Расширение как глобальный процесс наступления Весны

Paplašināšanās kā globāls Pavasara iestāšanās process

20 05 05 01

05.05.20.

Paplašināšanās – mums pilnīgi saprotams priekšstats. Tagad tā ir vētraini sākusies visumā sakarā ar to, ka mainās viss pasaulē, ne tikai telpa, kā mums sen stāsta astrofiziķi, Lielā Sprādziena piekritēji. Iestājies Pavasaris kā vispārējs jēdziens un visu pazīmju, visu īpašību, visa, ko var iedomāties, paplašināšanās.

Piemēram, pavasaris ezotērikā, pavasaris dabā, pavasaris vielā, laikā, telpā, transformācijā un lauku eksistencēs. Pavasaris apziņā, priekšstatos, iztēlē. Viņš ir tajā, ka viennozīmīgums pāriet daudznozīmīgumā visā.

“Čiekurveida dziedzera plīvurs (Флёр)” paplašinās. Šeit runa ir par dziedzera lauka veidojumiem, savdabīgām emanācijām. Lauks palīdz mums pieņemt jaunus priekšstatus, ieraudzīt nepazīstamo pazīstamajā un iedziļināties jaunos jēdzienos, kā pašlaik.

20 05 05 02

Sirds centrā veidojas divi spārni, ne aiz muguras, kā parasti mēs to redzējām sev, bet tieši sirdī, kā eņģelim. Tie ir elektromagnētiski spini, lauka veidojumi.

Šī informācija par paplašināšanos nāk jau vairākas dienas caur pusmiega stāvokli, un šodien es sāku tieši ar to, ko tikko redzēju pamostoties.

Piemēram, mēs pazīstam sajauktus atomus, pēc analoģijas dzimst sajaukti visumi. Tajos neatkārtojas absolūti viss, bet dzimst viena un tā paša varianti, kā paralēlas telpas. Kā variantums, kurā mainās tikai viens parametrs, un, pateicoties tam, notiek pavisam cita attīstība. Katra tāda telpa ietekmē visas pārējās. Un šī ietekme ir nelabojama. Tie ir fraktāļi, kur viens ķeksis ir izmainīts, piemēram, cilvēka smadzenes ir kļuvušas plašākas par vairākiem tūkstošiem šūnu un parastai pelei ir izauguši spārni.

Un ir realitāte, kur visas izmaiņas ir fiksētas kopā, vienā fokusā. Tā ir mūsu Zeme.

Tas ir, eksistē daudz planētas telpas un laika variantu. Vienā vietā ir safokusētas laika, otrā – vielas, bet trešajā gaisa (no viņa ir atkarīga apziņa) sastāva u.c. izmaiņas. Rezultāti ir iepludināti planētas fokusā un viņas varbūtiskajās izpausmēs – kā paralēlām Zemēm.

Fraktāļi var veidoties, vienkārši izmainoties sastāvdaļu kārtībai, to pārkārtojot. Piemēram, visumu MAIŅA var pārstāvēt fraktāļu visumi AŅIAM, IŅAMA, ŅAMAI utt. un pat MIAŅA vai AMIAŅ.

Sanats Kumara: Man sen gribējās nostāties starp tevi un cilvēku fiziskās uztveres dogmām. Jaunu zināšanu translāciju tev sarežģī tavi neapstrīdamie priekšstati par to, ko tu redzi un jūti, un to ir grūti izmainīt. Taču viss paplašinās, un jūsu priekšstati par to, kas jums ir apkārt, pēdējā laikā kūst sakarā ar fizikas un ģenētikas atklājumiem.

Tad, lūk, sāksim pēc kārtas. Pēc analoģijas ar pavasari priekšstati par visuma parametriem sāk nākt izmainītā veidā. Jēdzienu paplašināšanās varbūtība ir ne tikai īpašību vērtībās, kā, piemēram, temperatūrai, kura pieaug ne tādēļ, ka saule cepina, bet tādēļ, ka mainās gaisa parametriskais sastāvs un paplašinās telpa taisni tajā vietā, kurā aug temperatūra. Sarežģīti stādīties priekšā, taču uz šīm īpašībām balstās ceļojumi kosmosā.

Paplašināšanās varbūtība ir ne tikai īpašību vērtībās, bet arī pašās īpašībās un jēdzienos, kuri pievienojas kā pavasara analoģijas – pavasaris humanoīdu apziņās, jaunu sociumu formēšanā kosmosā kā, piemēram, Galaktiskais Kristus, visuma parametros, visa jaunā, kas parādās, pētījumos.

Praktiski to var nosaukt par Atklāšanu?

Nē, tā nav vecā un nezināmā atklāšana, bet Parādīšanās, Rašanās tam, kas nav bijis. Tā ir kolektīva radīšana no Radītāja un visu, kas visumā izpausti, puses. Jūsu daudzdimensionālā apziņa darbojas kā Radītājs, paužot jaunas nezināmas un līdz šai dienai neeksistējošas parādības un īpašības.

Man pusmiega stāvoklī tika doti piemēri, bet pašlaik es neatcerēšos. Nosauc dažus piemērus, lūdzu. Kas ir spārni sirds centrā?

Tie ir divi sajaukti visumi. (Jūsu apziņa sāk noraidīt visus šos priekšstatus, uzskatot tos par murgiem. Tāpēc dusošam saprātam tos ir vieglāk dot nekā nomodā esošam.) Sirds centrs – jūsu daudzdimensionālais visums, vai tā?

Jā, protams.

Tad, lūk, viņā ir parādījušies fraktāļi, viens nosacīti “kreisais”, otrs “labais”. “Kreisajā spārnā” vairāk ir sirds, “labajā” vairāk saprāts. Nosacīti runājot, “sievišķā” un “vīrišķā” pasaule. Tas ir saprotams?

