Большое дело начинается с малых шагов

Liela lieta sākas maziem soļiem

Svētība jaunajai skolai

20 05 04

Mūsu Skolotāji jau ir devuši svētību Pirmskolai, lai sagatavotos Sanata Kumaras Skolai. Pirmskola sniegs dažus vienkāršus pamatus tiem, kas interesējas par ezotēriku, bet nav pietiekami zinoši Skolas pirmajai pakāpei. Skolu vadīs mūsu Sanata Kumaras Skolas audzēkņi.

01.05.20.

Diženā Dieviete

Liela lieta sākas maziem soļiem. Es pateicos jums visiem par vēl vienas skolas, lai arī pirmskolas, radīšanu, kur paši audzēkņi sajutīsies lieli un nozīmīgi skolotāji. Iespējams, ar šo nelielo soli sāksies viņu pacelšanās uz saviem projektiem.

Sanats Kumara

Lai audzēkņi kļūst par daudzdimensionalitātes skolotājiem. Daudzi pavirzīsies līdz personīgām konsultācijām un emuāru radīšanai, grupveida meditācijām, dziedniecībai, čenelingu rakstīšanai un citām garīguma praksēm.

Kas ir apskaidrošanās – tā ir pacelšanās uz jaunu apziņu un jaunu grupveida vienību un kopienu radīšana, kuras turpinās mirdzēt un mīlēt uz planētas, apskaidrojot arvien jaunus un jaunus cilvēkus, kas cenšas saprast, kas ar viņiem nav tā un kā mums iziet no stāvokļa, kurš neapmierina cilvēku vairumu.

Cilvēkiem ir likta priekšā ļoti gaiša laika līnija. To paņemt, iemiesot realitātē var tikai gaišas apziņas. Apskaidrot un pacelt apziņu var tie, kas jau paši ir nostājušies uz gaismas un mīlestības ceļa. Tajā skaitā tie ir mūsu audzēkņi un mūsu nākamie audzēkņi, viņiem ir uzlikts darbs pieņemt visu to jauno un tīro, kas nāk uz planētu, un iemiesot realitātē.

Pagaidām mēs šajā procesā saduramies ar tumšās puses aktīvu pretošanos, tur ietilpst arī grupas, kuras uzskata sevi par gaišām, bet ir ar zemu apziņas līmeni.

Visu garīgo Skolu mērķis – pieņemt gaismu, akumulēt to sabiedrībā jēdzienu, procesu, darba ar sevi veidā, lai tā ienāktu daudzu cilvēku realitātē, lai viņi savu dzīvi būvētu, balstoties uz patiesību, neviltotību, mierīgumu, saprātīgumu, tīrību un prieku.

Iemācīt cilvēkiem beznosacījuma pieņemšanu un piedošanu, mīlestību un žēlsirdību, līdzcietību un dzīves skaistumu. Ne vienkārši pazīt un saprast mīlestību, bet izjust šī stāvokļa visas puses, būt šajā stāvoklī pastāvīgi, iekļūstot arvien dziļāk savā dvēselē un pieņemt dzīvi, balstoties uz jūsu dvēseles žēlsirdību un beznosacījuma mīlestību.

Es priecājos par Skolas grupas lēmumu un apsveicu ar drīzu bērna dzimšanu! Lai aug un pieņemas spēkā!

 

Pievienots 04.05.2020

http://www.sanatkumara.ru/stati-2020/bolshoe-delo-nachinaetsya-s-malich-shagov

Tulkoja Jānis Oppe