomājiet, ka jūsu darbs, lai nepamanāms, neietekmēs planētu. Svarīgi ir to darīt bieži, regulāri, nav obligāti katru reizi pulcēties grupā. Var domās iet uz grupu, bet laiks lai pats jums palīdz, kā lauks, kurā jūs visi eksistējat vienlaikus.

Šodien mēs veiksim tādu sevis kā planētas apskaidrošanas meditāciju. Jums jāsaprot, ka tādu meditāciju variantu ir daudz, un jūs varat visu savā veidā veikt, ka tik jūs palīdzētu Man un planētai izvest jūs uz citu apskaidrības un saprātīguma līmeni.

Esiet modri, tāpēc ka daudz pelēku būtņu smiesies, apsmejot jūsu centienus un prakses. Nepievērsiet viņām uzmanību, viņas ir spiestas tā darīt, lai apturētu apskaidrošanos un dzīvesprieka piešķiršanu katram uz planētas dzīvojošajam. Viņām nav izdevīga jūsu piedalīšanās vispārējā apskaidrošanā, vienkārši nepievērsiet uzmanību viņu ķērkšanai, kā nepievēršat uzmanību kraukļiem, kas lido un ķērc. Toties jūs pilnīgi mēdzat būt aizrauti ar dziedošu putniņu dziesmiņu, lai viņi ir mazi, taču spilgti un gaiši.

Domāju, tēls jums ir skaidrs, un jūs paši izvēlēsieties, par ko kļūt – par ķērcošu kraukli vai par putniņu, kurš aicina mīlestību un dzīves skaistumu uz jūsu pasauli. Putniņš neaizdomājas, maz no viņa ir jēgas vai daudz, – viņš dzied un izdaiļo ar sevi visu pasauli. Arī jūs nesveriet uz svariem, cik prieka jūs varat sniegt pasaulei, vienkārši dziediet un mirdziet!

 

Pievienots 22.05.2020

http://sanatkumara.ru/stati-2020/archangel-uriil-uchitel-prosvetleniya

Tulkoja Jānis Oppe