Сознание и внимание

Apziņa un uzmanība

Ievads seansam ar Saules Brālību

20 05 16 01

07.05.20.

Meditācijas laikā mēs bieži neredzam, bet jūtam, pateicoties uzmanības stara vērsumam uz objektu vai lauku. Uzmanības stars – tā ir koncentrēta apziņa vai kāda īpaša uzmanības enerģija? Kādā veidā mēs lasām augstākos plānus? Kā notiek informācijas iegaumēšana? Ar tādiem jautājumiem es vērsos pie maniem Saules Skolotājiem.

Man šodien gribētos saprast: kā pēc būtības atšķiras uzmanības stars un apziņa? Ar ko mēs smalkajā plānā strādājam – ar uzmanības vai apziņas staru?

Jūs sakāt, ka es varu savu apziņu pārnest uz jebkuru punktu. Man šķiet, ka es varu savu uzmanību kā bākas staru pārnest, nevis apziņu kopumā. Apziņa – tas ir tas, kas apzinās, bet uzmanība – tas, uz ko ir koncentrēta apziņa konkrētajā brīdī – kā apzināšanās apgabals, priekšmets vai priekšstats.

SB: Apziņa ir elastīgāks subjekts, nekā tu vari iedomāties. Viņa var dalīties, viņa vienlaicīgi eksistē dažādos tavos parametros, piemēram, daudzdimensionalitātē. Tieši tāpat viņa dalās, eksistējot visur, kur iekļūst apziņas stars.

Taču es nevaru ar apziņu iekļūt aiz redzamā robežām vai ieiet cilvēkā, viņa apziņā vai saprātā.

Tu vari, vēl vairāk, uz jums iedarbojas dažādi psihotroni militāri mehānismi, tieši iekļūstot cilvēka apziņā.

Taču tas ir mehānisms, bet kā mana apziņa var nonākt citā vietā vai cilvēkā?

Tu vari sapņos būvēt savas pilis, un tas nenozīmē, ka kas tāds neeksistē. Tu vari ar cilvēku sarunāties neklātienē, palīdzot viņam, lūdzot viņam vai vienkārši sūtot mīlestību vai dziedināšanu.

Kad mēs atrodamies jūsu plānā, kāpēc mēs maz ko jūtam, tikai to, ko jūs mūsos ieliekat?

Jūsu zemes plāna uzmanība koncentrējas uz formām un priekšmetiem, viņa spriež pēc ārienes un reti iekļūst pat savas apziņas dziļumos, un nemaz neprot lasīt domas vai ieiet cita apziņā. Un ir tie, kas var to darīt, cilvēki vai citplanētieši, piemēram.

Tas nozīmē, ka viņiem nav tabu uz svešas apziņas lasīšanu?

Tas ir atkarīgs no spējām un noteiktu īpašību attīstītības. Vieni ir attīstījuši tādu spēju, citi – citas spējas.

Un jūs varat lasīt mūsu apziņas, kā es saprotu, un likt mūsos iekšā savus priekšstatus?

Jā, protams, uz to ir balstīts čenelings. Tu taču arī lasi to, ko mēs ieliekam jūsos.

Mums būtu vairāk jāattīsta spēja lidot nekā lasīt svešas domas. Cik ērti būtu – aizlidoji, atlidoji atpakaļ.

Bet var attīstīt spēju būt tur bez ķermeņa pārvietošanas… Pateici, saprati un uz vietas izdarīji.

To mēs jau protam pa telefonu. Taču dažreiz vajag pārvietoties, piemēram, iet uz darbu… Mums taču ķermeņi ir doti, mēs ar ķermeņiem pagaidām tikt skaidrībā nevaram.

Piekrītam.

Kāpēc cilvēks ir slēgts no cita domām un jūtām? Mēs varētu domās sazināties?

Jūs varat, tikai nezināt par to. Atceries, ja tumšs cilvēks neieredz, viņam pietiek uzsūtīt kaiti savam upurim ar savu naidu vien. Tieši tāpat gaišs cilvēks ar savu mīlestību var izglābt citu, atbalstot viņu ar savām vēlējuma domām. Ne velti jūs vienmēr vēlat cits citam veselību. Tie nav vienkārši vārdi. Jūs reizēm vienkārši neesat noskaņoti savā starpā, uzmanība ir koncentrēta uz ko citu.

Kad mēs atrodamies jūsu plānā, kāpēc mēs maz ko jūtam, tikai to, ko jūs ieliekat mūsu apziņā?