Jā, šie jēdzieni pat pie mums eksistē kā pilnīgi sajūtami.

Un ir centrālais portāls, kā sutratma, nulles lauks. Iztēlojies analoģisku paplašinājumu tavas eksistences astrālajā un mentālajā pasaulē, tikai “spārnu” tur jau ir diezgan daudz, visiem dažādi. Visas šīs pasaules sāk attīstīties kā varbūtīgas, daudzdimensionāli ietekmējot tevi kā personību.

20 05 05 03

Rupjš salīdzinājums – kokiem plaukst pumpuri, visi dažādās vietās, un ietekmē koku ar savu eksistenci.

Pieļaujams salīdzinājums. Tu šodien nepateiksi, kur nākamajā gadā šie pumpuri zarā parādīsies un cik to būs. Taču no tā ir atkarīga koka kā fraktālas konstrukcijas attīstība. Šo koku stipri ietekmē arī laikapstākļi, valgmes daudzums, sals un vējš, tu kā dārznieks, planētas magnētiskais lauks, Zemes griešanās, vulkāni, kosmiskais starojums, ozona caurumi, okeāni u.c. Un ir neparedzamā ietekme – piemēram, slimības un kaitēkļi, zaru lūšana, trupe un bojājumi no sēnītēm, vīruss, ugunsgrēks un zibeņi. Tad, lūk, mūsu pumpurus zarā ietekmē tik daudz parādību un būtņu. Un planētas eksistenci cik daudz? Un personību? Un visumu?

Parādās analoģiskas personības, kuras ietekmē mani, sakoncentrējušu visas šīs ietekmes vienā vietā?

Pieklājīga izpratne. Ne gluži tā. Parādās personības fraktāļi, katrā dimensijā savi, kas ietekmē tavu apziņu. No kurienes tu šodien atnāci, no kādas dimensijas?

Man šķiet – es mācījos Ercenģeļu skolā.

Tā arī ir, un kurš tev bija pasniedzējs?

Uriēls? Gabriēls? Mihaēls? Tu? Diženā Dieviete? Nezinu…

Tu pati citā ķermenī, tā ir pašizglītošanās augstākā apziņas līmenī. Tu pati sev stāsti visus šos jēdzienus.

Bet tur skaidri bija dialogs…

Tu Lielā sev mazajai. To ir ļoti svarīgi saprast. Arī tā ir tava paplašināšanās, tavs augstāks fraktālis tev izskaidro, lai tu spētu šeit vismaz kaut izpļāpāt…

Jā, protams, nodot to, kas tur tika nogādāts līdz saprātam, ir sarežģīti.

Bet taču ir svarīgi saprast, kas tev tika dots. Ne tikai paplašināšanās, jēdzienu sazarošanās – tas vienmēr ir bijis jūsu saprātā, bet arī analoģiju, kas nav saistītas ar vienu parādību, dzimšana – saprāta pavasaris un pavasaris dabā, piemēram.

Kā sapņi, vienmēr dažādās vietās?

Nē, šie visumi balstās uz dažādiem jēdzieniskumiem. Viļņveidīgs visums, magnētisks, kristālisks… orķestrēts…

Un kas tas ir par visumu?

Atceries, tu klausījies mūziku visos komponistu savienības Būtnes atzaros?

Jā, bija tāda pieredze vienā no Ba Ķermeņiem… augstākais Mentāls.

Nevis vienkārši skaņas, bet katrā būtnes atzarā skanēja sava mūzika, pilnīgi kā no zemes plāna.

Jums ir radies iespaids, ka visos visumos ir jābūt laikam un telpai. Bet nē, ne tā. Ir lauks, un tajā nav ne telpas, ne laika, bet pavisam citādi likumi. Un pats galvenais, ka šis lauka veidojums tāpat ir iekļauts planētā, tāpat kā laiks un telpiskie visumi. Un fiziķi jau pēta šos lauka veidojumus.

Apziņa – tas ir lauks, tajā nav ne laika, ne telpas, piekrīti?

Bet cilvēku kolektīvā apziņa arī attīstās un aug, un tas ir atkarīgs no laika, vai ne tā?

Tā, taču viņu ietekmē ne tikai cilvēku, dzīvnieku un augu kolektīvās apziņas zemes plāna apvalks, bet arī Kristus Apziņas Režģis, paralēlie visumi, varbūtības un laika līnijas… Un tas nav ne laiks, ne telpa, jo eksistē šeit un tagad. Un punkts šeit un tagad – tas ir apziņas, nevis telpas un laika punkts. Tas ir lauka punkts, piekrīti?

Jā, piekrītu. Tā ir informācija?

Ir vēl viens jēdziens – telpas daļa cilvēka iekšienē…

Iekšējā telpa?

Tie ir dažādi jēdzieni, jo iekšējā telpa – tā ir fiksētāka sajūta, kā personības īpatnības. Bet telpas daļa – tas ir iekšējais visums, kurš paplašinās no punkta, it kā tu būtu to radījusi savā iekšienē kā savu portālu un ietītos viņā, kā Logoss ietinas telpā dimensiju zemāk, lai ieraudzītu radīto.

Kā tas ir saistīts ar šodienas tēmu?

Jēdzienu par savu dabu paplašināšana. Analoģijas un varbūtības.

Grūti apgūt. Saprast nav grūti, bet apgūt pielietošanai grūti…

Vai tas vien vēl būs… nu labi, paguli tagad, atpūties.

 

Pievienots 05.05.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/rasshirenie-kak-globalniy-protsess-nastupleniya-vesni

Tulkoja Jānis Oppe