Jūsu apziņa tur nestrādā pilnā spēkā, jo jūs pagaidām neesat iemācījušies viņu vadīt. Saikne ar AEs pagaidām nav attīstīta.

Varbūt pamēģināsim pamācīties savu apziņu vadīt kaut vai mentālajā plānā? Pamācīsimies šodien?

Ugunīgajā plānā labāk. Jāsaprot, ka nevis jūs esat pasaulē, bet pasaule jūsos mūsu plānā. Viss ir iekšienē, kā zemapziņā. Tas ir sarežģīti, jo jūsu apziņa ir izvērsta otrādi salīdzinājumā ar mūsējo.

Kad mēs strādājam ar AEs, mēs veidojam, radām ar savu apziņu to, ko jūtam, vai arī ir kaut kas objektīvs un mēs šo objektivitāti uztveram? Enerģijas, būtnes, saziņu?

Ir bez jums citas būtnes, tas ir skaidrs, bet jūs varat vai nu radīt portālu sakariem ar viņām, vai arī to likvidēt. Jūs varat enerģijas pastiprināt vai vājināt ar savu uzmanību vien.

Dažiem no mums līdz šim laikam šķiet, ka ugunīgajā plānā ir tādas pašas planētas kā fiziskajā, tādas pašas stihijas, cilvēki un tādas pašas attiecības. Kā ir patiesībā?

Protams, katra pasaule kardināli atšķiras. Un jūsu apziņa pagaidām atpaliek šajā izpratnē. Tā vienkārši ir nezināšana, prakses trūkums un nepietiekama attīstītība.

Kad mēs radām portālu apvidū, uz Zemes, kā tas darbojas un cik ilgu laiku darbojas? Kamēr es to uzturu ar savu uzmanību?

Tas ir atkarīgs no tā, kāds mērķis, uzdevums un spēks ir tam, kurš iesaista savu AEs, lai radītu portālu. Tas var būt informācijas portāls, enerģētisks, personisks vai sabiedrisks, uz brīdi vai pastāvīgs.

Parasti mēs portālu uzstādām, lai pieņemtu gaismu un jaunas enerģijas kādā apvidū, vietas apgaismošanai. Tas nostrādā?

Jā, nodoms rada gaismas pieplūdumu no jūsu AEs, un jūsu programmatiskie uzstādījumi dod zināmu procesa palēninājumu (noturību). Bet, ja jūs to neuzturat, tad tas ar laiku aiziet.

Apziņa no uzmanības atšķiras ar to, ka viņa saskaņojas ar saprātu, “pabāžot” zināšanas zem redzētā, gatavas formas vai vārdus, kamēr uzmanība ir aicināta aplūkot, sākumā bez vērtējuma, bez kādu zināšanu uzklāšanas.

Jūsu apziņā viss balstās uz redzi un gaismu, skaņu, smaržām un taustes sajūtām. Jūs smalkajā plānā meklējat tādus pašus informācijas avotus – kā izskatās, kā skan, cik lielā mērā tam ir forma, kustība vai garša, smarža. Jums tie ir paši galvenie orientieri. Taču visa tāda informācija atrodas zemākos vibrāciju diapazonos. Šeit, ugunīgajā plānā, tādu vibrāciju un informācijas vienkārši nav. Un, ja tās jums ir meditācijā, tātad jūs neesat tajā diapazonā, kādā, jūs domājat, atrodaties.

(Tas nozīmē, ka katram cilvēkam viņa “griesti” jau šķiet savienojums ar Radītāju. Paiet laiks, cilvēks aug, un “griesti” izzūd. Jauno līmeni viņš arī sliecas saukt par Radītāju. Radītājs ir klātesošs visos plānos, arī fiziskajā.)

Pašlaik uzdevums ir iemācīties orientēties vibrāciju līmeņos ar sirdi, lasot un uztverot ar to saprātu, kurš saistīts ar ugunīgo plānu, dvēseles plānu. Jūs jau esat ieminuši taku uz šejieni un daudzas reizes bijuši šeit. Šodien mēs jūs gribam patrenēt tajās apziņas sajūtās, kuras darbojas mūsu plānā.

Kas ir uzmanības stars jūsu plānā? Mēs darbosimies tieši ar to vai kādā citādā veidā?

Uzmanības stars nāk no galvas, piekrīti?

Jā.

Mēs pētīsim jūsu uzmanības lauku, jutīsim ar visu savu būtību, neatkarīgi no tā, ko pētām. Un tikai pēc tam jūsu sajūtu uztvers galva.

Es pateicos jums!

20 05 16 02

Pievienots 16.05.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/soznanie-i-vnimanie

Tulkoja Jānis Oppe